Ömer Ü. Ömer Ü.
Ders verme şekilleri
  • Yüz yüze
  • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Özel Ders Türkçe, LGS Hazırlık, Ücretsiz Kaynak, Kitap, Kendime ait kitaplar, uzaktan eğitim, sınırsız /Whatsapp ders desteği, 7/24 Soru Çözüm Desteği

Neden Özel Ders Veriyorum

Öğrencilerimi hedeflerindeki liselerle buluşturmak. Güzel dilimiz Türkçemizi genç kuşaklara daha iyi öğretmek. İlkeli, çağdaş, modern bir eğitim metoduyla başarıya ulaşmanızı sağlamak. Bilgilerimi siz değerli öğrencilerle ve velilerle paylaşmak...

Tecrübelerim

MEB'te 13 yıllık kadrolu öğretmenim. Çocuk ve gençlik edebiyatı yazarıyım. Ayrıca editörlük görevinde de çalışıyorum. 
13 yıldan bu yana Türkçe özel dersleri veriyorum.
5 yıl boyunca özel olarak yayın evlerinde soru bankası hazırladım.
7 yıldır makale, deneme, tez vb. çalışmalarda profesyonel olarak düzeltmenlik yapıyorum.

Size Neler Kazandırabilirim

Hedefinizdeki liseyi, ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu, kompozisyon yazma becerisini, okuma alışkanlığını ve sınav kaygısıyla baş edebilme kurallarını kazandırırım.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Derslerimi kendi kaynaklarımla işliyorum.  Test-ders ve tekrar parolasıyla %100 performans ile Türkçe sorularını çözüyoruz. Derslerimiz eğlence ve gülerek öğrenme garantilidir. Editör ve yazar olduğum için alanımda iyi olduğumu söyleyebilirim. Ömer Ünal adıyla editörlüğünü üstlendiğim ve yazdığım kitaplara ulaşabilirsiniz. 

Her yıl en fazla 6 öğrencim oluyor. 2022/2023 Eğitim&Öğretim döneminde ise geçen yıldan devam ettiğim iki öğrencim bulunmaktadır. Bu nedenle en kısa zamanda iletişime geçmenizi  ve Türk dilinin büyülü dünyasında, eğitim ve öğretim adına ilkeli, çağdaş bir ders dönemine başlamanızı tavsiye ederim. 

Dersleri Nasıl İşlerim

Soru-yanıt tekniği, test çözme tekniği ve yapılandırılmış öğrenme teknikleri ile dersimi işliyorum.

Sınırsız kaynaklar, soru bankaları, çıkmış soru analizleri, örnek tablolar ve püf noktaları, yaprak testler gibi tüm dokumanlar tarafımca öğrencilerimize ek bir ücret talep etmeksizin sunulmaktadır. 

7/27 Whatsapp soru çözümleri, video ve ses kaydıyla konu tekrarı imkânı, ZOOM üzerinden canlı ders, yüz yüze ders ve öğrenci koçluğu olanaklarını da sunmaktayım. 

 

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Değerli velilerimiz, çocuğunuz için bu çok önemli dönemde sizle beraber olmak benim için oldukça önemli. Özel ders için mutlaka öğrencinin hangi derslere ihtiyacı olduğunu belirlemelisiniz. Ardından o branşın öğretmeninden ders talep etmelisiniz. Her dersten ve her seviyeye uygun ders verilmesini doğru bulmuyorum. Benim özel olarak kendimi geliştirdiğim seviye ortaokul öğrencileri düzeyidir. Ayrıca Türkçe temel ders olduğu için mutlaka bu alanda eğitim almış bir öğretmenden özel ders almayı tercih etmelisiniz. 

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

  • Türkçe : 60 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 250.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Ankara:
  • Çankaya
  • Etimesgut
  • Ankara Gölbaşı
  • Keçiören
  • Mamak
  • Sincan
  • Yenimahalle

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

H Hasan

Ömer Öğretmenim, test teknikleri ve dilbilgisi ağırlıklı bir sistem mi düşünüyorsunuz yoksa anlam bilgisi ve paragrafa yönelik mi?

Öğretmen Cevabı:
Öğretmen Cevap Yazmamış

Yorumlar

A

A. N.

Ömer Hoca’yla üç yılı aşkın süredir tanışıyoruz. Kızımı, çok değerli bilgisi, çeşitli kaynaklar sunmasıyla ve disipliniyle çok iyi bir seviyeye getirmiştir. Sayın hocamın akademik başarısı ile de kızıma çok şeyler kattığını düşünüyoruz. Başarılı olmasını istediğiniz bir çocuğunuz varsa mutlaka Ömer Hocam ile tanışmasını öneririz. Emeklerinize sağlık değerli hocam…

Ö

Ömer Ü

Çok teşekkür ediyorum... Nazlı'ya bundan sonraki eğitim hayatında da başarılar diliyorum...

S

Serpil Y.

Paragraf ve anlam sorularına özel teknikleri sayesinde oğlumun sınav korkusunu yenmemizi sağladınız.Ömer Hocam'a bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Ö

Ömer Ü

Kitap okumak ile paragraf sorularında başarı sağlamak arasındaki kuvvetli ilişkiyi keşfedip buna göre yeni yeni soru çözme teknikleriyle sizin gibi birçok velimize, öğrencimize başarılı bir sınav deneyimi sunmak benim için de benim için büyük bir gurur...

