İngilizce ögretmeni

Boğaziçi Mezunu Hocadan Sonradan Ödeme Garantili İngilizce Tüm Türkiye
Profil Onaylandı
444 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 50 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 3 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


SONRADAN ÖDEME
Derse katılan kimse hiç bir anlaşma, kredi kartı, ödeme vb yapmaz. İlk ders ücretsizdir. Sonrasin da 1 hafta derse devam edip beğenmeleri halinde ücretlerini ödeyebilirler. Sistemi beğenmeyen kimse hiçbir ödeme yapmaz. Bütün öğrencilerim referansımdır. Mevcut derslere katılıp öğrencilerimizle tanışabilirsiniz

ÖĞRETMEN HAKKINDA
Boğaziçi Üniversitesi (kendi alanında Türkiye derecelidir) Lisans ve Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans mezunuyum. 3 sene süreyle Trakya Üniversitesi'nde hocalık yaptım. Amerika ve Avrupa deneyimim var. 39 yaşında ve evliyim. Bir oğlumuz var. 10 senedir kendi oluşturduğum sistemle konuşma garantili dersler vermekteyim. Profesyonel olarak internet üzerinden sadece bu işi yapmaktayım.

Misyonum: İnsanlara ilham vererek İngilizce öğrenmeleri için yol göstermek

Vizyonum: Türkiye’nin en çok tercih edilen İngilizce öğretmeni olmak

Çalışma ilkelerim: Dürüstlük, şeffaflık, samimiyet ve öğrenci odaklı olmaktır.

DERSLER HAKKINDA
Dersler Learning by Doing (yaşayarak öğrenme) esasına dayalıdır. Yurt dışına gitme imkanı ve zamanı olmayan kişilerin Türkiye'de dili yaşayarak ve konuşarak etkili bir şekilde öğrenmesidir. Bu sistem normal sistemlere göre 3 kat daha hızlı ve basittir. (Öğrencilerimizin ilk dersten itibaren ortak tepkisi şudur: (Peki bu kadar basitti de neden bize böyle öğretmediler?) . Bilimsel olarak etkinliği kanıtlıdır. Ve Bu sistem beni üniversite sınavında Türkiye derecesine sokmuştur. Derslerimiz çok eğlenceli bir ortamda geçmektedir. Eğlenmenin olmadığı yerde öğrenme olmaz :)
ÜCRETLER HAKKINDA
Birebir online derslerimiz haftada 3 saat ayda toplam 12 saat aylik 3.600 tl (saati 300 tl) dir.
Grup çalışmalarımız haftada 3 gün 1 er saat aylık toplam 12 saattir. ücreti aylık 1200 tl. (saati 100 TL) dersler internet üzerinden yapilacaktir. Türkiye nin her yerinden katılım olabilir. Dersler videoya cekilir, videolar kaydedilip ömür boyu izlenebilir. Grup derslerinde katılımcılar seviyesine göre gruplandırılır. İlerleyen katılımcılar üst gruba geçer. Her bir kimse her bir derste 200 civarında cümle yapar. Nasıl oldugunu görmek icin ücretsiz deneme dersine katılabilirsiniz.

YORUMLAR
Ben bir İngilizce öğretmeni olarak Şükrü Hocanın derslerine öncesinde misafir olarak katılmıştım. Ders öğretiminde kullandığı öğretici teknik gerçekten çok etkili. Öğrencilerin aktif olarak derse katılmalarını sağlaması ve öğrencilerine ingilizce bir cümle kurdururken izlediği yol; ingilizceyi öğrenmelerini kolaylaştırmakta ve hızlandırmaktadır. Şükrü hocadan alacağınız ingilizce dersi ile kesinlikle hayatınızda dil öğrenme ve konuşma konusunda büyük bir ilerleme kaydedeceksiniz...Coşkun Kaplan İngilizce Öğretmeni)

4 derstir Şükrü hoca ile ders yapıyoruz daha önce aldığım lisede ortaokuldaki ingilizce derslerinden farklı bir tekniği var ve gerçekten derslerde ingilizceyi etkin kullanıyoruz. ( Mehmet D. Doktor)

Bir ögretmeni unutulmaz yapan şey öğrencisinin yüreğine dokunmasi dır.3 yıldır görme engelli ögrencilerine büyük bir özveriyle ders veren siz saygı değer hocamamiza şahsım adına teşekkür ü bir borç bilirim.İyiki sizinle yollarımız kesişmiş iyiki varsınız. (Semra D. görme engelli öğrenci velisi)

Dil eğitimi konusunda teknik ve pedagojik yönü çok kuvvetli bir öğretmen eğer gerçekten ingilizce konuşmak istiyorsanız tercih etmelisiniz. (Onur C. Opera Sanatçısı)

