MATEMATIK-FIZIK OGRETMENI

Uzman Fizik ve Matematik Öğretmeni - Pendik
Profil Onaylandı
208 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


matematik , fizik , lise , ortaokul, üniversite , sınav , okul , hazirlik

4 Veli İle İletişime Geçti
9 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Yeditepe Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik(Tam Burslu) Mezunu

İSTANBUL PENDİK ÇARŞI

+90 553979XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Amerikan Koleji ve Fransız Lisesi basta olmak uzere Ataturk Fen Lisesi vb birçoklarıyla lisede okuyan öğrencilere yaklaşık 9 yıldır ders vermekteyim. Ogrencilerimle sadece okul odaklı ilerlemek yerine iletisim bagi kurmak, kisisel yeteneklerini geliştirmek hatta gundelik sorunlarını da dinleyerek motivasyonlarını arttırmak gibi bir misyon edindim. Simdiye kadar yurtiçinde özel ve devlet; yurt disinda devlet üniversitelerinde okumanın verdigi tecrübelerimle öğrencilerimi istedikleri bolum-universite-ulke secimleri konusunda da yönlendiriyor ve onlarinda istekleri doğrultusunda kara vermeye calisiyorum. Yaptigim isi seviyorum ve Egitim Danismanligi yanında Öğrenci Koclugu da yapıyorum. Umarım yeni donemde de yeni öğrencilerimle mezun ettigim ve halen devam ettigim öğrencilerimle olduğu gibi güçlü bir iletisim ve bag kurabilirim :) Ders anlatımı sırasında soru kalıpları- konu anlatımı - okuduğu okulun müfredatı ve osym sistemli ilerliyorum. Dersler genelde 2 saat sureli olup ders dokümantasyonunu kendim temin ediyorum. Gerekirse ödev veriyorum ve her öğrencime bana 7/24 ulaşma hakki tanıyorum. yani somut olarak 2 saat gibi gözüken derslerimiz aslanda 7/24 devam ediyor.

egitimci bir ailenin çocuğuyum ve küçüklüğümden beri evimize özelinin ders almaya gelen bir suru öğrenci oldu. 4. universitemdeyim ve lise 1.si olarak mezun oldum. Egitim sistemi icindeki zorlukları iyi bilen biri olarak öğrencilerime/arkadaslarima yardimci olmaktan keyif alıyorum ve ayraca bu benim icin bir gelir kapisi da.

9 yıldır aktif olarak ders veriyorum. Agirlikli olarak matematik, Fizik, yabancı dil dersleri verdim. Fransız Lisesi ve Amerikan Koleji öğrencileri basta olmak uzere Ataturk Fen Lisesi ve bir suru lisenin öğrencileri ile calışma fırsatım oldu/

osym soru analizi ile soru kaliplarini öğrenme yetisi, okul müfredatlarına uygun ders anlat mi ile okul puanını arttırmaya yonelik dersler veriyorum.

Aslen Izmirli bir baba ve Erzurumlu bir annenin çocuğu olarak Istanbulda dünyaya geldim. Dogu Bati sente bir aile yapısına sahip olmam insanlarla iletisim konusunda sikinti yasamamama neden oldu ve oluyor. Lisemi 1.likle bitirdim ve ardandan ustun basari bursu ile Yeditepe Universitesinde Fizik okudum, ardından enerji Bakanligi bursu ile rusyada nükleer enerji mühendisliği bitirip Harvard yaz stajı yaptım. Suan ise halen egitimime devam ettigim Gedik Universitesinde Metalurji ve Malzeme Mühendisliği egitimi almaktayım.

dersler 2 saatlik surede konu anlatımı ve soru kaliplarinin beraber çözülmesi ve kısa bir bireysel uygulama ile isleniyor.

özel ders almak isteyen arkadaslarıma en onemli tavsiyem lütfen hoca ile iletisim kurmadıysanız devam etmeyin olur. Eğitmeni-ogrenci iletisimi ne kadar ityi olursa dersten alinacak verim de o kadar iyi olacaktır.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 150 TL
MATEMATİK GEOMETRİ 60 DK 150 TL
MATEMATİK ANALİTİK GEOMETRİ 60 DK 150 TL
YABANCI DİL İNGİLİZCE 60 DK 150 TL
YABANCI DİL RUSÇA 60 DK 150 TL
FİZİK GENEL FİZİK 60 DK 150 TL
KİMYA 60 DK 150 TL
BİYOLOJİ 60 DK 150 TL
FEN BİLGİSİ 60 DK 150 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL TUZLA
KOCAELİ GEBZE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.