Matematik Öğretmeni

İnsanları ve onlardan öğrenip öğretmeyi ayrıca işini de çok seven bir genç matematikçi=)
Ahmet Seyfettin Demircioğlu - Matematik Öğretmeni

Ahmet Seyfettin D.

yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
Facebook
Profil Onaylandı
264 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 20 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Atılım Üniversitesi (İngilizce) Matematik bölümünde okuyan 4. Sınıf öğrencisiyim. Öncelikle özel ders vermek yalnızca maddi çıkarlar güderek yapılacak bir iş değil, her şeyden önce karşınızdaki insanın hayatına hatta onun ailesinin bile hayatına dokunduğunuzu farkında olmanız,beklentilerini karşılamanız ve bu işi sevmeniz çok önemli. Kendimi bildim bileli insanlara bir şeyler katabilmek, yardımcı olmak hep hoşuma gitmiştir ve manevi anlamda beni çok tatmin eder. Öğrencilerime sadece öğretmen değil, kimi zaman kardeş, kimi zaman abi olurum. İletişimin ve samimiyetin öğrenci motivasyonuna da mükemmel bir etkisi olduğuna inanır ve hepsinden öte öğrencimiz ile yolları ayırdığımızda benim için adam gibi bir öğretmendi demesi, bir ömür kafidir. Her öğrencinin anlama şekli, öğrenme tarzı farklıdır: bunu anladıktan sonra kişiye özel eğilmeye gayret gösteririm. Zamanında ve disiplinli çalışılırsa, başarısızlıklarının bizi yenmesine izin verilmezse başarının mutlaka geleceğine inanırım. “ Eğer sizden sokakları süpürmeniz istenirse, Michelangelo’nun resim yaptığı, Beethoven’in beste yaptığı veya Shakespeare’in şiir yazdığı gibi süpürün. O kadar güzel süpürün ki gökteki ve yerdeki herkes durup ’Burada işini çok seven, dünyanın en iyi çöpçüsü yaşıyormuş’ desin.” Bende alanımın en iyisi olmak için her gün kendini geliştirmeye gayret gösteren, mesleğine aşık genç bir kardeşinizim. Öğrencilerimin çalışkan ve sorumluluk sahibi olmasını isterim. Velilerimden de çocuklarının durumundan haberdar olmalarını, konulara gerçekçi yaklaşmalarını, çocuklarını pozitif bir şekilde motive etmelerini beklerim. Einstein boşa dememiş önyargıyı parçalamak, atomu parçalamaktan daha zordur diye. Önce matematiğe karşı olan önyargıyı hayatımızdan çıkartmalı, gerçekten isteyince yapılamayacak bir şeyin olmadığı bilinmelidir. Daima veliler ile iletişim halinde olur, öğrencilerimi tatlı tatlı mesajlarımla daraltabilirim =) Bir öğretmen olabilirim lakin benimde bir insan olduğum unutulmamalıdır.Öğrenciye dersi anlattıktan sonra, o konuyla ilgili ödev verir ve bir sonraki derste yapamadığı ya da yanlış yaptığı bütün soruları bana sormasını isterim. Bir sonraki derste, öğrencimin yapamadığı tüm soruları en baştan anlatarak çözerim. Bu süreç, ta ki öğrencimin konuyu anladığından emin oluncaya kadar bu şekilde devam eder. Onun anladığına ikna olduktan sonra, ancak yeni konuya geçebilirim. Aksi halde, ilk konuya tekrar eğilirim. Yani, amacım öğrencinin anladığından emin olmaktır. Öğrencilerim Whatsapp'tan 7/24 diledikleri kadar soru atabilirler. Saygılarımla herkese sağlıklı günler. Not: Şehit ve Gazi çocuklarına ilk 25 dersi ücretsiz vermekteyim.

5 Veli İle İletişime Geçti
4 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 13 dakika önce
Online

Atılım Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik(İngilizce)(Tam Burslu) Öğrencisi

ANKARA ÇANKAYA ÇANKAYA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 530060XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

İlk iki dersimi ücretsiz veriyorum, deneme sürüşü gibi düşünebilirsiniz. Dileyenle devam ediyor, istemeyenle etmiyorum =)

Sitemizdeki bazı komşulara ve birkaç aile dostunun çocuklarına 4 yıldır ders anlatırım.

İnsan bir şey anlamak isterse minik bir karıncadan tut gökyüzündeki bulutlara bakarak çok ders çıkarabilir. Benden öğrenebileceği yegane olgulardan biri ise mesleğini severek yapan bir hoca ile sadece para için yapan hocanın farkını net bir şekilde görebilir.

