MATEMATİK , GEOMETRİ , FİZİK

Birbirimizi tanıyıp anladıktan sonra dersin problem olmadığını düşünen bir genç.
Profil Onaylandı
238 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 9 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Merhabalar ben Selim , İTÜ'de Elektrik Mühendisliği öğrencisiyim . Lise matematik ve fiziğine ,üniversite hazırlıklara yardımcı oluyorum . İki yıldır özel ders veriyorum . Eğer sizinde çocuğum nasıl hazırlanmalı , bu süreci yönetirken neler yapmalı ya da benim için en uygun kaynaklar nelerdir gibi sorularınız varsa benimle iletişime geçebilirsiniz.

10 Veli İle İletişime Geçti
2 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 3 gün önce
Online

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Öğrencisi

İSTANBUL KAĞITHANE SEYRANTEPE

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 553440XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Pdf kaynaklar , detaylı bir öğrenci karnesi , kendim hazırladığım ölçme denemeleri

Ben bir üniversite öğrencisiyim ve üniversiteme hazırlanırken elimden geleni yapıp birçok kişiden fikir aldım . Şimdi bunu kendim için bir maddi kaynağa dönüştürürken size de en dinamik dersi vereceğime inanıyorum.

dinamik düşünme , düzen , analitik bakış ve de öğrenme yeteneği.

Öğrencim ile konuşur derse ilgisini anlarım ve de seviyesini belirlerim bunların yanında eğer velisinden ve de öğretmeninden de bilgi alabilirsem çok daha başarılı olabilecek bir yol çizebilirim

Özel ders alacağınız öğretmeniniz ile iyi bir ilişki kurmanız gerekir bunun için de onunla dersler dışında da bir şeyler konuşup nasıl birisi olduğunu öğrenmelisiniz . Yapay bir ilişkide doğal bir öğrenim olamaz .

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 80 TL60 TL
Matematik Geometri 60 DK 80 TL60 TL
Fizik Genel Fizik 60 DK 80 TL60 TL
Yabancı Dil İngilizce 45 DK 70 TL50 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 7 24
SALI 7 24
ÇARŞAMBA 7 24
PERŞEMBE - -
CUMA 7 24
CUMARTESİ 7 24
PAZAR - -
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL EYÜP
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

9
Yorumlar
Yaşar A.
Oca 13, 2021
Ben gerçekten çalışıyordum ancak sürekli bu yeni nesil sorularda kafamın karışması, sorunun ne dediğini anlayamam gibi sebeplerle düşük netler yapıyordum denemelerde. Selim Hoca gerçekten derste ağırlıkla çözdüğü yeni nesil sorularla bu açığımı kapattı gerçekten sizin de böyle bir sıkıntınız varsa çok faydalı olacağını düşünüyorum .
Ayça .
Oca 13, 2021
Selim Hoca gerçekten çok keyifli bir insan. Ders mi çalışıyoruz yoksa sohbet mi ediyoruz anlayamadan konuları bitiriyor. Deneme sonuçlarından da ilerleyişden de memnunum. Genç ve enerjik biri ile çalışmak çok iyi oluyor, kesinlikle tavsiye ederim.
Merve G.
Oca 6, 2021
Okulda aldığım fiziğin bana yeteceğini sanmıştım daha sonrasında bunun yanlış olduğunu anladım ve hemen bir öğretmen arayışına girdim ve Selim Hocayı buldum. Fiziğe olan önyargılarım kırıldı ve fizik benim için zor bir ders olmaktan çıktı. Dersi o kadar akıcı ve sıkmadan anlatıyor ki saatlerce fizik dinleyebilirim. Zorlandığım konular artık gözüme o kadar zor görünmüyor Selim hocam sayesinde.Çözemediğim sorularımı da büyük bir merak ve öğrenme duygusuyla soruyorum. Akademik yönü dışında insan olarak da çok anlayışlı samimi ve eğlenceli birisi kendisi.
Yiğit Y.
Oca 1, 2021
Selim hoca ile çalışmak gerçekten bana çok faydalı oldu gerek sorulara bakış açısı gerekse anlatım tarzı ile konuyu mantığıyla kavramama çok yardımcı oldu kendisine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim
Elif .
Eki 24, 2020
Gerçekten verdiğin paranın karşılığını almak bu olsa gerek ben genel olarak sorular üzerinden anlayıp sınavı geçmeye çalışıyordum. Bana sorulara nasıl yaklaşmam gerektiğini öğretti Selim hoca bu sayede matematiği sevmeye başladım. Geometride neyi nerden çizeceğimi bilemezken artık soruyla bakışmaktan öteye geçtim hedefime ulaşmak yolunda azimle çalışma şevki veren nadir hocalardan birisi Selim hocam. Şakalı esprili dopdolu geçen dersinin su gibi akıyor sıkmıyor son Bi şey daha soru sorarken gerilmiyorum artık bilmiyorum demekten çekinmiyorum çünkü Selim Hoca da bir öğrenci olduğu için beni gayet iyi anlıyor.
Numan .
Eki 2, 2020
Üniversite sınavına hazırlanacağım seneye başlamadan önce içimde hep "Bu fiziği nasıl halledeceğim?" korkusu vardı. Şanslıyım ki Selim hocamla tanıştım. Dershane ve okul fizik öğretmenlerim gibi öğrenciyi anlamayan şekilde değil de kendisinin de öğrenci olması sayesinde öğrenciyi anlayan bir insan. Cana yakınlığı, motive edici konuşmaları ve ders anlatma taktiği sayesinde AYT fizikte yüksek net yaptım. Şuan bir üniversiteye yerleştiysem Selim Hocam sayesindedir.
Gülşah .
Eki 2, 2020
Geometri ile ilgili sıkıntılar yaşıyordum ve bu yüzden geometri ile aram bozuktu ne mutlu bana ki Selim Hoca ile çalışma fırsatım oldu. Geometriye farklı bir açıdan bakmayı ve onu benimsemeyi öğretti. Geometri çözmek zevkli bir hâl aldı.
Muhsin P.
Eki 2, 2020
Kendisi işini profesyonelce yapan dakik ve samimi birisi onunla çalıştığınız için kendinizi şanslı hissedebilirsiniz
Kemal .
Eki 2, 2020
Selim hoca ile çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendisi entelektüel bilgilerini ders anlatırken kullanır bu sayede dersi daha akılda kalıcı ve kalitelidir. Öğrenci olmasına rağmen çoğu öğretmenden daha iyi bir hitaba ve diksyona sahiptir.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.