MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Matematiği ancak seven biri sevdirebilir... İSTANBUL-KOCAELİ-SAKARYA da ders vermekteyim.
Profil Onaylandı
442 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 2 )
Yapılan Yorum ( 49 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 3 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


2008 yılında MARMARA ÜNİVERSİTESİ Matematik öğretmenliğini kazanarak üniversiteye başladım. ÖNCELİKLE MATEMATİĞİ ÇOK SEVEN BİRİ OLARAK 2009 yılında üniversite 2. sınıfta özel ders vermeye başladım. Yaklaşık 11 seneden beri özel ders veriyorum. Ayrıca bu süreçte birçok özel kurumda öğretmenlik de yaptım. Bunun yanında ÖĞRENCİ KOÇLUĞU da yapmaktayım. Her öğrencimle ayrı ayrı ilgilenmek işimin en önemi kısmıdır. Bu sayede ÜNİVERSİTEYE VE LİSEYE HAZIRLANAN BİRÇOK ÖĞRENCİMLE MUTLU SONA ULAŞTIK. Eğer öğrenci de ben kadar gayret gösterdiği sürece sonuca ulaşmak kaçınılmaz oluyor. Zaten gayret göstermediğini hissettiğim ve derslerden verim almadığını gördüğüm anda dersi kendim bırakıyorum. Bu konuda şeffaf olduğumu düşünüyorum. Çünkü durum bu şekilde olunca ne çocuğun vaktine, ne benim emeğime ne de velimizin ekonomisine zarar vermeye gerek olmadığını düşünüyorum.
TYT-AYT
LGS
KPSS
ALES
DGS
OKULA YARDIMCI
Kısacası Matematiğin içinde olduğu tüm sınavlara hazırlık için gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz.
ONLİNE DERS için evimde sistemim kurulu ve çok verimli bir şekilde derslerimi işliyorum.
Sonuç olarak Kaliteli bir üniversite ve 11 yıllık tecrübe adresi arıyorsanız iletişime geçmek için acele edin...

44 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 6 gün önce
Online

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL ATAŞEHİR ATATÜRK

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 541246XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Online soru çözümü. İki haftada bir kazanım sınavları.

Hayatımın her alanında öğretmenliğin her safhasında insanların hayatlarına dokunabilmeyi gaye edindim. Öğrencilerimin hem akademik hem de sosyal yaşantısına etki edebilmek için onlarla bire bir iletişime geçmenin daha etkili olduğunu her daim gördüm.

Üniversiteden beri yaklaşık 11 senedir bilfiil özel ders vermekteyim. Birçok öğrencimi hedeflediği yerlere ulaştırdım. Tabi bu sadece verdiğim dersle değil dersini nasıl çalışmasını gerektiğini anlatarak ve ona koçluk yaparak oldu. Yaşadığım illerde o illerin seçkin kurumlarında çalıştım. Ve hepsinden de olumlu referanslar alarak ayrıldım.

İlk olarak hedef belirleyeceğiz. Sonra bu hedefe gitmek için neler yapacağımızı, önümüze ne gibi engeller çıkacağını ve bu engelleri nasıl aşacağımızı belirleyeceğiz. Sonra nasıl ders çalışacağımızı (kişiden kişiye değişir) belirleyeceğiz. Sonra derslerimize başlayıp adım adım sıkı bir takiple hedefimize ulaşacağız. Yani derslerimizde profesyonel olup koçluk sistemimizde aile olacağız.

30 yaşında, evli ve 1 çocuk sahibi bir matematik öğretmeniyim. Aynı zamanda ikinci üniversitesini bitirmiş bir inşaat mühendisiyim. Öğretmeyi ve öğrenmeyi seven birisiyim.

