Ahmet Seyfettin D. Ahmet Seyfettin D.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

 +İlk iki dersimi ücretsiz veriyorum.  Ders süresi ortalama 45 dakikadır.

+ 3 kişilik gruplara %10, 4 ve üstü gruplara %30 indirim vardır. (Online için de geçerlidir.)

+ Grup dersler için her 10 derse 2 ders ikramımdır.(3 ay geçerli )

+ 10 derse 1 ders ikramımdır. ( Online Özel 3 ay geçerli)

+ Dileyen online dersleri kayıt altına alabilir.

+ Mesleğim için aldığım ekipmanlarım sayesinde öğrencilerimin bana yolladığı her soruyu videolu çözüm olarak cevaplıyorum. 

+ İsteyenle derslerimizi İngilizce yapabiliriz. (Üniversite dersleri dahil. Calculus I II, Linear algebra, differential equations, analytic geometry, numerical analysis.)

+If you are a foreign student, please contact by whatsapp or telegram.

 

 

Neden Özel Ders Veriyorum

Bir hayata katkıda bulunabilmek, benim için tarifsiz mutluluktur. 

Tecrübelerim

 Özellikle son 2 yılda özel derse artan talep nedeniyle online/yüz yüze onlarca öğrenci yetiştirdim. Tek işimin özel ders olması sebebiyle bütün dikkatimi öğrencilerime veriyor, her biriyle özel ilgileniyorum. Öğrencilerimi bu işi çok uzun yıllar yapan Saygın Hocalarıma anlatıyor ve Hocalarımın da tavsiyesi ile birlikte öğrenci için en uygun programı hazırlıyorum. Mesleğimde hevesli ve iddialıyım, denerseniz pişman olmazsınız. Bütün öğrencilerim referansımdır.

Size Neler Kazandırabilirim

+İnsanoğlu bir şey anlamak isterse minik bir kelebekten tut, yazın yediği  karpuzdan bile çok ders çıkartabilir. Benden öğrenebileceği yegane olgulardan biri ise mesleği para için yapan bir hoca ile severek yapan bir hocanın farkıdır..

 

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

+Matematiğin bilmediği şeyler de vardır bu hayatta; helal on kuruşun, haram on bin liradan fazla olduğu gibi mesela. Buna gönülden inanır, ona göre yaşamaya var gücümle gayret gösteririm.

Dersleri Nasıl İşlerim

 

 + Her derse maske ve kolonya ile gelir hijyene son derece dikkat ederim. Önce sağlık sonra ders :)

+Öğrenciye dersi anlattıktan sonra o ders ile ilgili ödev verir ve bir sonraki derste yapamadığı veya yanlış yaptığı bütün sorulara bakarız. Ayrıca her yeni ders bir önceki derste yaptığımız konuyla ilgili mini bir test hazırlar öğrencinin anlayıp anlamadığından iyice emin olurum. Bu süreç, ta ki öğrencimin konuyu anladığından emin oluncaya kadar devam eder. Onun anladığına ikna olduktan sonra yeni konuya geçebilirim. 

+ Tabletimde mevcut olan özel konu anlatımlı PDF'lerden konuyu işler, kritik yerleri defterine not almasını isterim. Özellikle MEB'in yayınladığı soruları öğrencilerime ödev verir çözülmedik soru bırakmayız. Seviyeye göre en az iki kitapla gider derece öğrencisi ise 4-5 kitaba kadar çıkarız. Yapamadığı soruları ister gece üç olsun ister öğlen beş, fark etmeksizin atabilir.

+Bazen hazır not kullanmak velilerde soru işaretine sebep olabiliyor; Öğrenciyle adaya düşsek ve yeterli zaman olsa bir kalem bir kağıtla öğrenciyi o sınava eksiksiz hazırlarım. Ancak insanım; acıktığım gibi unutmam da normal bir bahistir. Bu yüzden teknolojinin güzelliklerinden faydalanmak gerekir  

+ Her ay sonu işlediğimiz konulardan, genel tarama testi yapıyorum. 

