ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ

Özel ders bizim işimizdir.Asla unutmayalım öğretemeyeceğimiz çocuk yoktur.
Profil Onaylandı
331 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 11 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


15 yıldır özel ders veriyorum.Özellikle özel eğitim alanında sıkıntı yaşadığınız öğrencilerde ve aynı zamanda ilkokul seviyesindeki öğrenci başarılarının artırılmasına yönelik özel ders verilir.Unutmayalım okuma yazma bizim işimizdir.

32 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 15 saat önce
Online

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Mezunu

ANKARA ÇANKAYA BİRLİK

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 505527XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Özel ders boyunca öğrencilerimin istendik hedeflere ulaşması için ne gerekiyorsa onu mutlaka ve mutlaka yapıyorumdur.Çocuğunuz anasınıfını yeni bitirmiş ve 1.sınıfa başlayacak olması ve Pandemi sürecinde kaygılarınız var ise buradayız.Aynı şekilde 1.2.3.sınıf seviyelerinde desteğe ihtiyaç duyuyorsak buradayım.

Açıkçası sürekli eğitimle iç içeyim.O kadar yoğun çalışmalar arasında bazen yaptığınız emeği görecek şanslı velilerim olmadığını gördüm.Hiç değilse açık ve net olarak ne istediğini bilen Veli ve öğrenciler için bu yola girdim.Özel dersin daha anlaşılır olduğunu gördüm.Öğrenci ve Veli beklentisinin çok daha anlamlı olduğunu gördüm.Açıkçası keyifli bir şekilde çalışıyorum.

Yıllardır özel eğitimle iç içe yaşıyor gibiyim.15 yıldır alanın içindeyim.500 ü aşkın öğrenciyle çalıştım.Rehabilitasyon kısmından ve özel öğrencilerimle çalışmaya devam ediyoruz.

Size neler kazandırabiliriz?Mutlaka ve mutlaka neredeyiz,ne yapabiliriz gibi sorulara mutlaka verimli çalışma katabiliriz.Amacım öğrenci gerçek performansının ortaya çıkmasını sağlamaktır.

Ankara’da yaşıyorum.Özel eğitim öğretmeniyim.Evliyim ve işimi çok seviyorum.

Derslerimde öğrencinin kavrama becerilerine göre en uygun yöntem ve tekniklerle yola devam ediyorum.

Bazen düşünüyorum özel desteğe ihtiyacım olan çocuğum olsa özel okul yerine mutlaka sağlam bir özel eğitim öğretmeni bularak yola devam ederdim.O kadar çok şikayet varki bazen hocam ben bu öğretmeni sevmedim,Hiç mi bu işten anlayan yok gibi eleştirileri sürekli duyuyoruz.Ders almak isteyen velilerimden iyi öğretmeni mutlaka ve mutlaka bulmalarını isterim.Çocuğumun derslerine takviye amaçlı özel ders Öğretmeni arıyorum.Pandemi sürecinde eba derslerine destek verip okuma yazma öğrenmeye yardımcı bir öğretmen arıyoruz.Anasınıfı,1.2.3.sınıfa geçen öğrencimiz için okuma yazma ve temel matematik üzerine özel ders almak istiyoruz gibi taleplerinizin hepsine yardımcı oluruz.İletişim numaramdan arayıp ya da mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Özel Eğitim Öğrenme Güçlüğü 45 DK 100 TL80 TL
Özel Eğitim Zihinsel Yetersizlik 45 DK 100 TL80 TL
Özel Eğitim Uyum Güçlüğü Bozuklukları 45 DK 100 TL100 TL
Özel Eğitim Dil ve Konuşma Bozuklukları 45 DK 120 TL120 TL
Okuma Yazma 45 DK 100 TL100 TL
İlköğretim Takviye 45 DK 120 TL120 TL
Sınıf Öğretmeni 45 DK 100 TL100 TL
Ödev Destek 45 DK 100 TL100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 14:00 19:00
SALI 14:00 19:00
ÇARŞAMBA 14:00 19:00
PERŞEMBE 14:00 19:00
CUMA 14:00 19:00
CUMARTESİ 12:00 19:00
PAZAR 12:00 19:00
İL İLÇE
ANKARA ALTINDAĞ
ANKARA ÇANKAYA
ANKARA ELMADAĞ
ANKARA ETİMESGUT
ANKARA GÖLBAŞI
ANKARA KEÇİÖREN
ANKARA MAMAK
ANKARA PURSAKLAR
ANKARA SİNCAN
ANKARA YENİMAHALLE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

