MATEMATİK ÖĞRETMENİ

İstanbul Matematik Özel Ders
Ömer Faruk Çetin - MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Ömer Faruk Ç.

yıldız
Profil Onaylandı
6 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


İstanbul Matematik Özel Ders

13 Veli İle İletişime Geçti
4 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 4 yıl önce
Offline

Marmara Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Mezunu

İSTANBUL ÜMRANİYE ESENŞEHİR

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Eğitim - Öğretim sürecinde hem öğretmen performansı hem öğrenci için verimliliği en yüksek sistemin özel ders olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle tam performansımla öğrencilere katkı sağlamak adına özel ders veriyorum.

4 yıldır özel ders vermekteyim. Bunun yanında kolej ve dershane tecrübelerim var. Şuana kadar tüm öğrencilerime çok şey kattığım gibi onlarında hepsinden ayrı ayrı tecrübeler edindim. Bu tecrübelerimle her öğrenciye farklı şekilde yaklaşıp farklı şekilde ders işliyorum.

Öğrencilerin her birine kişisel yaklaşım ve kişisel ders planı uygulamaktayım. Öğrencimle koyduğumuz hedefe basamak basamak birlikte çıkıp hedeflerine ulaştırmanın mutluluğunu karşılıklı yaşayabiliriz.

Öğretmenlik yapmakla öğretmen olmanın arasındaki farkın bilincinde biriyim. Özel ders sürecinde sadece ders anlatarak değil, ders öncesinde ve sonrasında öğrencimi derse psikolojik olarak hazırlayıp aynı zamanda ders dışında da iletişim halinde kalıp ona özel ders sürecini olabildiğince verimli hale getiririm. Yaşımın genç olmasından ve öğrencilerime karşı otoriteyi baskıyla değil samimiyet ve içtenlikle sağladığımdan aramızda abi kardeş bağı olucaktır. Bu da öğrencinin derse ilgisini artırıp beraberinde başarıyı getirecektir.

Öğretmen merkezli değil öğrenci merkezli ders işleyişiyle öğrenci seyirci değil başroldedir. En güzel öğrenme yöntemini yaparak öğrenme olarak gördüğümden derslerimde genel itibariyle ön ayak olup sonrasında ara ara hatırlatmalarla onların kendilerinin konuyu keşfetmelerini çözmelerini ve anlamalarını sağlarım.

Özel ders alacağınız öğretmen ile öğrencinizin iletişimine çok önem verin. Unutmayın ki insan sevdiği ve önem verdiği insana karşı tüm algılarını açar. Bu da beraberinde verimli bir özel ders getirir.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Matematik Genel Matematik 60 DK 100 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 100 TL
Matematik Mantık 60 DK 100 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 18:00 22:00
SALI 18:00 22:00
ÇARŞAMBA 18:00 22:00
PERŞEMBE 18:00 22:00
CUMA 18:00 22:00
CUMARTESİ 18:00 22:00
PAZAR 10:00 18:00
İL İLÇE
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL KARTAL
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL SANCAKTEPE
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.