İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Deneyim ve birikim sahibi, öğretmekten haz duyan, doğru bir eğitmenim.
Profil Onaylandı
342 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


3 yıl özel okullarda çalıştıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi'nde öğretim görevlisi kadrosuna girdim. 16 yıldır da kadrolu öğretim görevlisi olarak çalışıyorum. Uzun yıllar Address E.C.'da çalıştım. Üniversiteden beri, yani 20 yıldır yoğun şekilde özel ders veriyorum.AYT,YDS, YÖKDİL,TOEFL,IELTS,PROFICIENCY,KET,PET,FCE sınavlarının hepsine çok sayıda öğrenci hazırladım. Bu dersleri verebilmek için özel eğitimler de aldım. Üniversite sınavlarına da öğrenci hazırlıyorum. Bunun dışında çocuk ve yetişkinlere Genel İngilizce ve yine yetişkinlere Business English dersi de veriyorum.

Kişisel Bilgiler
Öğrencilerimi ihtiyaç duydukları seviyeye mümkün olan en kısa sürede ve asla sıkıcı olmadan, son derece keyifli bir şekilde ulaştırma konusunda kendime güveniyorum.Yetişkinlere ve çocuklara verdiğim derslerde internet, bilgisayar cdleri, sesli kitaplar ve son derece zengin olan kütüphanemdeki kaynaklardan faydalanıyorum. Öğrencilerimi materyale boğuyorum diyebilirim. Öğrencimin ihtiyacına göre program hazırlıyorum ve bu programı paylaşıyorum. Haftanın yedi günü özel ders veriyorum. Öğrencilerimin kendileri veya velileri bana günün her saatinde ulaşabilirler. Her yaştan öğrencimle çok olumlu ilişki kurabilme yeteneğine sahibim. Çok defalar sorunlu lanse edilen öğrencilerle bile çok sıcak ilişkiler kurdum. Bir dersi sevmeyen öğrenci yaşı ne olursa olsun öğrenemez. Bu yüzden öğrencilerimin derse gelirken ayaklarını sürüye sürüye değil, güle oynaya zevkle gelmesi benim için çok önemlidir. Bunu başarabildiğime de güvenim tamdır. İngilizce sadece gramerden veya sadece konuşmadan ibaret değildir. Ne gramerde çok iyi olup iki cümle konuşamayan, ne de akıcı konuşup iki cümle yazamayan bir kişi İngilizce biliyorum diyemez. Dil bir bütündür, kişi karşısındakini rahatça anlayabilmeli, zorlanmadan cevap verebilmeli, kendini gerek yazılı gerekse sözlü olarak düzgün bir şekilde ifade edebilmelidir.Bunun için de bu alanların hepsinde profesyonel yardım alması gerekir.Öğretmen ise sadece öğreten değil, yol gösteren, öğrencisine ders dışında neyi nasıl çalışması gerektiğini de anlatan bir koç olmalıdır. Dil eğitimi uzun, zorlu ama son derece zevkli bir süreçtir ve ben bu süreç boyunca öğrencilerimin yanında olmaktan son derece keyif alan bir eğitmenim.

22 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 6 gün önce
Online

Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu

İZMİR KARŞIYAKA YALI

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 533520XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 100 TL90 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 08:00 22:00
SALI 08:00 22:00
ÇARŞAMBA 08:00 22:00
PERŞEMBE 08:00 22:00
CUMA 08:00 22:00
CUMARTESİ 09:00 19:00
PAZAR 09:00 19:30
İL İLÇE
İZMİR BALÇOVA
İZMİR BAYRAKLI
İZMİR BORNOVA
İZMİR BUCA
İZMİR ÇEŞME
İZMİR ÇİĞLİ
İZMİR GAZİEMİR
İZMİR KARŞIYAKA
İZMİR KONAK
İZMİR MENEMEN
İZMİR NARLIDERE
İZMİR URLA

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.