Samet Ö. Samet Ö.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Online soru çözümü. İki haftada bir kazanım sınavları.

Neden Özel Ders Veriyorum

Hayatımın her alanında öğretmenliğin her safhasında insanların hayatlarına dokunabilmeyi gaye edindim. Öğrencilerimin hem akademik hem de sosyal yaşantısına etki edebilmek için onlarla bire bir iletişime geçmenin daha etkili olduğunu her daim gördüm.

Tecrübelerim

Üniversiteden beri yaklaşık 11 senedir bilfiil özel ders vermekteyim. Birçok öğrencimi hedeflediği yerlere ulaştırdım. Tabi bu sadece verdiğim dersle değil dersini nasıl çalışmasını gerektiğini anlatarak ve ona koçluk yaparak oldu. Yaşadığım illerde o illerin seçkin kurumlarında çalıştım. Ve hepsinden de olumlu referanslar alarak ayrıldım.

Size Neler Kazandırabilirim

İlk olarak hedef belirleyeceğiz. Sonra bu hedefe gitmek için neler yapacağımızı, önümüze ne gibi engeller çıkacağını ve bu engelleri nasıl aşacağımızı belirleyeceğiz. Sonra nasıl ders çalışacağımızı (kişiden kişiye değişir) belirleyeceğiz. Sonra derslerimize başlayıp adım adım sıkı bir takiple hedefimize ulaşacağız. Yani derslerimizde profesyonel olup koçluk sistemimizde aile olacağız.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

30 yaşında, evli ve 1 çocuk sahibi bir matematik öğretmeniyim. Aynı zamanda ikinci üniversitesini bitirmiş bir inşaat mühendisiyim. Öğretmeyi ve öğrenmeyi seven birisiyim.

Dersleri Nasıl İşlerim

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

İlk önce probleminizi tespit edin. Şunu unutmayın ki sizi sizden iyi kimse tanıyamaz. Probleminizi bilemez. Nerde eksiğiniz olduğunu iyi belirleyin. İkinci olarak nasıl birisiyle çalışmak istediğinizi iyi belirleyin. Son olarak da hocalarınızın talimatlarına uyun ki başarılı olabilesiniz. Eğer uymayacaksanız da ne kendi vaktinizi harcayın. Ne hocanızın emeğini harcayın. Ne de ailenizi ekonomik zarara uğratın.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Matematik : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • Geometri - Matematik : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • İlköğretim Takviye : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 90 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 150.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Ataşehir
 • Beşiktaş
 • Beykoz
 • Beyoğlu
 • Fatih
 • Kadıköy
 • Kağıthane
 • Kartal
 • Maltepe
 • Pendik
 • Sarıyer
 • Şişli
 • Tuzla
 • Ümraniye
 • Üsküdar
Kocaeli:
 • Başiskele
 • İzmit
 • Kartepe
Sakarya:
 • Adapazarı
 • Arifiye
 • Erenler
 • Hendek
 • Kaynarca
 • Sapanca
 • Serdivan

Yorumlar

A

Adem D.

Yeni başlamış olmamıza rağmen bana oldukça yardımcı oldu ve ders işleyiş biçimiyle farkını belli eden bir öğretmen size direk işin mantığını öğretiyor

n

nevin

Samet Hocamız la tanişmamiz kızımız için dönüm noktası oldu. kızımıza sadece matematik dersi değil onunla güzel iletişim kurup matematiği sevmesine, sinav stes ini yenmesine yardımcı oldu. kendisine sonsuz teşekkür ederiz.

A

Akın G.

Gösterdiğiniz emek ve ilgiden dolayı teşekkür ederim Samet hocam:))

A

Akın G.

Gösterdiğiniz emek ve ilgiden dolayı teşekkür ederim Samet hocam

T

Tahir

Öğrenci ile diyaloğu çok iyi bir öğretmen

M

Meryem Y.

