İngilizce ögretmeni

Boğaziçi Mezunu Hocadan Sonradan Ödeme Garantili İngilizce Tüm Türkiye
Profil Onaylandı
357 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 20 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Not: bu hafta sezonun son grup çalışması baslayacaktir. haftada 3 gün 1 er saat aylık toplam 12 saattir. ücreti aylık 1200 tl. (saati 100 TL) dersler internet üzerinden yapilacaktir. Türkiye nin her yerinde katılım olabilir. 2 kişilik kontenjan kalmistir.

SONRADAN ÖDEME

Derse katılan kimse hiç bir anlaşma, kredi kartı, ödeme vb yapmaz. 15 gün derse devam edip beğenmeleri halinde ücretlerini ödeyebilirler. Sistemi beğenmeyen kimse hiçbir ödeme yapmaz. Bütün öğrencilerim referansımdır. Dilediğiniz öğrencimin bilgilerini paylaşabilirim. Mevcut derslere katılıp öğrencilerimizle tanışabilirsiniz)

ÖĞRETMEN HAKKINDA
Boğaziçi Üniversitesi (kendi alanında Türkiye derecelidir) Lisans ve Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans mezunuyum. 3 sene süreyle Trakya Üniversitesi'nde hocalık yaptım. Amerika ve Avrupa deneyimim var. 37 yaşında ve evliyim. Bir çocuğum var. 7 senedir kendi oluşturduğum sistemle konuşma garantili dersler vermekteyim. Profesyonel olarak internet üzerinden sadece bu işi yapmaktayım.

Misyonum: İnsanlara ilham vererek İngilizce öğrenmeleri için yol göstermek

Vizyonum: Türkiye’nin en çok tercih edilen İngilizce öğretmeni olmak

Çalışma ilkelerim: Dürüstlük, şeffaflık, samimiyet ve öğrenci odaklı olmaktır.

DERSLER HAKKINDA
Dersler Learning by Doing (yaşayarak öğrenme) esasına dayalıdır. Yurt dışına gitme imkanı ve zamanı olmayan kişilerin Türkiye'de dili yaşayarak ve konuşarak etkili bir şekilde öğrenmesidir. Bu sistem normal sistemlere göre 3 kat daha hızlı ve basittir. (Öğrencilerimizin ilk dersten itibaren ortak tepkisi şudur: (Peki bu kadar basitti de neden bize böyle öğretmediler?) . Bilimsel olarak etkinliği kanıtlıdır. Ve Bu sistem beni üniversite sınavında Türkiye derecesine sokmuştur. Derslerimiz çok eğlenceli bir ortamda geçmektedir. Eğlenmenin olmadığı yerde öğrenme olmaz :)

İlk dersten itibaren whatsapp gruplarında eski öğrencilerle tanışılır ve memnuniyetleri sorulabilir. Derslerimiz kolay ve keyifle öğrenme esaslıdır. Pratik konuşmayı hedef alır.

ŞİRKET DERSLERİ

Profesyonel çalışanlar için mesai saatinde veya dışında internet üzerinden işlenir.

SKYPE DERSLERİ

TÜm Türkiye ve yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları için tasarlanmış programdır. Mart 2020 itibariyle bütün derslerimiz skypetadır. Ev rahatlığında olup çok etkilidir. ınternetten ders için önyargılı olan birçok ögrencimin ortak tepkisi (keşke daha önce baslasaydim, boşuna beklemisim) olmustur.

ÜCRETLER HAKKINDA
Skype üzerinden yaptığımız birebir derslerimizin saati 250 tl. Skype grup derslerimiz ise haftada 3 gün ayda 12 saat aylık 1200 TL. saati 100 TL dir.

REFERANSLAR
Farklı yaş gruplarından 200 ün üzerinde öğrenciye ders verdim. Aralarından konuşmalarını geliştirip yurt dışına gezmeye veya yerleşmeye gidenler oldu, sınavlarda başarılı olanlar, dil korkusunu yenenler, okul başarısı artanlar oldu.

