ogretmente4g92
 • Yüz yüze
 • Online
Şadi K. - Matematik ve Geometri Öğretmeni

MARMARA Ü. UYGULAMALI MATEMATİK ABD YÜKSEK LİSANS MEZUNUNDAN SINAVLARA HAZIRLIK- OKUL DERSLERİNE TAKVİYE

İstanbul / Başakşehir

10 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Geometri,Matematik +2 ders
Ege Üniversitesi / Fen Fakültesi / Matematik - Mezun
G

Gülay Hancıoğlu

Öğretmene gelen son yorum

Bu zorlu sınav yılında öğretmenimizi buradan tanıdık. Kendisi çocuğumun kazanmasında çok büyük pay sahibi. Biz çok şanslıyız. Öğretmenimize yaşamında nice nice başarılar dileriz.

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Öğrencilerimin genel çalışma planını hazırlamasına rehberlik ederim. 

Neden Özel Ders Veriyorum

Matematik ve Geometri pek çok öğrenci için  “aşılması güç bir engel” olarak görülüyor. Bunun aşılması için Matematiğin aydınlık dünyasını öğrencilerime sunmaya çalışıyorum.

Tecrübelerim

21 yıldır sayısız öğrencim istedikleri bölümleri, hedefledikleri okulları kazandılar. Ders notlarını yükseltebildiler. Bu konuda bir katkım olduysa/oluyorsa ne mutlu bana!

Size Neler Kazandırabilirim

Matematik başarını daha da arttırabilirsin!

Matematiğe karşı olumsuz önyargını kırabilirsin.

Sınavlarda yüksek net yaparak istediğin okulu kazanabilirsin.

Evet! Kesinlikle! 

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Yüksel Lisansımı Uygulamalı matematik ana bilim dalında Marmara üniversitesi fen bilimleri enstitüsünde yaptım. Her seviyede öğrencimin başarısını arttırmak için farklı farklı çözüm yöntemleri geliştiriyorum.

Dersleri Nasıl İşlerim

Derslerimi kendi hazırladığım fasiküller üzerinden işliyorum. Ancak öğrencimin eksik kaldığını hissettiğim durumlarda ilave anlatım ve soru çözümleri yapıyorum. Ödevlendirmelerimi; öğrencimin yapabileceği, yetiştirebileceği, eksiklerini tesbit etmemize yardımcı olacak biçimde planlıyorum.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Doğru öğretmeni bulalım. Peki ya özellikleri???

 • Konusuna hakim
 • İlgili
 • Öğrenci ve velisine karşı dürüst
 • Tecrübeli
 • Sabırlı
 • Disiplinli ve Programlı

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Matematik : 60 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Analitik Geometri - Matematik : 60 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Geometri - Matematik : 60 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Başakşehir
 • Bahçelievler
 • Bakırköy
 • Beşiktaş
 • Beylikdüzü
 • Küçükçekmece
 • Şişli
 • Avcılar
 • Bağcılar
 • Bayrampaşa
 • Beyoğlu
 • Büyükçekmece
 • Esenyurt
 • Zeytinburnu
 • Sarıyer
 • Kağıthane
 • Eyüp
 • Gaziosmanpaşa
 • Güngören
 • Sultangazi
 • Arnavutköy

Değerlendirmeler (23)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
G

Gülay H.

Bu zorlu sınav yılında öğretmenimizi buradan tanıdık. Kendisi çocuğumun kazanmasında çok büyük pay sahibi. Biz çok şanslıyız. Öğretmenimize yaşamında nice nice başarılar dileriz.


A

Ali H.

Kendisi yegenime ders vermişti oradan tanıdık şadi hocayı bizede derse geliyor çok memnunuz her kese tavsiye ederim


G

Gizem ö.

Şadi bey ile yine bu site üzerinden tanıştık.Kızım onun sayesinde Tyt ve ayt matematiği çok iyi yaparak Akdeniz üniversitesi tıp kazandı.Emekleri için kendisine müteşşekiriz.


G

Gökçe S.

Oğlum bu yıl sınava girdi ve tercihlerimizide Şadi hocamızın rehberliğinde gerçekleştirdik. Kendisine teşekkür eder yeni öğrencileri ile başarılı bir yıl dilerim.


G

Güven S.

Şadi hocamızı internetten tanıdık. Oğlumla konuştu. Burak da çok istedi hocasını. Biz çok memnunuz. Derslerimize devam edeceğiz. Herkese tavsiye ederim.


Ç

Çiğdem D.

Kızım özel okula gitmesine rağmen bir türlü istediği başarıyı sağlayamıyordu. Şadi beye çok teşekkür ediyorum. Biz ona güvendik ve karşılığını gördük. Kızım şimdi matematikte çok başarılı. Sınav notları çok iyi. Teşekkür ediyorum.


G

Gülşen Ö.

Değerli hocam kızıma çok iyi geldiniz. Matematikle ilgili korkularını yendi, yapabildiğini gördü.Sayenizde artık kendine güvenen bi öğrenci. Şu anda sizin verdiğiniz ödevleri mutlulukla yapıyor, ben de gülümseyerek onu izliyorum.


Ş

Şenol

Şadi bey hem yeğenime hemde kızıma öğretmenlik yaptı. Beyefendiliği ilgisi alakası bilgisi tecrübesi ile örnek bir öğretmendir. Her veliye tavsiye eder saygılarımı sunarım.