Samimiyeti ve eğlenceli kişiliyle matematik dersini sevdiren harika bir öğretmendir Samet Hocam:)

S

Simla

Samet Hocamın bende çok özel bir yeri vardır. Matematiğe karşı sonradan oluşan önyargımı ve korkumu yenmem için uğraş verdi. Anlayışı ve kibar uslubuyla bana matematiği yeniden sevdirdi. Şahsına özgü ve zor bulunan türden Samet Hocam, size ne kadar teşekkür etsem az. Gelecek derslerde tekrar görüşmek üzere.

N

Naz

Matematikte 6 net yaparken 2.5 ayda 14-15 nete kadar çıkardım. Teşekkür ederim

B

Begüm

Hem dersini seven hem sevdiren bir öğretmen, ezberlemeden mantığıyla anlatıyor konuları. Ben çok faydadısını gördüm. Hem ders için hem ders dışı her alanda destek oluyor. Matematiği tekrardan sevmemi sağladı...

s

süleyman

Mantık hayatın her alanında önemli bir yer tutuyor dersi çok iyi anlatımını soru çözümlerini geçtim gerçekten nasıl cozebileceginizi ve mantık uretmenizi saglatacagina inancım tamdır.

n

neslihan

Birlikte çalıştığımız bir sene boyunca bana kattıkları kelimelerle ifade edilemez. matematiği önce sevdiren sonra ezberletmeden öğreten kişi. Gerçekten çalışmanızı tavsiye ederim. Size sınava hazırlandığınız sürede çok şey katacaktır.

A

Aslı

Dersleri gerçekten verimli geçen bir öğretmendir. Matematik dersimde çok katkısı bulundu Yani işini süper yapan biridir kendisi.

E

Ece

Harika konu anlatımı ve soru çözümü yapan bir hocadır. Aynı zamanda çok iyi bir insandır. Netlerimi arttıran bu hocayı herkese öneririm.

E

Ebrar

Dersi işleyiş tarzıyla matematiği sevdiren bir hoca,samimiyetiyle bilgisiyle kesinlikle Samet Hoca

T

Tuğba

Matematigi yeniden sevdiren, soruları çözerken eglendiren, çözdükçe çözdüren, her zaman destek olan can öğretmen bu stres dolu dönemde iyi ki sizinle çalışmışım diyorum

ş

şevval

gayet memnunum her seviyedi anlatabiliyor, anlamadığımızda tekrar tekrar anlatıyor, boşvermiyor hiçbir şeyi. Eksiklerimi çok iyi tamamladık tam tercih edilecek bir hoca herkese öneririm:)

ş

şevval

gayet memnunum her seviyedi anlatabiliyor, anlamadığımızda tekrar tekrar anlatıyor, boşvermiyor hiçbir şeyi. Eksiklerimi çok iyi tamamladık tam tercih edilecek bir hoca herkese öneririm:)

M

Muhammed A.

Günümüzün en büyük problemlerinden matematiğe ilaç gibi gelen adam. İşin ezberi yerine mantığını kavrattı. Herkes gibi ben paramı alır dersimi anlatırım değil, aldığı paranın hakkını vererek matematiği öğreteren adam.

R

Rabia Ö.

Çoğu hocanın aksine matematiği mantığıyla öğretiyor. Dersler sıkıcı değil aksine eğlenceli ve verimli geçiyor.

S

Semih

Bu zor zamanlar da zor bululunucak hoca.İşini severek ve dersini sevdirerek yapan ve ful destek veren hoca.öğrenmek benim için hiç bukadar kolay olmamıştı. Tekrardan iyi ki tanışmışız ve iyiki beraber bu yola cıkmışız hocam Bu emeklerimin karşılığı sizin sayenizde iyiki varsınız.

S

Selim T.

Ders anlatmaya başladığı ilk andan itibaren sıcaklığı samimiyeti hissettiren biri mutlaka ders dinlemekte fayda var

z

zehra i.

Lgs ye hazırlık döneminde bana ezberletilmeye çalışılan konuları mantığıma oturtarak sadece lgs döneminde değil tüm eğitim hayatım boyunca matematiği nasıl anlayacağımı nasıl başarılı olacağımı bana öğreten samet hocama teşekkür ederim. Kötü olan netlerimi, yaptığı koçluk sayesinde ve anlattığı matematik sayesinde istediğim seviyeye çıkartıp hayalimdeki liseyi kazandım. Herkese tavsiye ederim.

