Pınar Ö. Pınar Ö.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

>Soru Çözüm Gruplarına ücretsiz katılım >Ödev Takip ve Değerlendirme Süreci >Ayda 1 özel aktivite >İlk Ders ücretsiz. >>>Tüm bunlar sadece 100 TL ders ücreti karşılığında sizlere verilecektir. Telegram gruplarımız: @lgsfenbilimlerisoru @egitimkocunuz

Neden Özel Ders Veriyorum

Anahtar Kelime: Yapabilirim ve Yapacağım. Bu iki kelime çok önemlidir. Hepimizin olduğu gibi sizlerinde bir gelecek planı var değil mi? Bu planın doğru bir şekilde uygulamaya konulabilmesi için yanınızda olabilmek en büyük temennimdir.

Tecrübelerim

4 yıldır aktif olarak özel ders vermekteyim. Ayrıca Ankara Final Okullarında Fen Bilimleri Öğretmeni görevinde bulundum.

Size Neler Kazandırabilirim

Fen Bilimleri, Yks Biyoloji ve Kimya alanlarının en iyi şekilde anlaşılması oldukça önemlidir. Sadece ders olarak düşünmemek gerekir. Öğrencilerimle aynı zamanda iyi birer takım da olmaktayız :)

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Üniversiteyi bölüm birinciliği ile bitirdim bilgime ve tecrübeme güveniyorum.

Dersleri Nasıl İşlerim

Dersin işlenişi şu şekilde olacaktır:
> İlk tanışma dersimiz ücretsizdir. Bu dersimiz de öğrencim ile tanışıp hangi konularda eksiklikleri olduğunu tespit ediyor, ders planımı öğrencimle birlikte hazırlıyorum.
> Derslere uygun gün ve saatte başladığımız takdirde ders bitiminde gerekli ödevlendirmeler yapmaktayım. Bu bazen belirlediğimiz kaynak kitaptan soru çözümü bazen de benim hazırladığım çalışma yaprakları olmaktadır.
> Her derse geldiğimde öğrencimin ödevini yapıp yapmadığını mutlaka kontrol ediyorum.
> Öğrencilerimle iyi iletişim kurabilen bir öğretmenim. Onlara aynı zamanda bir abla, gerektiğinde onların eğitim koçu da olabileceğimi bilmenizi isterim.

Zoom Üzerinden Derslerin İşlenişi:
> Dersler görsel açıdan çok zenginleştirilerek işlenir. Soru çözüm dersleri için çok daha kullanışlı olabilmektedir. Zoom üzerinden derslerle ilgili endişeleriniz ilk derstten sonra zaten tamamen ortadan kaybolacaktır merak etmeyin :)
Yks Kimya derslerinde özel ders taki defterimi kullanmaktayız.
Diğer derslerde ekrana yansıtacağım konu anlatım pdf lerini ve derstten önce hazırladığım soruları kullanmaktayız. Zoom üzerinden dersin avantajlarından biri de daha çok soru çözme olağanının olmasıdır. Dijital ortamda soruların ekrana yansıtılıp üzerinde karşılıklı değerlendirme yapılması aktif bir şekilde diğer sorulara geçilmesi daha kolay olacaktır.
İki ders arasında karar sizin :) Türkiye'nin her yerinden zoom üzerinden online ders gerçekleştirebiliriz.

Eğitim Koçluğu:
Eğitim Koçluğu sürecimiz whatsapp 7/24 konuşabilme imkanı, birebir ilgilenme, sınava hazırlık sürecinde bireysel program yapma, sınav ile ilgili her türlü bilgilendirme , doğru soru analizi yapabilme teknikleri, gün sonu kontroller, motivasyon sağlama, haftasonu program ve görüşme, kaynak analizi ve kaynak önerisi yapma bulunmaktadır. Eğitim koçluğu için belirtilen ücret haftalıktır. Çünkü eğitim koçluğu günlük ve periyodik takipler gerektirmektedir. Haftalık 150 Tl olarak ücret belirlenmiştir. Devam gerektiren bir durum olduğu için aylık almak isteyen velirerimize indirim uygulanacaktır.(Aylık olarak alanlar için Haftalık 125 Tl) Eğitim koçluğu ile alakalı detaylı bilgi için bana ulaşabilir ya da site üzerinden mesaj atabilirsiniz.
Sevgilerle, Pınar öğretmen.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Doğa Bilimleri Deneyimi - Fen Bilgisi : 45 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • Enerji ve Enerji Dönüşümleri - Fen Bilgisi : 45 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • İlköğretim Takviye : 45 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • Fen Bilgisi : 45 dk - 150.00₺ | Online Ücret: 150.00₺
 • Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
 • Kimya : 45 dk - 100.00₺ | Online Ücret: 100.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Ankara:
 • Çankaya
 • Ankara Gölbaşı
 • Keçiören
 • Mamak
 • Sincan
 • Yenimahalle

