Yusuf Y. Yusuf Y.
Ders verme şekilleri
 • Kendi Evimde
 • Öğrenci Evinde
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Her konu ile ilgili püf noktaların bulunduğu dokümanları ve soru bankalarını tavsiye ederim.Ders anlatımı ve örnek soru çözümlemelerinin ardından Pekiştirmeye yönelik ödevler veririm ve bunların takibini yaparım.Baglantılı konuların sonrasında deneme sınavları yaptırır ve kontrolünü yaparım.

Ögrencilerime Watshaptan soru sorma imkanı sağlarım.

Neden Özel Ders Veriyorum

Özel Ders vermeme teşvik eden en önemli etken matematiği yeni nesillere öğretme tutkusudur.

Sevdiğim işi yapmak kendimi mutlu ve huzurlu hissettirir.

Benim için en büyük kazanç öğrencilerimin elde ettiği başarılardır.

Tecrübelerim

9 Yıldır özel matematik dersi veriyorum.Binlerce öğrencim oldu ve öğrencilerimin hemen hepsi ıstedikleri lise ve üniversiteleri kazandılar.Ayrıca öğrencilerimin başarıyı yakalamaları adına Eğitim koçluğu ve Danışmanlığı yapmaktayım. 

Matematikte konu ve formüllerin kavranması ve daha kolay akılda kalması için geliştirdiğim anlatım tarzlarım mevcuttur.

 

Size Neler Kazandırabilirim

Matematiğin dilini öğrenme  ve matematiği sevme.

LGS,YKS,DGS,KPSS sınavlarına hazırlık.

Eğitim koçluğu ve Danışmanlığı ile motivasyon,planlama ve başarı.

Kendinizi sadece kelimelerle değil sayılarla da ifade edebilme yeteneği.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Spor yapmayı çok severim.Paten kayma,koşu,masatenisi,futbol birçok spor branşını düzenli ve severek yaparım.

Gezmeyi,yeni yerler görmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı severim.

Sabırlı,pozitif,motivasyonu yüksek bir öğretmenim.Hayata bardağın dolu tarafından bakmayı tercih ederim.Hayallerimin peşinden gitmekten asla geri kalmam.

Aileme çok değer veririm.Ögrencimin de ailesine,velisine ders işleyişi ile ilgili süreci tüm yönleriyle açıklarım.

Tanıdıkça ne kadar doğru bir karar verdiğinize kendiniz şahit olacaksınız.

Dersleri Nasıl İşlerim

Ders anlatımımdaki öncelikli hedefim ezberden ziyade konu mantığının öğrencimin zihninde oturmasını sağlamaktır.Konu içindeki formülleri direkt ezberlemek yerine bu formüllerin nasıl ortaya çıktığını anlatırım.

Konu anlatımı sırasında öğrencilerimin canları sıkılmaz.

Dersleri her öğrenin seviyesine uygun anlatır ve ardından pekiştirici örnekler çözerim.

Dersleri molalı bir şekilde ve öğrencimin dikkatini üst düzeyde tutabildiğim zaman aralığında işlerim.

Ayrıca ödevler verir ve çözemediği soruları watshap tan sormalarını isterim.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Öncelikle kendinize yakışır iyi bir hedef belirleyin.Bu hedefe ulaşmak için var olan eksiklikleri nasıl giderebilirim diye bir soru aklınıza gelir ise size tavsiyem işinde ehil bir öğretmenden özel ders almanızdır.

Araştırın ve birden çok öğretmenle iletişime geçin.Ve aklınıza yatan,inandığınız öğretmeninizi seçin ve hedefe ulaşın.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
 • Geometri - Matematik : 60 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
 • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 200.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Avcılar
 • Beylikdüzü
 • Bahçelievler
 • Bakırköy
 • Avcılar
 • Başakşehir
 • Büyükçekmece
 • Esenyurt
 • Küçükçekmece

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

B

Beyza ç.

Yusuf hocamla LGS den hedeflerimize ulaştık.Bu süreci sizin gibi tecrübeli bir öğretmenle geçirdiğimiz için cok şanslıyız.teşekkür ederiz hocam...

n

nisa k.

Yusuf Hocamız sabırlı,sıcakkanlı,güvenilir ve iyi bir insan. İşini de çok iyi yapıyor.Oğluma geçen seneden beri matematik anlatıyor.Hem sınavlardaki netleri arttı hem de ders çalışma alışkanlığı edindi.Hocamız ailemizden biri gibi oldu.Kendisi ile herşeyi paylaşabiliyoruz.hersey için teşekkürler hocam

H

Hazal b.

Kızım Doğa koleji 8.sınıf öğrencisi.Bu sene yusuf hocamla LGS ye hazırlanıyoruz.Bilgi ve tecrübesi ile sadece matematikte değil tüm sınav sürecinde bize çok büyük destek oluyor ve yönlendirmelerde bulunuyor.Herkeze tavsiye ediyoruz.

S

Sibel k.

Birkaç öğretmen denememizden sonra Yusuf hoca ile tavsiye üzerine tanıştık.Öğrencileri ile iletişimi uyumu çok iyi.Her dersimiz çok verimli geçiyor. Ders anlatımı sade ve her öğrencinin seviyesine uygun.Geçen sene 10.sınıfa giden kızım için ders almaya başladık.Bu sene 8.sınıfa giden oğlum da birlikte başlattık.Başarı hedefleyen herkeze tavsiye ederim.

R

Ramazan a.

