Recep A. Recep A.
Ders verme şekilleri
  • Yüz yüze
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Tanışma toplantısı yapmadan ders vermem ve grup derslerde indirim yaparım. Uzun süreli çalışma programlarında indirimli fiyat ugulanır. Ders verirken her şey para değildir. Öğrencim ile iyi iletişim sayesinde yaşam koçluğu açığını kapatırım.

Neden Özel Ders Veriyorum

Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inanırım. Kişinin sadece kendisinde sakladığı bilgi değil sırdır.Paylaşılmayan bilgi zamanla yok olur. Tecrübeyle birleşen bilgi imbikten süzülen damla gibidir.

Tecrübelerim

30 yıllık öğretmenliğim sırasında kurumlardan bağımsız 15 yıllık özel matematik öğretmenliği yapmam sayesinde birçok öğrencim oldu. Şu anda öğretmenlik yapan öğrencilerim var. 10-40 yaş aralığında öğrenciye ders verdim. Anlatım şeklim nedeniyle öğrencilerimle problem yaşamamaktayız.

Size Neler Kazandırabilirim

Öncelikle düzenli çalışmayı, hedef belirleyip ona ulaşmak için yapılması gereken adımları, yılmamanın ne demek olduğunu örneklerle ve gerçek hayat paylaşımlarıyla matematiğin hayatın her alanında olduğunu öğretiyorum.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

40 dakika yerinde duramayan öğrencinin 120 dakika ders dinlemesini ve bu zamanın nasıl geçtiğini anlamamasının ders işlerken zaman kavramının unutulmasının ne demek olduğudur. Derslerden önce veya sonra mutlaka veli bilgilendirmesi yaparım. 2 saat ders verdim ben gidiyorum demem durum hakkında bilgilendirme toplantısı yapmaya çalışırım.

Dersleri Nasıl İşlerim

Öğrencinin hedefleri ve alt yapısına uygun olarak benim anlatımım ile konu köşe taşlı kitaplar, bol soru çözümleri,ödevler, deneme sınavları ile zamana yayılan tekrarlı öğrenme sistemi ile ders yaparım

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Mutlaka öğrenci ile öğretmenin bir araya geldiği bir ön görüşme yapılmalıdır. Ders önceliği kişilerin açık olarak anlaşmasıdır. Kişilerin birbirine açık olarak öğrenme ve öğretme niyetinde oldukları anlaşılan ortam oluşturulmalıdır.Öğretmenden ziyade yardımcı, yol gösterici onun engellerini azaltıcı yalpaladığında yardımcı olacak biri olarak olan arkadaş,abi , yeni tanımla yaşam koçu mantığı ile yaklaşılmalıdır.Öğretmenle öğrenci ön görüşme yapmadan direk derslere başlanmamalıdır.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

  • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 250.00₺ |
  • Matematik : 60 dk - 250.00₺ |
  • İlköğretim Takviye : 60 dk - 250.00₺ |

Ders Verdiği Konumlar

İzmir:
  • Çeşme
  • Urla
  • Çeşme

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

H

Hatice

Anlatımı çok akıcı, biz çok memnun kaldık, tereddütsüz tercih edilebilir, prensipleri mükemmel, öğrenciye verdiği enerji çok iyi teşekkürler Recep hoca....


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Recep Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et