MATEMATİK ÖĞRETMENİ

İşini severek yapan,eğlenceli bir Eğitim Danışmanı & Matematik Öğretmeni.
Profil Onaylandı
1346 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 3 )
Yapılan Yorum ( 34 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 46 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


***Online Birebir Matematik Dersi veriyorum.
4 senedir kardeşimle Online Matematik dersi yapıyoruz. Online tecrübem zaten mevcuttu.Malum yaşanan süreçten dolayı öğrencilerimle birebir ders yapamıyoruz. Lakin şüpheniz olmasın. Sizin evladınız benim kardeşimdir. Evde yüz yüze ders yapıyormuş gibi online derslerimizi yapacağız ve eğitimden uzak kalmayacağız.
Gazi Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. Aynı zamanda eğitim koçluğu yapmaktayım. Yurtdışında Dubai, Azerbaycan,Kıbrıs ve Gürcistan gibi ülkelerde, Yurt içinde ise 30 dan fazla ilde seminerler yapıp, kişisel gelişim eğitimleri verdim.
Başarı isteyen öğrencilerle birebir ilgilenip onun başarıya ulaşması için elimden geleni yaparım.
ÇOK FAZLA 8. SINIF ÖĞRENCİMİ %1'LİK DİLİME YERLEŞTİRDİM. Öğrencilerime matematiği sevdiririm. Haftalık takibi çok iyi yaptığımdan öğrencilerimin eksiği olmadan derslerine devam ederler. Aynı zamanda kişisel gelişim eğitmeni olduğumdan gerek öğrencilerimle gerek velilerimle karşılıklı sevgi,saygı ve iş disiplinini aksatmadan güzel bir gönül bağı ile derslerimize devam ederiz. Eğlenceli ve sosyal bir öğretmenim.

En güzel özelliğim güler yüzlü ve pozitif bir öğretmen olmam. Bu özelliğimi öğrencilerimi de yansıtırım. Bilirim ki "GÜLER YÜZLÜ OLMAK SADAKADIR."
Unutmayın ki "HER MATEMATİKÇİ, MATEMATİK ÖĞRETMENİ DEĞİLDİR". Öğretebilmek, sevdirerek öğretmek bam başka bir meseledir. Bunu beni tanıdığınızda çok daha iyi anlayacaksınız. Saygı ve sevgilerimle...
Ders talebi oluşturun konuşup,tanışalım. İlla ki derse başlamak zorunda değilsiniz ama tanıdığınız da muhtemelen başlamış oluruz :) Görüşmek üzere. Kardeşiniz Sefa.

52 Veli İle İletişime Geçti
8 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 14 saat önce
Online

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL ÜSKÜDAR BULGURLU

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 534855XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Derslerimiz güzel bir sevgi ve saygı ile geçer. Konuyla alakalı dökümanlar ve ödevler veririm. Her 2-3 konuda bir deneme yaparım.

Özel Ders, birçok öğrencinin eksik oldukları konularda bir öğretmen tarafından takip edilmesi, derslerinin ilerlemesine yardımcı olunmasını konu alan bir çalışmadır. Benim amacım da; eksiği olan, gelişmek isteyen, kendine değer katmak isteyen bütün öğrencilere yardımcı olmak. Öğrencilerime vizyon olmak en önemli prensibim olduğu için, birebir özel derslerimle öğrencilerime değer katmayı istiyorum.

Yaklaşık 7-8 yıldır özel ders veriyorum ve birçok öğrencime sınavlar kazandırdım. Teog, Ygs, Lys, Kpss ve Dgs çalışmalarında birçok öğrencime değer katıp başarılı kıldım. Ayrıca eğitim koçluğuda yapmaktayım. Yaklaşık 6 yıldır Kişisel Gelişim eğitimleri vermekteyim. Bana gelen öğrenci hem gelişir hem başarır.

Online dersler için bütün ekipmanım hazır. Online ders isteyenler ile birebir ders alıyormuş gibi benimle ders çalışabilir.
Öğrenciler için, ara derslerinde sınav ve yazılı çalışmaları, ders takviyeleri, teog-yks-dgs-kpss gibi büyük çaplı sınavlara hazırlık süreci, eğitim koçluğu ve daha birçok ders çalışmalarında sizlere yardımcı olabilirim.

