MATEMATİK ÖĞRETMENİ

ÖĞRENCİYİ SIFIRDAN BAŞARIYA ULAŞTIRACAK BİR İNSANIM.

Sefa Özdeniz

yıldızyıldızyıldız
Ortalama Yanıt Süresi
1112 Saat
FacebookTwitterInstagramyoutubegooglelinkedin
Profil Onaylandı
276 puan
Premium Öğretmen

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Başarı isteyen öğrencilerle birebir ilgilenip onun başarıya ulaşması için elimden geleni yaparım. Öğrencilerime matematiği sevdiririm. Haftalık takibi çok iyi yaptığımdan öğrencilerimin eksiği olmadan derslerine devam ederler.

9 Veli İle İletişime Geçti
4 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL ŞİŞLİ MECİDİYEKÖY

+90 534855XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Özel Ders, birçok öğrencinin eksik oldukları konularda bir öğretmen tarafından takip edilmesi, derslerinin ilerlemesine yardımcı olunmasını konu alan bir çalışmadır. Benim amacım da; eksiği olan, gelişmek isteyen, kendine değer katmak isteyen bütün öğrencilere yardımcı olmak. Öğrencilerime vizyon olmak en önemli prensibim olduğu için, birebir özel derslerimle öğrencilerime değer katmayı istiyorum.

Yaklaşık 4-5 yıldır özel ders veriyorum ve birçok öğrencime sınavlar kazandırdım. Teog, Ygs, Lys, Kpss ve Dgs çalışmalarında birçok öğrencime değer katıp başarılı kıldım. Ayrıca eğitim koçluğuda yapmaktayım. Yaklaşık 6 yıldır Kişisel Gelişim eğitimleri vermekteyim. Bana gelen öğrenci hem gelişir hem başarır.

Öğrenciler için, ara derslerinde sınav ve yazılı çalışmaları, ders takviyeleri, teog-ygs-lys-kpss gibi büyük çaplı sınavlara hazırlık süreci, eğitim koçluğu ve daha birçok ders çalışmalarında sizlere yardımcı olabilirim.

Çok hareketli ve enerjik bir insanım. Kolay kolay hiç bir olay benim motivasyonumu düşüremez. O yüzden öğrencilerime her daim olumlu mimler verip onların motivasyonunu yüksek tutarım. Gezmeyi, eğlenmeyi çok severim. Türkiyenin yüzde 60'ını gezmiş olmam ve yurtdışına çıkıyor olmam beni diğer birçok öğretmenden ayırmaktadır. Aileme, sevdiklerime çok değer veririm. O yüzden sevdiğim öğrenciyi ve veliyi asla bırakmam. Günlük yaşantıda görüştüğüm, tavla attığım birçok velim ve öğrencim vardır. Beni tanıdıkça farkı anlayacaksınız.

Derslerde ki temel felsefem ezber değil anlamadır. Öğrencilerimin o konuyu anlayabilmeleri için ne gerekiyorsa yaparım fakat kesinlikle öğrencilerim sıkılmaz. Bazen dersleri cafe ortamında bile yaparım. Öğrenci kendini nasıl rahat hissediyorsa, nasıl daha iyi anlıyorsa bana göre orası en güzel çalışma alanıdır. Öğrenciyi sıkmayacak şekilde ve bana saygısızlık yapılmaması şartıyla ödevler veririm, öğrencilerimle sinemeya giderim, gezmeye giderim, hediyeler alırım, testler çözeriz, sınavlar yaparız. Bazen tatlı sert olup, öğrencimin daha iyi anlayabilmesi için onlara kızabilirim. Ama bu onların iyiliği için olur. Birçok öğrencimle watsapptan ve diğer sosyal medya kanallarından konuşup vakit geçiririm. Öğrencilerimin hepsinin yapamadığı soruları bana watsapptan atmasını isterim ve en kısa zamanda çözüp geri yollarım. Çünkü bilirim ki öğretmeni seven öğrenci zaten dersi sever ve ders için gereken neyse onları yapar.