Dil eğitimi konusunda teknik ve pedagojik yönü çok kuvvetli bir öğretmen eğer gerçekten ingilizce konuşmak istiyorsanız tercih etmelisiniz. (Onur C. Opera öğrencisi)

I feel lucky that you were my teacher. Taking lectures from you was joyful and helpful. Sayenizde artık ingilizcede daha iyiyim.(Binnur Özdemir Muhasebeci)

Tum samimiyetimle soyleyebilirim ki ingilizce korkumu bu kadar kisa surede asabilecegimi dusunmuyordum . Sukru hocam sayesinde artik ingilizce biliyorum diyebiliyorum . Siddetle tavsiye ediyorum. (Meltem Pak Moleküler Biolog)

Öğrenciniz olmaktan çok mutluyum. Tekrar teşekkürler (Elvina Farajova Satış Uzmanı)

Böyle güzel ve keyifli bir anlatım için çok teşekkür ederim (Muhammet Talayhan Üniversite Turizm Öğrencisi)

YTÜ hazırlık sınavını geçtim çok faydalı oldu (Barkın Özer Üniversite Fizik Öğrencisi)

Sayenizde Amerika gördük be hocam ( İhsan Uzuner İ.Ü İktisat Öğrencisi).

Bir tanıdığımın referansıyla bulduğum ingilizce hocası.

daha önce kursa gidip, ingilizce hocasıyla da çalışmış biri olarak kurallara dayalı, sıkıcı derslerden hiç verim alamamıştım. şükrü hoca ile başladıktan sonra bakış açım değişti. zira "kitaptakini yapacaksın" mantığıyla yürütmüyor dersleri. kendisiyle deneme yapabilir, 3-4 ders sonra size uygun değilse bırakabilirsiniz. ilk 10 ders paranın "p" sini etmedi. 11. ders utanıp; "artık tamam hocam devam edeceğim, parasını vereyim" dedim: )

beni rahatlatan "to orada olacak, önce fiil gelecek" vs gibi şeylere takılmadan konuşabilmene olanak vermesi. sonra kendisi uygun gördüğü yerde düzeltiyor ve seni anladığını ve bu şekilde de anlaşılabileceğini hissetmek insana güven veriyor.

ben başlayalı 2 ay oldu ve oldukça memnunum. yoğun çalıştığım için ıstanbul'da git gel ile zaman kaybetmeyip skype üzerinden de ders yaptığımız oluyor. çok da verimli geçiyor. (Erinç Ürgüplü yönetici)

şükrü hocam ile internet üzerinden tanıştık. kendisiyle yaklaşık 4,5 aydır ders yapıyoruz. beginner seviyesinde başladım kendisi ile derslere.

bu aralar epey tembellik yapıyorum ve hocanın verdiği ödevleri epey uzun zamandır yapmıyorum. fakat derslerimiz devam ediyor, ona rağmen epey ilerlediğimi düşünüyorum. hatta arada 15 günlük avrupa seyahatinde eşim bile bana oradaki insanlarla sohbet ederken ne kadar ilerlediğimi söyledi.

şükrü hocanın öğrenci gözünde en büyük artısı şu; ufak tefek şeylere hiç takılmıyor, olması gerektiği gibi anlam bütünlüğüne bakıyor. sizi belirlenmiş ezberler ile sıkmıyor,

velhasıl geçirdiğimiz 4-5 aylık süreçte şükrü hoca sadece bir hoca değil bir abi, bir arkadaş gibi oldu benim için. (Oğuzhan özgür isinsani)
Herkese keyifli öğrenmeler dilerim :)

2 Veli İle İletişime Geçti
7 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Boğaziçi Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği (Yüksekokul) Mezunu

İSTANBUL KADIKÖY RASİMPAŞA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 532254XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Skype dersleri, WhatsApp grup üyeligi, derslerin video kaydı, ödev takibi

Misyonum: İnsanlara ilham vererek İngilizce öğrenmeleri için yol göstermek

Vizyonum: Türkiye’nin en çok tercih edilen İngilizce öğretmeni olmak

Çalışma ilkelerim: Dürüstlük, şeffaflık, samimiyet ve öğrenci odaklı olmaktır.

Farklı yaş gruplarından 200 ün üzerinde öğrenciye ders verdim. Aralarından konuşmalarını geliştirip yurt dışına gezmeye veya yerleşmeye gidenler oldu, sınavlarda başarılı olanlar, dil korkusunu yenenler, okul başarısı artanlar oldu.

