Ortaokul Matematik

İşim gücüm eğitim...
Profil Onaylandı
404 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 42 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Yüzyüze eğitimi eğitim sezonu içinde Adana verebilirim. Uzmanlık alanım LGS MATEMATİK, LGS EĞİTİM ve SINAV KOÇLUĞU... Tercihim FEN LİSESİ ve ANADOLU LİSESİ adayı öğrencilerle çalışmak. Online derste de etkin ve faydalı çalışma mümkün. Salgından dolayı online ders tercihine de açığım.
UYARI:
ÜNİVERSİTELİ ARKADAŞLAR... ÖDEV ve SINAV SORUSU CEVAPLAMIYORUM. ZAMANIM YOK.

13 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 4 saat önce
Online

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunu

Adana SEYHAN HUZUREVLERİ

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 553857XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Bireysel ya da küçük gruplarla çalışmanın başarının anahtarı olduğuna inanıyorum. Yüksek bir enerjim, işini çok seven, öğrencilerle iyi bir iletişim kuran yapım var. Başarıyı kişinin başladığı ve vardığı yer arasındaki fark olarak biliyorum. Ve buna inanıyorum. O yüzden her öğrencinin başarılı olacağına inanıyorum. Yaptığım çalışmalar da buna çok dikkat ederim. Öğrenciler de bireysel farklılığı sahip. Özellikle MATEMATİK öğretiminde çok fazla eksik ve yanlış yöntemler görüyorum. Matematik öğretiminde kendime çok güveniyorum. Motivasyon, kavrama ve somut anlatımla öğrencilerin bireysel durumuna göre başarısını birlikte arttırmaya gayret ediyorum. Bu konuda da başarılı olduğumu düşünüyorum. Bunun yanında yaptığım bireysel ve grup özel derslerimin temeli öğrenciye özgüven, motivasyon, takip ve kontrolle mesafe aldırmak. Bütün bu saydıklarım özel ve özverili bir dersle mümkün.

14 yıllık öğretmenim. Yüzlerce öğrenci ile çalıştım. Sayısız sınav hazırlığı yaptım. Sadece MEB'İN yapmış olduğu sınav değil. Aynı zamanda Özel okul sınavları da benim için önemli bir tecrübedir.

Birlikte başarma... Öğretmen, öğrenci ve aile... Başarı tanımını tekrar etmekte fayda var. Başarı kişinin başladığı yerle vardığı yer arasındaki farktır. O yüzden her öğrencimin başarısı bireysel olur. Öğrencilerim ben de en çok azim, disiplin, enerji, motivasyon, planlı olma, takip, destek, her an bilgilendirme ve daha birçok desteklemeyle başarılı oluyorlar.

Benim için her öğrenci değerlidir. O yüzden öğrencilerime çok emek veririm. Asla vazgeçmem. Çok istikrarlı, planlı ve kararlı biriyim. Her zaman yüksek enerji ve motivasyonla çalışırım. Başka bir işim yok. İşim gücüm eğitim...

Matematik öğretimi öncelikle öğrenciyi tanımakla başlar. Ders öncesi aile ve öğrenci tanışırım. Öğrencimi tanımak için bir süre zaman geçiririm. Daha sonra öğrenci seviyesini belirlemek için başlangıç değerlendirmesi yaparım. Daha sonra öğrenci seviyesine göre konu anlatımı, soru çözümü, ödevlendirme yaparım. Konu anlatımında en çok dikkat ettiğim kavramlardır. Kavramları bilmeyen öğrenci ezbere soru çözümü yapar. Ardışık derslerde mutlaka ödev kontrolü, yanlış ya da yapılamayan soruların çözümünü yaparım. Ve bunu mutlaka öğrencimin aktif olacağı şekilde yaparım. Daha sonra önceki konuyu tekrar edip yeni konuya devam ederim. Ayrıntılara çok dikkat ederim. Öğrenmenin gerçekleştiğinden emin olmadan konu atlamam. Mutlaka ödevlendirme ve takip yaparım. Güncel ve sınav hazırlığına uygun kaynakları takip ederim.