Çok hareketli ve enerjik bir insanım. Kolay kolay hiç bir olay benim motivasyonumu düşüremez. O yüzden öğrencilerime her daim olumlu mimler verip onların motivasyonunu yüksek tutarım. Gezmeyi, eğlenmeyi çok severim. Türkiyenin yüzde 60'ını gezmiş olmam ve yurtdışına çıkıyor olmam beni diğer birçok öğretmenden ayırmaktadır. Aileme, sevdiklerime çok değer veririm. O yüzden sevdiğim öğrenciyi ve veliyi asla bırakmam. Günlük yaşantıda görüştüğüm, tavla attığım birçok velim ve öğrencim vardır. Beni tanıdıkça farkı anlayacaksınız.

Derslerde ki temel felsefem ezber değil anlamadır. Öğrencilerimin o konuyu anlayabilmeleri için ne gerekiyorsa yaparım fakat kesinlikle öğrencilerim sıkılmaz. Bazen dersleri cafe ortamında bile yaparım. Öğrenci kendini nasıl rahat hissediyorsa, nasıl daha iyi anlıyorsa bana göre orası en güzel çalışma alanıdır. Öğrenciyi sıkmayacak şekilde ve bana saygısızlık yapılmaması şartıyla ödevler veririm, öğrencilerimle sinemeya giderim, gezmeye giderim, hediyeler alırım, testler çözeriz, sınavlar yaparız. Bazen tatlı sert olup, öğrencimin daha iyi anlayabilmesi için onlara kızabilirim. Ama bu onların iyiliği için olur. Birçok öğrencimle watsapptan ve diğer sosyal medya kanallarından konuşup vakit geçiririm. Öğrencilerimin hepsinin yapamadığı soruları bana watsapptan atmasını isterim ve en kısa zamanda çözüp geri yollarım. Çünkü bilirim ki öğretmeni seven öğrenci zaten dersi sever ve ders için gereken neyse onları yapar.

Özel Ders almak isteyen velilerin veya öğrencilerin dikkatine, öncelikli olarak hangi dersten özel ders alacaksanız o derslerle ilgilenen öğretmenler ile iletişime geçin. Sadece bir kişi değil birçok öğretmenle konuşun, onlara eksiklerinizi anlatın ve onları iyi sentezleyin. Varsa öğretmenlerin videolarını izleyin, yazılarını okuyun ve size uygun olduğunu anladığınız zaman derslere başlayın. Sırf özel ders olsun da gerisi önemli değil diyerek araştırma yapmadığınız bir öğretmenden ders almayın.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Kişisel Gelişim Satış ve Pazarlama 60 DK 150 TL100 TL
Matematik Geometri 60 DK 150 TL100 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 150 TL100 TL
Matematik Mantık 60 DK 150 TL100 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 150 TL100 TL
Kişisel Gelişim Ekonomi Yönetimi 60 DK 150 TL100 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 150 TL100 TL
Matematik Mental Aritmetik 60 DK 150 TL100 TL
Danışmanlık Kariyer Koçluğu 60 DK 150 TL100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 13:00 20:00
SALI 13:00 21:00
ÇARŞAMBA 14:00 20:00
PERŞEMBE 13:00 17:00
CUMA 13:00 20:00
CUMARTESİ 13:00 20:00
PAZAR Tatil Günüm Tatil Günüm
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL ESENLER
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

> Eğitimde Özel Dersin Önemi ve Faydaları

> Matematik Özel Ders Nasıl Olmalı?

> Eğitimde Sosyal Medya Kullanımı

> Özel Dersin Öğrenci Psikolojisine Katkısı

> Özel Ders Ücretleri Nasıl Olmalı?

> Özel Ders Nedir?

> Lisede Özel Ders Almak Şart mı?

> Doğru Öğretmen Seçimi

> Tavsiye Etmek Neden Önemlidir ?

> Materyalin Önemi..

> Yeni Başlayanlara Öneriler

> Özel Derste Velilerin Aktif Rolleri

> Her Öğrenci ve Öğretmenin Mutlaka İzlemesi Gereken 10 Film

> Her Eğitimci ve Öğrencinin Mutlaka Okuması Gereken 5 Kitap

> Yaz Tatilinde Gidilmesi Gereken 10 Yer

> Her Baba'dan Duyabileceğimiz Eğitimsel Cümleler

> Üniversite Okuyan Her Öğrencinin Bilmesi Gereken Konular

> Rakiplerinizin Önüne Geçmenin 13 Sırrı

> Etüt Merkezi mi Özel Ders mi ?