Profilimde daha ayrıntılı yazdım dilerseniz ordan bakabilirsiniz =)

Güler yüzle sabırlı ve sanki her ders ilk dersim gibi heycanlı bir şekilde işler ilk önce öğrenciyi tanımaya çalışıp seviyesini belirler ona göre plan yaparım

+Online dersin verimsiz olduğu düşüncesindeyim, bu yüzden dersleri birebir vermekteyim
+ Her dersime maske ve kolonya ile gelir hijyene son derece dikkat eder, edilmesini talep ederim. Önce sağlık, sonra ders :)
+Esas iş öğrencide biter, asla pes etmeyip her gün çalışmalarını, aylar sonrasına plan yapmak yerine geç olmadan hemen harekete geçmelerini, istisnasız hergün günde bir soru bile olsa çözmelerini tavsiye ederim Bir insan gerçekten isterse yapamayacağı bir şey yoktur, lakin kimse bunu sizin yerinize yapmaz. Bilmek yetmez uygulamak lazım, istemek yetmez yapmak lazım.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 08.00 23.00
SALI 08.00 23.00
ÇARŞAMBA 08.00 23.00
PERŞEMBE 08.00 23.00
CUMA 08.00 23.00
CUMARTESİ 08.00 23.00
PAZAR 08.00 23.00
İL İLÇE
ANKARA ÇANKAYA
ANKARA ETİMESGUT
ANKARA SİNCAN
ANKARA YENİMAHALLE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

20
Yorumlar
Doğukan T.
Eyl 17, 2020
İşini düzgünce yapan,matematiği sevdiren ve iyi bir öğretmendir. Herkese tavsiye ederim
Burak .
Eyl 15, 2020
Ahmet hoca gerçekten gençlerin durumunu anlayan ve ona göre hareket eden nadir hocalardan. Gerçekten modern eğitim tekniklerini benimsemiş ilgili bir öğretmen.
N. Z.
Eyl 15, 2020
İşinde başarılı, öğrencisi için çabalayan, işini hakkıyla yapan bir insan. Ahmet hocaya lise 2 de doğru düzgün matematik bilmeyerek gitmiştim. Beni çok geliştirdi, çok yol kat ettik, bilmediğim her şeyi, eksik olduğum tüm konuları hallettik. Bence piyasada bulabileceğiniz en iyi öğretmenlerden. Her şey için teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.
Furkan .
Eyl 10, 2020
Başarılar diliyorum
Hasan .
Eyl 10, 2020
Dersi sevdirerek heyecan katarak sıkmadan anlatımı olan bir öğretmen Ahmet öğretmen, başarılar ...
Bayram .
Eyl 10, 2020
Ahmet arkadaşımı bizzat yakından tanıyorum, kendisi eğlenceli ve dürüst bir insan. Özel ders alacaklarlar için mutlaka deneme dersi talep etmelerini öneririm...
oğuz .
Eyl 10, 2020
Tanıdığım en kibar, anlayışlı ve sakin öğretmen. Hem çok neşeli olmasıyla dersleri eğlenceli hale getiriyor hem de öğrenciye her türlü sabrı gösterip tek tek öğretmeye çalışıyor. Ders alan kişiye saygısı yüksek ve aldığı ücretin hakkını sonuna kadar vermeye çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
Burak .
Eyl 10, 2020
Ahmet hoca gerçekten gençlerin durumunu anlayan ve ona göre hareket eden nadir hocalardan. Gerçekten modern eğitim tekniklerini benimsemiş ilgili bir öğretmen.
Arda .
Eyl 10, 2020
Matematiği sevdiren, pratik öğreticiliği ile insanı her konuda motive eden birisiniz. Her şey için teşekkürler hocam.
Fatih .
Eyl 10, 2020
Ahmet hoca ders anlatırken sıkılmadığım nadir hocalardan eğlenceli ve öğretici birisi herkese tavsiye ederimmmm
Mert u.
Eyl 10, 2020
uzun yıllardır arkadaşınızmış gibi hissediyorsunuz. Dersler kesinlikle sıkıcı değil aksine bir sonraki derse gitmek için gün sayıyorsunuz. Ayrıca sadece ders değil sizi çok iyi şekilde motive de ediyor Teşekkürler
tolganar .
Eyl 10, 2020
hariika bir öğretmen bence tavsiyelerimden yanılmayacaksınız
Benan e.
Eyl 10, 2020
Tane tane ve sabırla anlatan bir öğretmen. Konulara hakim tüm ders alacaklara öneririm.
Didar .
Eyl 10, 2020
İşini en düzgün şekilde yapan , profesyonel bir öğretmen. Herkese tavsiye ederim başarıya giden yolda Ahmet hoca en yardımcı hocadır.
Hüseyin B.
Eyl 10, 2020
Alanında gayet başaralı birisi. Dersi anlatırken ki diksiyon hitabet ve kibarlığı başarılı.
Furkan .
Eyl 10, 2020
Başarılar diliyorum
Sercan k.
Eyl 10, 2020
İşini severek ve güzel yapan Ahmet Hocam teşekkürler
Yusuf D.
Eyl 10, 2020
Gerçekten işini böyle severek ve güzel yapan insanlar kalmış. Teşekkürler Ahmet bey.
Kursat .
Eyl 10, 2020
Her zaman çok hazırlıklı ve rahat anlaşılacak şekilde bir anlatımı var. Teşekkür ederim
Furkan a.
Eyl 10, 2020
Matematikte bana ilham veren insan. Orta doğu ve balkanların en iyi matematikçisi =)
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.