H

Helin

Tanışma dersimizle birlikte geometriye bakışım değişti. Matematiği zaten severdim ben. Ama geometriyi sanki hiç yapamayacakmışım gibi geliyordu. Açıkçası zor değil, insan yeterki doğru şekilde çalışsın. O zaman olur bence. Hocanın etkiside önemli tabii. Şadi hocama teşekkür ediyorum buradan. Geometriyi ve tabikide matematiği hem çok seviyor hemde sevdiriyor. ?❤️


Ş

Şeref Ö.

Öğretmenimiz tecrübesiyle bilgisiyle ilgisiyle kişiliğiyle takdire değer bir kişidir. Biz çok memnunuz. Kendisinin yönlendirmesiyle oğlumuzun başarısı artıyor. Çok teşekkür ediyorum


B

Buse S.

İşini büyük bir titizlikle yapan canım hocam, hazırladığınız ders notları sayesinde kitaplar arasında boğulmadan az zamanda tüm konuyu kavradım. Her ünitede görmem gereken farklı soru tiplerini gördüm. Böylece matematikte hız kazandım. Diğer derslere de zaman ayırabildim. Bende emeğiniz büyük ?


N

Nisa A.

Bana çok emeğiniz geçti hocam. Kendime gelmemi sağladınız. Amaçladıklarımı hayata geçirme konusunda bahane yaratmamayı, tam tersi çözüm üretmeyi öğrettiniz. Bende hep özel bir yeriniz olacak Şadi hocam. Sevgiyle kalın...


B

Batuhan B.

Şadi hocam mezuna kalıp çok bunaldığım bir dönemde karşıma çıktınız önce bana umut verdiniz, yapabileceğime inandırdınız. Bana hem öğretmenlik yaptınız hem ağabeylik ettiniz. Bir an olsun yılmadan motive ettiniz. Sayenizde hayatımda çok şey değişti. Üniversiteyi kazanabildiysem sizin sayenizde, iyi ki varsınız


R

Reyhan

Şadi bey önce oğlumun sonrada kızımın öğretmeni oldu. Bize katkısı çok büyük. Özverili fedakar ve işini çok seven bi öğretmen gerçekten. Disiplini hiç elden bırakmıyor. Çocuklarımla diyaloğuda çok iyi. Eğer çocuğun içinde varsa ortaya çıkarıyo diyebilirim. Şadi beye teşekkür eder anne babalara tavsiye ederim.


Ş

Şule Y.

Şadi hoca bir yıldır oğluma hem özel ders veriyor hem de çalışkanlığı, nezaketi, güleryüzü ile kişilik olarak örnek oluyor. Oğlumun matematiği çok gelişti, ergenlik döneminin verdiği agresif tavırlardan eser kalmadı. Minnettarım Şadi hocam


N

Nuray K.

Kızımın matematik dersinden alt yapısı çok zayıftı, bir anne olarak özel ders arayışına girip pek çok matematikçi ile tanıştık ve derslere başladık. Ancak verim alamadık. Sonunda Şadi Bey karşımıza çıktı, hocamız kızımın eksiklerini tespit edip en temelden öğretti. Bol bol test çözdürdü. Şu an kızımın en sevdiği ders matematik! İyi ki varsınız hocam


Y

Yaren E.

Son sınıfta sıralamam çok düşük geldi. Şadi hocam dedi ki 1 yıl bekle seni hazırlayalım. Bana güven verdi. Yönlendirmesiyle Eczacılık bölümünü kazandım. Buradan kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.


Ç

Çetin C.

Sadi beyin oğluma çok faydası oldu. İyi bir insan iyi bir öğretmen. Allah razı olsun ondan.


D

Damla Ö.

Şadi hoca sayesinde üniversite sınavına girip matematik sorularını gördüğümde çok rahatladım. Çünkü sorular derste çözdüklerimizin çok benzeriydi. Bütün heyecanım geçti ve başarılı bir sonuç elde ettim. Tüm emekleriniz için çok teşekkür ederim.


E

Esra

Şadi hocadan 11. ve 12. sınıfta özel ders almak eğitim öğretim hayatımda yaptığım en doğru adım oldu. Hocam matematik ve geometri derslerini öğretmenin yanı sıra diğer derslerime nasıl çalışacağım konusunda bana rehberlik etti. Matematik ve geometri derslerini bana çok iyi kavrattı ve bol soru çözmemi sağladı. Şadi hoca sayesinde bugün hayallerimdeki okul olan İstanbul Teknik Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Herkese tavsiye ederim.


H

Haldun Ö.

Hocamız sağolsun gerek disiplinli olmasıyla, gerek bilgisiyle tecrübesiyle çocuğumuza çok büyük katkısı oldu. Bizi çokgüzel yönlendirdi. Keşke daha önce tanışsaydık. Herkese tavsiye ediyorum.


Ş

Şengül Ş.

Hocamızdan çok memnunuz. Oğlum ders çalışmaya başladı. Seneyede hocamızla devam edicez inşallah.


E

Elmas

Kızım matematiği Şadi hocamla sevdi. Soru çözmeyi, ders çalışmayı öğrendi. Kendine güveni geldi. Çok teşekkür ederiz.


ogretmente4g92

Şadi K

Teşekkür ederim Elmas hanım. Nida nın yeni başarılarına da şahitlik edeceğimize inanıyorum...


Şadi Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmene Sorulan Sorular

800

60 Dakikalık Ders

227 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle 4 saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 123 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 482 kişi ders almak için başvuru yaptı.