Herkes matematik anlatabilir. Ancak ben matematik, tüm derslerin takibi, sınav ve eğitim koçluğu yaparak fark yaratabilirim. Ancak şunu unutmayalım bütün yazdıklarım öğrenci, öğretmen ve aile ile başarıya dönüşür. BİRLİKTE BAŞARABİLİRİZ.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 150 TL120 TL
Matematik Geometri 60 DK 150 TL120 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 150 TL120 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
Adana ÇUKUROVA
Adana SEYHAN
Adana YÜREĞİR
AYDIN NAZİLLİ
DENİZLİ MERKEZEFENDİ
MERSİN MEZİTLİ
MERSİN TARSUS
MERSİN TOROSLAR
UŞAK KARAHALLI
UŞAK MERKEZ

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

42
Yorumlar
Şeyma .
Eki 23, 2020
Arif Hoca ile tanışmadan önce matematikten nefret ediyordum ta ki Arif Hoca ile çalışmaya başlayana kadar .... Arif Hoca' dan önce soru çözüm tekniklerin çok değişikti,ders çalıma şeklim bana göre uygundu ama öyle değilmiş. Arif Hoca tanıdığım diğer matematik hocalarına göre bambaşka.
İnci l.
Eki 22, 2020
Öğretmenimden çok memnunum bize verdiği destek için çok teşekkür ederim Efe lal
Ömer d.
Eki 22, 2020
Ciddi bilgisine güvendiğimiz gönül rahatlığıyla evladımızı emanet ettiğimiz milli Ma’nevi değerleri yüksek bir öğretmen
hikmet b.
Eki 22, 2020
Arif hocam iyi bir insan iyibir eğitim koçu ve de başarılı bir öğretmendir biz kendisinden memnunuz iyi ki tanımışız kendisini
HARUN K.
Eki 22, 2020
ÇOK İYİ BİR ÖĞRETMEN ÇOK MEMNUN KALDIK. TUTTUĞUNU KOPARAN ÇOK AZİMLİ VE ÖĞRENCİLERİNE TUTUMLU BİR ÖĞRETMEN. TEŞEKKÜR EDERİZ HOCAM.
Nilüfer K.
Eki 22, 2020
Disiplinli , çok iyi bir öğretmen çok memnun kaldık iyiki tanımışız teşekkür ederiz .
Tuba D.
Eki 22, 2020
Motivasyon,takip ve disiplin ;Arif Öğretmeni ozetliyor
Nursima .
Eki 21, 2020
Alanında uzman, sürekli kendini yenileyen,geliştiren, öğrenciyi en iyi şekilde motive eden,ilgili,dakik,disiplinli ve emektar bir hoca.LGS sürecinde yol katetmek, rakiplerinizi geride bırakmak istiyorsanız tercih etmenizi taksiye ederim.
ömer d.
Eki 21, 2020
İşinizi ciddiye aldığınız için ve işinize hakim olduğunuz için çok şanslıyız..
Sema .
Eki 21, 2020
Arif öğretmen öğrenci ve öğretmen başarısına gerçekten inanan birisi. Sadece öğrencinin başardığını savunan veya sadece öğretmenin başarısını savunan bir öğretmen olmaması büyük bir artı bence. Elinden geldiğince bizlere yardım ediyor ve başarılı olmamızı kesinlikle gönlünce istiyor.Bu,uzun, yeri geldiğinde önümüzdeki yıllara hatıra bırakacak, yeri geldiğinde de bizi bıktırıp belki ağlatacak yılda beraber her adımı dikkatlice atmanın doğru karar olduğunu düşünüyorum.
izzet .
Tem 5, 2020
Arif Bey, her türlü övgüyü hak eden işinin ehli bir öğretmendir. Çocuğunuzdaki gelişimi ve başarısındaki değişikliği hemen fark edecek siz de ŞEN olacaksınız.
Adnan .
Haz 19, 2020
Ben de bir eğitimci olarak Arif hocamın öğrenci ile iletişimi, uyguladığı eğitim yöntemi ve disiplinli çalıştırması ile takdir ediyorum. Özetle işinin hakkını veren bir öğretmen. Her veliye gönül rahatlığı ile tavsiye diyorum.
Mehmet F.
Haz 2, 2020