Ç

Çağla Ş.

Samet hoca ile çözülemeyen hiçbir matematik sorusu kalmıyor. Farklı çözüm yolları ve mükemmel anlatımı sayesinde matematik artık korkulu rüya olmaktan çıkıyor.

S

Simge

Şimdiye kadar ders aldığım en iyi matematik öğretmenlerinden birisidir. Anlatımı ile beraber öğretiminede diyecek söz yoktur. Emeğinize çok teşekkür ederim...

E

Emine T.

Matematiği öğrenmenin yanında samimi bir yol gösterici arıyorsanız doğru öğretmen Samet hoca.iyiki sizinle tanışmışım

Y

Yavuz s.

Sayenizde çok verim aldım çok teşekkürler

N

Nihat ş.

Gösterdiğiniz emek ve ilgiden dolayı teşekkür ederim sayenizde konularım hızlıca bitti eksikleri tamamladık böyle ilgi gösteren bir öğretmen bulmak büyük şans tekrardan teşekkür ederim ..

S

Serra

İnsanlığı kadar öğretmenliği de mükemmel

N

Nihat ş.

Gösterdiğiniz emek ve ilgiden dolayı teşekkür ederim sayenizde konularım hızlıca bitti eksikleri tamamladık böyle ilgi gösteren bir öğretmen bulmak büyük şans tekrardan teşekkür ederim ..

E

Esra

Öğrencinize karşı samimiyetiniz dersi işleyişiniz mükemmel hocam

E

Eda

Hocam sayenizde matematik olarak çok ilerledik. Gerek ders anlatımı olarak gerek bize karşı tavırlarınız olarak çok iyisiniz. herkesin sizin gibi bir hocası olmalı

B

Buse

Çok iyi

B

Bilal K.

Ders anlatışıyla,ilgisiyle ve bilgisiyle iyi bir dönem geçirdik istediğimiz netlere ulaştık.Kendisine teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ediyorum mutlaka iletişime geçiniz.

T

Tuba

formülleri sizin sayenizde ezberledim derse uyum ve öğrenciye davranışlarınız takdire şayan.

B

Büşra

Kendisi birçok öğrencisinin olduğu gibi benimde matematiğe karşı olan kalın duvarlarımı çalışmaya başladığımızdan itibaren kırmayı başardı. Başarıya giden yolu gösterip bırakmak yerine o yolu kendi açtı. Anlamadığınız yerde bitirmeyip birçok farklı şekilde öğretmeye çalışan aynı zamanda öğrencilerine ders dışında da moral motivasyon veren ve her türlü ilgilenmeye çalışan samimi biri biz çok memnunuz size de tavsiye ediyoruz

F

Feyza

Öncelikle bir öğretmenden daha fazlası, yapamıyorum algısını kırıp inançla yola koyulup istekle azimle işini severek yapan yol göstericisi eğitim koçu. Matematik ve geometri alanında yaptığınız netlerin en üst seviyesine ulaşıyor inanmakla başlayın yeter ki teşekkürler hocam sayenizde başardım

K

Kürşat A.

Öğrencilerle ilişkisi olsun ders anlatırken kulkandığı üslup olsun gerçekten dört dörtlük bi öğretmen. Kendisinden daha önce geometri ve matematik dersleri aldımve çok memnun kaldım . Eğlenceli bir kişiliğe sahip dersleri sıkılmadan dinliyorum.

e

elifcik

matematikten nefret eden bir sayısalcı olarak bana matematiği sevdiren öğretmen. Gerek ders anlayışı gerek kişiye uygun bir çalışma yapmasıyla cidden fark yaratıyor. iyi ki samet hoca.

Z

Zafer D.

