MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Başarıya ulaşmayı gaye edinmiş azimli bir öğretmenim.
Profil Onaylandı
324 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 1 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


!!!Aydın içi yüz yüze ders vermekteyim.Bunun haricinde online ders vermekteyim. İlk dersim ücretsizdir.Bilgi almak bana ulaşanlara ücretsiz ders hakkı tanımaktayım.Kendime güvenen bir öğretmenim öğrencilerle aynı frekansı yakalıyacağımıza eminim !!!
Özel dersteki gayem başarıya ulaştırmaktır çünkü bu sayede ben de başarı konusundaki tutkuma ulaşmış, öğretmenlik kutsal mesleğinde haz almış oluyorum.
Sayısal becerilerimi kullandığım öğretmenliğimde öğrenmenin ezberle olmadığına inanırım. Öğrenirken düşünmek, düşünürken keyif almak ,en pratik yolları bulmak benim eğitim felsefemdir. Sayısal branşlarla uğraşmak ve özellikle bu branşların anası olan matematikle uğraşmak öğrencilik yıllarımdan beri benim için bir keyiftir. Matematiğe bu şekilde bakan bir kişi ise matematikten çekinmek bir yana ona karşı özel bir özgüven geliştirecektir. Özel ders sayesinde siz de bu özgüvene sahip olacaksınız. Seviyenize en uygun şekilde konuları öğreniceksiniz ve öğrendiklerinizi benim rehberliğimde derste uygulayacaksınız.Bunun için bana ulaşmanız yeterlidir. İlk dersim ücretsiz olacaktır.

29 Veli İle İletişime Geçti
8 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunu

İZMİR KARŞIYAKA NERGİZ

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 507050XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Online ders , whatsApp ile destek,ilk dersin ücresiz olması,öğrenci seviyesine uygun anlatım, en ideal sorulardan oluşan dökümanlarla dersin işlenmesi,öğrencinin derste bizzat öğrendiğini uygulaması,öğrencinin ezberden uzak pratik metotlarla ve özgüven içinde konuyu öğrenmesi

Özel dersteki amacım başarıyı arzulayan sizlerin başarıya ulaşmasını sağlamaktır.Sizlerin başarıya ulaşması benim en büyük tutkumdur.

Sekiz senelik özel ders tecrübemde farklı kademelerdeki bir çok öğrenciye matematiğin farklı dallarında ders verdim.

Özel dersteki amaç , başarıya mutlak surette ulaşmaktır.Bunun için matematikte en pratik yolları kullanmak ve hedefe sistematik bir şekilde yaklaşmak esastır. Sizlere zor gibi görünen matematiğin konularını anlamanıza rehberlik ederken matematik konusunda korku ve çekincelerinizi yenmenize de yardımcı olacağım. Matematik sizler için ulaşılması zor bir hedef değil, sizlerin keyif alabileceği bir ders olacak.Çünkü bir öğrenci bir dersi anlamaya başladığı zaman o derse olan olumsuz düşüncelerini bir kenara bırakıp o dersi sevmeye başlar.Siz yeter ki başaracağınıza inanın gerisini beraberce başaralım.

Azimli ve sabırlı bir öğretmenim. Dersi eğlenceli bir şekilde işlemeye özen gösteririm.Sınavlara hazırlık konusunda bizzat edindiğim tecrübeler,başarıyı elde etmek ve sistemli çalışma konusundaki kişisel araştırmalarım ve sınavlara hazırlama,eğitim öğretim takviye konusunda edindiğim tecrübeler doğrultusunda tecrübelerimi sizlerle paylaşmaya hazırım.

Dersi öğrenci seviyesine en uygun olacak işlemeye gayret ederim.Ezberden uzak ve en pratik yollarla konunun pekiştirilmesi amaçtır.Özel dersim sadece bir anlatımdan ibaret değildir. Aynı zamanda öğrencinin benim rehberliğimde öğrendiklerini uygulaması için bir fırsattır.

Benim size inanacağım gibi siz de kendinize başarı konusunda güvenin öncelikle. Özel dersten sonra öğrenilen bilgileri mutlaka tekrar edip birazcık da soruyla pekiştirin. Başarı size çok yakın,sadece buna inanmanız gerekiyor!

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 60 TL60 TL
Matematik Geometri 60 DK 60 TL60 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 60 TL60 TL
Matematik 60 DK 60 TL60 TL
Oyun - Hobi Satranç 60 DK 60 TL60 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 07.00 00.00
SALI 15.00 18.00
ÇARŞAMBA 07.00 18.00
PERŞEMBE 07.00 18.00
CUMA 07.00 00.00
CUMARTESİ 07.00 00.00
PAZAR 07.00 00.00
İL İLÇE
AYDIN EFELER
AYDIN İNCİRLİOVA
AYDIN KOÇARLI
AYDIN KUYUCAK
AYDIN NAZİLLİ
AYDIN SÖKE
AYDIN SULTANHİSAR
AYDIN YENİPAZAR
İZMİR ALİAĞA
İZMİR BALÇOVA
İZMİR BAYINDIR
İZMİR BAYRAKLI
İZMİR BERGAMA
İZMİR BEYDAĞ
İZMİR BORNOVA
İZMİR BUCA
İZMİR ÇEŞME
İZMİR ÇİĞLİ
İZMİR DİKİLİ
İZMİR FOÇA
İZMİR GAZİEMİR
İZMİR GÜZELBAHÇE
İZMİR KARABAĞLAR
İZMİR KARABURUN
İZMİR KARŞIYAKA
İZMİR KEMALPAŞA
İZMİR KINIK
İZMİR KİRAZ
İZMİR KONAK
İZMİR MENDERES
İZMİR MENEMEN
İZMİR NARLIDERE
İZMİR ÖDEMİŞ
İZMİR SEFERİHİSAR
İZMİR SELÇUK
İZMİR TİRE
İZMİR TORBALI
İZMİR URLA

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

1
Yorumlar
asii .
Ara 29, 2018
Beğenerek takip ediyoruz
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.