Türkçe Öğretmeni

Tecrübeli,samimi,ne yaptığını bilen,mesleğine aşık bir öğretmenim.

Reşit Yıldırım

yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
Profil Onaylandı
248 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 2 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 2 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Dershane ve Kolej tecrübesine sahibim.Kurumsal ve sektörde öncü eğitim kurumlarında çalıştım.Aynı zamanda 5 yıldır özel ders vermekteyim.Öncelikle öğrencimin durumunu analiz edip ihtiyacına göre bir program belirliyorum.İlköğretim,lise öğrencilerine derslerinde katkı sağlayıp onların okul başarılarında çok iyi seviyelere gelmelerine yardımcı oluyorum.Teog,lgs,ygs,lys,kpss,dgs,ales gibi sınavlara öğrenci hazırladım.Hazırladığım öğrenciler sınavlarında gereken başarıyı sağlamışlardır.Nasıl bir eğitmen olduğumu ilk dersten sonra sizler takdir edicek ve çok memnun kalıcaksınız.Saygılarımla Türkçe Öğretmeni ve Eğitim Koçu Reşit Yıldırım.

10 Veli İle İletişime Geçti
5 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 4 gün önce
Online

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Mezunu

İSTANBUL

+90 553715XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Eğitim öğretim sistemimizde en etkili ve kalıcı yöntem özel derstir.Özel ders vererek nice insanların başarılı olmalarını,kendilerine güvenmelerini sağladım.Düzenli ve disiplinli çalışmanın önemini kazandırdım.Hayata bakış açılarını değiştirdim.Yıllardır özel ders veriyorum ve vermeye devam edicem.İnsan yetiştirmekten daha güzel ne olabilir.

5 senedir özel ders vermekteyim.3 yıl süreyle sektörde öncü kolejlerde çalışmış bulunmaktayım.Eğitim ve öğretimin ne olduğunu,ne gibi eksikliklerimizin olduğunu çok iyi kavradım.Teog,lgs,ygs,lys,dgs,kpss,ales gibi pek çok sınavlara öğrenci hazırladım.Nasıl bir eğitimci olduğumu ilk dersten sonra sizler karar vereceksiniz.

Öncelikle ders verdiğim kişilere özgüven sahibi olmayı,düzenli ve programlı çalışmayı öğrettim.Eğitimin önemini kavrattım.Soru çözme teknikleri,zamanı iyi kullanma,heyecanı yenme,doğru okuma,okuduğunu yorumlama,yorumladığını anlama gibi hususlarda gerekli bilinci verdim.Türkçe başta olmak üzere sosyal derslerde başarının nasıl sağlanacağını benim öğrencilerim kısa sürede kavramışlardır.Türkçe tüm derslerin annesidir.Kesinlikle çok önemli bir alandır.Türkçeyi doğru kavrama size tüm derslerde başarı getirecektir.

Tecrübeli,samimi ve mesleğini çok seven bir öğretmenim.Eğer hala benimle çalışma imkanı bulamadıysanız hemen bana ulaşmalı ve bu imkândan mahrum kalmamalısınız.

Derslerimi öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre bir program belirleyerek bu çerçevede işlerim.Sabırlı bir şekilde öğrencilerimle bizzat ilgilenir onları takip ederim.Başarı sağlanana kadar asla pes etmem.Öğrencilerimle birlikte samimi bir havada derslerimi işlerim.Eksiklerin tamamlanması ve başarı sağlanması mutlak hedefimdir.

Alanında uzman,tecrübeli eğitmenlerden ders almanız sizin için çok faydalı olacaktır.Lütfen ucuz ders verenlere değil ders verme ehliyetine sahip öğretmenlerle çalışınız.Eğitim ve öğretim hizmeti çok önemli ve değerlidir.Lütfen eğitime gereken değeri veriniz.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
TÜRKÇE 60 DK 70 TL
OKUMA YAZMA 60 DK 70 TL
İLKÖĞRETİM TAKVİYE 60 DK 70 TL
EDEBİYAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 60 DK 70 TL
SOSYAL BİLGİLER 60 DK 70 TL
TARİH 60 DK 70 TL
COĞRAFYA 60 DK 70 TL
KİŞİSEL GELİŞİM ETKİLİ İLETİŞİM 60 DK 70 TL
KİŞİSEL GELİŞİM DİKSİYON 60 DK 70 TL
DİREKSİYON 60 DK 70 TL
DANIŞMANLIK EĞİTİM KOÇLUĞU 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 13:00 24:00
SALI 13:00 24:00
ÇARŞAMBA 13:00 24:00
PERŞEMBE 13:00 24:00
CUMA 13:00 24:00
CUMARTESİ 10:00 24:00
PAZAR 10:00 24:00
İL İLÇE
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAĞCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
İSTANBUL ESENYURT
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

2
Yorumlar
Neslihan
May 21, 2018
60 yaşındaki abimize sabır ve itina ile okuma-yazma öğreten hocadır. Reşit hocamız mesleğini seven, tecrübeli, güler yüzlü, alanına hakim ve işini hakkıyla yapan bir öğretmendir. Düşünen Veli ve öğrencilere kesinlikle tavsiye ederim.
Sena Nur
May 13, 2018
Reşit hocamdan uzun zamandır ders almaktayım. Lise öğrencisiyim .Türkçe ve Edebiyat derslerinde bana büyük katkıları oldu . Sınavlarımdaki başarım oldukça yükseldi. Tüm düşünen öğrenci ve velilere kesinlikle tavsiye ediyorum.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.