Yabancı dil

Motivasyonu yüksek biriyim.
Gözde Rana Sezer - Yabancı dil

Gözde Rana S.

yıldız
Profil Onaylandı
200 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Özel ders ile ilgili tecrübelerinizi ve hakkınızda detaylı bilgileri buraya yazabilirsiniz.

2 Veli İle İletişime Geçti
6 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenliği Mezunu

EDİRNE MERKEZ ÜNİVERSİTE

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 543464XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Bol, değişik kaynak ve metotlar ile etkili öğretim yapıyorum. Öğrencinin kendi ortamında daha rahat olacağını düşündüğümden onun evine gidiyorum.

Her kişinin öğrenme hızı ve ilgisi farklıdır. Daha verimli bir çalışma ile kursiyerlerimin başarılı olması da beni motive ediyor. Ben de onlar sayesinde kendimi tazeleyip daha da geliştiriyorum.

Daha önce Ankara'da 2 sene boyunca ingilizce ve almanca özel ders verdim. Oradaki öğrencilerim ilkokul ve ortaokul öğrencileriydiler. Şu an Çorlu'da 3 senedir yetişkin, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine aktif şekilde hem ingilizce hem de almanca ders veriyorum. Referans isteyenleri öğrencilerim ile görüştürebilirim.

Burada belirgin şekilde siz önemlisiniz. Ben her türlü çabayı gösteririm ancak beraber hareket etmemiz çok önemli. Hedef dil ile ilgili korkularınızı azaltıp işinizi kolaylaştıracak metotlar bulup, 4 temel becerinizi geliştirmenize katkıda bulunurum.

Hacettepe üniversitesi Alman Dili öğretmenliği mezunuyum. 5 yıldır özel kurumlarda öğretmenlik yapmakta ve özel ders vermekteyim. Ayrıca Erciyes üniversitesi turist rehberliği bölümü mezunuyum. Ingilizce ile ilkokul, almanca ile ortaokuldan beri haşır neşirim. Şu an da Edirne de ingilizce öğretmenliği okuyorum sırf diplomam olsun diye.

1 saat anlaştıysak konu yetişmediyse saati uzatırım ve ekstra ücret talep etmem. Eğlenceli , günümüz metotlarına uygun şekilde işlerim. Konsantre bozulduysa ara verip, tekrar sağlanınca devam ederim, bu ara verilen saati dersten saymam.

Lütfen ciddi bir şekilde bu işe başlayın. Etkili sonuç için sabır ve süreç önemlidir. Soru sormaktan ve anlamadım demekten çekinmeyin sonuçta sizin için oradayım. Üzerinize düşen görevi yaparsanız beraber harika sonuçlar elde ederiz.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Yabancı Dil Almanca 60 DK 100 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
EDİRNE MERKEZ
TEKİRDAĞ ÇORLU

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.