Matematik birçok öğrenciye sıkıcı gelen bir derstir. Bu kaçınılmaz bir gerçektir. Zor bir derstir ama öğrenilmeyecek bir ders değildir. Sadece gerekli mesaiyi harcaman gereklidir. Ve bir dersi öğrenmenin ilk kapısı o dersin öğretmeni ile açılır. Ben de hayatımda hep bu durumla karşılaştığım için öğrenciye bu konuda yardımcı olmaya çalışırım. Onu motive ederim. Sıkılmamasını sağlarım. Ama yapılması gerekeni de yapmasını isterim ve beklerim. Yeni nesil diye tabir edilen sorulara bakış açısı kazandırmaya çalışırım ki benle değil kendi kendine de o soruları çözebilsin. İki haftada bir de seçkin sorularla kazanım sınavı yaparım ki eksiği varsa geç olmadan dönüp problemi çözebilelim.

İlk önce probleminizi tespit edin. Şunu unutmayın ki sizi sizden iyi kimse tanıyamaz. Probleminizi bilemez. Nerde eksiğiniz olduğunu iyi belirleyin. İkinci olarak nasıl birisiyle çalışmak istediğinizi iyi belirleyin. Son olarak da hocalarınızın talimatlarına uyun ki başarılı olabilesiniz. Eğer uymayacaksanız da ne kendi vaktinizi harcayın. Ne hocanızın emeğini harcayın. Ne de ailenizi ekonomik zarara uğratın.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik 60 DK 150 TL100 TL
Matematik Geometri 60 DK 150 TL100 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 150 TL100 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 90 DK 150 TL100 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 150 TL100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 9.00 22.00
SALI 9.00 22.00
ÇARŞAMBA 9.00 22.00
PERŞEMBE 9.00 22.00
CUMA 9.00 22.00
CUMARTESİ 9.00 22.00
PAZAR 9.00 22.00
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL TUZLA
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
KOCAELİ BAŞİSKELE
KOCAELİ İZMİT
KOCAELİ KARTEPE
SAKARYA ADAPAZARI
SAKARYA ARİFİYE
SAKARYA ERENLER
SAKARYA HENDEK
SAKARYA KAYNARCA
SAKARYA SAPANCA
SAKARYA SERDİVAN
Merve
Kas 18, 2020
Merhaba ben mezun öğrenciyim dersleri online ne şekilde işliyorsunuz?
zoom üzerinden işliyoruz. ortak bir kaynak belirliyoruz. pdf üzerinden konumuzu ve soru çözümlerimizi yapıyoruz. isterseniz deneme dersi yapabiliriz. böylelikle soru işaretleriniz gitmiş olur.
Elif
Tem 14, 2020
Özel dersi öğrencinin evinde mi yoksa kendi evinizde mi veriyorsunuz?
tamamen sizin tercihinize bırakıyorum. genelde veliler kendi evlerinde talep ediyorlar.
49
Yorumlar
Simla .
Oca 14, 2021
Samet Hocamın bende çok özel bir yeri vardır. Matematiğe karşı sonradan oluşan önyargımı ve korkumu yenmem için uğraş verdi. Anlayışı ve kibar uslubuyla bana matematiği yeniden sevdirdi. Şahsına özgü ve zor bulunan türden Samet Hocam, size ne kadar teşekkür etsem az. Gelecek derslerde tekrar görüşmek üzere.
Naz .
Oca 3, 2021
Matematikte 6 net yaparken 2.5 ayda 14-15 nete kadar çıkardım. Teşekkür ederim
Begüm .
Kas 29, 2020
Hem dersini seven hem sevdiren bir öğretmen, ezberlemeden mantığıyla anlatıyor konuları. Ben çok faydadısını gördüm. Hem ders için hem ders dışı her alanda destek oluyor. Matematiği tekrardan sevmemi sağladı...
süleyman .
Eyl 7, 2020