11
Yorumlar
Yücel .
Oca 31, 2021
Değerli Ünal Öğretmenimiz oğlumuz Recep Sencer 'in okuldan sürekli çağrılarak çocuğunuz sorunludur derse katılmıyor dediği öğencisini çok 2 ay gibi kısa bir zamanda akıcı bir şekilde kitap okur ve özgüveni tavan yaptırararak oğlumun ve bizim psikolojimizi düzeltmiştir. Öğretmenimize çok teşekkür ediyoruz Allah Razı olsun. İşini Aşk ile yapan Ünal Öğretmenimiz herzaman ailemizin bir parçası olamaya devam edecektir.
Evin p.
Oca 25, 2021
Eksiklerimizi cok iyi tamamladik Tam tercih edilecek bir hoca herkese öneririm. Kendisine desteğinden dolayı çok teşekkür ederim.Bilgisiyle kesinlikle Unal Hoca...
Rabia O.
Oca 21, 2021
Ünal hocamız ile başladığımız bu yolculuk henüz 3 aylık sürecini tamamlamış olmasına rağmen, 4. Sınıfta olup da henüz okuma yazmayı çözememiş matematiğin m’sini bilmeyen oğlum şu an okuyor yazıyor çarpıyor. Sadece bu mu elbette değil. Evimize getirmiş olduğu kural disiplin düzeniyle artık öyle umut doluyum ki. Candan samimi maddiyata önem vermeyen bu hocamız aldığı cüzi ücretin çok fazlasını sonuna kadar hakediyor.
Gülden .
Oca 5, 2021
Ünal Öğretmenimizle uzun zamandır çalışıyoruz. Henüz okula başlamamış çocuğuma okuma yazma dersi veriyor..Pandemi sürecinde dışarı adım atamayan çocuğum, evde yüz yüze eğitimle daha iyi bir başlangıç yapsın istedim . Ünal öğretmen o kadar tecrübeli ve işini o kadar layıkıyla yapıyor ki , öğretmenlik mesleğinin her türlü hakkını veriyor. Sadece ders vermekle kalmıyor aynı zamanda sosyal duygusal gelişimini her türlü destekliyor. Ders süresi boyunca çocuğumu gözlemliyor. O yokken aynı şekilde destekleyelim diye bizleri de derse dahil ediyor . Her türlü materyali kullanıyor. Hem yazmasını, hem okumasını derslerin olmadığı günlerde bile takip ediyor. Çocukla iletişimi o kadar başarılı ki hayran kalıyorum. Ve inanılmaz sabırlı. Çocuğu yormayan, bunaltmayan bir tarzı var. 1,5 saatin her dakikası dolu dolu ve eğlenceli şekilde ilerliyor. Biz onunla çalıştığımız için çok mutluyuz ve çok güzel bir başlangıç yaptık. Birlikte daha da ilerleyeceğiz.
Muazzez .
Ara 20, 2020
2.sınıfa giden oğlum okuma ve yazmada zorluk yaşıyor desteğe ihtiyacımız var Ünal ört bize ulaşabilirseniz çok seviniriz teşekkürler
Menekşe M.
Ağu 8, 2020
İlkokul 1.snf da zorlanınca destek amaçlı öğretmen arayışımız oldu. 2. Snf bitene kadar4 ogretmen değiştirdik.Cocugumda öğrenme geriliği mi var, biz de mi bir sorun var diye stres içinde boğuşurken ,bu site sayesinde (Allah'ın sevgili kuluyuz) Ünal hocayı bulduk. Cocugumdaki değişimi anlatamam. Biz 10 dk masada oturtamazken, Ünal hocam sayesinde 2 saat keyifle calisiyorlar.Desteğiniz, ilginiz ve özverinìz için çok teşekkür ederim hocam.
Firdevs k.
Haz 13, 2020
Özel ders aldıracaksanız kesinlikle Ünal hoca diyorum Ulaşamayacağı hiç öğrenci yok bence her nabza vereceği bir şerbeti var Çok memnun kalıp ben ve diğer velileri gibi sizde çok dua edeceksinizdir kendisine Rabbim onun gibi öğretmenlerin sayısını artırsın
Aysun .
Haz 12, 2020
Ozel egitimin en özel ogretmeni.Oglumun unal bey ile tanışması bizim icin cok buyuk bir şanstı.kendisi gayet sabırlı cok guzel yuregi olan bir ogretmendir.oglumun okuma yazma toplama çıkarma vs ilerlemesinde büyük rolü olup aileye verdiği destegiyle alaninda ki en başarılı öğretmen diyebilirim.kendisine burdan çok tesekkur ediyor onun gibi ogretmenlerin cogalmasini diliyor sonsuz saygilarimizi sunuyoruz.
Ayşe .
Haz 12, 2020
Ünal Bey çocuklara karşı tutumu ve ilgisi ile çok başarılı bir öğretmen oğlumda da bunu birebir gördüm. Eğer özel dersse mutlaka Ünal Bey olmalı
Mihriban H.
Haz 12, 2020
Ders isleyis tarziyla her seviyeyi anlatabiliyor, anlamadigimizda tekrar tekrar anltiyor, hicbir seyi bosvermiyor.Eksiklerimizi cok iyi tamamladik Tam tercih edilecek bir hoca herkese oneririm. Bilgisiyle kesinlikle Unal Hoca...
Ibrahim b.
Haz 12, 2020
%90 engelli çocuğumuza okuma yazma öğreten en değerli hocamız başarılarılariniz daim olsun kendiniz gibi ozverili öğretmenler yerleştirmeniz dileğiyle yolunuz açık olsun
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.