Onlarca Para Döküyorum Ya Peki?

Yazar: Busra A. | 21.04.2021 - 1 dakikalık okuma. Görüntülenme: 2599
Onlarca Para Döküyorum Ya Peki?
Ö zel ders alıp onlarca para dökmeden başarıya en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Doğru adres özel dersten başkası değildir.

Günümüzde sıkça tartışılan konulardan biri de etkin eğitim nasıl gerçekleşir? Onlarca para döktüğünüz etüt merkezleri ile mi yoksa sadece okul yeterli midir? Cevap ikisi de değil.

Bireyi doğru tanımanın ona en verimli yolu göstermenin yolu özel dersten geçer. Kalabalık sınıf ortamlarında bir çocuğun kendini ifade etme şansı ne kadardır? Ya da anlamadığı bir soruyu rahatça sorabilir mi hiç sanmıyorum. Çözüm yolu çocuklarımız da ki özgüven eksikliğini giderip onların ilgi beceri ve yeteneklerini de göz önünde tutarak doğru bir yüz yüze eğitim alanı gerçekleştirmek.

Özel ders alanı da bunu başarıyla gerçekleştirmekte. Birçok kıyaslama seçeneği ve fiyat aralıklariyla siz de kolayca özel ders hocanızı seçebilirsiniz. Bir de özel ders daha pahalı diyen seslerinizi duyar gibiyim lakin yanılıyorsunuz. Dördüncü sınıftan beri etüt merkezlerinde onlarca kişinin bulunduğu sınıflarda eğitimimi sürdürdüm ve karşılığını alamadım sonuç olarak tekrar evde çalışmak zorunda kaldım ve bir şeyler yapmam gerektiğini fark ettim son sınıfta özel ders alarak aslında kaybettiklerimin karşılığını yeni yeni almaya başlamıştım.

Uygun fiyatlı özel dersler sayesinde tüm konuları hallettim üstelik ikinci bir tekrar yapmaya gerek duymadan. Hem bir öğrenci hem de bir özel ders veren birey olarak şunu söyleyebilirim ki en etkili eğitim biçimi kesinlikle özel ders. Aklınizda hiçbir soru kalmadan tüm sorunlarınızı cozebileceginiz harika bir alan.

Çok geç kalmadan siz de özel derslerden yararlanın ve başarıyı yakalayin.

 

Bir önceki yazımız olan "Hata ve Yanlış" başlıklı makalemizde gündelik hayatta yapılan hatalardan alınancak dersler hakkında etkiyici bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Yazar

Busra A.

MERHABA ONLINE OLARAK İNGİLİZCE ÖZEL DERS VERİYORUM. BUNA EK OLARAK İLKOKUL TAKVİYE DERSLERİ DE VEREBİLİRİM. SİZ DE İNGİLİZCENİZİ GELİŞTİRMEK VEYA SIFIRDAN BAŞLAYARAK YENİ BİR D...

Benzer Yazılar
Özel Ders Almak İsteyenler

Özel Ders Almak İsteyenler

Sevgili öğrenciler, veliler veya herhangi bir alanda özel ders almak isteyen değerli kişiler.

İngilizce Sunum Kalıpları Nelerdir?

İngilizce Sunum Kalıpları Nelerdir?

İngilizce sunum nasıl yapılır? İngilizce sunuma giriş cümlelerin nelerdir? İngilizce sunum kalıpları ve sunum hazırlama teknikleri sizlerle.

Ülkelerin ve Milletlerin İngilizce İsimleri

Ülkelerin ve Milletlerin İngilizce İsimleri

Ülkelerin ve milletlerin İngilizce isimlerini ve kullanım örneklerini sizler için hazırladık. Farklı bir ülkeden birisiyle tanıştığımızda kendimizi nasıl ifade etmeliyiz?

Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık

Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık

Matematik olimpiyatları nedir? Matematik olimpiyatlarına nasıl çalışılır? Matematik olimpiyatlarının tarihi nedir? Günümüzde matematik olimpiyatları ne zaman yapılmakta ve hangi sınıf öğrencileri katılmaktadır.

Yorumlar (0)
Makaleyi beğendin mi ?