After Effect Özel Dersleri

çizgi

After Effect Özel Dersleri Veren, Aşağıda Listelediğimiz 5 Profil Arasından Sizin İçin En Uygun Olduğunu Düşündüğünüz Öğretmeni Hemen Keşfedin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

Fen Bilimleri Öğretmeni

Mücahit D.

(0 üye yorumu)
Uşak Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Mezunu
Çanakkale - Merkez
25 Yaşında genç ve dinamik robotik kodlama uygulama geliştirme kon...

Video-kurgu-montaj

Alperen B.

(0 üye yorumu)
Akdeniz Üniversitesi Öğrencisi
Antalya - Muratpaşa
Güler yüzlü, anlayışlı ve sabırlıyımdır....
Yazılım
Baran ö.

(1 üye yorumu)
İstanbul Arel Üniversitesi Öğrencisi
İstanbul - Beylikdüzü
Yazılım öğrencisi ve alanında kendini geliştirmiş biriyim....
Grafik Ve Tasarım
Serkan B.

(0 üye yorumu)
Anadolu Üniversitesi İktisat Mezunu
İstanbul - Şişli
20 Yıl Tecrübeli Art Direktör......
Video /kurgu
İlyas Ç.

(0 üye yorumu)
Kastamonu Üniversitesi Mezunu
Adıyaman -
Emek ve sabır her eşyin çözümüdür....


After Effect Özel Dersleri Veren Öğretmenlere Gelen Son Değerlendirmeler


AFTER EFFECTS EĞİTMENİ BUL!

Adobe After Effects CC, hareketli grafikler ve görsel efektler için endüstri standardı bir araçtır.

Çoğunlukla sanatçılar ve prodüksiyon çalışanları film, TV, video ve web için görsel olarak çarpıcı işler üretmek için After Effects’i kullanır. Gerek ekranda bir başlığı canlandırmak kadar basit veya gerekse bir 3D dünya oluşturmak kadar karmaşık olsun, After Effects grafiklere "hayat" ve hareket katar. After Effects, çekimlerinize ışıltı katmanıza, görüntüleri biçimlemenize veya yepyeni dünyalar yaratmanıza olanak tanıyan yüzlerce efekt içerir. After Effects birleştirme araçları, birden çok video ve görüntü katmanını aynı sahnede sorunsuz bir şekilde birleştirmenizi sağlar. Bir arka planı kaldırmak için anahtarlama efektlerini veya herhangi bir nesneyi izole etmek için rotoscoping ve maskeleme araçlarını kullanır. After Effects hareket izleme araçlarıyla, çekimlerinizi sabitleyebilir, hareketli nesnelere efektler uygulayabilir veya kamerayı takip eden bir sahneye yeni öğeler ekleyebilirsiniz. Popüler modelleme ve animasyon yazılımı MAXON Cinema 4D'nin hafif bir versiyonu After Effects'e dahildir.

Cinema 4D'den gelen nesneler ve sahneler, ek işleme gerek kalmadan doğrudan After Effects'in içinde çekim olarak kullanılabilir. After Effects, diğer Adobe Creative Cloud uygulamalarıyla sıkı bir şekilde bütünleşir. Dynamic Link teknolojisi, Adobe Premiere Pro ve Adobe Media Encoder arasında sorunsuz çalışmanıza olanak tanır. Ara işleme olmadan projenize grafik ve animasyon ekleyebilir ve bitmiş projeleri çalışırken arka planda dışa aktarabilir. After Effects'i yüklediğinizde, Adobe Photoshop'ta oluşturulan resimleri getiren Adobe Character Animator'ı da edinirsiniz. Hareketleri kaydetmek için klavyeyi, fareyi ve hatta çoklu dokunmayı kullanarak kuklanızı kontrol edebilirsiniz. Çizgi film yapmak hızlı ve eğlencelidir. After Effects ile yaratıcı eserinizi geliştirmek ve dijital projelerinizi gerçekten harika hale getirmek için parmaklarınızın ucunda birinci sınıf birleştirme ve animasyon araçları var.

After Effect İle Bilinmesi Gerekenler

Adobe After Effects, çok çeşitli hareketli grafik ve görsel efekt sanatçıları tarafından kullanılan endüstri lideri animasyon ve yaratıcı birleştirme yazılımıdır. Üstün kontrol, zengin yaratıcı seçenekler ve diğer post prodüksiyon uygulamalarıyla entegrasyon sunar.