> Kitap Okumanın Matematiğe Olan Etkisi

> İlk Defa Özel Ders Verenlerin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

> Teog Kaldırıldı Şimdi Ne Yapmalıyım ?

> Doğru Meslek seçimi

> Hoşgeldin 2018...

> Velilerin Mutlaka Dikkat Etmesi Gereken 8 Husus

> Her Gün Hesabına Yatan 1440 Dakikayı Nasıl Kullanıyorsun?

> Yurt Dışına Çıkmanın Önemi ve Farkları

> İz Bırakan Öğretmenler

> Gelecekte Değeri Yüksek Olması Beklenen 15 Meslek Alanı

> Sınavlara Son Bir Ay Kala Neler Yapılmalıdır?

> Sınava Hazırlık Öğrencilerine Harika Öğütler

> Drama Eğitimi Nedir? Faydaları Nelerdir?

> Ünlü Matematikçiler-Thales

> Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık

> LGS Matematik Konuları & 2020 LGS Sınavında Neler Değişti?

> TYT Kimya Konuları ve Soru Dağılımları

> Calculus Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?

> Matlab Nedir? Matlab Hangi Alanlarda Kullanılır?

> Mukavemet Nedir? Hangi Alanlarda Kullanılır?

> Denklem Nedir? Denklem Türleri Nelerdir?

> Denklem Kurma ve Denklem Çözme Yöntemleri 

> Yöneylem Araştırması Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?

