Matematik Öğretmeni (YL)

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR
Profil Onaylandı
17 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 1 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


İsteyen öğrencilerimize bire bir ve dileyen ögrencilerimize 2,3 ya da 4 kişilik grup şeklinde özel ders başvurularımız özellikle arkadaşlarıyla birlikte ders almak isteyen öğrencilerimiz için uygun bir seçenektir. • Her seviye için ders olanağı vardır
• Ödev takip sistemi uygulanmaktadır
• Maddiyat ikinci planda olup yetişmeyen konular tamamlanmadan ders bitirilmez
• Matematik ve Geometriyi sıfırdan alıp hedefi en yüksek olanak baz alıyor
• "Başarısız öğrenci yoktur, yeteri kadar sabrı ve inancı olmayan öğrenci vardır" felsefemizle
• Kolay hatırlanıp daha az unutulup ve daha az yoran çalışma sistemimiz ile verimli ders çalışma yöntemleri aşılayarak
• Tek Hedef Başarı

İnanç ve kararlılığıyla ortaokul ve lise ders anlatım ve pratik çözümler, okula takviye sınavlara hazırlık programlarımız için kontejyanlarımız mevcuttur.

Geriye dönüp baktığımızda hayatımızın en özel günleri zorluklarla mücadele ettiğimiz anlardan ibarettir. Hele ki bu mücadele "BAŞARI" ile taçlandırılırsa paha biçilemez bir durum söz konusu olur. Matematiği ve Geometriyi sadece öğretmiyor en zor sorularını dahi severek çözmeyi aşılıyoruz. Eğer ösym ile mücadele yolunda bizimle birlikteyseniz " ben matematikten hiç anlamıyorum" diyenlerden dahi olsanız tek bir amacınız olabilir;

Matematik ve Geometriyi Fullemek...!! İdda ediyoruz yılmadan, yıkılmadan Başarmaktır gayemiz. Aksini zaten biz kabul etmiyoruz.

8 Veli İle İletişime Geçti
6 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Mezunu

TOKAT TURHAL TURHAL

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Cebir Matematik Kursunda maksimum 10 kişilik şeklinde grup olarak veya dileyen öğrencilere 1-1 özel ders şeklinde tüm sınavlara yönelik dersler vermekteyim.

2012 den beri kurumlarda ve özel ders ( bire bir - grup) şeklinde öğrencilerime matematik ve geometri dersleri vermekteyim. Şu anda Özel Turhal Cebir Matematik Kursundayım.

Öncelikle öğrencilerin hiçbir kitapta bulunamayacağı pratik çozüm birikimimle her konuya özel sizi şaşırtıp ilginizi çekecek soru çözümleri sunarak sınavlarda birkac dk lık soruları saniyeler icersinde cozmeye yardimci olmanin yani sira her konuyu en iyisekilde ogreterek konuya hakim sekilde adim adim basariya ulastırmak icin beraber çaba sarfedeceğiz.

Emek sarfetmeden hicbir sekilde basari gelmez. Basariya ulasmak icin verecegim derslerin yanı sıra konu ve sinav sureciyle ilgili istenilenleri yapmaniz taktirde basari gelecektir. Ders anlatiminin ardindan odev takip sistemi uygulatmaktayim. Zaman yetmedigi durumda konuyu bitirmeden dersi bitirmem ve ek ucret talep etmem.

Konu hakkinda neden oldugu nereden turedigi gundelik hayatta ne isimize yaradigi gibi seylerden orneklerle konuya giris yaptiktan sonra verdigim her ozelligin ardindan o ozelikle ilgili olabilecek soru tarzlarini gosterip diger ozelliklere gecerek konuyu tamamlar ardindan ozenle secip hazirladigim soru kaliplarindan size odev birakir ve kontrol ederim yapilamayan cozulemeyen sorulari ogrenciye cozerim.

Ozel ders aldiginizla birakmayin sizde ders aldiginiz konularla ilgili ornekler sorular cozerek yapamadiklariniz olursada ogretmenlerinize gosterin. Matematik ve geometri soru cozdukce daha kolay yapilan soru kaliplari uzerine kurulu cok soru cozdukce daha kolay hatirlanan dersler oldugundan ogrencilerinde caba gostermesi gerekir. Ogretmenlerinizin onerilerine dikkat edip dersleri ilginizi kaybetmeden aksatmadan takip etmelisiniz.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 120 TL0 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
TOKAT MERKEZ
TOKAT NİKSAR
TOKAT PAZAR
TOKAT TURHAL
TOKAT ZİLE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

1
Yorumlar
Melek .
Ağu 6, 2020
merhaba;ders almayı düşünüyoruz ,bizle irtibata geçerseniz seviniriz.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.