MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Gazi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.
Profil Onaylandı
1064 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 2 )
Yapılan Yorum ( 13 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 32 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Başarı isteyen öğrencilerle birebir ilgilenip onun başarıya ulaşması için elimden geleni yaparım. Öğrencilerime matematiği sevdiririm. Haftalık takibi çok iyi yaptığımdan öğrencilerimin eksiği olmadan derslerine devam ederler. Aynı zamanda kişisel gelişim eğitmeni olduğumdan gerek öğrencilerimle gerek velilerimle karşılıklı sevgi,saygı ve iş disiplinini aksatmadan güzel bir gönül bağı ile devam ederiz. Eğlenceli ve sosyal bir öğretmenim. Geriye kalan kısımları tanıdığınızda anlayacaksınız. :)

Ders talebi oluşturun konuşup,tanışalım.

19 Veli İle İletişime Geçti
8 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL ÜSKÜDAR BULGURLU

+90 534855XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Derslerimiz güzel bir sevgi ve saygı ile geçer. 4-5 konuda bir sınav yaparım.

Özel Ders, birçok öğrencinin eksik oldukları konularda bir öğretmen tarafından takip edilmesi, derslerinin ilerlemesine yardımcı olunmasını konu alan bir çalışmadır. Benim amacım da; eksiği olan, gelişmek isteyen, kendine değer katmak isteyen bütün öğrencilere yardımcı olmak. Öğrencilerime vizyon olmak en önemli prensibim olduğu için, birebir özel derslerimle öğrencilerime değer katmayı istiyorum.

Yaklaşık 4-5 yıldır özel ders veriyorum ve birçok öğrencime sınavlar kazandırdım. Teog, Ygs, Lys, Kpss ve Dgs çalışmalarında birçok öğrencime değer katıp başarılı kıldım. Ayrıca eğitim koçluğuda yapmaktayım. Yaklaşık 6 yıldır Kişisel Gelişim eğitimleri vermekteyim. Bana gelen öğrenci hem gelişir hem başarır.

Öğrenciler için, ara derslerinde sınav ve yazılı çalışmaları, ders takviyeleri, teog-ygs-lys-kpss gibi büyük çaplı sınavlara hazırlık süreci, eğitim koçluğu ve daha birçok ders çalışmalarında sizlere yardımcı olabilirim.

Çok hareketli ve enerjik bir insanım. Kolay kolay hiç bir olay benim motivasyonumu düşüremez. O yüzden öğrencilerime her daim olumlu mimler verip onların motivasyonunu yüksek tutarım. Gezmeyi, eğlenmeyi çok severim. Türkiyenin yüzde 60'ını gezmiş olmam ve yurtdışına çıkıyor olmam beni diğer birçok öğretmenden ayırmaktadır. Aileme, sevdiklerime çok değer veririm. O yüzden sevdiğim öğrenciyi ve veliyi asla bırakmam. Günlük yaşantıda görüştüğüm, tavla attığım birçok velim ve öğrencim vardır. Beni tanıdıkça farkı anlayacaksınız.

Derslerde ki temel felsefem ezber değil anlamadır. Öğrencilerimin o konuyu anlayabilmeleri için ne gerekiyorsa yaparım fakat kesinlikle öğrencilerim sıkılmaz. Bazen dersleri cafe ortamında bile yaparım. Öğrenci kendini nasıl rahat hissediyorsa, nasıl daha iyi anlıyorsa bana göre orası en güzel çalışma alanıdır. Öğrenciyi sıkmayacak şekilde ve bana saygısızlık yapılmaması şartıyla ödevler veririm, öğrencilerimle sinemeya giderim, gezmeye giderim, hediyeler alırım, testler çözeriz, sınavlar yaparız. Bazen tatlı sert olup, öğrencimin daha iyi anlayabilmesi için onlara kızabilirim. Ama bu onların iyiliği için olur. Birçok öğrencimle watsapptan ve diğer sosyal medya kanallarından konuşup vakit geçiririm. Öğrencilerimin hepsinin yapamadığı soruları bana watsapptan atmasını isterim ve en kısa zamanda çözüp geri yollarım. Çünkü bilirim ki öğretmeni seven öğrenci zaten dersi sever ve ders için gereken neyse onları yapar.