İhlas koleji 10.sınıf öğrencisi yim.9.sınıf konularım çok eksikti,öğrenemeden geçmiştim.Geçen yaz yusuf hocayla baştan başladık ve tüm konuları bitirdik.Bu sene de 10.sınıfta Beraberiz.YKS ye de yusuf hocamla hazırlanacagım.

D

Derya s.

8.sınıf konularında çok eksiğimiz vardı önceleri denemelerden 4-5 net yaparken şimdi 15-16 netten aşşağı düşmüyoruz emeğiniz üzerimizde çok Teşekkür ederiz Yusuf Hocam??

O

Osman B.

Ben ihlas koleji 7. sınıf öğrencisiyim. Yusuf öğretmenle ders almaya başlamadan önce matematikten hiç soru çözemiyordum. Daha sonra okuldan bir arkadaşım Yusuf öğretmeni önerdi. Bende 7.sınıfın başından beri yusuf öğretmenden ders almaya başladım. Eksik olan ne kadar konum varsa bana öğretti, okuldaki öğretmenim bile aileme bu yıl matematikte çok başarılı olduğumu söylemiş. Bende ,ailemde LGS'ye Yusuf öğretmenle hazırlanmaya karar verdik. 8.sınıfta da Lgs'de de beraberiz.

B

Buse A.

Oğlum Yusuf Hocadan 2 yıl boyunca matematik ve geometri dersi aldı.önce okul derslerindeki sınavlarda not artışı oldu. Daha sonra sınav odaklı çalışmaya başladık. Şuan deneme sınavlarında en yüksek matematikten net yapıyor. Derse başladığımız ilk günden beri samimiyetini,sabrını ve güleryüzünü kaybetmeyen hocamızdan Allah razı olsun.

M

Melissa Y.

Gösterdiğiniz taktikler,sınavlara hazırlama .etodlarinız,tecrübeniz,bana yazdığınız programlar için en çokta samimiyetiniz için çok teşekkür ederim canım hocam..

G

Gül B.

Oğlum oğuz için Yusuf hocadan önce çok öğretmen ile çalıştık ancak hiç kadar verim aldığımız bir yıl olmamıştı. Özellikle sınava hazırlanan çocuğu olan ebeveynlere tavsiyemdir. Okul derslerindede farkı göreceksiniz zaten. İyi ki karşılaşmışız Yusuf hocam

M

Muhammed Y.

Okyanus Koleji 7.sınıf öğrencisiyim. Bu sene Yusuf Hocayla matematikte bütün eksikliklerimi kapattım. Seneyede beraber Lgs ye hazırlanacagız inşallah.

M

Mehmet Ö.

Çok iyi bir eğitim koçu, çocuğa verdiği ödevleri tek tek kontrol ederek eksikliklere nokta atışı yapar iyi ki sizinle hazırlanıyoruz hocam

B

Bilge E.

Gecen sene yusuf hocamla tanıştık.Tecrübesi, ders anlatım tarzı ve yönlendirmeleriyle kısa sürede lgs matematik netlerim yükseldi ve hayalimdeki liseyi kazandım.Teşekkürler hocam

S

Saime A.

Kızımda uyguladığı programla iyi bir liseyi kazandık çok şükür oğlumu da ona emanet edeceğim inşallah.Teşekkür ederiz Yusuf hocam??

K

Koray D.

Matematik dersinden korkan oğlum Yusuf hocayla başladığımızdan beri dersleri iple çekiyor oğlumun tüm ön yargılarını kırdı.

S

Sevgi Y.

Dersleri anlatma tarzı ve konularla ilgili verdiği taktiler çok faydalı oldu. 2 yıldır ders alıyoruz Yusuf Hoca'dan hakkı ödenmez. Allah razı olsun hocam

K

Kemal O.

3 yıldır Yusuf Hocayla birebir çalışıyoruz. Hem lisedeki notlarım yükseldi,hemde sınavlarda dogru net sayılarım yükseldi. Konu anlatma şekliniz,tecrübeniz sayenizde çok şey başardım hocam. Çok teşekkür ederim hocam

B

Büşra B.

Alanında tecrübeli, teknik ve takip konusunda öğrencisinin daima iyi olmasını isteyen, hedef odaklı çok sevgili Yusuf Hocam üzerimde emeğiniz çok ??her şey için çok teşekkür ederim.

Y

Yaren O.

Benim kaliteli hocam♡ hiç anlamadığım konuları senin sayende anlamaya başladım. Hiç çözemediğim soruları senin sayende çözmeye başladım. Yusuf Hocayla çalışmak şans

F

Filiz K.

Hocam sizden aldığım teknik bilgilerin faydasını çok gördüm iyiki varsınız

M

Mina

Pandemi döneminin eksiklerini Yusuf hocamla tamamladık yapılan denemelerde semeresini gördük çok şükür.LGS’ye de Yusuf hocamla hazırlanacağız inşallah.Çok teşekkür ederiz..

M

Meryem

Yusuf Hocayla tanışalı 1 sene oldu. Kızımın matematiğe olan ilgisi arttı ve notlarında büyük gelişme sağladı. Teşekkürler hocam.

T

Talha a.

Hazırladınız programa uyduğumdan beri matematik netlerim arttı.sağolun hocam.

G

Gizem b.

Öğrenciye davranışı ile çocuğumun matematik ile alakalı ön yargısını kıran ve başarısını artıran çok iyi bir öğretmen.sagolun hocam


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Yusuf Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et