Türkçe Öğretmeni

Tecrübeli,samimi,ne yaptığını bilen,mesleğine aşık bir öğretmenim.
Profil Onaylandı
129 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 1 )
Yapılan Yorum ( 15 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 3 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Dershane ve Kolej tecrübesine sahibim.Kurumsal ve sektörde öncü eğitim kurumlarında çalıştım.Aynı zamanda 5 yıldır özel ders vermekteyim.Öncelikle öğrencimin durumunu analiz edip ihtiyacına göre bir program belirliyorum.İlköğretim,lise öğrencilerine derslerinde katkı sağlayıp onların okul başarılarında çok iyi seviyelere gelmelerine yardımcı oluyorum.Teog,lgs,ygs,lys,kpss,dgs,ales gibi sınavlara öğrenci hazırladım.Hazırladığım öğrenciler sınavlarında gereken başarıyı sağlamışlardır.Nasıl bir eğitmen olduğumu ilk dersten sonra sizler takdir edicek ve çok memnun kalıcaksınız.Saygılarımla Türkçe Öğretmeni ve Eğitim Koçu Reşit Yıldırım.

22 Veli İle İletişime Geçti
5 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 226 gün önce
Offline

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL AVCILAR

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Eğitim öğretim sistemimizde en etkili ve kalıcı yöntem özel derstir.Özel ders vererek nice insanların başarılı olmalarını,kendilerine güvenmelerini sağladım.Düzenli ve disiplinli çalışmanın önemini kazandırdım.Hayata bakış açılarını değiştirdim.Yıllardır özel ders veriyorum ve vermeye devam edicem.İnsan yetiştirmekten daha güzel ne olabilir.

5 senedir özel ders vermekteyim.3 yıl süreyle sektörde öncü kolejlerde çalışmış bulunmaktayım.Eğitim ve öğretimin ne olduğunu,ne gibi eksikliklerimizin olduğunu çok iyi kavradım.Teog,lgs,ygs,lys,dgs,kpss,ales gibi pek çok sınavlara öğrenci hazırladım.Nasıl bir eğitimci olduğumu ilk dersten sonra sizler karar vereceksiniz.

Öncelikle ders verdiğim kişilere özgüven sahibi olmayı,düzenli ve programlı çalışmayı öğrettim.Eğitimin önemini kavrattım.Soru çözme teknikleri,zamanı iyi kullanma,heyecanı yenme,doğru okuma,okuduğunu yorumlama,yorumladığını anlama gibi hususlarda gerekli bilinci verdim.Türkçe başta olmak üzere sosyal derslerde başarının nasıl sağlanacağını benim öğrencilerim kısa sürede kavramışlardır.Türkçe tüm derslerin annesidir.Kesinlikle çok önemli bir alandır.Türkçeyi doğru kavrama size tüm derslerde başarı getirecektir.

Tecrübeli,samimi ve mesleğini çok seven bir öğretmenim.Eğer hala benimle çalışma imkanı bulamadıysanız hemen bana ulaşmalı ve bu imkândan mahrum kalmamalısınız.

Derslerimi öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre bir program belirleyerek bu çerçevede işlerim.Sabırlı bir şekilde öğrencilerimle bizzat ilgilenir onları takip ederim.Başarı sağlanana kadar asla pes etmem.Öğrencilerimle birlikte samimi bir havada derslerimi işlerim.Eksiklerin tamamlanması ve başarı sağlanması mutlak hedefimdir.