+ Kullandığım PDF'leri ders bitiminde öğrenciye mail atar, akşamında tekrar etmesini hatta evden birisine anlatmasını rica ederim. Birisine anlatmak, kendi başına çalışmaktan çok daha etkilidir

+ Tebessüm olmazsa olmaz kuralımdır.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

+Esas iş öğrencide biter, asla pes etmeyip her gün çalışmalarını, aylar sonrasına plan yapmak yerine geç olmadan hemen harekete geçmelerini tavsiye ederim. Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. Muhakkak sevecekleri işi belirleyip hedef koymaları gerekmektedir. İnsan gerçekten isterse yapamayacağı bir şey yoktur, lakin kimse bunu sizin yerinize yapmaz. Bilmek yetmez uygulamak lazım, istemek yetmez yapmak lazım.

+ Öğrenciliğin keyfini çıkartmalarını, hiçbir şeyin sağlıktan ve aileden önemli olmadığını bilmelerini isterim.

+ Kitap okumayan öğrenci, yeni nesil soru çözemez. Kitap okuyan öğrenci ise ancak kitap okuyan bir aileden çıkar. 

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Geometri - Matematik : 60 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • Analitik Geometri - Matematik : 60 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • Genel Matematik - Matematik : 45 dk - 300.00₺ | Online Ücret: 150.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Ankara:
 • Çankaya
 • Etimesgut
 • Ankara Gölbaşı
 • Keçiören
 • Sincan
 • Yenimahalle

Yorumlar

N

Nisa .

1,5 ay ders aldım oda Yaz kampıydı ama matematikten çok anlamıyorum uçundan köşesinden birşeyler yapıyodum (ilegal yollarla) 1,5 ayın sonunla sayılar konusunu çok rahat yapmaya başladım motivasyonum düştüğünde düzeli çok tşk ediyorum hocam❤️

ç

çağlar

Öğrenciye, derse ve matematiğin kendisine yaklaşımı üst düzey, işini seven bir öğretmen.

B

Burcu Ö.

Online eğitim kurbanı, matematik düşmanı 8. sınıf kızımın hayatı, geçen sene Ahmet Hoca vesilesi ile ciddi anlamda değişti diyebilirim. Dün akşam ablamın oğlu kızımın ödevlerini kontrol ederken, sana ne oldu böyle? diye sordu. Konuşmaları duyunca yazmakta geç bile kaldığım bu yorumu yollama kararı aldım. Ahmet Hoca tanıştığımız ilk gün 'Burcu Hanım bu hayatta bir işini, iki eşini çok seveceksin yoksa yaşanmaz demişti. Sadece kızım değil, bizde birçok şey öğrendik kendisinden. Efendiliği, dürüstlüğü ve kibarlığı ile evimizin bir oğlu oldu. Kızıma sadece matematikte değil birçok alanda destekçidir kendisi. Çok güzel yerlere geleceğine yürekten inanıyorum. İyi ki tanışmışız, Allah senden razı olsun hocam. Umarım yolun hep açık olur.

M

Merve g.

Ahmet hocamız kızımın hiç anlamadığı dersleri hiç sevmediği matematik dersini öğrenerek anlamasını sağlayan hayatımız boyunca her zaman anacağımız öğretmenimizdir kızımın yeğenlerimin öğretmenidir matematikten anlamayan sevmeyen öğrenciniz var ise hiç düşünmeyin burada bir yorum okumuştum dersi alma sebebimiz bu yorumdu aynı yorumu şimdi bizde yapıyoruz Ahmet hocamla deneme dersini alın zaten sonrasında devam edeceksiniz kızımın okuldaki başarı sebebi keşke bütün çocuklarımızın yolu Ahmet hocamızla keşisse teşekkür ediyoruz Ahmet hocam ben inanıyorumki sayenizde başarılı olucak çok çocuklarımız olucak iyiki varsınız Ahmet hocam

E

Egemen K.

Ahmet hocamız işinin ehlidir. Matematik dersini öğrencilere sevdiren ve kendi işini severek yapan hocamız, matematik dersini öğrencilerin korkulu rüyası olmaktan çıkarıyor. Bana bu dersi sevdirdiğin ve öğrettiğin için çok teşekkür ederim Ahmet hocam.

A

Ahmet S.

Ahmet hocayı uzun zamandır tanıyorum, gerek gençlerle olan ilişkisi, güler yüzü gerekse alanındaki başarısı göz ardı edilemez. İşini yaparken sadece matematik alanındaki başarısını değil güzel insanlığını da gösteriyor ve öğrencilere güzel bir rol model oluyor. Ayrıca esprili havasıyla sıkıcı diye bildiğimiz matematiği eğlenceli hale getirebiliyor. Kendisine teşekkür ediyoruz

Ş

Şermin S.