Özel Ders almak isteyen velilerin veya öğrencilerin dikkatine, öncelikli olarak hangi dersten özel ders alacaksanız o derslerle ilgilenen öğretmenler ile iletişime geçin. Sadece bir kişi değil birçok öğretmenle konuşun, onlara eksiklerinizi anlatın ve onları iyi sentezleyin. Varsa öğretmenlerin videolarını izleyin, yazılarını okuyun ve size uygun olduğunu anladığınız zaman derslere başlayın. Sırf özel ders olsun da gerisi önemli değil diyerek araştırma yapmadığınız bir öğretmenden ders almayın.

DERS VEREBİLECEĞİ YERLER

İL İLÇE SEMT
İSTANBUL BEŞİKTAŞ ETİLER
İSTANBUL ŞİŞLİ MECİDİYEKÖY
İSTANBUL BEŞİKTAŞ GAYRETTEPE
İSTANBUL BEŞİKTAŞ ORTAKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
İSTANBUL ŞİŞLİ BOZKURT
İSTANBUL ŞİŞLİ CUMHURİYET
İSTANBUL ŞİŞLİ DUATEPE
İSTANBUL ŞİŞLİ ESENTEPE
İSTANBUL ŞİŞLİ FERİKÖY
İSTANBUL ŞİŞLİ HALASKARGAZİ
İSTANBUL ŞİŞLİ HARBİYE
İSTANBUL ŞİŞLİ MEŞRUTİYET
İSTANBUL ŞİŞLİ OKMEYDANI
İSTANBUL ŞİŞLİ PANGALTI
İSTANBUL ŞİŞLİ TEŞVİKİYE
İSTANBUL KADIKÖY BOSTANCI
İSTANBUL KADIKÖY CADDEBOSTAN
İSTANBUL KADIKÖY CAFERAĞA
İSTANBUL KADIKÖY EĞİTİM
İSTANBUL KADIKÖY ERENKÖY
İSTANBUL KADIKÖY FENERBAHÇE
İSTANBUL KADIKÖY FENERYOLU
İSTANBUL KADIKÖY FİKİRTEPE
İSTANBUL KADIKÖY GÖZTEPE
İSTANBUL KADIKÖY KOŞUYOLU
İSTANBUL KADIKÖY KOZYATAĞI
İSTANBUL KADIKÖY MERDİVENKÖY
İSTANBUL KADIKÖY ONDOKUZMAYIS
İSTANBUL KADIKÖY OSMANAĞA
İSTANBUL KADIKÖY RASİMPAŞA
İSTANBUL KADIKÖY SAHRAYICEDİT
İSTANBUL KADIKÖY SUADİYE
MERSİN SİLİFKE GAZİ
MERSİN SİLİFKE PAZARKAŞI
MERSİN SİLİFKE SİLİFKE
MERSİN AKDENİZ BARIŞ
MERSİN AKDENİZ CAMİİŞERİF
MERSİN AKDENİZ ÇANKAYA
MERSİN AKDENİZ HAL
MERSİN AKDENİZ KARACAİLYAS
MERSİN AKDENİZ MİTHATPAŞA
MERSİN AKDENİZ NUSRATİYE
MERSİN ERDEMLİ ERDEMLİ
MERSİN MEZİTLİ DAVULTEPE
MERSİN MEZİTLİ MERKEZKÖYLER
MERSİN MEZİTLİ MEZİTLİ
MERSİN TOROSLAR AKBELEN
MERSİN TOROSLAR ALSANCAK
MERSİN TOROSLAR ÇAVUŞLU
MERSİN TOROSLAR HALKKENT
MERSİN TOROSLAR SAĞLIK
MERSİN TOROSLAR TOROSLAR
MERSİN YENİŞEHİR BAHÇELİEVLER
MERSİN YENİŞEHİR BARBAROS
MERSİN YENİŞEHİR CUMHURİYET
MERSİN YENİŞEHİR EGRİÇAM
MERSİN YENİŞEHİR GAZİ
MERSİN YENİŞEHİR HÜRRİYET
MERSİN YENİŞEHİR MERKEZKÖYLER
İSTANBUL PENDİK GÜLLÜBAĞLAR

