Ders verme şekilleri
  • Yüz yüze
  • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Neden Özel Ders Veriyorum

Koçluk, NLP ve Terapi teknikleri ile insanların gizli potansiyellerine dokunarak onların değişim ve gelişimlerine tanıklık etmek.

Tecrübelerim

Danışmanlık Firmalarında Koçluk NLP ve Danışmanlık

Size Neler Kazandırabilirim

Motivasyon, Yaşam çarkında denge, kişilik analizi, hedef belirleme, olduğunuz yer ile olmak istediğiniz yer arasındaki boşluğu birlikte doldurabiliriz.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

1977 yılında yaşama gözlerini Kocaeli’de açtığında hayatın ona neler sunacağından habersizdi. Çocukluğundan beri hayallerinin peşinde koşmaya başladı.Hayatta başarı için seçimler yapması gerektiğine inanan Selim hayatının en yoğun günlerinde dahi okumayı ve gelişmeyi ihmal etmedi.Kendini gerçekleştirmek için İstanbul’da Psikolojik Danışmanlık okuduktan sonra sevdalısı olduğu kişisel gelişim dünyasının özgür sularında kulaç atmaya başladı. Avrupa'nın Lider Eğitim kurumlarında eğitimler aldı. Eğitim aldığı ve verdiği tüm süreçlerde insan duygu ve davranışları, ilişkiler ve iletişim konularında araştırmalar yaptı. Selim YILMAZ uzun yıllar bireysel yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, NLP ve Terapi teknikleri ile insanların gizli potansiyellerine dokunarak onların değişim ve dönüşümleri için hem seanslar yaparak hem de kendini geliştirerek yolculuğuna devam etmektedir

Dersleri Nasıl İşlerim

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

  • Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 200.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
  • Kadıköy
  • Maltepe
  • Üsküdar

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

Öğretmene henüz yorum yapılmadı.

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

SELİM Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et