I feel lucky that you were my teacher. Taking lectures from you was joyful and helpful. Sayenizde artık ingilizcede daha iyiyim.(Binnur Özdemir Muhasebe Müdürü )

Tum samimiyetimle soyleyebilirim ki ingilizce korkumu bu kadar kisa surede asabilecegimi dusunmuyordum . Sukru hocam sayesinde artik ingilizce biliyorum diyebiliyorum . Siddetle tavsiye ediyorum. (Meltem Pak Moleküler Biolog)

Öğrenciniz olmaktan çok mutluyum. Tekrar teşekkürler (Elvina Farajova Satış Yöneticisi)

Böyle güzel ve keyifli bir anlatım için çok teşekkür ederim (Muhammet Talayhan Turizmci)

Sayenizde Amerika gördük be hocam ( İhsan Uzuner İ.Ü İktisatçı).

Daha önce kursa gidip, ingilizce hocasıyla da çalışmış biri olarak kurallara dayalı, sıkıcı derslerden hiç verim alamamıştım. şükrü hoca ile başladıktan sonra bakış açım değişti. zira "kitaptakini yapacaksın" mantığıyla yürütmüyor dersleri. kendisiyle deneme yapabilir, 3-4 ders sonra size uygun değilse bırakabilirsiniz. ilk 10 ders paranın "p" sini etmedi. 11. ders utanıp; "artık tamam hocam devam edeceğim, parasını vereyim" dedim: )

beni rahatlatan "to orada olacak, önce fiil gelecek" vs gibi şeylere takılmadan konuşabilmene olanak vermesi. sonra kendisi uygun gördüğü yerde düzeltiyor ve seni anladığını ve bu şekilde de anlaşılabileceğini hissetmek insana güven veriyor.

ben başlayalı 2 ay oldu ve oldukça memnunum. yoğun çalıştığım için ıstanbul'da git gel ile zaman kaybetmeyip skype üzerinden de ders yaptığımız oluyor. çok da verimli geçiyor. (Erinç Ürgüplü yönetici)

şükrü hocam ile internet üzerinden tanıştık. kendisiyle yaklaşık 4,5 aydır ders yapıyoruz. beginner seviyesinde başladım kendisi ile derslere.

bu aralar epey tembellik yapıyorum ve hocanın verdiği ödevleri epey uzun zamandır yapmıyorum. fakat derslerimiz devam ediyor, ona rağmen epey ilerlediğimi düşünüyorum. hatta arada 15 günlük avrupa seyahatinde eşim bile bana oradaki insanlarla sohbet ederken ne kadar ilerlediğimi söyledi.

şükrü hocanın öğrenci gözünde en büyük artısı şu; ufak tefek şeylere hiç takılmıyor, olması gerektiği gibi anlam bütünlüğüne bakıyor. sizi belirlenmiş ezberler ile sıkmıyor,

velhasıl geçirdiğimiz 4-5 aylık süreçte şükrü hoca sadece bir hoca değil bir abi, bir arkadaş gibi oldu benim için. (Oğuzhan özgür iş insanı)
Herkese keyifli öğrenmeler dilerim :)

5 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Boğaziçi Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği (Yüksekokul) Mezunu

İSTANBUL KADIKÖY RASİMPAŞA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 532254XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Skype dersleri, WhatsApp grup üyeligi, derslerin video kaydı, ödev takibi

Misyonum: İnsanlara ilham vererek İngilizce öğrenmeleri için yol göstermek

Vizyonum: Türkiye’nin en çok tercih edilen İngilizce öğretmeni olmak

Çalışma ilkelerim: Dürüstlük, şeffaflık, samimiyet ve öğrenci odaklı olmaktır.

Farklı yaş gruplarından 200 ün üzerinde öğrenciye ders verdim. Aralarından konuşmalarını geliştirip yurt dışına gezmeye veya yerleşmeye gidenler oldu, sınavlarda başarılı olanlar, dil korkusunu yenenler, okul başarısı artanlar oldu.

Derslerimiz Learning by Doing (yaşayarak öğrenme) esasına dayalıdır. Yurt dışına gitme imkanı ve zamanı olmayan kişilerin Türkiye'de dili yaşayarak ve konuşarak etkili bir şekilde öğrenmesidir. Bu sistem normal sistemlere göre 3 kat daha hızlı ve basittir. (Öğrencilerimizin ilk dersten itibaren ortak tepkisi şudur: (Peki bu kadar basitti de neden bize böyle öğretmediler?) . Bilimsel olarak etkinliği kanıtlıdır. Ve Bu sistem beni üniversite sınavında Türkiye derecesine sokmuştur. Derslerimiz çok eğlenceli bir ortamda geçmektedir. Eğlenmenin olmadığı yerde öğrenme olmaz :)

İlk dersten itibaren whatsapp gruplarında eski öğrencilerle tanışılır ve memnuniyetleri sorulabilir. Derslerimiz kolay ve keyifle öğrenme esaslıdır. Pratik konuşmayı hedef alır.