> 9. Sınıf Matematik Konuları

> 9.Sınıf Fizik Konuları

> 9.Sınıf Biyoloji Konuları

> 9.Sınıf Kimya Konuları

Özden Genç
Kas 28, 2019
Bir yorum daha vardı 80 TL olmaz mı ? Kartal'da ikamet ediyoruz
Merhaba Özden Genç, maalesef 80 TL 'ye de, Kartal da da ders vermiyorum. Teşekkürler.
Ayşe
Şub 26, 2019
Saati 80 lira ya ders vermez misiniz hocam?
Dersler benim evimde veya ofisimde olacaksa verilebilir Ayşe hanım.
Yasin
Şub 16, 2019
Sefa Bey merhaba; matematik dersini hiç sevmeyen bir öğrenciye nasıl yaklaşılmalıdır acaba. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
merhaba Yasin Bey, matematiği sevmeyen bir çocuğun matematiğe karşı ön yargıları vardır, çocuğunuz ön yargılarının tespit edip matematiği sevdirecek düzeyde anlatılması gerekmektedir.
34
Yorumlar
sema h.
Şub 17, 2021
merhaba,kızım 5. sınıf öğrencisi, sınıf velilerinden birkaç veli çocuklara mental aritmetik dersi aldırmak istiyoruz online.şu anda 2 kişiyiz sizden gelen bilgiye göre diğer velilerle görüşeceğim.geri dönüş yaparsanız sevinirim.iyi günler...
Mustafa .
Oca 26, 2021
Çok başarılı bir öğretmen herkese tavsiye ederim.
Sibel K.
Oca 10, 2021
Lgs'ye hazırlanan kızım için matematik özel ders arayışında olduğum süreçte internetten araştırma yaparken tesadüf olarak özel ders alanı internet sayfasını inceledim.Ve bu sayfadan birçok öğretmenle irtibata geçtim.İrtibata geçtiğim öğretmenlerin çok yoğun bir programla karşı karşıya olduklarını ve dersleri yaz döneminden doldurduklarını gördüm.Matematik her zaman yoğun talep gördüğü için.Demek ki çok talep gören ve güvenilir bir sayfa olarak düşündüm.Sefa öğretmenimizi de bu sayfa sayesinde tanıdım.Kendisini aradığımda kızımın yeni nesil sorularda sıkıntı yaşadığını anlattım.Çok samimi ve kibar, son derece konulara hakim, bir şekilde dinleyerek yardımcı olmaya çalıştı.Fakat öğretmenimiz benim aradığım dönemde programı yoğundu.Bir ay beklemek istedim.Ve tekrar şansımı denedim.Belki programı boşluk olmuş olabilir diye.İyi ki aramışım.Kızım için bir program hazırladı.Derslerimize başladık.Yeni nesil konulara hakim ve bu konuda sürekli kendini geliştirmeye çalışan bir öğretmenimiz.Dersleri çok verimli bir şekilde işliyor.Aynı zamanda motivasyon konusunda da çok başarılı.Asla sıkılmazsınız.Kızım ders bittiğinde her zaman mutlu ve öz güvenli bir şekilde dersten ,ayrılıyor.İyi ki tanıdık. Sefa öğretmenimizden ders aldığımız için çok şanslıyız.Matematik konusunda kendisini sonuna kadar tavsiye ederiz.
Arzu K.
Kas 25, 2020
Sefa hocamı iyiki tanıdık, mesleğinin hakkını veren, çok kıymetli bir insan.Bizler her defasında memnun kaldık kendisinden,bütün ogrenci arkadaşlara gönülden , ısrarla tavsiye ediyorum.Allah razı olsun kendisinden,sevgi,selam ve dua ile.
Beyza A.
Eki 29, 2020
Hayatımın yerini şeklini çizgisini belirledi sonrada başarı yolunda adım atmam için bana bir anneden ve bir babadan farksız oldu çoğu zaman da beynim oldu benim gibi düşündü benim gibi hata yaparak hatalarımı kendim görmemi sağladı . Sadece 3 ayda kat ettiğimiz yolu buraya yazsam kimse inanmaz ama 3 gün önce sınava girdim ve ben kendime kimse inanmasa da inandım . Yolumu açtığınız için teşekkür ederim öğretmenim :)
Doğa B.
Eki 14, 2020
Samimiyeti azmi ve verdiği eğitimle bana matematiği sevdiren ve yapılabilir bir ders olduğunu gösteren hedefçi 10 numara 5 yıldız öğretmenim.Kendisine çok teşekkür ederim iyi ki varsınız hocam :)
Cagla .
Eyl 11, 2020
Sefa hocama çok teşekkür ederim Engin bilgileri ile beni yönlendirdi senelerdir biteremedigim okulu yardımları ile bitirdim başardım herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim
Gülay .
Ağu 30, 2020
Bu siteden ulastim Sefa Hocaya gercekten cok başarili bir anlatimi var online soru cozumunde bile konuyu cok guzel ozetleyip kavramanizi sağliyor.Kesinlikle her şey maddiyat diye bakan biri degil gercek bir eğitimci kesinlikle tavsiye ederim.
Elif T.
Ağu 28, 2020