Öğretmenliğin kutsallığı verilen emekle doğru orantılıdır. Ahmet Demircioğlu Hoca da mesleğine emek veren saygın hocalardan birisidir. Matematiği ve çalışmayı sevmeyi oğlumuza ögretti. Emeğine ve Hizmetine sağlık Ahmet Hoca bir Veli'nin çocuğunun emin ellerde olduğunu bilmesinin rahatlığını bize yaşattı Teşekkürler Ahmet Hoca

O

Osman

Ahmet hocam kızıma sevmediği matematiği nasıl yaptıysa sevdirebilmiş bir hocadır. Kesinlikle çocukların dilinden konuştuğu belli, şiddetle tavsiye ederim

A

Aybars Y.

Ahmet kardeşimle yüz yüze tanışınca gerçekten çok beyefendi bir insan olduğunu anladım. Oğlum Atakana 6.sınıf Eba dersleri için yardım etmesi için ulaştık sağolsun ilk 2 dersi ücretsiz verdi, sonrasında Atakanın kararıyla devam ediyoruz.

N

N. Z.

İşini ciddiye alan, öğrencisi için çabalayan, donanımlı bir insan. Ahmet hocaya 10. sınıfta zayıf bir matematikle gitmiştim. Bilmediğim konuların teker teker üzerinden geçtik, eksiklerimi kapattık. O zamandan bu yana Ahmet hocanın da yardımıyla çok yol kat ettim. Çok iyi ve başarılı bir öğretmen, herkese tavsiye ediyorum.

E

Ezgi

Eğitim anlayışı ve uyguladığı teknikleri sayesinde matematikten nefret eden kardeşim şimdi sadece matematik çözmek istiyor. Gerçekten bir öğrencinin eksikliklerini çok kolay fark edip sonra da o eksiklikleri zamanla gideriyor. Teşekkürler hocam.

B

Beyza

Hocam matematik sizin sayenizde sevilir:))

S

Sercan

Uzun yıllar süren matematiğe olan sitemimi ortadan kaldırmama yardımcı olan tek kişi gerek güler yüz gerek espirileriyle güzel bir varış noktasına ulaşdık teşekkürler Ahmet hocam :))

Ö

Ömer F.

Başarılarınızın devamını dilerim hocam

M

Masmi

Öğrenciye karşı bu kadar ilgili ders anlatan çabalayan bir hocayı ilk defa görüyorum.Pişman bırakmayacak bir hoca herkese kesinlikle öneririm.

B

Berk e.

Ahmet hoca , gerek sıcak kanlılığı ile gerekse sevecen tavırlarıyla derslerin çok keyifli bir o kadar da verimli geçmesini sağlıyor.

B

Burak

Ahmet hoca her şeyden önce yaptığı işe olan saygısıyla bizleri etkilemeyi başardı.Kardeşimin eksiklerini analiz ederek doğru bir planlama ile güzel ve başarılı bir serüvenin ilk ve doğru adımlarını yerinde bir şekilde attı.Süreç boyunca bizler ile beraber fikir alış verişinde bulunarak sürece bizleri de dahil etti ve atılan her adımda biz de varız diyebildik.Dersleri planlaması ve süreç yönetimindeki başarısının yanı sıra problemlerin çözümüne kattığı farklı bakış açısıyla öğrenme süresini ciddi oranda hızlandırarak daha etkili bir öğrenme süreci ve ortamı oluşturmasıyla aradığımız kişinin kendisi olduğunu bizlere defalarca kanıtladı.Gerek sabrı gerek matematik alanında ki bilgi birikimiyle çok özel biri olduğunu gösteren Ahmet hocamıza teşekkürü borç biliriz.Matematik alanında problemlerinize çözüm arıyorsanız kesinlikle doğru kişinin profilini inceliyorsunuz.Bizlere kattığı her bilgi için teşekkürü borç bilir,başarılarla dolu olacağını bildiğimiz kariyerinde kendisine şans diliyoruz.İyi ki Ahmet Hocamız var.

M

Merve

Konuşma ve üslubu gayet iyi ve bence alanında çok çok daha başarılı olabilecek potansiyelde Bi hoca

P

Pınar

İşini seven, matematiği sevdirten disiplinli bir hoca. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim :)

S

Sedat

Tek tavsiyem deneme olan ücretsiz 2 dersi talep edin, sonrasında zaten devam etmek isteyeceksiniz..

