MATEMATİK ÖĞRETMENİ VE EĞİTİM KOÇU

TEMBEL HATALI ÖĞRENCİ YOKTUR, KİŞİYE ÖZEL SEVİYELİ EĞİTİMİ BİLMEYEN EĞİTİCİ VARDIR.
Profil Onaylandı
219 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 1 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


İLKÖĞRETİM MATEMATİK DERSLERİMDE ÖĞRENCİLERİM MATEMATİĞİN NE KADAR KOLAY BİR DERS OLDUĞUNU KENDİLERİ KEŞFEDİYORLAR ÇÜNKÜ SORU TARZI VEYA KONU EZBERLEME YERİNE HER SORU VEYA PROBLEM İÇİN ALTERNATİF ÇÖZÜMLER ÜRETME BECERİSİ KAZANIYORLAR. ARTIK MATEMATİK KORKULU BİR DERS OLMAKTAN ÇIKIYOR BULMACA ÇÖZME KEYFİYLE PROBLEMLERE YAKLAŞIYOR VE BÜYÜK BİR ÖZGÜVEN KAZANIYORLAR.

KORONAVİRÜS SONRASI YENİ DÖNEMDE DERSLERİMİZİ EV ORTAMINDA ANCAK SOSYAL MESAFEYİ DE GÖZETEREK TAHTADA DERSLERİMİZİ İŞLİYOR BU SAYEDE ÖĞRENCİMİN OKUL HAYATINDA TAHTADA SORU ÇÖZME ÖZGÜVENİNİ YENİDEN İNŞA ETMEYE ÇALIŞIYORUM. İŞTE HEM ÖZGÜVEN SAĞLANMASI HEM DE KAYBEDİLEN BİR DÖNEMİN ÇOKTA GECİKMEDEN TELAFİSİNİN YAPILMASI İÇİN YAZ SÜRECİ BÜYÜK BİR FIRSATTIR. BAŞARININ SIRRINI ÖĞRENCİLERİMLE PAYLAŞMAKTAN MUTLULUK DUYARIM..

9 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 4 saat önce
Online

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Mezunu

İZMİR KARŞIYAKA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 546766XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ EĞİTİM KOÇLUĞU VE REHBERLİK YANINDA, DERS SAATLERİ HARİCİNDE ÖĞRENCİNİN SORMAK VE DANIŞMAK İSTEDİĞİ HER HUSUSTA İLETİŞİM KURMA KOLAYLIĞI...

10 YILDIR ÖZEL DERS VERİYOR OLMAMIN GETİRDİĞİ MUTLULUĞU YAŞAMAKTAYIM... BU SÜREÇ İÇERİSİNDE GEREK İLKÖĞRETİM GEREKSE DGS-ALES-TYT ÖĞRENCİLERİMLE ZORLU MARATONLARI UZUN BİR SÜREÇTE BAŞARIYLA ATLATTIK... KARŞILIKLI OLARAK SAĞLANAN GÜVENİN ARDINDAN GETİRİLEN MUTLULUĞU TATTIĞIM İÇİN ŞU ANA KADAR Kİ ÖZELDERS ÖĞRENCİLERİME TEŞEKKÜR EDER YENİ ÖZELDERS ÖĞRENCİ ADAYLARIM İÇİN DE BAŞARILI BİR SÜREÇ GEÇİRMEYİ ÜMİD EDERİM... SAYGILARIMLA...

MATEMATİK , ZOR GÖRÜNSEDE ASLINDA KONULARIN TEMEL MANTIĞI İYİ ANLAŞILDIĞINDA BULMACA ÇÖZME KOLAYLIĞINDA ÇÖZEBİLECEKSİNİZ. DERS ANLATIM YANINDA EĞİTİM KOÇLUĞU İLE ÖĞRENCİYE ÖZEL REHBERLİK YAPARAK HAYALİNİZE GİDECEK YOLCULUĞU BİRLİKTE PLANLIYORUZ.

ALDIĞIM EĞİTİMİN DAHİLİNDE KENDİMİ HER ALANDA GELİŞTİRMEYE ÇALIŞMAKTA, AKILDA KALICI, MANTIĞA UYGUN, DAHA ANLAŞILIR BİR DERS ANLATIMINI SEÇMEKTE VE DAHA İYİSİ İÇİN HERZAMAN YENİLENEBİLİR BİR DERS PROGRAMI UYGULAMAKTAYIM.

DERSLERİMİ ÖĞRENCİNİN DURUMUNA ÖZEL OLARAK İLK GÜN TANIŞMA İÇİN GÖRÜŞÜLDÜĞÜNDE ÜCRETSİZ DERS YAPARAK AİLE İLE BİRLİKTE PLANLAMAKTAYIM. SÜREKLİ MASA BAŞINDA OTURARAK DEĞİL HİPERAKTİF ÖĞRENCİLERİMLE DE ODANIN İÇERİSİNDE GEZEREK DERS İŞLEMEKTEN KEYİF ALIRIM.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
İlköğretim Takviye 60 DK 100 TL0 TL
Matematik 60 DK 100 TL0 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 09 21
SALI 09 21
ÇARŞAMBA 09 21
PERŞEMBE 09 21
CUMA 09 21
CUMARTESİ 09 21
PAZAR 09 21
İL İLÇE
İZMİR BAYRAKLI
İZMİR BORNOVA
İZMİR BUCA
İZMİR ÇİĞLİ
İZMİR GAZİEMİR
İZMİR KARŞIYAKA
İZMİR KONAK
İZMİR MENEMEN
Berke Erçetin
Ağu 4, 2019
Hocam dersleri kendi evinizde mi yapıyorsunuz yoksa öğrencinin evinde mi saygılar...
Merhabalar, İkizlerim olduğu için derslerimizi öğrencimin evinde veya öğrencim ie ortak belirlediğimiz bir cafede derslerimizi işlemekteyiz.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.