Sefa hoca matematigi en iyi en ayrıntılı şekilde anlatan hocalardan birtanesi yapamadığım soruları bana sesli ayrıntısına kadar anlatıyor ve bence temeli olmayan bütün öğrencilerin abone olmasını öneririm.
Nur k.
Ağu 26, 2020
Bu sene 8.sınıfa geçen ve lgs sınavına hazırlanan kızım için sefa hocamızdan online matematik derslerine başladık.Matemetik dersinde korkan ve sevmeyen kızım için adeta şansımız oldu.şuan matematik dersini sefa hocamız sayesinde severek ve korkmadan ilerlemeye başladı. Matematikten ders almak isteyenlere Sefa hocamızı tavsiye ediyorum beş yıldızlı
Kenan k.
Ağu 26, 2020
Benim bu sene 8.sinifa gecen kizim icin matematikten sefa hoca dan ders aliyoruz kizim matematik dersini sevmiyor ve korkuyordu.Sefa hocanin sayesinde suan matematik dersini cok sevdi ve artik sorulardan korkmuyor kizima ozguven sagladi.Allah razi olsun hocamizdan
Ersan .
Ağu 26, 2020
Merhaba. Sefa öğretmeni bu site üzerinden araştırma ile bulduk. Kızımın LGS'ye hazırlık kapsamında, yaz döneminde Matematik dersinden kopmaması için online derslere başladık. Sefa öğretmenin enerjisi, yaklaşımı ve takipçiliği bizi yeterince memnun etti. Umarım sene sonuna kadar birlikte devam eder, hedefimize ulaşırız. Bu arada dersleri kesinlikle bir saatte bitirmiyor. Veliyi ara değerlendirmeler ile bilgilendiriyor. Yeni nesil sorulara hazırlıyor ve yaptığı ara sınavlar ile ilerlemeyi takip ediyor. Değerlendirmeyi düşünen velilere kesinlikle tavsiye ediyorum.
Ayça D.
Ağu 19, 2020
Okullar online eğitime geçince ilkokul 2. sınıfa giden kızımın derslerinde gerileme oldu. Uzun vadede; ilk yıllarda öğrenilen matematiğin ne kadar değerli olduğunu biliyorum. Kaygılanmıştım. Sefa öğretmen ile tanıştık, kızım yazın online ders almaya başladı. Dersleri heyecanla bekliyor, çok keyif alıyor ve eksiklerini hızla tamamlıyor. Kendisine çok teşekkür ederim. Uzun yıllar kızımın eğitiminde rolünün devam etmesini diliyorum.
Füsun E.
May 18, 2020
Merhaba ben 20 yıldır resim öğretmeni olarak bursada çalışıyorum. kızım 2020 yılı lgs sınavına giricek. matematikte 3 yanlış ve boş çıkaran bir çocuk, sefa öğretmenimle tesadüfen internette karşılaştık ve çocuğum matematik dersinde daha da başarılı olmaya taktikler öğrenmeye başladı. Bazen denk geliyorum dersini uzaktan dinliyorum . Öğretmenlik yürek işidir işini sevmezsen ve yüreğini koymazsan ortaya basarili olamazsın.evet öğretmen çok ama herkes başarılı olamaz neden olamaz çünkü sevmiyodur ve yüreğini koymamıştır ortaya.İşte ben 20 yıllık bir öğrt olarak bunu gördüm sefa öğrt yüreğini ortaya koyarak fedakarca dersini vermektedir. çocuğum bir çok soru çözme yöntem ve tekniği öğrendi sayesinde. Ben sefa öğretmenime çok tesekkur ederim sagolun var olun emekleriniz ve fedakarlığınız için minnettarım hakkınızı helal edin bize hocam. Bütün velilere ve öğrencilere tavsiye edeceğim bir öğretmendir sefa öğretmen.
Sema n.
Nis 20, 2020
Sefa hoca ile online ders yapıyoruz 5-6 ders oldu ders işlerken asla sıkılma gibi bi durumunuz yok ben çok verim aldigimi düşünüyorum anlayışli bir öğretmen dersleride 1 saat olarak asla tutmuyo 1 bucuk saat oluyo genelde matematiği eğlenceli ve çok iyi öğrenmek istiyosaniz çok iyi bence.
Tolga E.
Şub 18, 2020
Sefa öğretmenle çalışmaktan çok memnun kaldık. Kendisi bir öğretmenden daha çok, bir abi gibi yaklaşıyor çalıştırdığı öğrencisine. Matematiği sevmeyen bir öğrenciyle kurduğu dialog sayesinde, oğlum şu anda derslerine, ilk geldiği günden çok daha hakim ve başarılı. Ebeveyn olarak zorlandığım kitap okutmayı, öğrencisine alışkanlık haline getirebildi. Güzel Türkçe'si ve konuşmasıyla, bize kazandırdığı herşey için kendisine çok teşekkür ediyorum.
Banu .
Şub 7, 2020
Karşımıza çıkan en güzel insan Sefa hocam
Damla T.
Ara 21, 2019
3 senedir beraber ders yaptığımız ve daha iyisini görmediğim Sefa Hocam sayesinde matematiği anlayabildiğimi ve ders notlarımda artış olduğunu gördüm. Aynı zamanda gördüğüm en kafa hoca ve zamanın nasıl geçtiğini farketmeyeceğiniz bir akıl hocası ve eğitim koçu. Gerçekten bir öğretmenden daha ne isteyebilirsiniz. Çok iyisiniz hocam, çok teşekkürler her şey için.
