MATEMATİK ÖĞRETMENİ

HEM ORTAOKUL HEM LİSEYE YARDIMCI ,LGS,YKS,KPSS,DGS ÖZEL DERSLERİ VEREN BİR İTÜ ÖĞRENCİSİYİM.
Profil Onaylandı
9 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Merhaba ben Yasin Hacıhafızoğlu. Lise yıllarımda içimde fevkalede bir matematik anlatma isteği vardı adeta zevk alıyordum(bunu her öğrencimden duyuyorum) ve 2018 ayt gibi bir sınavı 38 matematik doğrusuyla bitirince matematik özel dersleri verip üniverstede kendi harclığımı çıkarabileceğimi düşündüm ve özel dersler vermeye başladım. Lise eğitimimi okul birinciliğiyle bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesinde Makine Mühendisliği bölümüne başladım ve şuanda(temmuz2020) 2.sınıf öğrencisiyim. Matematik özel dersleri ortaokul ve liseye yardımcı öğrencinin eksiklerini tespit edip öğrenciye uygun bir şekilde doğruları gösterip konuları birer birer bitirebileceğimiz gibi LGS veya TYT AYT gibi özel sınavlar içinde çalışmalar da yapabiliriz, bu çalışmalar konu anlatımı/tekrarı, deneme/soru/eski yıllarda çıkmış/olası çıkabilecek soru çozümü veya sınav dönemi tavsiyeleri yapılması gerekenler olarak destek verebilirim. Buna ilaveten KPSS ve DGS gibi daha ileri yaşlardaki öğrencileri ilgilendiren sınavlar için aynı çalışmaları yapabilir, pratik yöntemlerle(ki bunlar öğrenme temelli, problem soruları için denklem kurma becerisi, sık yapılan hataları düzeltme vs. dir. Kaçak yollar gibi öğrenciyi yanlışa düşürebilecek şeyler değildir.) öğrenciye destek olabilirim. Kendim İstanbul Arnavutköyde ikamet etmekteyim ve İstanbulun Avrupa yakasındaki tüm ilçelerine özel dersler için gidebilirim. Matematiğe ek olarak ortaokul fen bilgisi,ve türkçe lise için fizik kimya ve dil bilgisi derslerini de verebilirim. Dersleri öğrencinin evinde vermeyi tercih ederim.

0 Veli İle İletişime Geçti
2 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Makine Mühendisliği Öğrencisi

İSTANBUL ARNAVUTKÖY ARNAVUTKÖY

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Özel dersleri kendi üniversite harclığımı çıkarmak ve öğrencilere yardımcı olmak amacıyla veriyorum

Açıköğretimde okuyan ve hiç matematik dersi almamış bir öğrencimle 7.sınıfı bitirip 8.sınıftan devam ediyoruz. Bunun dışında lisede ve üniverstede arkadaşlarıma birebir veya bir gruba sınıf ortamında ders anlatmışlığım mevcuttur.

Öğrencilerime karşı öncelikli hedefim onların matematiğe (veya genelleyebiliriz: sayısal derslere) karşı olan önyargılarının yersiz olduğunu göstermek ve kaçak yollar gibi öğrenciyi yanlışa düşürebilecek uygulamalar değilde gerçekten matematiği öğretmek ve kavramalarını sağlamaktır. Bu sebeple öğrencilerin öğrendikçe çalışma isteklerinin artacağını düşünüyorum.

Ben Yasin Hacıhafızoğlu. Liseyi Bayrampaşada Rıfat Canayakın Anadolu İmam Hatip Lisesinde birincilikle bitirdim ve şuanda İstanbul Teknik Üniversitesinde Makina Mühendisliği okumaktayım.

Dersleri öğrenciye göre, öğrencinin eksiklerini tespit edim o eksiklerin doğrularını öğreterek zaman zaman derste öğrencinin anlayıp anlamadığını test etmek için anında kafamdan soru uydurup:) öğrenciye soru da çözdürerek işlemeyi seviyorum. Derste konu konu ilerleyebileceğimiz gibi genel tekrar, soru çözümü, ilgili sınavın çıkmış sorularının çözümü gibi uygulamalar da yapabiliriz. Ders dışında elbette öğrenci çözemediği veya aklına takılan soruları bana atabilir ve bende ona whatsapp vs. üzerinden çözümler yollayabilirim. Alması gereken kitaplarda da yardımcı olabilirim

Özel ders için hiç vakit kaybetmeden kendilerine faydası dokunacak öğretmeni bulsunlar.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 60 TL
Fizik Genel Fizik 60 DK 60 TL
Kimya 60 DK 60 TL
Fen Bilgisi 60 DK 60 TL
Türkçe Dil ve Anlatım 60 DK 60 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 10:00 19:00
SALI 10:00 19:00
ÇARŞAMBA 10:00 19:00
PERŞEMBE 10:00 19:00
CUMA 10:00 19:00
CUMARTESİ 10:00 19:00
PAZAR 10:00 19:00
İL İLÇE
İSTANBUL ARNAVUTKÖY
İSTANBUL BAYRAMPAŞA
İSTANBUL SULTANGAZİ

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.