Suheyla Ö. Suheyla Ö.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Evde ders imkanı Zeka oyunları ile eğitim Etkili ders çalışma programı

Neden Özel Ders Veriyorum

Benim branşımda özel derse ihtiyacı olan öğrencilerin bu işte uzman olmayan veya branşı uygun olmayan öğretmenlerin elinde heba olmaması için. Sınıf öğretmenliği sabır, ilgi ve çocukları sevme işidir. Moda mod ders yapıp çocukları başarıya ulaştıracağını düşünen kişiler yanılmakta ve çocuğu dersten soğutmaktadırlar.

Tecrübelerim

6 yıllık Öğretmenim Üniversite yillarimdan itibaren özel ders vermekteyim.

Size Neler Kazandırabilirim

Başta başarma duygusu, özgüven. Devamında başarı.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Öğrencilerle iyi anlaşırım. Sempatik biriyim.

Dersleri Nasıl İşlerim

Öğrenciye özgüdür.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Özellikle ilkokul öğrencilerine sınıf öğretmeninden başka kimseye takviye ders aldırmayın. Öğrenciyi üst perdeden ders aldırıp yıldırmayın.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Okuma Yazma : 45 dk - 50.00₺ | Online Ücret: 40.00₺
 • İlköğretim Takviye : 45 dk - 60.00₺ | Online Ücret: 40.00₺
 • Sınıf Öğretmeni : 45 dk - 60.00₺ | Online Ücret: 40.00₺
 • Genel Matematik - Matematik : 45 dk - 60.00₺ | Online Ücret: 40.00₺
 • Geometri - Matematik : 45 dk - 60.00₺ | Online Ücret: 0.00₺
 • Akıl ve Zeka Oyunları : 60 dk - 50.00₺ | Online Ücret: 40.00₺
 • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 100.00₺ | Online Ücret: 60.00₺
 • Temel Trafik Bilgisi - Direksiyon : 60 dk - 100.00₺ | Online Ücret: 30.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Konya:
 • Meram
 • Selçuklu

Yorumlar

S

Sabri F.

İletişim, zamanlama, ders bilgisi ve aktarımı, ödev takibi, güven... hiç tereddütsüz çocuğunuzu emanet edebilirsiniz

V

Veli ç.

Slm biz aydın didim de yaşıyorduk Konya ya taşındık 7 yaşında Emirhan isminde oğlumuz var bu sene 2inci sınıfa geçti covit den dolayı okula çok fazla gidemedi didimde özel ders almaya başladı 1.5 sene civarında fakat hiç bir katkısı olmadı Konya da arkadaşımın tavsiyesiyle Süheyla öğretmen ile tanıştık özelders alanında yorumları da okuduktan sonra kendisiyle iletişime geçtik yoğun olmasına rağmen bizi kırmadı Emirhan 4 aydır ders alıyor 1.5 sene içerisinde yapamadıklarının kat ve kat fazlasını yapıyor. Emirhan'ın da dediği gibi iyi ki geldiniz öğretmenim....

M

Melek

Annem için okuma yazma dersi istiyordum Süheyla hocama denk geldim çok teşekkür ediyorum kendisine kısa sürede çok yol katettiler annemle birlikte ve üstelik annem 44 yaşında öğretmenimizin ödevlerini de düzenli yaparak çok iyi ilerleme sağladı şimdi okumak ve yazmak çok güzelmiş diyerek daha çok azmi arttı. Süheyla hocama çok çok teşekkür ediyorummm

K

Korhan V.

Süheyla hocam branşının inceliklerini çok iyi biliyor ve çocuğumuza gerçekten doğru şekilde destek olan bir öğretmen. Kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz. Oğlum Arda da kendisini çok seviyor. Çok samimi ve sempatik. Oğlumuzla iletişiminin kuvvetli olması ders başarısını da doğrudan etkiliyor.

B

BÜNYAMİN A.

4.sınıf oğlum ve2.sınıf kızım süheyla hıocadan ders alıyor.Çocuk iletişimi çok kuvvetli."Özel öğretmen istemiyoruz" diyen iki çocuğumda süheyla hocaile kısacık bi tanışmanın ardından "çok seviyoruz öğretmenimizi,istiyoruz" moduna geçtiler. Ders ve öğrenci takibi çok iyi.Çocukların eksik olduğu noktaları tespit edip bunu takip etmesi memnuniyet verici.Çocukların sınav sonuçları ve ders yapışlarındaki gelişme gözle görülür düzeyde iyileşti. Covid dönemindeki titizliği ve tedbiri de çok iyi Özel ders düşünen ailelere kesinlikle tavsiye ederim.

A

Ayşe M.

İşine ve kişiye saygılı kendisinin aynası çocuğunuz çünkü maksimum iki ay içerisinde gözle görülebilir bir başarı elde etti, teşekürler süheyla öğretmenim.

P

Pınar E.

Kızım 1 aydır Süheyla hocadan online matematik dersi alıyor. İnanılmaz şekilde gelişme var. 1 ayda bile o kadar farketti ki anlatamam. Hem kişilik olarak hem bilgi ve donanım olarak biz cok memnunuz. O kadar sevimli, içten ve işine saygılı ki tam aradığımız öğretmen

M

Mustafa K.

Planlı samimi bir öğretmen. Çocuğumuz da biz de memnunuz

ö

özlem

hocam çok teşekkürler emekleriniz için. harikasınız

S

Salim

hocam okuma yazma ek dersi aldırmak istiyoruz 1.sınıf kızımıza

H

HATİCE

ilkokulda çocuğu olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorm

B

Beyza

Süheyla öğretmeni üniversite yıllarından beri tanırım.Kendisi ile farklı dallarda meslektaş olsakta yakinen tanırım ve sadece kişilik özellikleriyle değil mesleki anlamda da artıları olan kariyer hayatında oldukça başarılı, azimli, alanında yetkin, yenilikleri takip eden ve mesleki becerisini her geçen gün biraz daha geliştiren, idealist bir öğretmendir. Tereddüt etmeden yardım alınabilecek başarılı ve alanına hakim olan Süheyla Hanım'ı İhtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ve kendisine mesleki hayatı boyunca başarılar diliyorum.

L

LALE

İLKOKUL EL YAZI DERSİ ALDIRMAK İSTİYORUM

M

Mustafa y.

Kızım 5.sinifa gidiyor matematik dersi kötü. Ek ders aldırmak istiyorum

F

Fadime

Hocam ders aldırmak istiyorum kızıma


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders talep et