Özden .
Kas 28, 2019
Lise yani 11.sinif matematiği için düşünüyorum,ilköğretim öğretmen arkadaşlarını aşıyor konuları,sizce?
Burcu .
Eki 27, 2019
Yukarıda yazılan yorumlar o kadar doğru ve o kadar anlamlı ki. Sefa Hoca ile tanışınca anlayabilirsiniz. Sefa Hoca'nın pozitif enerjisi ile başarılı olmayacak öğrenci yoktur. Arkadaşça, sevgi dolu ve bir abi gibi yaklaşımı sayesinde matematikten hoşlanmayan oğlum, şimdi matematiği sevmeye ve kefiyle test çözmeye başladı. İyi ki varsınız Sefa Hocam. Sizin gibilere her zaman ihtiyacımız var. Memnun kalacağınıza eminim. Kesinlikle tavsiye ederim...
Eslem H.
Eki 25, 2019
Sefa Hoca dediğimizde aklıma, kızımla onu dakikalarca dinlediğimiz günler geliyor. O kadar tatlı, o kadar naif konuşuyor ki saatlerce sıkılmadan dinleyebilirim. Söyledikleri, anlattıkları, genç yaşına rağmen elde ettiği tecrübe olağanüstü gerçekten. Söylediklerini uygulayanların başarılı olamama lüksü kalmıyor. Kızıma ve bana kattıklarınız için sonsuz teşekkürler hocam. İyi ki varsınız, kader karşımıza sizi iyi ki çıkarttı. Yolunuz, bahtınız açık olsun... Eslem.
Tamer .
Tem 18, 2019
Hayatımda tanıdığım en kaliteli ve vizyoner matematikçidir. Herkese tavsiye ederim.
Abdullah S.
Haz 27, 2019
Hocamızdan çok memnun kaldık çok kafa bir hoca :) Sizlerinde memnun kalacağından eminim..
Emre .
Nis 17, 2019
merhaba ders istiyorum.
Cafer B.
Şub 11, 2019
15 Tatil sürecinde oğlumuza takviye dersler aldırdık. Bir öğretmen bir öğrenciye bu kadar güzel dokunuş yapabilirdi. Hocam harikasınız. Profile girip bu yazıyı okuyan herkese sesleniyor,Sefa hocadan inanılmaz memnun kalacaksınız. Herşey için teşekkürler,Allah razı olsun hocam.
muharrem a.
Eki 6, 2018
selam
Murat B.
Şub 2, 2018
Merhaba Sefa hocam Oğlum ile yapmış olduğunuz özel ders sonucu oğlumun derslerinde çok fazla bir ilerleme olmuştur ve sonucunda güzel bir fen lisesi tutturmuştur. Tek matematikten eksiği olan oğlumun sayenizde hiç bir eksiği kalmamıştır. Allah sizden razı olsun çok sağolun
Alihan .
Tem 10, 2017
Sefa hocam, sizinle tanıştıktan sonra hayata bakış açım değişti. Senenin başında bana ne kazanmak istediğimi sorduğunuzda çok şaşırmıştım ve ilk etaplarda istediğim bölümü kazanamayacağımı düşünmüştüm. Ama sizin ilginiz, isteğiniz ve motivasyonunuz sayesinde kazandım. Sizi herkese anlatıyorum. Allah razı olsun hocam..
Ece .
Haz 21, 2017
Matematikten nefret eden biri olarak konuşuyorum Sefa hocam sayesinde matematikten zevk almaya başladım İstediğim alana girmem için matematik notlarım oldukça önemliydi sayesinde de çok büyük bi yükselme oldu ve istediğim alanda ilk beşe girebildim kesinlikle tavsiye ediyorum alanında mükemmel bi öğretmendir.
Mustafa .
May 1, 2017
Değerli Hocam, Öğretirken sevdirdiğiniz için aynı zamanda sevginizi de esirgemediğiniz için teşekkür ederim :) mesafe katetmemde büyük emeğiniz var sonsuz teşekkürler
Asel .
Nis 30, 2017
En güzel hocam sefa hocam siz çok iyi ve başarılı bir hocasınız sizi çok seviyorum
Nursel E.
Nis 30, 2017
Sefa Özdeniz hocamızla yaklaşık 7-8 ay boyunca Teog çalışması yaptık. Öğrencim seviye olarak çok iyi olmamasına rağmen, hocamız ona sevgi kattı, değer kattı. Önce oğlumun matematiği sevmesini sağladı, sonra ona kitap okumayı sevdirdi. Kısacası sadece matematik alanında değil her alanda öğrencimle ilgilendiği için, teog sınavlarında oğlum matematikten çok iyi sonuçlar aldı. Kesinlikle bütün velilerimize öneririm. Sefa hocadan Allah razı olsun...
Feyza .
Nis 14, 2017
Sefa hocadan inanılmaz memnun kaldık. Öğrencimle çok iyi ilgilendi. Teog'da başarıyı yakaladıysak bu Sefa hoca sayesinde oldu. Allah ondan razı olsun. Gönül rahatlığı ile tüm velilere önerebilirim...
Ahmet .
Mar 19, 2017
HOCAM SİZDEN NASIL DERS ALABİLİRİM ?
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.