FEN BİLİMLERİ MATEMATİK ÇİFT ANADAL

ÖĞRENCİYE SEVGİ İLE DERS ANLATIR
Profil Onaylandı
315 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 4 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Mezunuyum.
Üniversite 2. sınıf itibari ile özel ders vermeye başladım.Süreç içerisinde tecrübe ettiğim en önemli nokta şu oldu,öğrenciler sınav sistemi ve 21. yüzyıla uygun olmayan eğitim sistemimiz ile mevcut potansiyellerini gösterememekte ve beraberinde ruhsal olarak problem yaşamaktadırlar. Öğrecilerimiz pırıl pırıl zihinlere sahipler bu zihinleri güzel eğitmeli ,yönlendirmeli ve onlara sevgi ile yaklaşmalıyız.Bu süreçte şahsım olarak çalıştığım öğrenciyi sevdiğim bir müziği dinler gibi dinler anlar ve akademik olarak elimden geleni seve seve yaparım.

33 Veli İle İletişime Geçti
8 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 4 gün önce
Online

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Mezunu

İSTANBUL BAHÇELİEVLER YENİBOSNA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 531265XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Kendi Özel Ofisimde ders alan öğrencilere 30 tl indirim sağlanacaktır. İlk ders uygulayacağım sınavdan %70 başarı sağlayan öğrencilere ücretsiz ilgi envanteri uygulanacaktır.

Her çocuk özeldir. Kendine özgü bir öğrenme biçimine sahiptir. Dolayısıyla toplu bir şekilde yapılan eğitimler aslında öğrencinin ihtiyaç duyduğu eğitime cevap vermeyebilir. Özel ders ise doğrudan ihtiyaca yöneliktir ve çocuğa göre esnetilip değiştirilebilir. Bu süreçte alınan verimin fazla oluşu ve öğrencideki gelişim beni mutlu etmekte.

Üniversite 2. sınıfta sosyal sorumluluk projesi altında yetim ve öksüz çocuklara ücretsiz ders vererek başladım.
2 sene kurs merkezi ve 5 sene kolej ile birlikte yüzlerce öğrenciye özel ders verdim.
Süreç içerisinde üniversite onaylı eğitim koçluğu sertifikası aldım.
Öğrenciye bilgi nasıl kazandırılır ,öğretim nasıl sağlanır soruları çerçevesinde ülke genelinde bir çok çalıştay,seminer ,paylaşım zirvelerinde katılımcı ve eğitmen olarak yer aldım.

Ders çalışma alışkanlığı,Yeni nesil sorulara yaklaşım teknikleri,Merkezi sınavlarda stres yönetimi,Çok yönlü düşünme Bilgiyi yapılandırma ,21.yüzyıl becerileri

Enerjik,sevecen sabırlı ve sevgi ile ders öğreten bir öğretmenim.Mezun öğrencilerim ile hala iletişim halindeyim.Öğrenci ile ilgili her konuda hassas ilgili ve potansiyelimin üstünde çaba gösteririm.Dünyanın en kutsal duygusu sevgidir,derslere sevgiyle başlar sevgiyle bitiririm.Başarı beraberinde gelir ve tesadüf değildir.

Öğrencinin eksik olduğu konuları saptarım ve o konu ile alıştırmalar ya da uygun kaynaklar hazırlarım ve dersin sonunda ödevler veririm konunun daha iyi anlaşılmasını sağlarım. Öğrencime farklı düşünme yolları sunarım. Dersin bitişini saate bağlamam öğrencinin anlamasının tam olarak gerçekleştiği zaman bitiririm.

Ders alacağınız öğretmen ile mutlaka telefon ile görüşme sağlayın sizin ile iletişimi iyi ise mutlaka öğrencinize de fayda sağlayacaktır.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 100 TL
Okuma Yazma 60 DK 100 TL
Fen Bilgisi Doğa Bilimleri Deneyimi 60 DK 100 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 09.00 20.00
SALI 09.00 20.00
ÇARŞAMBA 09.00 20.00
PERŞEMBE 09.00 20.00
CUMA 09.00 13.00
CUMARTESİ 09.00 20.00
PAZAR 09.00 20.00
İL İLÇE
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

4
Yorumlar
nazife .
Eki 24, 2020
iyi günler.3sınıfa giden oğlum için özel mataematik dersi veren öğretmen arıyoruz. küçükçekmece atakentte oturuyoruz.ders nerede veriyorsunuz öğrenebilir miyiz?
Ali T.
Mar 3, 2020
Lgs hazırlık.hizli soru çözmesine.seviye yukseltecek. Hoca arıyorum.arayın görüşelim
Yasemin b.
Oca 31, 2020
Hocam özel ders almak istiyorum ama başarısız olmaktan korkuyorum ne yapmalıyım.
SENA Y.
Oca 31, 2020
Yıllardır korkulu rüyam olan matematik dersini sayenizde severek ve artık anlayarak yapabiliyorum. Bana kattığınız herşey için ilginiz ablalığınız için çok teşekkür ederim hocam.Sizi çok seviyorum.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.