İNGILIZCE ÖĞRETMENİ

Sahip olduğum bilgiyi ve tecrübeyi paylaşmayı ve aktarmayı sevdiğim için öğretmen oldum.
Profil Onaylandı
6 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 1 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


ÜNİVERSİTEYİ KIBRIS YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜNDE TAM BURSLU OLARAK TAMAMLADIM. ARDINDAN 6 AY KADAR İNGİLTERE OXFORD DA DİL EĞİTİMİ ALDIM. DÖNDÜKTEN SONRADA ASKERLİK GÖREVİMİ YAPARKEN HAVA LİSAN HARB OKULUNDA YURT DIŞINA GİDEN SUBAYLARA İNGİLİZCE DERSLERİ VERDİM. YAKLAŞIK 15 YILDIR FARKLI YAŞ GRUPLARINDAN ANASINIFINDAN YETİŞKİNLERE KADAR PEK ÇOK KİŞİYE ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. ÇALIŞTIĞIM ÖZEL OKULLARDAN ARTA KALAN ZAMANLARIMDA PEK ÇOK DİL OKULU, HALK EĞİTİM MERKEZLERİ VE YABANCI DİL KURSLARINDA DÖNEMLİK KUR ŞEKLİNDE İNGİLİZCE DERSLERİ VERDİM. BUNUNLA BERABER BOŞ VAKİTLERİMDE BİREYSEL VE ÖZEL OLARAK ÇALIŞTIRDIĞIM TEOG TARZI SINAVLAR VEYA OKULA DESTEK AMAÇLI DERS VERDİĞİM ÖĞRENCİLERİM DE OLDU. AYRICA İLK, ORTA, LİSE VE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE DE OKULA YARDIMCI SINAVLARA DESTEK AMAÇLI DERSLER DE VERMEKTEYİM. AYRICA TÜRKÇESİ ZAYIF OLAN YABANCI ÜLKE VATANDAŞLARI İÇİNDE HEM İNGİLİZCE KONUŞMA HEM DE TÜRKÇE KONUŞMA VE DİLBİLGİSİ DERSLERİ DE VERMEKTEYİM. PROGRAMIM OLDUKÇA YOĞUN OLDUĞU İÇİN DERS SAATLERİNE KARŞILIKLI GÖRÜŞÜP HER İKİ TARAF İÇİNDE UYGUN OLAN SAATLERDE DERSLERİ VERMEYE ÇALIŞMAKTAYIM. ÖZELLİKLE HAFTA İÇİ AKŞAM 6DAN SONRA HAFTA SONU DA ŞUAN İÇİN PROGRAMIM MÜSAİT OLAN SAATLERİ KONUŞARAK AYARLAMA YAPABİLİRİZ. DERS ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN BURADAN VEYA CEP TELEFONUMDAN İRTİBATA GEÇMELERİ YETERLİ OLACAKTIR. GRUP ÖĞRENCİLER İÇİN FİYATTA ESNEME YAPILABİLİR.

4 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 254 gün önce
Offline

Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği(ELT) Mezunu

SAKARYA SERDİVAN SERDİVAN

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Sahip olduğum bilgiyi paylaşmayı seviyorum. İnsanların kendilerini kesfetmeleri için onlara birseyler katabilmek beni mutlu ediyor.

Üniversiteyi Kıbrıs'ta Yakin Doğu Üniversitesi ingilizce öğretmenliğinde tam burslu olarak bitirdikten sonra İngiltere Oxford da dil eğitimi aldım. Döndükten sonrada askerlik görevimi yurt disina giden subaylara ders vererek hava lisan harb okulunda tamamladım. Yaklaşık 11 yıldır Sakarya'daki saygın özel okullarda görev yapmaktayım. Okuldan arta kalan boş vakitlerimde de dil okulu, etüt merkezi, yurt ve halk eğitim merkezlerinde dönemlik ingilizce dersler vermekteyim. Bugüne kadar ana sınıfından yetişkinlere kadar her yastan ve seviyeden öğrencilerim oldu. Arzu eden arkadaslarla ihtiyaçlarını karşılamak için boş olan vakitlerimde çalişabiliriz.

Sizde isterseniz amacınıza ulaşmada çok faydalı olabilirim

Her öğrenci benim için özeldir ve hepsine ayrı bir çalışma ve öğretim metodu uygulanması gerekir derslerinde başarılı öğrenciler dil öğreniminde de başarılı olurlar çünkü kendi çalışma metodlarını öğrenmişlerdir. Zor olan kendini keşfetmeyi henüz başaramamış öğrencinin kendini tanımasını sağlamaktır

Derslerin her öğrencinin öğrenme şekli farklı oldugu için önce öğrencinin zeka seklini tespit etmeye çalışırım Öğrenme görsel işitsel duyusal veya dokunsal zekaya sahip öğrenciler farklı öğrenme metodlarına ihtiyaç duyarlar önce öğrencinin zeka türünü kesfederim ardından ona uygun çalışma programını belirler düzenli olarak verdiğim ödevler tekrarlar ve testlere onun ilgisini sürekli diri tutmaya çalışırım öğrenci öğrenmeyi istiyorsa bu süreç daha hızlı ilerler öğrenci kendi öğrenme tekniklerini metodlarını öğrendikten sonra artık kendi kendine öğrenebilir düzeye geldiğinde amacıma ulaştığımı anlarım

Siz yeterki öğrenmeyi isteyin ben de öğretmek için elimden geleni yapmaya çalışayım.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Direksiyon 60 DK 50 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 70 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 70 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 18.00 22.00
SALI 18.00 22.00
ÇARŞAMBA 18.00 22: 00
PERŞEMBE 18.00 22:00
CUMA 18.00 22:00
CUMARTESİ 09.00 22.00
PAZAR 09.00 22.00
İL İLÇE
SAKARYA HENDEK

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Emre Açıkyürek
Ağu 28, 2019
Merhaba hocam ben bu yıl yakın doğu üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümüne başlayacağım kabul ederseniz size birkaç soru sormak istiyorum rahatsız ettiysem kusura bakmayın. Okuduğunuz yıllarda bölümün kalitesinden memnun muydunuz hocaların kalitesi eğitim kalitesi vb. ve mezun olduğunuzda iş hayatınızda almış olduğunuz eğitim ve diplomanın faydasını gördünüz mü ? Rahatsızlık verdiysen tekrar kusura bakmayın.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.