Mantık hayatın her alanında önemli bir yer tutuyor dersi çok iyi anlatımını soru çözümlerini geçtim gerçekten nasıl cozebileceginizi ve mantık uretmenizi saglatacagina inancım tamdır.
neslihan .
Haz 29, 2020
Birlikte çalıştığımız bir sene boyunca bana kattıkları kelimelerle ifade edilemez. matematiği önce sevdiren sonra ezberletmeden öğreten kişi. Gerçekten çalışmanızı tavsiye ederim. Size sınava hazırlandığınız sürede çok şey katacaktır.
Aslı .
Haz 16, 2020
Dersleri gerçekten verimli geçen bir öğretmendir. Matematik dersimde çok katkısı bulundu Yani işini süper yapan biridir kendisi.
Ece .
Haz 13, 2020
Harika konu anlatımı ve soru çözümü yapan bir hocadır. Aynı zamanda çok iyi bir insandır. Netlerimi arttıran bu hocayı herkese öneririm.
Ebrar .
Haz 11, 2020
Dersi işleyiş tarzıyla matematiği sevdiren bir hoca,samimiyetiyle bilgisiyle kesinlikle Samet Hoca
Tuğba .
Haz 11, 2020
Matematigi yeniden sevdiren, soruları çözerken eglendiren, çözdükçe çözdüren, her zaman destek olan can öğretmen bu stres dolu dönemde iyi ki sizinle çalışmışım diyorum
şevval .
Haz 7, 2020
gayet memnunum her seviyedi anlatabiliyor, anlamadığımızda tekrar tekrar anlatıyor, boşvermiyor hiçbir şeyi. Eksiklerimi çok iyi tamamladık tam tercih edilecek bir hoca herkese öneririm:)
şevval .
Haz 7, 2020
gayet memnunum her seviyedi anlatabiliyor, anlamadığımızda tekrar tekrar anlatıyor, boşvermiyor hiçbir şeyi. Eksiklerimi çok iyi tamamladık tam tercih edilecek bir hoca herkese öneririm:)
Muhammed A.
Haz 5, 2020
Günümüzün en büyük problemlerinden matematiğe ilaç gibi gelen adam. İşin ezberi yerine mantığını kavrattı. Herkes gibi ben paramı alır dersimi anlatırım değil, aldığı paranın hakkını vererek matematiği öğreteren adam.
Rabia .
Haz 3, 2020
Çoğu hocanın aksine matematiği mantığıyla öğretiyor. Dersler sıkıcı değil aksine eğlenceli ve verimli geçiyor.
Semih .
Haz 1, 2020
Bu zor zamanlar da zor bululunucak hoca.İşini severek ve dersini sevdirerek yapan ve ful destek veren hoca.öğrenmek benim için hiç bukadar kolay olmamıştı. Tekrardan iyi ki tanışmışız ve iyiki beraber bu yola cıkmışız hocam Bu emeklerimin karşılığı sizin sayenizde iyiki varsınız.
Selim T.
Haz 1, 2020
Ders anlatmaya başladığı ilk andan itibaren sıcaklığı samimiyeti hissettiren biri mutlaka ders dinlemekte fayda var
zehra i.
May 31, 2020
Lgs ye hazırlık döneminde bana ezberletilmeye çalışılan konuları mantığıma oturtarak sadece lgs döneminde değil tüm eğitim hayatım boyunca matematiği nasıl anlayacağımı nasıl başarılı olacağımı bana öğreten samet hocama teşekkür ederim. Kötü olan netlerimi, yaptığı koçluk sayesinde ve anlattığı matematik sayesinde istediğim seviyeye çıkartıp hayalimdeki liseyi kazandım. Herkese tavsiye ederim.
Çağla .
May 30, 2020
Samet hoca ile çözülemeyen hiçbir matematik sorusu kalmıyor. Farklı çözüm yolları ve mükemmel anlatımı sayesinde matematik artık korkulu rüya olmaktan çıkıyor.
Simge .
May 26, 2020
Şimdiye kadar ders aldığım en iyi matematik öğretmenlerinden birisidir. Anlatımı ile beraber öğretiminede diyecek söz yoktur. Emeğinize çok teşekkür ederim...
Emine T.
May 25, 2020