Boğaziçi Üniversitesi (kendi alanında Türkiye derecelidir) Lisans ve Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans mezunuyum. 3 sene süreyle Trakya Üniversitesi'nde hocalık yaptım. Amerika ve Avrupa deneyimim var. 37 yaşında ve evliyim. Bir çocuğum var. 7 senedir kendi oluşturduğum sistemle konuşma garantili dersler vermekteyim. Profesyonel olarak internet üzerinden sadece bu işi yapmaktayım

İlk dersten itibaren whatsapp gruplarında eski öğrencilerle tanışılır ve memnuniyetleri sorulabilir. Derslerimiz kolay ve keyifle öğrenme esaslıdır. Pratik konuşmayı hedef alır.

En önemli kriteriniz ders alacağınız kişinin enerjisi olmalıdır. Hislerimiz asla yanılmaz. Herkese keyifli ogrenmeler dilerim

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Yabancı Dil Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi 60 DK 300 TL300 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 300 TL300 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 09 23
SALI 09 23
ÇARŞAMBA 09 23
PERŞEMBE 09 23
CUMA 09 23
CUMARTESİ 09 23
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL SANCAKTEPE
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL ŞİLE
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL TUZLA
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

50
Yorumlar
Abdurrahman .
Kas 20, 2020
Şükrü hoca, okullarda ve kurslarda yıllardır alamadığım eğitimi sadece 9 ayda verebilen hocadır. Daha derslere başlayalı 2-3 ay olduğu halde ingilizcemdeki gelişimi fark edebiliyorum. Kendine has tekniklerini kullanıyor. Bu teknikler sayesinde öğrendiklerim kalıcı oluyor ve dersler daha eğlenceli hale geliyor. Herkese şiddetle tavsiye ederim!
Arif .
Kas 20, 2020
Şükrü hocam işini severek yapan ve gerçekten değerli bilgilere sahip bir insan. Öğrenme psikolojisi ile ilgili bilgileri sayesinde siz farkına varmadan ingilizce işini çözmüş oluyorsunuz. 3. ayımın içindeyim ve toplantılarda konuşmaya başladım. 9. ayın sonunda daha iyi yerlere geleceğime ve Şükrü hocamın yönlendirmesi ile öğrendiklerimi koruyacağıma inanıyorum. Thank for everything my teacher
Yunus A.
Kas 19, 2020
Dil öğretiminde normal prosüdürlerin dışına çıkmayı başarmış yetenekli hocamız. Dediklerini yaparsanız gerçekten 2-3 ay içinde farkı göreceksiniz. Hiç bir şey çapa gösterilmeden öğrenilmez. Fakat sadece çaba da tek başına işe yaramayabilir. İşte tam bu noktada Şükrü hocamız kendine has metoduyla bizi dil konusunda geliştiriyor. Çok teşekkürler hocam.
Burcu .
Kas 19, 2020
İngilizceyi bol pratik yaparak, günlük konuşma kalıplarıyla ve en çok tercih edilen kelimelerle haftada birkaç akşam dostlarınızla online muhabbet eder gibi keyifli bir ortamda öğrenmek isterseniz hiç düşünmeyin. Sadece İngilizce değil aynı zamanda saatin nasıl geçtiğini farketmediğiniz sosyal bir ortam da kazanırsınız. Online derslerin kaydı ve Şükrü Bey’in programı doğrultusunda size verdiği tavsiyelere uyarsanız her geçen gün pekiştirerek ilerlersiniz. Zaman ve paranızın boşa gitmeyeceğini deneme dersinizde anlayacaksınız zaten. İlk dersdeki motivasyonumla devam etmekteyim.
Nolan .
Eki 18, 2020
Lessons with Sukru have been amazing! I’m learning Turkish to be able to talk with my girlfriend’s family. Rather than focus on just grammar details I’m actually learning how to be understood and have conversations. Highly recommended!
Melike .
Tem 3, 2020
Kendine has tarzıyla verdiği eğitimde gerçekten çok yol kat ettim. Bildiğimiz sıradan eğitim dışında bir yol gerçekten işe yarıyor. Samimiyeti ve özverisi de cabası tabii.
Cigdem E.
Haz 28, 2020