L

Leyla C.

Kızım İlayda, LGS'de 20 soruda 20 net yaptı Türkçede. Teşekkürler Ömer Bey.Sayenizde şu an istediğimiz nitelikli anadolu lisesini kazandık.

S

Selin C.

Türkçeye hakim,öğrencinin seviyesinde anlatım,bol kaynak,test desteği,üstelik bir yazardan yüzyüze ders alma keyfi.Oğlum Metin'e dersi sevdiren Ömer Hocam bir kez daha teşekkür ediyoruz.

M

Meryem I.

Akıcı bir dille ve radyo programında sunum yapıyor gibi bir sesle ders dinlemek isteyen,kısacası Türkçe dersinde yüzde yüz başarı isteyen veliler için en uygun öğretmenle tanışmalısınız.Ömer Hocam ile telefonda bir kez konuştuk ve aldığımız iki saat derste bize çok şey öğretti.Haftaya yapacağımız dersi iple çekiyor kızım Aleyna.

B

Barış A.

Uzaktan online ve yüzyüze dersler ile pandemi döneminde oğlum Mete'ye dilbilgisi konularını sevdirmeyi başaran Ömer Hoca'mıza ve ders sonlarında bizlere selam gönderen küçük kızlarına da çok teşekkür ediyoruz:))) hocam öğrencileriniz çok şanslılar. Barış Atasoy

O

Ozan E.

Ömer Ünal, akademik açıdan bize artı değer kattı.Yazmış olduğu kitabı da zevkle okuduk.Aslı kızımız şu an yazma becerisinde ve okuma seviyesinde ilerlemiş durumda.Son senemizde de Ömer Hocamızdan ders alarak LGS'de iyi bir liseyi hedefliyoruz.

A

Aleyna Ç.

LGS Türkçe sorularının hepsini doğru yapmamızı sağlayan, kitap okuma alışkanlığı kazandıran değerli hocamız Ömer Ünal'a bir kez daha teşekkür ediyoruz. Gönül rahatlığıyla ders alabilirsiniz.

S

Sevilay K.

Kitap okuma düzeyimizi yükselten ve bizi okul derslerine,sınavlarına hazırlayan Ömer Öğretmen'i tebrik ediyorum. Kitabını da çalışmalarını da takip etmeye devam edeceğiz.

N

Naile S.

Ömer Hoca'mızla üç yıldır tanışıyoruz. Özellikle diksiyon ve anlatım tarzı konusunda çok memnun kaldık. Oğlum Kıvanç'a kattığı değerler ve Türkçe bilinci için hocamıza bir kez daha teşekkür ediyorum. N. Sevinç GÜLER

H

Halil U.

Ömer hocamdan kızım Sude için 1 yıl Türkçe özel ders aldık ve akabinde Türkçe başarımı arttı. Kendisi çok kibar ve bilgili. Özellikle konu anlatımı diksiyonu ve konuşma tarzı harika. 1 yıllık süreçte gerçekten çok yardımcı oldu kendisine teşekkür ediyor başarılar diliyorum.

A

Aydan

Fevkalade bir eğitimci öğretim yöntemi ve çocuğu anlamada mükemmel bir öğretmen çok teşekkür ederiz

Z

Zekiye G.

Ömer Hocamdan 1 yıl özel ders aldık, sayesinde LGS deki Türkçe başarımız arttı. Ders çalıştırma tekniği güncel ve çok fazla kaynak veriyor oğluma dersler çok iyi geldi. Hocamızı herkese tavsiye ederiz.

K

Kemal

Ömer Öğretmeni hem kendi görev yaptığım okulda tanıma fırsatı bulmuştum hem de oğluma özel ders aldırma imkanına erişmiştim. Özellikle diksiyonu düzgün ve yazarlık becerileri yüksek bir hocamız. Öğrencilerine dersi sevdiriyor ve başarılı bir şekilde öğretiyor. Hem velisi hem de bir eğitimci olarak kendisini bir kez daha kutluyorum.

Z

Zeynep G.

Değerli hocam. Geçen yıl verdiğiniz emekler için size kızım Aylin adına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca kitabınız Yeşim Taşı Efsanesi'ni de okuduk. Kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. Zeynep Gülfidan- (Aylin'in annesi... )

H

Hasan

Başarılarınızın devamını diliyorum hocam.Kitabınız Yeşim Taşı Efsanesi'ni de hem Ayşe hem de ben okudum.Çok başarılı bir öğretmen ve yazarsınız.İyi ki sizden ders aldık ve LGS'de başarılı olduk.:) :)

Z

Zerrin

Ders işleme ve test çözme teknikleri sayesinde korkularımızı yendik. Güvenilir.

S

Sedef

Kızıma verdiği 1 yıllık özel dersler sayesinde istediği liseye girebildik. Teşekkürler Ömer Öğretmeni. Kompozisyon korkusunu da yendik, okuma alışkanlığını da kazandık.


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ömer Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et