tlyhoca
  • Yüz yüze
  • Online
Tülay A. - Fizik Öğretmeni

Zeki, güçlü, iletişim gücü yüksek, verimli, çalışkan, başarılı, disiplinli,gelişimine önem veren.

İstanbul / Beylikdüzü

10 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Genel Fizik
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi / Fizik(İngilizce) - Mezun
E

Elif Nur

Öğretmene gelen son yorum

Fizik alanında en iyilerinden hocam ,iyi ki sizin gibi biri ogretmenim olmuş . Hayırlı olsun hocam siteniz . Ben çok zevk alarak dersinizi...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Grup indirimi

Yakın adres indirimi

Öğretmen evi indirimi

Ders dışında olabildiğince irtibat, iletişim, takip

Özel el yazması ders anlatım dökümanı

Ders sonrası konu tarama testi

Yazılı Hazırlık çalışması

Kaynak temlnatı

Kaynak tavsiyesi

Kaynak takip

Rehberlik 

Neden Özel Ders Veriyorum

Lisede fizik dersinde çok zorlandığım için öğrencilerimle empati kuruyorum ve öğrencilerime yardımcı olmak istiyorum.

 Fizik dersinin öneminin ülkemde daha çok anlaşılmasını istiyorum.

Fizik dersinin kişide analitik düşünmeyi geliştirdiğine inanıyorum.

12 yıllık birikimimi değerlendiriyorum.

Mesleğimi ve öğrencilerimi seviyorum.

Özel dersin akademik ve mesleki gelişimime katkısı oluyor.

Öğrencilerimin fizik dersine karşı olumlu tutum geliştirmesi ve fizik dersini başarması beni mutlu ediyor. 

Tecrübelerim

12 yıllık deneyimim ile fizik dersi okula destek ve üniversite sınavına hazırlık çalışmalarımız için öğrencilerimin yanındayım. Okul sınavlarında başarı yakalayan ve ösym derecesi yapan birçok öğrencim oldu. En büyük referansım ülkemizin seçkin üniversitelerini kazanan öğrencilerimdir.(İstenildiği taktirde referans gösterebilirim.) Alan hakimiyetim, insan ilişkilerim, sabrım ve sosyal yönümle fizik dersine pozitif bir bakış açısı kazandırıyorum ve beraberinde başarıyı yakalıyoruz.

   Uzun yılların kazandırdığı disiplinli çalışma yöntemim şu şekildedir:

   Öncelikle öğrencimin hazır bulunuşluk seviyesini ölçerim. Sonrasında öğrenci seviyesine göre bir çalışma planlarım. Derslerde kendi hazırladığım öğrenciye özel dökümanlar üzerinden konu anlatımını yaparım, konu anlatımını fizik dersi için olmazsa olmaz bol soru çözümü ile desteklerim. Bir dahaki ders zamanına kadar öğrencimi mutlaka ödevlendiririm ve takip ederim. Her öğrencim için şahsi ajanda oluştururum ve her hafta sıkı takip sağlarım. Bu şekilde velim de çalışmalarımızı takip etmiş olur.

  Online derslerimi Skype, zoom gibi uygun araçlar üzerinden yaparım. Online derslerde bilgisayar ve grafik tablet kullanırım. Online dersin sıkıcı olmaması adına gerekli teknolojik araçları kullanarak dersi keyifli ve verimli hale getiririm. 

  Geleceğimiz olan siz değerli öğrencilerimi beraber çalışmak için heyecan ile bekliyorum. 😊

Size Neler Kazandırabilirim

Benimle çalışırken ilerleyen yıllarınızda da kullanacağınız disiplinli çalışma sistemi kazanacaksınız. Fizik dersine karşı önyargınız kırılacak, fiziğin yapılabilir ve son derece keyifli bir ders olduğunu farkedeceksiniz.

   Derslerimizi düzenli takip edip söylediklerimizi uyguladığınızda başardığınızı göreceksiniz. 

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İngilizce Fizik, Marmara Üniversitesi Pedagojik Formasyon, Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim koçluğu belgelerine sahip fizik öğretmeni.

 

Dersleri Nasıl İşlerim

İki seansta, uzun zaman süren çalışmalar sonucu hazırladığım ders notları ve dökümanlarla ve bol soru çözerek ders işlerim. Ezberci değil mantığa oturtarak, okul derslerinde ve merkezi sınavlarda başarı sağlayan bir program sunarım.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Fizik dersine karşı önyargılı olmamalılar. Başarabileceklerine inanmalılar.

İyi ve tecrübe sahibi bir öğretmen ile çalışmalılar.

Not tutmalılar, bol soru çözmeliler, sabırla ilerlemeliler.

Derslerini çok düzenli takip etmeliler.

Mutlaka ösym çizgisinde bir çalışma yürütmeliler. 

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Genel Fizik - Fizik : 90 dk - 900.00₺ | Online Ücret: 750.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
  • Beylikdüzü
  • Esenyurt

Değerlendirmeler (18)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
E

Elif N.