Kendisi cok basarili bir egitmen olmasinin yanisira; keskin gozlemleri ve kisiye ozel yaklasimiyla sizin ihtiyaciniz olani en kisa surede anlayarak; zaman kaybetmenizi onleyecektir. 10 over 10 :)
mert .
Haz 27, 2020
Bize hiç bir karşılık beklemeden 3 yıl boyunca parasız ders veren koca yürekli hocam. Görme engellilerden oluşan bir gruba ders verecek kadar özverili, zaman zaman bizi güldürecek kadar espiliri, ders yanında bilize tecrübeli olduğu diğer konuları anlatacak kadar bilgili, hiçbir karşılık beklemeden, bu işi gönüllü yapacak kadar, iyi yürekli bir insan.
Kadriye .
Haz 26, 2020
Kendine has öğretim tarzıyla gerçekten bugüne kadar gördüğüm en iyi ingilizce öğretmeni. Grup derslerine katılmıştım. Herkesi çok iyi takip ediyor, katılımcıların ayrı ayrı eksiklerinin farkında ve o yönlerini geliştirmeleri için elinden geleni yapıyor. Dediklerini yaptığım sürece ingilizcemin geliştiğini gördüm. Çok teşekkürler hocam.
Kadriye .
Haz 25, 2020
Kendine has öğretim tarzıyla gerçekten bugüne kadar gördüğüm en iyi ingilizce öğretmeni. Grup derslerine katılmıştım. Herkesi çok iyi takip ediyor, katılımcıların ayrı ayrı eksiklerinin farkında ve o yönlerini geliştirmeleri için elinden geleni yapıyor. Dediklerini yaptığım sürece ingilizcemin geliştiğini gördüm. Çok teşekkürler hocam.
Esra .
Haz 25, 2020
1 saat ders alsanız da günün her saati size verdiği ödevleri kontrol edip, aklınıza takılan soruları cevaplayan İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getiren nadir hocalardandır :)
Cemil E.
Haz 25, 2020
Şükrü hoca; İngilizce öğrenmek isteyenlerin, istemeden de olsa uydurabilecekleri bütün bahaneleri ortadan kaldırmış, kendi araştırma çalışmaları neticesinde geliştirdiği, son derece pratik bir yöntemle İngilizce Konuşmayı öğretiyor. 80/20 parote ilkesini öyle iyi hesaplamışki; kişinin ingilizce öğrenme realitesini, öğrencinin zihnine ve kullanımına şırınga ediyor.. Kendisine teşekkür ediyorum..
Yaren T.
Haz 25, 2020
Yaklaşık 5 yıldır tanıdığım canım hocam.. Aslında kendisi konuşma pratiği için dersler veren ve alanında en iyisi olduğunu düşündüğüm bir öğretmendir fakat ben dil sınavında iyi derece yapmak için tanışmıştım, nitekim ondan öğrendiğim kelime ezberleme taktikleri, çeviri püfnoktaları ile çok yararını gördüm. Şükrü hoca, öğrenciye yaklaşımı, öğretim teknikleri ve dostluğuyla sıradan bir İngilizce öğretmeninden çok daha fazlasıdır. En azından 1 dersine katılıp ne demek istediğimi anlayacaksınız. Kendisini çok seviyoruz.. Herkese başarılar dilerim :)
Zuhre .
Haz 25, 2020
Esim Italyan ve biz İtalya'da yaşıyoruz. Şükrü hoca eşime Skype üzerinden Türkçe öğretiyor. Hem çok keyifli, hem de ders anlatımı mükemmel. En önemlisi daha ilk dersten itibaren dili öğrenme ve konuşma konusunda kendinize güvenmenizi sağlıyor hocamız. Herkese tavsiye ederim.
Nurbahar .
Haz 25, 2020
Kendi sistemini kurmuş ve yıllarca onu verimli şekilde öğrencilerine kanalize etmiş tek hoca denebilir. Ben şahsım adına Şükrü Hoca ile iyi ki 3 sene önce internette gezinirken tanışmış, onu aramış ve ders yapma imkanı elde etmişim diyorum. Derslere başlarken aşırı tereddütlü idim. Ya olmazsa o zaman ne yapardım? Diye.. Fakat Hocamın eğlenceli hale getirdiği sistematiği ile ingilizceyi o yıl çok iyi oturttum, zamanla konuşmaya başladım ve şuanda mühendisim çalıştığım şirketin tüm ingilizce yurt içi ve yurt dışı işlerini yürütmekteyim. I am so lucky to have had opportunity to meet with you, thanks forever !
Mevlüt .
Haz 25, 2020