Derslerimiz Learning by Doing (yaşayarak öğrenme) esasına dayalıdır. Yurt dışına gitme imkanı ve zamanı olmayan kişilerin Türkiye'de dili yaşayarak ve konuşarak etkili bir şekilde öğrenmesidir. Bu sistem normal sistemlere göre 3 kat daha hızlı ve basittir. (Öğrencilerimizin ilk dersten itibaren ortak tepkisi şudur: (Peki bu kadar basitti de neden bize böyle öğretmediler?) . Bilimsel olarak etkinliği kanıtlıdır. Ve Bu sistem beni üniversite sınavında Türkiye derecesine sokmuştur. Derslerimiz çok eğlenceli bir ortamda geçmektedir. Eğlenmenin olmadığı yerde öğrenme olmaz :)

İlk dersten itibaren whatsapp gruplarında eski öğrencilerle tanışılır ve memnuniyetleri sorulabilir. Derslerimiz kolay ve keyifle öğrenme esaslıdır. Pratik konuşmayı hedef alır.

Boğaziçi Üniversitesi (kendi alanında Türkiye derecelidir) Lisans ve Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans mezunuyum. 3 sene süreyle Trakya Üniversitesi'nde hocalık yaptım. Amerika ve Avrupa deneyimim var. 37 yaşında ve evliyim. Bir çocuğum var. 7 senedir kendi oluşturduğum sistemle konuşma garantili dersler vermekteyim. Profesyonel olarak internet üzerinden sadece bu işi yapmaktayım

İlk dersten itibaren whatsapp gruplarında eski öğrencilerle tanışılır ve memnuniyetleri sorulabilir. Derslerimiz kolay ve keyifle öğrenme esaslıdır. Pratik konuşmayı hedef alır.

En önemli kriteriniz ders alacağınız kişinin enerjisi olmalıdır. Hislerimiz asla yanılmaz. Herkese keyifli ogrenmeler dilerim

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 250 TL250 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 09 23
SALI 09 23
ÇARŞAMBA 09 23
PERŞEMBE 09 23
CUMA 09 23
CUMARTESİ 09 23
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL SANCAKTEPE
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL ŞİLE
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL TUZLA
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