2.5 ay gibi kısa bir süredi matematik netlerim 15-20 arasi bir artış gösterdi teşekkür ederim hocam

S

Samet

Size çok teşekkür ederim hocam sayeniz de matematik çözmek artık daha kolay benim için emeğiniz için çok teşekkür ederim :)

B

Beyza

Matematiğe olan inancımı kaybetmişken, matematiğe olan bakış açımı değiştiren ve matematiği bana sevdiren tanıdığım en mükemmel matematikçi. Konuları mantığıyla en iyi şekilde öğreterek, matematik çözmemi sağlayan hocama verdiği emekler için çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

M

Muhammet ç.

Dünyanın en iyi matematik hocalarından biridir. Matematik bilgim nerdeyse hiç yokken şu anda matematikte gayet iyiyim. Bu fiyata bu kadar güzel öğretmen hiç bir yerde bulamazsınız.

P

Pasa54

Netiniz mi yükselmiyor , matematik çözemiyor musunuz , problem yok Samet Hoca var.Yapabileceğiniz en iyi yatırım burada.2 ders saatinde limit 3 ders saatinde türev yalnızca burada bitiyor, saat farketmeksizin çözülen sorular da cabası.Matematiği hem sevdiren hem çözdüren hocamın meyvelerinden faydalanmaya hepinizi davet ederim.

E

Emir K.

TYT ve AYT de aldığım özel dersler sayesinde tyt de ılk zamanlar 5 olan netim şuan 28 30 arası aynı şekılde ayt de 0-5 arası olan netim şuan 15-20 arasında babacanlığıyla her zaman dikkat çeken samet hocamı yks kpss çalışan herkese tavsiye ediyorum

İ

İsmail G.

Sıfır geometri bilgisi olan bir insana bile farklı yollarla konuyu anlatarak anlamasını sağlıyor. Geometri ve Matematik konusunda verdiği derslerle netlerim arttı. Ezberlemeye dayalı değil tekrar tekrar öğretmeye dayalı anlatım tekniğiyle her konuyu rahatlıkla anladım.Matematik dersinin yanında verdiği öğütler ve fikirlerle bakış açımı genişletti.

Y

Yavuz s.

Matematikte 2 x 2 yi yapamayanı bu netlere çeken bir insan hakkında söylemem gereken çokta fazla şey yok sanırım teşekkür ediyorum tekrardan <3

B

Betül

En muhteşem matematikçi tam bir AYT çözücü Sayenizde artık istediğim bölüm garanti ilginize ve bilginize çok çok teşekkürler

E

Erdem

Samet hocayla bire bir derslerimiz çok güzel geçiyor . Tekniği bana çok uyuyor herkesede öneriyorum iyi ki onunla çalışıyorum :)

B

Berat

Hem ders içi hem ders dışında gayet tecrübeli tavırlarıyla hayatımızın en önemli zamanında yanımızda olup özel ilgisiyle mesleğimizi elimize almamıza en büyük etken olacak bir öğretmenden daha fazlası.

T

Tuna

Gördüğüm en iyi matematikçi diyebilirim sayesinde netlerim arttı

A

Ataberk

Ders sırasında da ders dışında da çok iyi bir öğretmen ve insan. Diğerleri gibi formül ezberletmek yerine mantığı ve pratikliği öğretiyor. Matematikte daha iyisini bulamazsınız.

A

Ahmet

Bu zamana kadar çok özel ders veren öğretmenlere gittim rastladigim en iyi öğretmenlerden özellikle TYT bilgisi ve anlatımı çok iyi herkese öneririm

B

Batın

Hocam, başka hocalar formül ezberletirken siz resmen öğrettiniz. Sayenizde ales kpss çalışmak daha zevkli. Babacanlığınıza da diyecek yok. Emekleriniz için çok teşekkürler...

G

Gülseren

Hocam öğrencime göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size çok teşekkür ederim Matematik netleri sayenizde yükseldi Öğrencimi sayenizde matematik çözerken görüyorum

R

Ramazan e.

İşini severek yapan oldukça başarılı bir öğretmen. Uzun süredir ders alıyoruz ve çocuktaki değişim muhteşem. Tecrübesi ve üniversitesi farkını belli ediyor.


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Samet Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et