Arif hocam, yalnız matematik dersinde değil, diğer derslerde de öğrencilerine büyük katkılar sağlayan, disiplinli ve motive etme kabiliyeti yüksek bir eğitim koçu. Allah razı olsun. Emekleri ödenmez.
Buket .
May 31, 2020
Çok istikrarlı ve planlı bir hocadır. Kötü olduğunuz zamanda sizi motive eden yanınızda olan ciddi anlamda her dersimiz için çaba sarf eden ve öğrencilerini kendi çocuğu gibi önemseyen babamız gibi olan bir hocadır
Yılmaz .
May 30, 2020
Çok iyi bir hoca iyi ki tanımışım iyi ondan eğitim almışım iyi ki ondan öğrenmişim
Dilasa .
May 28, 2020
Gerçekten çok iyi bir öğretmen. Eğer birinin bizlere (öğrencilere) birşey öğretmesi gerekiyorsa o kişi Arif Hoca olmalı.
Tuğba B.
May 28, 2020
2019-2020 eğitim döneminde 7. Sınıf kızım 8. Sınıf oğlumun öğretmeni ve eğitim koçuydu..İşini severek büyük bir özveriyle yapması,seviyeye uygun kaynak seçimi bunların disiplinli takibi,program ve soru hedefleri, en önemlisi çocukların dünyasına girerek motivelerini sürekli yüksek tutması özellikle bu sıkıntılı günlerde öğrencilerinin online hep yanında olması bizim için önemli ölçütler..Emeğinize sağlık Arif hocam..
Boran .
May 28, 2020
Arif hocaya gitmeden önce soruları pek okumuyorum şimdi ise tüm soruları okuyup yapabiliyorum
Hakan N.
May 28, 2020
Disiplinli ve istikrarlı bir öğretmendir. Siz bırakırsınız o bırakmaz. İyi bir koçtur. Sadece matematik anlatmaz diğer dersleri takip eder ve size çocuğunuz eksik olduğu diğer dersleri de nasıl telafi edeceğinizi de gösterir.
Enes M.
May 23, 2020
Arif Hocam çok fedakar ve çalışkan bir insandır. Emeklerinin karşılığı ödenmez. Teşekkür ederiz.
İrem .
May 23, 2020
Arif hocayla tanışmadan önce matatiğim iyi değildi .Ama Arif Hocayla tanıştıktan sonra matematikte kendimi geliştirdim.Arif hocam teşekkürler.
MEHMET A.
May 22, 2020
İnanılmaz dakik dersleri çok eğlenceli ve konu anlatımı mükemmel kesinlikle ÇOK İYİ BİR HOCA
Yusuf .
May 22, 2020
10 numara 5 yıldız bir öğretmen:)
Dakik .
May 22, 2020
En önemli özelliği disiplin. Ben daha öncesinde dağınık çalışıyordum ve sınavda da dağınık çözüyordum, sürekli saçma sapan yanlışlar yapıyordum ama artık bir çalışma düzeni kurdum. Sınavlarda daha iyi yapıyorum. Burdan ona teşekkür etmek istiyorum.
Kerim L.
May 22, 2020
Arif bey yaklaşık 1,5 senedir oğlumla ilgileniyor kendisine çok teşekkür ediyorum. Çocukların başarısı için elinden gelenden fazlasını yapan bir insan. Çocuklarla çok ilgili sürekli takibinde. Ders saatlerine çok titiz, çok insanı bir durum olmadığı sürece ders saatlerini değiştirmiyor, her hafta aynı saatte derslerini yapıyor. LGS'nin sadece matematik öğrenmek ile olmayacağını bildiği için diğer derslerde önem veriyor, öğrenci başka kaynaklardan faydalanıyor ise diğer derslerle ilgili odevlendirmeler yaparak, mutlaka kontrollerini yapıyor. Bu işin para meselesi değil emek meselesi olduğunu düşündüğü için emeklerinin karşılığını çocuklarda görmek istiyor, bunun içinde alın teri döküyor. Allah yolunuzu açık etsin
Erva .
May 21, 2020
Ders ve danışmanlık alanında farkınız gayet açık ve net başarılarinizin devamını dilerim inşallah bu yıl da ogrencileriniz emeklerinin karşılığını alir
Gokhan .
May 21, 2020
Çok memnunuz oldukça iyi
Ayşe D.
May 21, 2020