20
Yorumlar
Gülnur .
May 27, 2020
Öğretme çabası, bizimle olan diyaloğu, sabrı, aklımızda kalabilmesi için bulduğu çağrışımları taktiri hak ediyor.. konuşma becerisini geliştirmek hatta en baştan başlatmak isteyen herkes düşünmeli.. verdiği ödevleri söylediği şekilde tekrarları yaptığın sürece konuşamamak imkansız.. bu arada ilk ders gramer olmaması biraz şaşırtıcı geliyor ama eğlenceli ders akışında bir bakmışsınız konuşuyorsunuz.. kendiniz bile şaşkınlık içinde ‘vayyy be oluyormuş’ diyorsunuz. Tüm emekleriniz için teşekkür ederim öğretmenim.
Selçuk D.
May 13, 2020
Şükrü Hoca İngilizceyi nasıl öğrendiğinizi anlamadan size öğretiyor. Öncelikli olarak yıllarca deneyip yapamam diyen öğrencinin kendisine olan inancını yerine getiriyor. Gerek eğitim verme şekli gerekse de verdiği yapıcı geribildirimlerle bir anda ingilizce konuşmaya başlıyorsunuz. İngilizce öğrenemiyorum diyorsanız siz hala Şükrü Hoca ile tanışmamışsınız demektir.
Coşkun .
May 11, 2020
İngilizce öğretmeni olarak Şükrü Hocanın derslerine öncesinde misafir olarak katılmıştım. Ders öğretiminde kullandığı öğretici teknik gerçekten çok etkili. Öğrencilerin aktif olarak derse katılmalarını sağlaması ve öğrencilerine ingilizce bir cümle kurdururken izlediği yol; ingilizceyi öğrenmelerini kolaylaştırmakta ve hızlandırmaktadır. Şükrü hocadan alacağınız ingilizce dersi ile kesinlikle hayatınızda dil öğrenme ve konuşma konusunda büyük bir ilerleme kaydedeceksiniz...
Sezen Y.
May 6, 2020
Yıllarca ingilizce öğrenmeye calistim. İngilizce ogrenemiyorum yapamıyorum benim dil öğrenme yeteneğim yok diyordum ki Şükrü hoca çıktı karşıma. Öncelikle ingilizce ile barıştırıyor ve öğrenebileceğinize inandiriyor sonra ingilizce öğretmeye başlıyor. Kurslardaki standart öğretme tekniklerinin çok dışında bir tekniği var. Hatta bazı konularda bu çok basitmiş nasıl öğrenememişim hissi yaratıyor. Yolu yarilamis değilim henüz daha yolum var ama Şükrü hoca ile devam ettiğim sürece o ingilizce öğrenilecek :)
umut .
May 6, 2020
Hocam sayesinde ingilizce derslerimiz hem keyifli geçiyor hem de uygulamalı olduğu için daha fazla verim alıyorum. Kendisi bir ingilizceden daha fazlasını vermeye çalışan bir insan. Sayenizde ingilizce öğrenmeye ve konuşmaya karşı ön yargımı kırdım teşekkür ederim..
Ayla H.
May 5, 2020
Ne güzel bahsetmişler Sizden Sevgili Şükrü Hocam. İşinizdeki başarınız ortada zaten, ben güzel, sevgi dolu yüreğinizden, çocuklarımıza öğrettiklerinizin yanı sıra rol model oluşunuzdan ve bunu gönüllülük esası olarak ücretsiz yapmış olduğunuz halde hiçbir zaman reklamını yapmamanızdan ki bu çok önemli benim için, siz görmeyen çocuklarımıza ışık oldunuz, onların bir sürü öğretmenleri var ama Şükrü hocaları başka çünkü dersini anlatıp çıkmıyo, kim üzgün, kim dertli, kimin canı sıkkın hemen anlayıp çözüme bizide ortak edip sonuç almamızı sağlıyor. Saatlerce anlata bilirim sizi ve çocuklarımızdaki emeğinizi. Sözün özü İYİKİ VARSINIZ. Tekrar çok teşekkür ederim.
Aysun .
May 5, 2020
Öğrenciye dersi sevdiren bence öğretmendir benim oğlumda ingilizceyi Şükrü hoca sayesinde sevdi şuan ingilizcesi çok iyi seviyede 3 yıldır desteğini bizden esirgemedi iyiki tanımışız.Şükrü hocam minnettarız size hakkınız ödenmez....
Tevfik A.
May 5, 2020
Şükrü hocam ile yaklaşık 5 aydır bire bir ve sonrasında grup ders olarak devam etmekteyiz. Tüm samimiyetimle söylüyorum hayatımdan çıkarmış olduğum ingilizceyi (yıllarca denememe rağmen) tekrardan hayatıma girmesini sağlayan hoca, dost, arkadaştır kendisi. Özellikle hocadan sonrakilerini yazdım ki tanıştığınız da sadece bir öğretmen değil ince dokunuşlarını da göreceksin. Kendisininde dediği gibi gelin bakın beğenmez iseniz para hiç bir şekilde talep etmiyor. Camblyde sohbetlere başladım inanamıyorum :) Herkese başarılar diliyorum.
İrem A.
May 4, 2020