Alanında uzman,tecrübeli eğitmenlerden ders almanız sizin için çok faydalı olacaktır.Lütfen ucuz ders verenlere değil ders verme ehliyetine sahip öğretmenlerle çalışınız.Eğitim ve öğretim hizmeti çok önemli ve değerlidir.Lütfen eğitim ve öğretime gereken değeri veriniz.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Türkçe 60 DK 90 TL
Okuma Yazma 60 DK 90 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 90 TL
Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı 60 DK 90 TL
Sosyal Bilgiler 60 DK 90 TL
Tarih 60 DK 90 TL
Coğrafya 60 DK 90 TL
Direksiyon 60 DK 120 TL
Danışmanlık Eğitim Koçluğu 60 DK 90 TL
Kişisel Gelişim Etkili İletişim 60 DK 90 TL
Kişisel Gelişim Diksiyon 60 DK 90 TL
Kişisel Gelişim Hızlı Okuma Teknikleri 60 DK 90 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 13:00 24:00
SALI 13:00 24:00
ÇARŞAMBA 13:00 24:00
PERŞEMBE 13:00 24:00
CUMA 13:00 24:00
CUMARTESİ 10:00 24:00
PAZAR 10:00 24:00
İL İLÇE
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAĞCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
İSTANBUL ESENYURT
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Berk kellecioğlu
Tem 16, 2019
Hocam mrb profilinizi inceledim.Gerçekten çok iyi bir profiliniz var.Sizden en kısa sürede ilkokul 3.sınıf öğrencimiz için ders almak isteriz.Müsaitlik durumunuzu öğrenebilirmiyiz
15
Yorumlar
Nehir .
Tem 18, 2019
Çok iyi bir hoca türkçemi çok iyi yükseltti dersleri çok eğlenceli ve çok iyi kalpli sabırlı ve işini iyi yapan bir hoca türkçe çalışmak istiyosanız kesinlikle reşit hocayı tercih edin
Osman .
Tem 18, 2019
Reşit hocamız ile geçen sene tanıştık ve üniversiteye hazırlık yapan oğlumuz için kendisinden dersler aldık.Oğlumuzun Türkçe netleri ciddi manada yükseldi ve sınavdan çok iyi bir puan aldı.Ebeveynler olarak bu sonuçtan çok mutlu olduk ve gurur duyduk.Bize bu gururu yaşatan Reşit Hocamıza çok teşekkür ederiz.
Zeynep k.
Tem 16, 2019
Reşit Hocam ile uzun zamandır ilkokul 2.sınıfa giden kardeşim için ders alıyoruz kendisi okuma yazma noktasında çok faydalı oldu mucizeler oluşturdu şuan kardeşimin eksik olan noktaları hızlı bir düzeltme seyretti kesinlikle önereceğim bir öğretmendir
Beyza .
Tem 16, 2019
8.sınıfa geçiyorum ve reşit hoca sayesinde türkçem kötü olmasına rağmen yükseldi çok iyi bir öğretmen herkese tavsiye ederim
İsmail U.
Tem 16, 2019
Reşit Bey bilgi birikimi,alan bilgisi ve etkili iletişim becerisi üst düzey bir eğitmendir. Öğrencisinde gördüğü eksiklikleri eğlenceli ders işleyişi ile başarılı bir şekilde giderir.Ders almayı düşünen öğrencilere ve velilere şiddetle tavsiye ediyorum.
Beyza .
Tem 16, 2019
Ben 8.sınıf öğrencisiyim ve bayadır ders alıyorum. reşit hocamla beraber lgsye hazırlanıyorum türkçe dersinde çok iyi bir öğretmen sınav puanlarım baya yükseldi reşit hocayı herkese tavsiye ederim.
Melih .
Tem 16, 2019
Reşit öğretmenimizden 1 senedir ilkokula giden oğlumuzun, okuma-yazma gelişimine destek amaçlı ders almaktayız.Çocuklara yönelik ders anlatımından ve diksiyonundan çok memnunuz.Bu senede birlikte devam edeceğiz.Kendisine teşekkür ediyoruz.
Nur .
Tem 16, 2019
O kadar içten ve o kadar samimi bir öğretmen ki kendisini sevdirdiği gibi türkçe dersinide bana aşırı sevdirdi. Size ne kadar teşekkür etsem azdır öğretmenim. Sizin gibi öğretmenler var olduğu sürece her şey daha güzel olacaktır
Çağla .
Tem 16, 2019
Netlerim çok kısa sürede yükseldi Hocam sayesinde, sınava hazırlık için çok faydalı bir fırsat oldu benim için. Herkese tavsiye ederim.
Sefa .
Tem 16, 2019
Karakteriyle,vizyonuyla, konuşması ile tam bir beyefendi
Ecem .
Tem 16, 2019
Reşit Hoca'dan ders aldık gerçekten öğrencisiyle çok iyi bir bağ kuran, iletişimi kuvvetli biri. Öğrencisiyle kurduğu bağ sayesinde öğrencinin derse dikkati ve özeni artıyor. Mesleğini seven bir insan ve bence başarısının sırrı burada. Şiddetle tavsiye ediyorum.
Berk .
Tem 16, 2019
Arkadaşlar ben sayısal öğrencisiyim ve türkçem berbat denilecek düzeydeydi ve bildiğiniz üzere TYT sınavında 40 adet türkçe sorusu ile karşılaşmaktayız. Ben derslere başlamadan önce 6-8 net arasındaydım fakat Reşit hocamın yardımlarıyla kısa süre içerisin de gercekten 34-38 net arasına çıktım gerçekten hem ögretmen olarak hem de insan olarak çok iyi biri hem bir ögretmen kazandim hem de bir abi tavsiye ederim
Sena y.
Tem 16, 2019
Reşit hocamdan bir yıldır ders almaktayım onunla birlikte netlerimi çok yükselttim bu yıl onunla birlikte üniversite sınavına hazırlanıcam reşit hocam çok başarılı güvenilir bir hocadır tüm öğrencilere canı gönülden tavsiye ederim .
Neslihan .
May 21, 2018
60 yaşındaki abimize sabır ve itina ile okuma-yazma öğreten hocadır. Reşit hocamız mesleğini seven, tecrübeli, güler yüzlü, alanına hakim ve işini hakkıyla yapan bir öğretmendir. Düşünen Veli ve öğrencilere kesinlikle tavsiye ederim.
Sena N.
May 13, 2018
Reşit hocamdan uzun zamandır ders almaktayım. Lise öğrencisiyim .Türkçe ve Edebiyat derslerinde bana büyük katkıları oldu . Sınavlarımdaki başarım oldukça yükseldi. Tüm düşünen öğrenci ve velilere kesinlikle tavsiye ediyorum.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.