Yorumlar

Ö

Özge

Hocamızla online ders yapıyoruz. Çok güzel pdf ler sunuyor bizler için. Dersleri hocamızın tabletinden yapıyoruz bu nedenle çok aktif bir şekilde bizlere güzel şeyler yazıp çizebiliyor. Takıldığımız yerin görselini hemen İnternetten gösteriyor. Her ders bitmeden önce çözmem için bana bir test açıyor. Bu test de ben konuyu iyice pekiştirmiş oluyorum. Takıldığım noktalarda hemen bana yardımcı oluyor. Ders sonunda gerekli ödevlendirmeleri yapıyor. Ve en güzeli de günün sorusu etkinliğimiz. Her gün 1 Soru atıyor ve tüm doğru yanlış cevaplarımı kendisi bir tabloda topluyor. Hangi konularda sıklıkla hata yaptığımı daha iyi görmüş oluyoruz. Kimya dersinde gelişimimi gördükçe bende daha çok motive oluyorum. Ünitenin tam oturup oturmadığından emin olmadan diğer konuya geçmiyoruz. Gerçekten benimle ilgili çok güzel bireysel tablolar tutuyor benimle çok güzel ilgileniyor. Sizi çok seviyorum Pınar Hocam ❤️

Y

Yasemin

Mükemmel bir öğretmen dersi asla sıkmadan ve akılda kalacak şekilde anlatıyor. Sınavlarda başarılı olmamı sağladı. Herkese tavsiye ediyorum. İşini severek ve özverili yapan bir öğretmen arıyorsanız kesinlikle pınar hoca doğru adrestir.

k

kursad

eğer fen dersinden korkuyor ya da seviyor ve yapamıyorsan kesinlikle korkunu yeneceksin ve yapacaksın, öğrenciye kendisini özel hissettiren hiç temeli olmayan bir öğrenciye bile ogretebilen soru çözümlerinde de destek olan bir ogretmen. herşey için teşekkürler öğretmenim

F

Fatih Ö.

Kimya dersim için başvurduğum Pınar öğretmenim benim için öğretmenden daha fazlası oldu dersleri sevdirdi bana kendinden birşeyler kattı ogretmenden ziyade bir arkadaş bir ablam oldu. Pınar ogretmenimle tanışmak ders yapmak hayatımda ki belki dönüm noktam olabilir. Sayesinde beraber çok büyük şeyler basaracagimiza inanıyorum herkese tavsiye ederim ❤️❤️

G

Gökberk

Teşekkür ederim sayenizde oğlum dersini daha çok sevmeye başladı.Artık zorlamak zorunda kalmıyorum :)

S

Samet K.

Dersleri mantığıyla beraber anlatıyor ve herşeyi en iyi şekilde öğretebilmek için elinden geleni yapıyor. Dersler çok eğlenceli ve verimli geçiyor. Soru çözebilmemi geliştirdiğimiz için teşekkür ederim hocam. :)

A

Alican k.

Sayısal derslerde kendisini geliştirmiş okulu birincilikle bitirmiş eğitim seviyesi yüksek diksiyonu düzgün kendini bilen Baya kaliteli bi öğretmen şiddetle tavsiye ediyorum ayrıca kendisi yazar

E

Esra

Benim bile farkedemedigim konulardaki eksikliklerimi farkederek bunları tamamlamama yardımcı oldu. Ayrıca ekstra soru çözümleri de çok faydalı oldu. Teşekürler hocam

E

Emre K.

Kendisi çok iyi ve çok anlayışlı bir öğretmen. Ayrıca eğitim koçluğu alanında da uzman sizlere de çok şey katabileceğini düşünüyorum.

A

Ayşe A.

Gerçekten çok iyi bir öğretmen çok iyi anlatıyoRPG tavsiye ederim ve çok iyi bir kalbi var böyle bir öğretmeni seçeken çok şey kaybeder♥


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Pınar Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et