Ben sekizinci sınıf öğrencisiyim.Bu sene bizi LGS ye hazırlıyor.Derslerimiz eğlenceli ve öğretici geçiyor.Her birimizi ayrı ayrı dinliyor ve bizleri yönlendiriyor.Şükrü öğretmen gibi bir öğretmenimiz olduğu için çok şanslıyım ve mutluyum .İyiki tanımışım.Çok teşekkür ederim öğretmenim.
Emre Y.
May 4, 2020
Şükrü Hocam güzel akıcı ve kalıcı anlatıyorsunuz.Sizin sayenizde ingilizceyi sevdim.Bu sayede İngilizceye merakım artı ve derse hevesle giriyorum.Sizinle ders yapmak bana keyif veriyor.Emeğiniz için çok teşekkür ederim.
Serenay .
May 4, 2020
Ortalama 3 sene boyunca ceşitli kurslardan eğitim aldım fakat bir sonuca ulasamadim . Şans eseri şükrü hocama denk geldim aşırı tereddütlü ve önyargılıydım , yüz yüze oğrenemedigimi nasil ögrenebilirim diye . 2 ayda inanilmaz bir yol aldım egitim sistemi ve tarzı tamamıyla tartisilamaz bile . iyi ki karsıma tesadüfen cıkmişsiniz iyiki sizi tanımısım asla ve asla birinin pisman olcagini memnun kalamiycagini dusunmuyorum.
Mehmet D.
May 4, 2020
4 derstir Şükrü hoca ile ders yapıyoruz daha önce aldığım lisede ortaokuldaki ingilizce derslerinden farklı bir tekniği var ve gerçekten derslerde ingilizceyi etkin kullanıyoruz.
Semra y.
May 4, 2020
Bir ögretmeni unutulmaz yapan şey öğrencisinin yüreğine dokunmasi dır.3 yıldır görme engelli ögrencilerine büyük bir özveriyle ders veren siz saygı değer hocamamiza şahsım adına teşekkür ü bir borç bilirim.İyiki sizinle yollarımız kesişmiş iyiki varsınız.
Buket A.
May 4, 2020
İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay , keyifli ve anlaşılır olmamıştı.Şükrü hocanın kendine has teknikleri ile farkında olmadan birde bakmışsınızki gerçekten ingilizce konuşuyorsunuz.
Deniz .
May 4, 2020
3 ay boyunca çok keyifli ders yaptığım hocam, kesinlikle diğer öğretim sistemlerınden farklı ve cok yararlı. Herkese tavsıye edıyorum en azından mutlaka 1 ders deneyıp gorulmelı..
Şeref .
May 4, 2020
Ortaokul lise ve üniversite eğitiminde aldığım İngilizcenin beş kuruş etmediğini bana öğreten hoca. 2005 yılında sadece 3 ay Şükrü Hoca'dan eğitim aldım. Öğrenmemek için çok çaba sarf etmezseniz mutlaka öğrenirsiniz değişik bir metodu var. Halen dostluğumuzun devam ettiği çok değerli bir insan.
Tayfun G.
May 4, 2020
Yıllardır sürüsüyle kursa yazılıp biyerde bıraktım, ilk defa Şükrü hoca ile İngilizceyi öğrenebildiğimi ve bunu sevebildiğimi gördüm. Bu sefer tamamdır dedim. İyiki tanışmışız.
oğuzhan .
May 4, 2020
Merhabalar; Şükrü Hoca ile 8-9 aydır ders yapıyoruz, birebir aldığım dersler bitti, şimdi benimle seviye olarak birbirimize yakın 6-7 öğrenci arkadaş ile birlikte skype üzerinden online ders yapmaya devam ediyoruz. bu süreçte hocam beni cambly'e yönlendirmişti, orada da ciddi konuşma pratiği fırsatım oldu. Sektöre göre Şükrü hocanın dersleri pahalı olabilir, zira kendisinin ucuzluk gibi bir amacı zaten yok, ama verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar alacağınızdan emin olabilirsiniz. verimli olmadığını düşündüğü dersi de ders sayısına eklemeyecek kadar yüreği güzel bir insan. Sadece bir ingilizce öğretmeni değil, dertleşip sohbet edebileceğiniz bir abi/kardeş kazanmak isterseniz, mutlaka kendisiyle irtibata geçin derim. Herkese başarılar dilerim. Good Luck :)
Adem A.
May 4, 2020
Başarılı ve alanında tek diyebilirim. Kendine has öğretim tarzı ile farkında olmadan öğreniyorsunuz. Ayrıca dostane yaklaşımı ile özgüveninizi tam hissetmenize yardımcı oluyor. Diğer araçlarda uzun sürede gelebileceğiniz seviyeye hocam işe çok kısa sürede gelebiliyorsunuz.
Nesrin .
May 4, 2020
Büyük bir özveriyle hiçbir karşılık beklemeden yaklaşık 3 senedir görme engelli çocuklarımıza ders veriyor hocamız. Çocuklar dersin gelmesini iple çekiyorlar.. Ders anlatımı mükemmel.. Sırf ders değil çocukların ileriye dönük planlamalarında da bize çok yardımcı oluyor. İyiki tanıdık sizi Şükrü hocam. Emeğiniz çok, hakkınız ödenmez. Sizi seviyoruz..
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.