N

Nur

Ahmet bey tanıdığım mesleğini hakkıyla yerine getiren nadide insanlardan biri. Zaten tanıyınca anlıyacaksınız Eğitim camiasının böyle eğitimcilere ihtiyacı çok . Seni canı gönülden kutluyorum yolu açık olsu güzel insan

E

Elif K.

Bilgili, öğrencilerin zorlandığı noktaları iyi bilen, öğrenciye dersi anlama şekline göre konuyu kavratan, sabırlı eğlenceli bir hoca... Derslerini dinlemenizi tavsiye ediyorum.

D

Doğukan T.

İşini düzgünce yapan,matematiği sevdiren ve iyi bir öğretmendir. Herkese tavsiye ederim

B

Burak

Ahmet hoca gerçekten gençlerin durumunu anlayan ve ona göre hareket eden nadir hocalardan. Gerçekten modern eğitim tekniklerini benimsemiş ilgili bir öğretmen.

N

N. Z.

İşinde başarılı, öğrencisi için çabalayan, işini hakkıyla yapan bir insan. Ahmet hocaya lise 2 de doğru düzgün matematik bilmeyerek gitmiştim. Beni çok geliştirdi, çok yol kat ettik, bilmediğim her şeyi, eksik olduğum tüm konuları hallettik. Bence piyasada bulabileceğiniz en iyi öğretmenlerden. Her şey için teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

F

Furkan

Başarılar diliyorum

H

Hasan ı.

Dersi sevdirerek heyecan katarak sıkmadan anlatımı olan bir öğretmen Ahmet öğretmen, başarılar ...

B

Bayram Ö.

Ahmet arkadaşımı bizzat yakından tanıyorum, kendisi eğlenceli ve dürüst bir insan. Özel ders alacaklarlar için mutlaka deneme dersi talep etmelerini öneririm...

o

oğuz

Tanıdığım en kibar, anlayışlı ve sakin öğretmen. Hem çok neşeli olmasıyla dersleri eğlenceli hale getiriyor hem de öğrenciye her türlü sabrı gösterip tek tek öğretmeye çalışıyor. Ders alan kişiye saygısı yüksek ve aldığı ücretin hakkını sonuna kadar vermeye çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

B

Burak

Ahmet hoca gerçekten gençlerin durumunu anlayan ve ona göre hareket eden nadir hocalardan. Gerçekten modern eğitim tekniklerini benimsemiş ilgili bir öğretmen.

A

Arda

Matematiği sevdiren, pratik öğreticiliği ile insanı her konuda motive eden birisiniz. Her şey için teşekkürler hocam.

F

Fatih

Ahmet hoca ders anlatırken sıkılmadığım nadir hocalardan eğlenceli ve öğretici birisi herkese tavsiye ederimmmm

M

Mert u.

uzun yıllardır arkadaşınızmış gibi hissediyorsunuz. Dersler kesinlikle sıkıcı değil aksine bir sonraki derse gitmek için gün sayıyorsunuz. Ayrıca sadece ders değil sizi çok iyi şekilde motive de ediyor Teşekkürler

t

tolganar

hariika bir öğretmen bence tavsiyelerimden yanılmayacaksınız

B

Benan e.

Tane tane ve sabırla anlatan bir öğretmen. Konulara hakim tüm ders alacaklara öneririm.

D

Didar

İşini en düzgün şekilde yapan , profesyonel bir öğretmen. Herkese tavsiye ederim başarıya giden yolda Ahmet hoca en yardımcı hocadır.

H

Hüseyin B.

Alanında gayet başaralı birisi. Dersi anlatırken ki diksiyon hitabet ve kibarlığı başarılı.

F

Furkan

Başarılar diliyorum

S

Sercan k.

İşini severek ve güzel yapan Ahmet Hocam teşekkürler

Y

Yusuf D.

Gerçekten işini böyle severek ve güzel yapan insanlar kalmış. Teşekkürler Ahmet bey.

K

Kursat

Her zaman çok hazırlıklı ve rahat anlaşılacak şekilde bir anlatımı var. Teşekkür ederim

F

Furkan a.

Matematikte bana ilham veren insan. Orta doğu ve balkanların en iyi matematikçisi =)


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ahmet Seyfettin Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et