İngilizce konuşmak mı yoksa defter üzerinde düzgün gramerli cümleler mi istiyorsunuz? -konuşmak. ‘O zaman defteri kitabı kapat ‘ Sevgili hoca yı anlamaya bu cümle yeterliydi. Ve küçük bir diyalog daha; Düzgün cümle kuracağım diye düşünme sen, sadece konuş. Gerisini bana bırak.Bırak ki hoca hocalığını yapsın. Son cümle; İngilizce konuşabilme çabalarımızda önümüzde olan en büyük engeli ‘ utanmayı’ ortadan kaldırdığınız İçin teşekkür ederim
serdar .
Haz 25, 2020
şükrü bey basit bir ingilizce öğretmeni değil oğluma yaşam felsefesi aşılayan özgüvenini arttıran yaşamda başarı yolları gösteren cok kısa zamanda şaşırtan başarılı sonuçlar elde ettiren bir öğretmen bir arkadaş
Murat T.
Haz 25, 2020
Türkiye'nin en iyi üniversitesi, farklı sektörler, yurtdışı tecrübeleri, akademisyenlik, turizm kökenli olmanın avantajları, yaşam koçluğu, danışmanlık... Bütün bunların sağladığı avantajları İngilizce özel ders alanında biraraya getirip yarattığı dil öğretim tekniği ile kişiye özel sonuç odaklı ders veriyor. Bırakın İngilizce özel ders alanları, ders veren bazı kişilerin kendisinden öğretim tekniği konusunda danışmanlık aldığını gördüm. Profiliniz ve seviyeniz ne olursa olsun herkese tavsiye ederim.
Berkay k.
Haz 24, 2020
Müthiş anlatım tekniği ve öğretme yeteneği ile alanın da tek diyebilirim çok dil okulu gezdim ama hiç birinden şükrü bey den aldığım sonuç gibi sonuç alamadım, şisdetle tavsiye ediyorum iyiki sizi tanımışım hocam.
Hasan E.
Haz 24, 2020
Online eğitim olarak aldığım en iyi eğitim gayet başarılı ve güzel. İngilizce seviyeniz ölçülerek eğitim alıyorsunuz. Kendinizi dil konusunda geliştirmek ve sıfırdan başlamak isterseniz size rahatlıkla tavsiye ederim.
Ali .
Haz 24, 2020
Hayatım boyunca hep itici gelen yabancı dil olgusunu benim için çok daha sevimli hale getiren, disiplin ile samimiyeti mükemmel bir şekilde harmanlayan ve alan bilgisi mükemmel eğitmen...
BARKIN .
Haz 24, 2020
Şükrü hocayla beraber İngilizce derslere devam ederken İngilizceyi öğrenmekten ve çalışmaktan çok keyif aldım.Kesinlikle çok sabırlı bir hocadır :) .İngilizceye karşı bakış açım değişti, herkese tavsiye ederim :)
Meryem .
Haz 24, 2020
Şükrü hocam sayesinde ilk defa ingilizce ögrenebileceğime emin oldum ve sıkılmadan keyifle derslere katılıyorum..Hocamla tanışma ve ögrencisi olma fırsatını yakaladığım için cok sanslıyım ayrıca kendisine minnettarım
Serhat E.
Haz 23, 2020
Ben kendisiyle internetten tanışmış olup hala derslerimiz devam etmekte, Bence Şükrü Hoca ses çıkarabilen her şeyi ingilizce konuşturabilir. Muhteşem bir detay , derslerde özgün anlatımı mevcut. Gerçekten derslere katılım için kendinizi zorlamanıza gerek kalmıyor çünkü keyifli zaman geçiriyorsunuz. istikrar kendiliğinden doğmuş oluyor. Yapmak gerek tek şey az gayret. Çok teşekkür ederim Şükrü Hocama..
Ahmet C.
Haz 7, 2020
Farklı teknikler ile öğrencisinin halinden anlayarak verilen faydalı bir özel ders. Tavsiye ederim.
Orhan .
Haz 1, 2020
Merhaba, bu zamana kadar bütün kurslara hevesle başlayıp ilk 4 haftanın sonunda pes ederek İngilizce öğreniminden vazgeçmiştim. Hep sıkıcı gelmişti, zor gelmişti, yanlış öğretilmişti. Bu evde kalma sürecinde Şükrü hocayı tanıma fırsatım oldu. Denemekten zarar çıkmaz diyerek başladım, daha ilk derste cümle kelime olunca yine bu iş olmadı dedim ama bir baktım ki istem dışı öğreniyorum. 1 ay geride kaldı, sıfır başladığım yerden epey bir ötedeyim. Kesinlikle hocayı denemelisiniz. Farklı teknikleri, özgüven aşılanması, cümle ve kelimelerde ufak tefek hatalarda sizi soğutmaması vb. Yazacak çok şey var. Herşey için teşekkürler hocam.
Nergis .
May 31, 2020