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK 60 DK 100 TL
MATEMATİK GEOMETRİ 60 DK 100 TL
DANIŞMANLIK EĞİTİM KOÇLUĞU 60 DK 100 TL
KİŞİSEL GELİŞİM 60 DK 100 TL
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 100 TL
OYUN - HOBİ SATRANÇ 60 DK 100 TL
KİŞİSEL GELİŞİM SATIŞ VE PAZARLAMA 60 DK 120 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 18:00 20:00
SALI 15:00 21:00
ÇARŞAMBA 19:00 23:00
PERŞEMBE 19:00 23:00
CUMA 11:00 23:00
CUMARTESİ 12:00 18:00
PAZAR 12:00 18:00
9
Yorumlar
muharrem ali
Eki 6, 2018
selam
Murat Bey
Şub 2, 2018
Merhaba Sefa hocam Oğlum ile yapmış olduğunuz özel ders sonucu oğlumun derslerinde çok fazla bir ilerleme olmuştur ve sonucunda güzel bir fen lisesi tutturmuştur. Tek matematikten eksiği olan oğlumun sayenizde hiç bir eksiği kalmamıştır. Allah sizden razı olsun çok sağolun
Alihan
Tem 10, 2017
Sefa hocam, sizinle tanıştıktan sonra hayata bakış açım değişti. Senenin başında bana ne kazanmak istediğimi sorduğunuzda çok şaşırmıştım ve ilk etaplarda istediğim bölümü kazanamayacağımı düşünmüştüm. Ama sizin ilginiz, isteğiniz ve motivasyonunuz sayesinde kazandım. Sizi herkese anlatıyorum. Allah razı olsun hocam..
Ece çifci
Haz 21, 2017
Matematikten nefret eden biri olarak konuşuyorum Sefa hocam sayesinde matematikten zevk almaya başladım İstediğim alana girmem için matematik notlarım oldukça önemliydi sayesinde de çok büyük bi yükselme oldu ve istediğim alanda ilk beşe girebildim kesinlikle tavsiye ediyorum alanında mükemmel bi öğretmendir.
Mustafa
May 1, 2017
Değerli Hocam, Öğretirken sevdirdiğiniz için aynı zamanda sevginizi de esirgemediğiniz için teşekkür ederim :) mesafe katetmemde büyük emeğiniz var sonsuz teşekkürler
Asel
Nis 30, 2017
En güzel hocam sefa hocam siz çok iyi ve başarılı bir hocasınız sizi çok seviyorum
Nursel Eyimutaf
Nis 30, 2017
Sefa Özdeniz hocamızla yaklaşık 7-8 ay boyunca Teog çalışması yaptık. Öğrencim seviye olarak çok iyi olmamasına rağmen, hocamız ona sevgi kattı, değer kattı. Önce oğlumun matematiği sevmesini sağladı, sonra ona kitap okumayı sevdirdi. Kısacası sadece matematik alanında değil her alanda öğrencimle ilgilendiği için, teog sınavlarında oğlum matematikten çok iyi sonuçlar aldı. Kesinlikle bütün velilerimize öneririm. Sefa hocadan Allah razı olsun...
Feyza Özcan
Nis 14, 2017
Sefa hocadan inanılmaz memnun kaldık. Öğrencimle çok iyi ilgilendi. Teog'da başarıyı yakaladıysak bu Sefa hoca sayesinde oldu. Allah ondan razı olsun. Gönül rahatlığı ile tüm velilere önerebilirim...
Ahmet
Mar 19, 2017
HOCAM SİZDEN NASIL DERS ALABİLİRİM ?
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır