Matematik ve Geometri Öğretmeni

Türkiye İlk 100 Dereceli (YKS 49.) Burslu Bilkent Mezunu Tecrübeli Hocadan Özel Ders
Profil Onaylandı
379 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 7 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Üniversite sınavına iki defa girdim. İlkinde Türkiye’de 113. olarak, ikinci girişimde Türkiye’de 49. olarak Bilkent Üniversitesini burslu kazandım. Amerika’da yüksek lisans yaptım. Doktora yapıyorum. Bir özel üniversitede yarı zamanlı matematik dersleri veriyorum, aynı zamanda özel bir kursta VIP grupları sınava hazırlıyorum.

Zamanında ve disiplinli çalışılırsa başarının mutlaka geleceğine inanırım. Son anda depar atmaya kalkmanın kalıcı başarı getirmediğine, aksine stres sebebi olduğuna; sakin ve uzun soluklu çalışmanın daha kalıcı başarı getirdiğine inanırım.

Ezber yapmak yerine mantığını kullanmayı öğrenen öğrencilerim matematik çalışmaktan zevk almaktadır. Tüm sınavlarda ön plana çıkan Matematik/Mantık sorularına nasıl yaklaşacağını bilmeyen ve sorulardan gözü korkan kişiler Matematikten soğur. Birlikte çalışırsak, Matematiğin korkulacak bir ders olmadığını, Matematik Geometri ve mantık soruları çözmenin gerçekte çok zevkli olduğunu görebilirsiniz.

18 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Bilkent Üniversitesi Mezunu

ANKARA ÇANKAYA DİKMEN

+90 532317XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Öğrencilerimin başardığını görmek ve Matematik-Geometri/Mantık-Muhakeme öğrenmek isteyen öğrencilerime yardım etmek beni de mutlu etmektedir.

YKS-TYT/AYT-YÖS-MSÜ-ALS
Lise öğrencilerinin okul dersleri için takviye olarak ve üniversite sınavları için Matematik ve Geometri dersleri veriyorum. Üniversite sınavında da mantık soruları ön plana çıkmaya başladığı için öğrencilerime hem işlemlerin pratiğini hem mantığını öğretiyorum. Böylece yeni tarz zor sorularla mücadele edebiliyorlar.

LGS VE ORTAOKUL TAKVİYE
Uzun yıllardır başta LGS sınavına hazırlanan öğrenciler olmak üzere ortaokul öğrencilerine Matematik, Geometri, Sayısal Mantık dersleri veriyorum. LGS sınavında mantık ve muhakeme sorularına yer verilmektedir. Matematik ve mantık konusunda uzman birisi olarak öğrencilerime ders vermekteyim. LGS öğrencilerimi ayrıca fen bilgisi sorularına da hazırlıyorum.

KPSS-EKPSS-ALES-DGS
KPSS-EKPSS-ALES-DGS sınavlarına ve diğer kurum sınavlarına hazırlık için Matematik ve Sayısal Mantık dersi veriyorum. Sadece İhtiyaç duyulan konularda veya kapsamlı olarak tüm matematik konularında ders veriyorum.

YABANCI ÜLKELERİN MÜFREDATLARINA GÖRE MATEMATİK DERSİ
Yabancı ülkelere gidecek ve eğitimine orada devam edecek olan öğrenciler için gidecekleri ülkelerin müfredat ve kitaplarını kullanarak Matematik dersi anlatıyorum.

ULUSLARARASI PROGRAMLAR
BLIS ve Diğer Uluslararası Okul Programları İçin Matematik Dersi veriyorum.

İSTATİSTİK
Bilkent başta olmak üzere Başkent, Çankaya ve diğer üniversitelerin öğrencilerine İstatistik dersi veriyorum.

Yeni nesil matematik geometri mantık muhakeme konularını ve işlem pratiklerini uzmanından öğrenin, başarınızı arttırın! Zirve yapmak isteyenler hem pratik yöntemleri öğrenmeli hem de konunun mantığını anlamalıdır.
Ezber yapmak yerine mantığını kullanmayı öğrenen öğrencilerim matematik çalışmaktan zevk almaktadır. Öğrencilerimi tüm sınavlarda ön plana çıkan Matematik/Mantık sorularına hazırlıyorum ve işlemleri nasıl pratik şekilde çözeceklerini anlatıyorum. Dinamik, iletişimi güçlü ve başarılı bir matematikçiden mantık-muhakeme destekli matematik öğrenmek öğrencilerimin başarısını arttırmaktadır.

Üniversite sınavına iki defa girdim. İlkinde Türkiye'de 113. olarak, ikinci girişimde Türkiye'de 49. olarak Bilkent Üniversitesini burslu kazandım. Amerika’da yüksek lisans yaptım. Halen doktora yapıyorum. Bir özel üniversitede yarı zamanlı matematik dersleri veriyorum, aynı zamanda özel bir kursta VIP grupları sınava hazırlıyorum.

Zamanında ve disiplinli çalışılırsa başarının mutlaka geleceğine inanırım.

Ders vereceğim öğrencimin başarılı olması için çok üst seviyede gayret gösteririm. Öğrencimin başlangıçtaki seviyesi ne olursa olsun, kendisinin de gayret ve azmi olursa birlikte çalışınca başarı mutlaka gelmektedir.

Öğrencilerimin çalışkan ve sorumluluk sahibi olmasını isterim. Velilerimden de çocuklarının durumundan haberdar olmalarını, konulara gerçekçi yaklaşmalarını, çocuklarını pozitif bir şekilde motive etmelerini beklerim.

Öğrencilerim hakkında velilerime dürüst bilgi veririm. Öğrencinin durumuna göre ne kadar ne yapılması gerektiği hakkında gerçekçi bilgileri paylaşırım.

Derslerim genelde 1,5 ya da 2 saat sürer. Bazı istisnai durumlarda 1 saat ders yapıyorum.

Çocuklarınız zamanını boş geçirmesin. LGS ve üniversite sınavlarına ve diğer sınavlara şimdiden hazırlayalım.

Özellikle yeni üniversite sınavı ve LGS sisteminde mantık ve muhakeme sorularına yer verilmekle birlikte öğrencilerin bu soru tipine alışmaları uzun bir zaman almaktadır. Yıllarca gördükleri öğrenim türünden farklı bir soru tarzıyla karşılaştıkları için adapte olmaları zor olmaktadır. Yaz aylarının başında çalışmaya başlayıp konular erken bitirilirse tüm konuları da içerecek şekilde mantık ve muhakeme soruları çözmeye yeterli zaman kalmaktadır.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK 60 DK 80 TL
MATEMATİK GEOMETRİ 60 DK 80 TL
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 80 TL
MATEMATİK ANALİTİK GEOMETRİ 60 DK 80 TL
İLKÖĞRETİM TAKVİYE 60 DK 80 TL
İSTATİSTİK 60 DK 80 TL
MATEMATİK MANTIK 60 DK 80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
ANKARA ÇANKAYA
ANKARA ETİMESGUT
ANKARA GÖLBAŞI
ANKARA KEÇİÖREN
ANKARA MAMAK
ANKARA PURSAKLAR
ANKARA SİNCAN
ANKARA YENİMAHALLE

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

7
Yorumlar
Aynur Özel
Ağu 13, 2019
Oğlum ilk 10 bine girdi. Kendisi de biz de tıp okumasını istiyorduk. Bu isteğimizin gerçekleşmesinde bizlere çok yardımcı olan Mustafa Hocaya müteşekkiriz. Çok özverili ve işini ciddiye alan bir öğretmen. Dersleri hiç kaynatmadan verimli bir şekilde işliyor. Oğlumun whatsappla gönderdiği soruların hepsine sabırla cevap verdi.
Mustafa
Haz 6, 2019
Mustafa Hoca ile online matematik dersi için tanıştık.Derse başlamadan önce neye ihtiyacım olduğunu kendisi çok iyi belirledi ve özverisi çabası için kendisine minnettarım
Godofeducation
Haz 1, 2019
Matematikte her alanda en iyisi.
Ayfer Ş.
Nis 22, 2019
Mustafa Hocayla bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine tanıştık. 11. Sınıftaki oğlumla şimdiden gelecek yıl için üniversite hazırlıkları yapıyorlar. Oğlumun söylediğine göre konuları çok iyi anlatıyor. Oğlum keyifle ders çalışmaya ve matematikle uğraşmaktan zevk almaya başladı. Çok değerli ve üst düzey bir hoca.
Burhan Özkara
Mar 13, 2019
Mustafa Hocadan üniversite hazırlık matematik ve geometri alıyoruz. Çok zor sorulatı bile hiç zorlanmadan çözüp mantığını çok iyi anlatıyor. Harika bir hoca
Nihal
Şub 18, 2019
Oğlum 10 sınıfta Batıkent’te ikamet etmekteyiz telefon bilgilerinizi ve uygun olduğunuz zamanları bildirmenizi bekliyoruz
Fatma Ş.
Eki 12, 2018
Mustafa Hoca oğluma Lise 2 matematik takviye dersi vermeye başladı. Bir yandan da üniversite sınavına hazırlıklara başladılar. Oğlum çok memnun, beraber işledikleri konuların sorularını çok rahat çözüyor. Oğlumun söylediğine göre konunun mantığını çok güzel anlatıyor. Kesinlikle tavsiye ederiz.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.