Matematiği öğrenmenin yanında samimi bir yol gösterici arıyorsanız doğru öğretmen Samet hoca.iyiki sizinle tanışmışım
Yavuz s.
May 21, 2020
Sayenizde çok verim aldım çok teşekkürler
Nihat .
May 20, 2020
Gösterdiğiniz emek ve ilgiden dolayı teşekkür ederim sayenizde konularım hızlıca bitti eksikleri tamamladık böyle ilgi gösteren bir öğretmen bulmak büyük şans tekrardan teşekkür ederim ..
Serra .
May 19, 2020
İnsanlığı kadar öğretmenliği de mükemmel
Nihat .
May 19, 2020
Gösterdiğiniz emek ve ilgiden dolayı teşekkür ederim sayenizde konularım hızlıca bitti eksikleri tamamladık böyle ilgi gösteren bir öğretmen bulmak büyük şans tekrardan teşekkür ederim ..
Esra .
May 18, 2020
Öğrencinize karşı samimiyetiniz dersi işleyişiniz mükemmel hocam
Eda .
May 16, 2020
Hocam sayenizde matematik olarak çok ilerledik. Gerek ders anlatımı olarak gerek bize karşı tavırlarınız olarak çok iyisiniz. herkesin sizin gibi bir hocası olmalı
Buse .
May 14, 2020
Çok iyi
Bilal K.
May 14, 2020
Ders anlatışıyla,ilgisiyle ve bilgisiyle iyi bir dönem geçirdik istediğimiz netlere ulaştık.Kendisine teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ediyorum mutlaka iletişime geçiniz.
Tuba .
May 13, 2020
formülleri sizin sayenizde ezberledim derse uyum ve öğrenciye davranışlarınız takdire şayan.
Büşra .
May 12, 2020
Kendisi birçok öğrencisinin olduğu gibi benimde matematiğe karşı olan kalın duvarlarımı çalışmaya başladığımızdan itibaren kırmayı başardı. Başarıya giden yolu gösterip bırakmak yerine o yolu kendi açtı. Anlamadığınız yerde bitirmeyip birçok farklı şekilde öğretmeye çalışan aynı zamanda öğrencilerine ders dışında da moral motivasyon veren ve her türlü ilgilenmeye çalışan samimi biri biz çok memnunuz size de tavsiye ediyoruz
Feyza .
May 11, 2020
Öncelikle bir öğretmenden daha fazlası, yapamıyorum algısını kırıp inançla yola koyulup istekle azimle işini severek yapan yol göstericisi eğitim koçu. Matematik ve geometri alanında yaptığınız netlerin en üst seviyesine ulaşıyor inanmakla başlayın yeter ki teşekkürler hocam sayenizde başardım
Kürşat A.
May 8, 2020
Öğrencilerle ilişkisi olsun ders anlatırken kulkandığı üslup olsun gerçekten dört dörtlük bi öğretmen. Kendisinden daha önce geometri ve matematik dersleri aldımve çok memnun kaldım . Eğlenceli bir kişiliğe sahip dersleri sıkılmadan dinliyorum.
elifcik .
Nis 30, 2020
matematikten nefret eden bir sayısalcı olarak bana matematiği sevdiren öğretmen. Gerek ders anlayışı gerek kişiye uygun bir çalışma yapmasıyla cidden fark yaratıyor. iyi ki samet hoca.
Zafer D.
Nis 27, 2020
2.5 ay gibi kısa bir süredi matematik netlerim 15-20 arasi bir artış gösterdi teşekkür ederim hocam
Samet .
Nis 22, 2020
Size çok teşekkür ederim hocam sayeniz de matematik çözmek artık daha kolay benim için emeğiniz için çok teşekkür ederim :)
Beyza .
Nis 18, 2020
Matematiğe olan inancımı kaybetmişken, matematiğe olan bakış açımı değiştiren ve matematiği bana sevdiren tanıdığım en mükemmel matematikçi. Konuları mantığıyla en iyi şekilde öğreterek, matematik çözmemi sağlayan hocama verdiği emekler için çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.