Arif hcm öğrenci takibi çok iyi olan bir öğretmenimiz.biz ondan çok memnun kaldık.herkesede tavsiye ediyoruz.meslegine gönülden bağlı bir öğretmen oldugunu düşünüyorum.basarilarinin devamını içtenlikle diliyorum
Asiye .
May 21, 2020
Güvenilir,ilgili ve öğrencileriyle birebir ilgilenen öğretmen.
Yeliz t.
May 21, 2020
Arif hoca şu ana kadar tanıdığımız en ilgili öğretmen.Her gün velilere ve öğrencilere mutlaka bilgilendirme yapan motivasyonunuzu her daim yüksek tutacak bir öğretmen kesinlikle tavsiye ediyoruz. Emeğinize sağlık Arif hocam...
Ece N.
May 21, 2020
Zorlu sınav sürecinde bazenleri tamamen bittiğimi artık hiçbir şey yapamayacağımı düşünüyordum. Üstüne korona da gelince bütün öğrenciler çöküş yaşadık haliyle. Amaa Arif Hocamızın öğrencisi olarak ayrıcalıklıydık tabii:))) Çünkü Arif Hoca böyle bir dönemde bile asla disiplinini bozmadan tam gaz moral ve motivasyon desteği vererek bizim bir adım daha öne çıkmamızı sağladı. Görebileceğiniz en içten en ilgili ve yeni nesil modern bir öğretmen. Şen akademi farkıyla
F.Özgenç .
May 19, 2020
Arif hocam: Disiplinli, yenilikçi, nitelikli, takipçi yapısıyla öğrencilerini hep bir adım öne taşıyan, özverili, hayatını işine adamış nadir eğitimcilerdendir. Kızım ve bir çok sınıf arkadaşı Arif hocam sayesinde temelleri sağlam atıldığı için başarılı ve iddalı hedeflerine ilerliyor. Bu nedenle kendisine minnettarız
Şakir E.
May 19, 2020
Anlatılmaz yaşanır ! Hayatını eğitimine adamış bir insan... Öğretmen olmayı en çok hak edenlerden asla pişmanlık yaşamazsınız, memnun kalırsınız
Zeynep B.
May 19, 2020
Benim uzun zamandır öğretmenimdir ve beni en kotu durumlarda bile motive etmeyi başarıyor. Takibi, ödevlendirmesi, derslerle ilgili güncel bilgileri yakından takip eden ve öğrencilerini (bizleri :) anında bilgilendiren özverili biridir. Çok da sabırlıdır :)
Yıldız C.
May 19, 2020
Bir anne olarak; çocuğunu birine emanet etmek çok zordur. Arif hocaya çocuğunuzu gözünüz arkada kalmayacak şekilde, gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Çocuğumun başarısında çok büyük katkınız var, Allah sizlerden razı olsun.
Mustafa E.
May 19, 2020
Herzaman bizimle ilgilenen branşı matematik olmasına rağmen diğer dersleride ilgilenen ortadoğu ve balkanların en iyi hocası
Esra y.
May 19, 2020
Mrb çok uzun zamandır çocuklarımla ilgileniyor; her aradığımda mutlaka dönüş sağlayan,Ders saatlerine titiz davranan, çocuklarımla iletişimi iyi olan bir insan eline sağlık Arif Şen.......
Sibel .
May 18, 2020
Sadece bransïnda degil tüm Derslerde Yônlendirici Çok Tesekkur ederiz.
Kamile U.
May 18, 2020
Öğrencisiyle olan iletişimi,sınav hakkında bilgilendirmesi,yönledirmesi ve öğrenci seviyesine göre çalıştırması kısaca öğrenci için gereken motivasyonu sağlaması konusunda sonuna kadar güvenebilirsiniz.Teşekkür ederiz Arif hocam.
Çağla .
May 18, 2020
Tuttuğunu koparan bir öğretmen:)
Ertan C.
May 18, 2020
Yeni nesil matematik sorularına hakimiyeti çok iyidir. Eğitim koçluğu yapabilmekte ve çocuklarımızın motivasyonunu en üst seviyede tutabilmeyi çok iyi şekilde başarabilmiştir.
Zeynep .
May 2, 2020
Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.