Özel Ders almak isteyen velilerin veya öğrencilerin dikkatine, öncelikli olarak hangi dersten özel ders alacaksanız o derslerle ilgilenen öğretmenler ile iletişime geçin. Sadece bir kişi değil birçok öğretmenle konuşun, onlara eksiklerinizi anlatın ve onları iyi sentezleyin. Varsa öğretmenlerin videolarını izleyin, yazılarını okuyun ve size uygun olduğunu anladığınız zaman derslere başlayın. Sırf özel ders olsun da gerisi önemli değil diyerek araştırma yapmadığınız bir öğretmenden ders almayın.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
KİŞİSEL GELİŞİM SATIŞ VE PAZARLAMA 60 DK 120 TL
MATEMATİK 60 DK 130 TL
MATEMATİK GEOMETRİ 60 DK 130 TL
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 130 TL
MATEMATİK MANTIK 60 DK 130 TL
MATEMATİK ANALİTİK GEOMETRİ 60 DK 130 TL
KİŞİSEL GELİŞİM 60 DK 120 TL
DANIŞMANLIK EĞİTİM KOÇLUĞU 60 DK 120 TL
DANIŞMANLIK KARİYER KOÇLUĞU 60 DK 120 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 18:00 20:00
SALI 15:00 21:00
ÇARŞAMBA 19:00 23:00
PERŞEMBE 19:00 23:00
CUMA 11:00 23:00
CUMARTESİ 12:00 18:00
PAZAR 12:00 18:00
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL ESENLER
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Ayşe
Şub 26, 2019
Saati 80 lira ya ders vermez misiniz hocam?
Dersler benim evimde veya ofisimde olacaksa verilebilir Ayşe hanım.
Yasin
Şub 16, 2019
Sefa Bey merhaba; matematik dersini hiç sevmeyen bir öğrenciye nasıl yaklaşılmalıdır acaba. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
merhaba Yasin Bey, matematiği sevmeyen bir çocuğun matematiğe karşı ön yargıları vardır, çocuğunuz ön yargılarının tespit edip matematiği sevdirecek düzeyde anlatılması gerekmektedir.
13
Yorumlar
Tamer
Tem 18, 2019
Hayatımda tanıdığım en kaliteli ve vizyoner matematikçidir. Herkese tavsiye ederim.
Abdullah Semih Ayhan
Haz 27, 2019
Hocamızdan çok memnun kaldık çok kafa bir hoca :) Sizlerinde memnun kalacağından eminim..
Emre
Nis 17, 2019
merhaba ders istiyorum.
Cafer B.
Şub 11, 2019
15 Tatil sürecinde oğlumuza takviye dersler aldırdık. Bir öğretmen bir öğrenciye bu kadar güzel dokunuş yapabilirdi. Hocam harikasınız. Profile girip bu yazıyı okuyan herkese sesleniyor,Sefa hocadan inanılmaz memnun kalacaksınız. Herşey için teşekkürler,Allah razı olsun hocam.
muharrem ali
Eki 6, 2018
selam
Murat Bey
Şub 2, 2018
Merhaba Sefa hocam Oğlum ile yapmış olduğunuz özel ders sonucu oğlumun derslerinde çok fazla bir ilerleme olmuştur ve sonucunda güzel bir fen lisesi tutturmuştur. Tek matematikten eksiği olan oğlumun sayenizde hiç bir eksiği kalmamıştır. Allah sizden razı olsun çok sağolun
Alihan
Tem 10, 2017
Sefa hocam, sizinle tanıştıktan sonra hayata bakış açım değişti. Senenin başında bana ne kazanmak istediğimi sorduğunuzda çok şaşırmıştım ve ilk etaplarda istediğim bölümü kazanamayacağımı düşünmüştüm. Ama sizin ilginiz, isteğiniz ve motivasyonunuz sayesinde kazandım. Sizi herkese anlatıyorum. Allah razı olsun hocam..
Ece çifci
Haz 21, 2017
Matematikten nefret eden biri olarak konuşuyorum Sefa hocam sayesinde matematikten zevk almaya başladım İstediğim alana girmem için matematik notlarım oldukça önemliydi sayesinde de çok büyük bi yükselme oldu ve istediğim alanda ilk beşe girebildim kesinlikle tavsiye ediyorum alanında mükemmel bi öğretmendir.
Mustafa
May 1, 2017
Değerli Hocam, Öğretirken sevdirdiğiniz için aynı zamanda sevginizi de esirgemediğiniz için teşekkür ederim :) mesafe katetmemde büyük emeğiniz var sonsuz teşekkürler
Asel
Nis 30, 2017
En güzel hocam sefa hocam siz çok iyi ve başarılı bir hocasınız sizi çok seviyorum
Nursel Eyimutaf
Nis 30, 2017
Sefa Özdeniz hocamızla yaklaşık 7-8 ay boyunca Teog çalışması yaptık. Öğrencim seviye olarak çok iyi olmamasına rağmen, hocamız ona sevgi kattı, değer kattı. Önce oğlumun matematiği sevmesini sağladı, sonra ona kitap okumayı sevdirdi. Kısacası sadece matematik alanında değil her alanda öğrencimle ilgilendiği için, teog sınavlarında oğlum matematikten çok iyi sonuçlar aldı. Kesinlikle bütün velilerimize öneririm. Sefa hocadan Allah razı olsun...
Feyza Özcan
Nis 14, 2017
Sefa hocadan inanılmaz memnun kaldık. Öğrencimle çok iyi ilgilendi. Teog'da başarıyı yakaladıysak bu Sefa hoca sayesinde oldu. Allah ondan razı olsun. Gönül rahatlığı ile tüm velilere önerebilirim...
Ahmet
Mar 19, 2017
HOCAM SİZDEN NASIL DERS ALABİLİRİM ?
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.