Alanında inanılmaz başarılı,insan sevgisi ile dolu,kendisini hem akademik hem de sosyal anlamda pedagojik olarak ta sürekli geliştiren,idealist,çok iyi bir gözlem yeteniği olması ile de tüm faydalı bilgileri her durumda paylaşan ve ders verdiği öğrencilerin hem yabancı dil yeteneklerini ortaya çıkarıp gelişmelerini hem de olaylara sadece maddesel değil daha çok manevi bir yaklaşımla,bu alandaki yardımlarını da esirgemeyen mükemmel bir öğretmen -sonsuz saygı ve sevgi beslenilecek bir kişi.
Önay .
May 31, 2020
Standart kalıplarda o sıkıcı ingilizce kurslardan birine aylarca devam edip bırakmış biri olarak Şükrü hocaya rastlamış olmayı büyük şans olarak görüyorum, daha ilk dersten diyalog kurup sıkılmadan çekinmeden yanlış yapacağım korkusu yaşamadan konuşmaya teşvik ediyor ki; en büyük sıkıntıyı pratikte yaşıyoruz zaten. Disiplini, samimiyeti, güler yüzüyle ingilizceyi sevdiren hocamız varolun...
Pınar E.
May 31, 2020
Ben de İsmi bilinen dil eğitim akademilerinin birinden B1 seviyesine kadar eğitim alıp sertifikalı bir şekilde ayrılanlardanım. Eğitim sonucunda aktif olarak ingilizce konuşamıyordum. Özellikle yanlış telafuz ve yanlış cümle kurmaktan çekindiğimden bir türlü ilerleyemiyordum. Şükrü hocanın dili kullanma ve derslerde aktif konuşmaya yönelik sistemi sayesinde çekinmeden cümle kurabileceğimi fark ettim. Derslerde çekinmeye fırsatınız olmadan bir anda ingilizce konuşma dünyasının içine dalıyorsunuz, ders süresi olan 1 saat su gibi akıp geçiyor, akıcı eğlenceli ve amaca yönelik başarılı, ders bitiminde akılda kalıcılığı yüksek çünkü sadece yazarak ve dinleyerek değil aynı zamanda konuşarak dili kullanarak aktif öğrenim süreci gerçekleşiyor. Onlarca saat kurumlarda aldığım derslerin hiç birinde bu kadar aktif konuşma fırsatı bulamamıştım, zaten kalabalıkta sıranın size gelmesi ve hocaların bireysel olarak sürekli sizi düzeltmesi çok mümkün olmuyor. Şükrü hocanın ayrıca öğrenmeyi destekleyen ödevleri ve geri dönüşleri mevcut. Konuşma problemi olan benim gibi çekinen ve bir cümleyi doğru kurmak için dakikalarca düşünüp en son konuşmaktan vazgeçenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Hızlı bir şekilde konuşmaya başlayacağınız bir sistem. Ayrıca dikkat dağınıklığı zor öğrenme problemi olanlar için de tavsiye ederim çünkü Şükrü hocanın yönlendirmeleri ve örnekleri sıkılmanıza fırsat tanımıyor hayatın içinden günlük ve espirili, bu sebeple kolayca odaklanılabiliyorsunuz.
Rabia Y.
May 30, 2020
İngilizce öğrenmek isteyen herkes gibi bende önce,isimleri malum sertifika dağıtan kurslara gittim. 2 yıla yakın emek verdim, en üst seviyeden mezun oldum ancak maalesef doğru dürüst cümle dahi kuramıyordum. Son olarak özel ders almaya karar verdim ve Şükrü hoca ile tanıştım. İyi ki tanışmışım ve 8 ay kadar bir sürenin sonunda artık İngilizce konuşabiliyorum. Bunu sadece ben değil, cambly de sohbet ettiğim native (anadili ingilizce olan) insanlarda söylüyorlar ve gerçekten çok mutlu oluyorum. Şükrü Hoca'dan ders aldığım süre boyunca öğrendiğim bir diğer şey, herkesin İngilizce öğrenebileceğidir. Bugüne kadar gramer, kurallar oyalandık durduk. Şükrü hocanın dersinde konuşmak için beklemiyorsunuz, derse konuşarak başlıyorsunuz ve sizin için yeterli olan sürenin sonunda konuşmak için ihtiyacınız olan her şeyi öğrenmiş oluyorsunuz. Destekleriniz için çok teşekkürler Hocam...
Gülnur .
May 27, 2020
Öğretme çabası, bizimle olan diyaloğu, sabrı, aklımızda kalabilmesi için bulduğu çağrışımları taktiri hak ediyor.. konuşma becerisini geliştirmek hatta en baştan başlatmak isteyen herkes düşünmeli.. verdiği ödevleri söylediği şekilde tekrarları yaptığın sürece konuşamamak imkansız.. bu arada ilk ders gramer olmaması biraz şaşırtıcı geliyor ama eğlenceli ders akışında bir bakmışsınız konuşuyorsunuz.. kendiniz bile şaşkınlık içinde ‘vayyy be oluyormuş’ diyorsunuz. Tüm emekleriniz için teşekkür ederim öğretmenim.