Ücretsiz Creative Cloud üyeliğiyle After Effects'in 7 günlük deneme sürümünü ve Creative Cloud'daki diğer uygulamaları indirebilirsiniz. Tüm Uygulamalar planına yükselttiğinizde, her Creative Cloud uygulamasının tam sürümünü indirebilirsiniz.

After Effects'i indirmeden önce ödeme bilgilerinizi girmeniz istenirse deneme süresi sona erdikten sonra otomatik olarak ücretli bir plana dönüştürülür. Aksi takdirde, doğrudan Creative Cloud web sitesinden bir plan satın alabilirsiniz.

 

Ana çerçevelerin işlevi, herhangi bir görüntü veya nesne için ses, hareket, görsel efektler ve diğer birçok özellik için parametreleri zaman içinde değiştirerek ayarlamaktır. After Effects programındaki efektler çoğunlukla animasyon amaçlı kullanılır ve ana kareler ve efekt sonrası özellikleri ayarlayarak görüntüyü bir video gibi hareket ettirebilirler.

Resminizi veya nesnenizi büyütür veya küçültür. Resim seçildikten sonra, kompozisyon panelinde bir ölçek menüsü göreceksiniz. Kronometre olarak bilinen "ölçek" çubuğunun önündeki sekmeye tıklayın ve resim büyümeye veya küçülmeye hazır. Resmin boyutunu kontrol etmek için, "Ölçek çubuğunun" sağ tarafında bir sayı göreceksiniz, bunları artırıp azaltabilir, sayı büyütebilir ve resmin boyutunu küçültebilirsiniz.

After Effects Özel Ders Almak İstiyorum

After effects programı çoğunlukla mesleki sebeplerden veya hobi edinmek için öğrenilir. After effectsi yetkin bir şekilde kullanmak projelerinizi bir adım daha öteye taşıyarak profesyonel bir görünüme kavuşturacaktır. Tüm bu sorular ve daha fazlasına yanıt bulmak ve After Effects programını profesyonel olarak kullanmaya başlamak için Özel Ders Alanı’nda After effects eğitimi veren öğretmenler iletişime geçebilirsiniz. Özel derslere hemen başlamak için sitemizde “ders almak istiyorum” seçeneği ile üye olup kriterlerinize uyan eğitmenlere ders talebi yollayabilir ya da genel ders talebi oluşturabilirsiniz. Yanı sıra aklınıza takılan diğer sorular için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsiniz. 

After Effects Özel Ders Ücretleri

Özel Ders Alanı’nda After Effects dersleri veren eğitmenlerimiz bilişim teknolojilerinde eğitim almış; kurgu-montaj-video, yazılım, grafik tasarım alanlarında deneyimli kişilerdir. Her biri kendi bütçelerini belirlemiş olup kendi alanlarında çeşitli deneyimlere sahiplerdir. Yine de bütçenize uygun eğitmene ulaşmanız çok kolay. Çünkü After Effects özel ders fiyatları 40-100 TL arasındadır. Fiyatlardaki etkenler eğitmenin deneyimleri ve başarıları, şehri, ders süresi ve benzeridir.

After Effects Özel Ders Vermek İstiyorum

Bilişim teknolojilerine yatkın, After Effects konularına hakim ve bu alanda ders verebilecek seviyedeyseniz Özel Ders Alanı sayesinde öğrencilerinizle buluşup derslere başlayabilirsiniz. Birçok öğrenci bu alanda özel derse ihtiyaç duymaktadır. Çoğu kişi için başlangıçta karmaşık olan bu derslerin bire bir tercih edilmesinin sebebi de budur. Öğrencilerinizle buluşuğ derslere bir an önce başlamak için izlemeniz gereken adımlar çok basit: Sitemizde bir eğitmen profili oluşturmak ve ders taleplerini incelemek. Profilinizi yeterince özenli bir şekilde doldurmalı ve ders işleyiş tarzınızdan öğrenciye neler katabileceğinize kadar tüm bilgileri yazmalısınız. Öğrenciler sizin profilinizi incelediğinde sizin hakkınızda detaylı bilgiye sahip olmak ister, bu yüzden eğitim geçmişinizden ve daha önceki deneyimlerinizden bahsetmeniz önemli olacaktır. Ayrıca çalışmalarınızla ilgili blog yazıları yazmak da sizi öne çıkaracaktır.