Fizik alanında en iyilerinden hocam ,iyi ki sizin gibi biri ogretmenim olmuş . Hayırlı olsun hocam siteniz . Ben çok zevk alarak dersinizi dinliyor ve öğreniyordum . Yks surecimde sorularınız ve anlatım tarzınız çok aklımda kaldı çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim Tülay hocam ,biz tüm öğrencileriniz sizi çok seviyoruz💜


U

Uygar

Tülay hocamla yaklaşık 1 yıl boyunca beraber ders işledik alanında en iyi olduğuna inanıyorum gerçekten işine öğrencisine değer veren değerli bir hocadır


H

Hacer B.

En sevdiğim öğretmenlerimden biri. Dersleri çok güzel anlatır. Dersi sevmeyene dersi sevdirir. Öğretmen gibi değil bir arkadaş gibidir. Dersleri çok eğlenceli geçer.


U

Umut

Tülay hocam gerçekten başarılı bir eğitimci onun sayesinde fiziği sevmeye başladım teşekkürler hocam


E

Elif T.

Dünyanın en iyi fizik hocası.


M

Medine

Bana fiziği sevdirenn canım hocam. İyii ki sizinle tanışmışım. Bizim için örnek bir öğretmensinizz. 💗💗


A

Ali E.

Alanında en iyilerinden olması bir yana dersi anlatırken güler yüzü ve güzel hitaplarıyla dersi sevdiren bir özelliğe sahip hocamızdır.


S

Sude B.

Fiziğin kraliçesi anlayışı çok güzel ❤️‍🔥


C

Cennet A.

Tülay hocamla yollarımız pandemide derslerimizin online olduğu dönemde kesişti iyi ki de kesişti kızım için hoca arayışındaydım yorumlara bakarak onunla tanıştık bir sene boyu kızm için ders aldık sadece fizik değil bütününüyle ilgilendi kızımın düzenli ders çalışmasında da yardımcı oldu konuştu motive etti çok teşekkür ederiz.


E

Emine S.

Kızım Gizem Satılmaz , iki yıl önce Tülay Hanım dan fizik dersi aldı. Kızım fizik dersini sayesinde sevdi.Derste disiplinli, ama çocuğuma yaklaşımımız bir o kadar da sevecen .Seni çok seviyoruz, Tülay Hanım. Basarılarinin devamını diliyorum.


E

Esra İ.

Tülay hocam derslerinde öğrencilerin anlaması için farklı örnek ve uygulamalar kullanıyor ayrıca kendi ders notlarıyla çok rahat konuyu anlayabiliyorsunuz. Öğrencilerle iletişimi çok iyi ve dersleri de oldukça ilgi çekici anlatıyor. Hiç anlamadığım fizik dersini Tülay hocam sayesinde çok iyi anladım.


M

Mine Ş.

Çok tatlı bir fizik hocası dersini sevdiriyor çünkü samimi davranıyor konuyu en basitiyle anlatiyor ve sorulari zor olsada kolay yolla açıklıyıp sonuca getiriyor fiziği yapamıyorum diye telaşa girmeyin tülay hocayla yaparsınız


S

Sudenaz

Tülay hocayla tanışmadan 60 aldığım fizikten Tülay hocadan sonra 100 aldım bence başka açıklamaya gerek yok fiziğin tek adresi.


M

Muhammed

Görüp görebileceğiniz en iyi fizik öğretmeni gerçekten hem eğlenceli hemde disiplinli olması zor bir dersi daha kolay anlamayı sağlıyor. Hayatınızda tülay hocadan önce fizik ve tülay hocadan sonra fizik olarak iki bölüm oluşur. Tavsiye ederim herkese denendi onaylandı👍🏻👍🏻


F

FATİH D.

Tülay Hocam alanında en iyilerden gerçekten uzman bir öğretmen, eğitime gönül veren sayılı hocalardandır kendisi. Dersi işlerken mantığını öğreterek anlatan, öğrencisine değer veren gerçekten iyi bir öğretmen.


tlyhoca

Tülay A

Güzel yorumun için çok teşekkür ederim Fatihcim. Seninle çalışmak çok keyifliydi. Geleceğin iyi bir mühendisi olacağına eminim. 🌺


N

Nihat H.

Hocam yeni işinde başarılar dilerim, bahtın açık, başarıların her daim mutluluk getirsin. Mutlu olman dileğiyle yeni işinde başarılar.


T

Tekdal

Hayatımda gördüğüm en iyi fizik öğretmenlerinden biri, en zor fizik sorularını bile kolaylıkla çözüp mantıklı ve basite indirgeyerek anlatan kıymetli ve güzide bir öğretmen. Üniversite yıllarında bana çok anlattı


F

Ferhat K.

Tülay hocam gerçek bir eğitimci. Başarılar diliyorum. Konya'da olsaydım matematik için yardım isteyebilirdim.


Tülay Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

900

60 Dakikalık Ders

2 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle 12 saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 248 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 541 kişi ders almak için başvuru yaptı.