Selçuk D.
May 13, 2020
Şükrü Hoca İngilizceyi nasıl öğrendiğinizi anlamadan size öğretiyor. Öncelikli olarak yıllarca deneyip yapamam diyen öğrencinin kendisine olan inancını yerine getiriyor. Gerek eğitim verme şekli gerekse de verdiği yapıcı geribildirimlerle bir anda ingilizce konuşmaya başlıyorsunuz. İngilizce öğrenemiyorum diyorsanız siz hala Şükrü Hoca ile tanışmamışsınız demektir.
Coşkun .
May 11, 2020
İngilizce öğretmeni olarak Şükrü Hocanın derslerine öncesinde misafir olarak katılmıştım. Ders öğretiminde kullandığı öğretici teknik gerçekten çok etkili. Öğrencilerin aktif olarak derse katılmalarını sağlaması ve öğrencilerine ingilizce bir cümle kurdururken izlediği yol; ingilizceyi öğrenmelerini kolaylaştırmakta ve hızlandırmaktadır. Şükrü hocadan alacağınız ingilizce dersi ile kesinlikle hayatınızda dil öğrenme ve konuşma konusunda büyük bir ilerleme kaydedeceksiniz...
Sezen Y.
May 6, 2020
Yıllarca ingilizce öğrenmeye calistim. İngilizce ogrenemiyorum yapamıyorum benim dil öğrenme yeteneğim yok diyordum ki Şükrü hoca çıktı karşıma. Öncelikle ingilizce ile barıştırıyor ve öğrenebileceğinize inandiriyor sonra ingilizce öğretmeye başlıyor. Kurslardaki standart öğretme tekniklerinin çok dışında bir tekniği var. Hatta bazı konularda bu çok basitmiş nasıl öğrenememişim hissi yaratıyor. Yolu yarilamis değilim henüz daha yolum var ama Şükrü hoca ile devam ettiğim sürece o ingilizce öğrenilecek :)
umut .
May 6, 2020
Hocam sayesinde ingilizce derslerimiz hem keyifli geçiyor hem de uygulamalı olduğu için daha fazla verim alıyorum. Kendisi bir ingilizceden daha fazlasını vermeye çalışan bir insan. Sayenizde ingilizce öğrenmeye ve konuşmaya karşı ön yargımı kırdım teşekkür ederim..
Ayla H.
May 5, 2020
Ne güzel bahsetmişler Sizden Sevgili Şükrü Hocam. İşinizdeki başarınız ortada zaten, ben güzel, sevgi dolu yüreğinizden, çocuklarımıza öğrettiklerinizin yanı sıra rol model oluşunuzdan ve bunu gönüllülük esası olarak ücretsiz yapmış olduğunuz halde hiçbir zaman reklamını yapmamanızdan ki bu çok önemli benim için, siz görmeyen çocuklarımıza ışık oldunuz, onların bir sürü öğretmenleri var ama Şükrü hocaları başka çünkü dersini anlatıp çıkmıyo, kim üzgün, kim dertli, kimin canı sıkkın hemen anlayıp çözüme bizide ortak edip sonuç almamızı sağlıyor. Saatlerce anlata bilirim sizi ve çocuklarımızdaki emeğinizi. Sözün özü İYİKİ VARSINIZ. Tekrar çok teşekkür ederim.
Aysun .
May 5, 2020
Öğrenciye dersi sevdiren bence öğretmendir benim oğlumda ingilizceyi Şükrü hoca sayesinde sevdi şuan ingilizcesi çok iyi seviyede 3 yıldır desteğini bizden esirgemedi iyiki tanımışız.Şükrü hocam minnettarız size hakkınız ödenmez....
Tevfik A.
May 5, 2020
Şükrü hocam ile yaklaşık 5 aydır bire bir ve sonrasında grup ders olarak devam etmekteyiz. Tüm samimiyetimle söylüyorum hayatımdan çıkarmış olduğum ingilizceyi (yıllarca denememe rağmen) tekrardan hayatıma girmesini sağlayan hoca, dost, arkadaştır kendisi. Özellikle hocadan sonrakilerini yazdım ki tanıştığınız da sadece bir öğretmen değil ince dokunuşlarını da göreceksin. Kendisininde dediği gibi gelin bakın beğenmez iseniz para hiç bir şekilde talep etmiyor. Camblyde sohbetlere başladım inanamıyorum :) Herkese başarılar diliyorum.
İrem A.
May 4, 2020
Ben sekizinci sınıf öğrencisiyim.Bu sene bizi LGS ye hazırlıyor.Derslerimiz eğlenceli ve öğretici geçiyor.Her birimizi ayrı ayrı dinliyor ve bizleri yönlendiriyor.Şükrü öğretmen gibi bir öğretmenimiz olduğu için çok şanslıyım ve mutluyum .İyiki tanımışım.Çok teşekkür ederim öğretmenim.
Emre Y.
May 4, 2020