Muhammet .
Nis 17, 2020
Dünyanın en iyi matematik hocalarından biridir. Matematik bilgim nerdeyse hiç yokken şu anda matematikte gayet iyiyim. Bu fiyata bu kadar güzel öğretmen hiç bir yerde bulamazsınız.
Pasa54 .
Nis 17, 2020
Netiniz mi yükselmiyor , matematik çözemiyor musunuz , problem yok Samet Hoca var.Yapabileceğiniz en iyi yatırım burada.2 ders saatinde limit 3 ders saatinde türev yalnızca burada bitiyor, saat farketmeksizin çözülen sorular da cabası.Matematiği hem sevdiren hem çözdüren hocamın meyvelerinden faydalanmaya hepinizi davet ederim.
Emir K.
Nis 16, 2020
TYT ve AYT de aldığım özel dersler sayesinde tyt de ılk zamanlar 5 olan netim şuan 28 30 arası aynı şekılde ayt de 0-5 arası olan netim şuan 15-20 arasında babacanlığıyla her zaman dikkat çeken samet hocamı yks kpss çalışan herkese tavsiye ediyorum
İsmail G.
Nis 16, 2020
Sıfır geometri bilgisi olan bir insana bile farklı yollarla konuyu anlatarak anlamasını sağlıyor. Geometri ve Matematik konusunda verdiği derslerle netlerim arttı. Ezberlemeye dayalı değil tekrar tekrar öğretmeye dayalı anlatım tekniğiyle her konuyu rahatlıkla anladım.Matematik dersinin yanında verdiği öğütler ve fikirlerle bakış açımı genişletti.
Yavuz s.
Nis 16, 2020
Matematikte 2 x 2 yi yapamayanı bu netlere çeken bir insan hakkında söylemem gereken çokta fazla şey yok sanırım teşekkür ediyorum tekrardan <3
Betül .
Nis 15, 2020
En muhteşem matematikçi tam bir AYT çözücü Sayenizde artık istediğim bölüm garanti ilginize ve bilginize çok çok teşekkürler
Erdem .
Nis 15, 2020
Samet hocayla bire bir derslerimiz çok güzel geçiyor . Tekniği bana çok uyuyor herkesede öneriyorum iyi ki onunla çalışıyorum :)
Berat .
Nis 15, 2020
Hem ders içi hem ders dışında gayet tecrübeli tavırlarıyla hayatımızın en önemli zamanında yanımızda olup özel ilgisiyle mesleğimizi elimize almamıza en büyük etken olacak bir öğretmenden daha fazlası.
Tuna .
Nis 15, 2020
Gördüğüm en iyi matematikçi diyebilirim sayesinde netlerim arttı
Ataberk .
Nis 15, 2020
Ders sırasında da ders dışında da çok iyi bir öğretmen ve insan. Diğerleri gibi formül ezberletmek yerine mantığı ve pratikliği öğretiyor. Matematikte daha iyisini bulamazsınız.
Ahmet .
Nis 15, 2020
Bu zamana kadar çok özel ders veren öğretmenlere gittim rastladigim en iyi öğretmenlerden özellikle TYT bilgisi ve anlatımı çok iyi herkese öneririm
Batın .
Nis 14, 2020
Hocam, başka hocalar formül ezberletirken siz resmen öğrettiniz. Sayenizde ales kpss çalışmak daha zevkli. Babacanlığınıza da diyecek yok. Emekleriniz için çok teşekkürler...
Gülseren .
Nis 14, 2020
Hocam öğrencime göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size çok teşekkür ederim Matematik netleri sayenizde yükseldi Öğrencimi sayenizde matematik çözerken görüyorum
Ramazan e.
Ara 19, 2019
İşini severek yapan oldukça başarılı bir öğretmen. Uzun süredir ders alıyoruz ve çocuktaki değişim muhteşem. Tecrübesi ve üniversitesi farkını belli ediyor.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.