Şükrü Hocam güzel akıcı ve kalıcı anlatıyorsunuz.Sizin sayenizde ingilizceyi sevdim.Bu sayede İngilizceye merakım artı ve derse hevesle giriyorum.Sizinle ders yapmak bana keyif veriyor.Emeğiniz için çok teşekkür ederim.
Serenay .
May 4, 2020
Ortalama 3 sene boyunca ceşitli kurslardan eğitim aldım fakat bir sonuca ulasamadim . Şans eseri şükrü hocama denk geldim aşırı tereddütlü ve önyargılıydım , yüz yüze oğrenemedigimi nasil ögrenebilirim diye . 2 ayda inanilmaz bir yol aldım egitim sistemi ve tarzı tamamıyla tartisilamaz bile . iyi ki karsıma tesadüfen cıkmişsiniz iyiki sizi tanımısım asla ve asla birinin pisman olcagini memnun kalamiycagini dusunmuyorum.
Mehmet D.
May 4, 2020
4 derstir Şükrü hoca ile ders yapıyoruz daha önce aldığım lisede ortaokuldaki ingilizce derslerinden farklı bir tekniği var ve gerçekten derslerde ingilizceyi etkin kullanıyoruz.
Semra y.
May 4, 2020
Bir ögretmeni unutulmaz yapan şey öğrencisinin yüreğine dokunmasi dır.3 yıldır görme engelli ögrencilerine büyük bir özveriyle ders veren siz saygı değer hocamamiza şahsım adına teşekkür ü bir borç bilirim.İyiki sizinle yollarımız kesişmiş iyiki varsınız.
Buket A.
May 4, 2020
İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay , keyifli ve anlaşılır olmamıştı.Şükrü hocanın kendine has teknikleri ile farkında olmadan birde bakmışsınızki gerçekten ingilizce konuşuyorsunuz.
Deniz .
May 4, 2020
3 ay boyunca çok keyifli ders yaptığım hocam, kesinlikle diğer öğretim sistemlerınden farklı ve cok yararlı. Herkese tavsıye edıyorum en azından mutlaka 1 ders deneyıp gorulmelı..
Şeref .
May 4, 2020
Ortaokul lise ve üniversite eğitiminde aldığım İngilizcenin beş kuruş etmediğini bana öğreten hoca. 2005 yılında sadece 3 ay Şükrü Hoca'dan eğitim aldım. Öğrenmemek için çok çaba sarf etmezseniz mutlaka öğrenirsiniz değişik bir metodu var. Halen dostluğumuzun devam ettiği çok değerli bir insan.
Tayfun G.
May 4, 2020
Yıllardır sürüsüyle kursa yazılıp biyerde bıraktım, ilk defa Şükrü hoca ile İngilizceyi öğrenebildiğimi ve bunu sevebildiğimi gördüm. Bu sefer tamamdır dedim. İyiki tanışmışız.
oğuzhan .
May 4, 2020
Merhabalar; Şükrü Hoca ile 8-9 aydır ders yapıyoruz, birebir aldığım dersler bitti, şimdi benimle seviye olarak birbirimize yakın 6-7 öğrenci arkadaş ile birlikte skype üzerinden online ders yapmaya devam ediyoruz. bu süreçte hocam beni cambly'e yönlendirmişti, orada da ciddi konuşma pratiği fırsatım oldu. Sektöre göre Şükrü hocanın dersleri pahalı olabilir, zira kendisinin ucuzluk gibi bir amacı zaten yok, ama verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar alacağınızdan emin olabilirsiniz. verimli olmadığını düşündüğü dersi de ders sayısına eklemeyecek kadar yüreği güzel bir insan. Sadece bir ingilizce öğretmeni değil, dertleşip sohbet edebileceğiniz bir abi/kardeş kazanmak isterseniz, mutlaka kendisiyle irtibata geçin derim. Herkese başarılar dilerim. Good Luck :)
Adem A.
May 4, 2020
Başarılı ve alanında tek diyebilirim. Kendine has öğretim tarzı ile farkında olmadan öğreniyorsunuz. Ayrıca dostane yaklaşımı ile özgüveninizi tam hissetmenize yardımcı oluyor. Diğer araçlarda uzun sürede gelebileceğiniz seviyeye hocam işe çok kısa sürede gelebiliyorsunuz.
Nesrin .
May 4, 2020
Büyük bir özveriyle hiçbir karşılık beklemeden yaklaşık 3 senedir görme engelli çocuklarımıza ders veriyor hocamız. Çocuklar dersin gelmesini iple çekiyorlar.. Ders anlatımı mükemmel.. Sırf ders değil çocukların ileriye dönük planlamalarında da bize çok yardımcı oluyor. İyiki tanıdık sizi Şükrü hocam. Emeğiniz çok, hakkınız ödenmez. Sizi seviyoruz..
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.