ogretmenopai9h
  • Yüz yüze
Bahadır B. - Matematik

Derslerimi asla ezbere dayalı işlemem. Matematiği mantığıyla öğretmeye çalışır ve öğrencilerimi sıkı bir şekilde takip ederim.

Kocaeli / İzmit

10 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Genel Matematik,Eğitim Koçluğu +1 ders
İstanbul Teknik Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi / Matematik Mühendisliği(İngilizce) - Mezun
F

Fatma Nur

Öğretmene gelen son yorum

Bahadır hoca çok tecrübeli ve alanında gerçekten çok iyi bir öğretmen. Oğluma geçen yıldan beri matematik dersi aldırıyoruz ve oğlumun en sevdiği ve...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

KİTAP DESTEĞİ, DÜZENLİ DENEMELER, ÖDEV TAKİP SİSTEMİ

Neden Özel Ders Veriyorum

Tecrübelerim

10 yılı aşkındır özel ders vermekteyim ve sayısız öğrencim oldu. Ortaokul seviyesinden lisans seviyesine kadar her yaş grubuyla çalıştım. Şu anda Kocaeli'de özel bir kurumda Matematik ve Geometri derslerine girmekteyim. 

Ayrıca kendim özel öğrencilerimle Matematik ve Geometri dersleri yapmaktayım. Genel matematik dersleri dışında TALES, KANGURU,TUBİTAK Bilim Olimpiyatlarına da hazırlanan öğrencilerle özel dersler yapmaktayım. Ayrıca bölgemizin güzide okullarından olan ENKA Teknik Okullarının ve TÜBİTAK Fen Lisesinin yapmış olduğu özel sınavlara yönelikte çalışmalar yapmaktayım. 

Size Neler Kazandırabilirim

Ögrencilerim için Matematik dersini çok iyi bir şekilde öğretmek ve matematiği eğlence haline getirerek her zaman rakiplerinden önde olmasını sağlamak.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Özel bir eğitim kurumunda matematik ve geometri dersleri vermekte olup ayrıca kendi özel ders öğrencilerime Matematik ve Geometri ve dersleri veriyorum.

Dersleri Nasıl İşlerim

Derslerimi öncelikli olarak konu anlatımı ve bol miktarda öğrencinin karşılaşabileceği soru tarzlarında soru çözümleri yaparak öğrencinin konuyu iyice kavramasını sağlıyorum ve ardından öğrenciye muhakkak ödev veriyorum ve ödevlerin takibini veli ile beraber yapıyorum. Öğrencilerden her gün düzenli olarak ödevlerin yapılması hakkında rapor istiyorum. Ders dışında öğrencilerin yapamadığı soruları WhatsApp üzerinden göndermelerini istiyorum ve çözümlerini aynı şekilde öğrencilerimle paylaşıyorum. Böylece kesintisiz bir eğitim ile daha etkili öğrenim süreci sağlamış oluyoruz.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Özel dersi; zayıf öğrencinin alması gerekliliği yanlıştır. İyi veya çok iyi öğrenciler de özel ders takviyesi yapmalıdır. Çünkü 1 saatlik özel ders; 5-6 saatlik sınıf dersine bedeldir.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 900.00₺ |
Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 45 dk - 750.00₺ |
Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 900.00₺ |
Geometri - Matematik : 60 dk - 900.00₺ |

Ders Verdiği Konumlar

Kocaeli:
  • Başiskele
  • Gölcük
  • İzmit
  • Kartepe
  • Derince

Değerlendirmeler (27)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
F

Fatma N.

Bahadır hoca çok tecrübeli ve alanında gerçekten çok iyi bir öğretmen. Oğluma geçen yıldan beri matematik dersi aldırıyoruz ve oğlumun en sevdiği ve en iyi olduğu ders matematik oldu Bahadır hocamın sayesinde. Oğlumda Bahadır hocayı çok seviyor derslerini dört gözle bekliyor. Bahadır hocayı herkese tavsiye ediyorum. Tanıdığımız en iyi eğitimcilerden birisidir kendisi. İyi ki varsınız ve emekleriniz için çok teşekkürler Bahadır hocam🙏


N

Nuran

Çok tecrübeli ve kaliteli bir eğitmen. Kaliteli bir matematik öğretmeni arıyorsanız doğru kişi Bahadır hoca diyebilirim.


M

Mehmet

Bahadır hoca ile lise dönemi boyunca çalıştık. İyi ki kendisi ile tanıştım. Ufkunuzun açılmasını istiyorsanız çalışabileceğiniz nadir hocalardan birisidir kendisi. İyi ki sizi tanıdım hocam. Teşekkürler tüm emekleriniz için…


M

Mehmet T.

Bahadır hoca ile ders işlemek kesinlikle çok zevkli. Matematiğin büyüsünü hissettiriyor size. Bahadır hocamın dediği gibi matematik fark yaratır. Bence bu farkı Bahadır hoca ile çok güzel yaratabilirsiniz.


Y

Yasemin

Oğlumuza matematik dersi için takviye almaya karar verdiğimizden itibaren özel ders aldığımız üçüncü hocamız. Diğer hocalarımızda muhakkak iyilerdi ancak Bahadır hoca bizce şu ana kadar tanıdığımız branşında en iyi hocadır. Oğlumuzu matematikte fazlasıyla tatmin etti ve başarısında çok büyük katkısı oldu. Bahadır hocayı hiç düşünmeden herkese tavsiye ediyorum.


C

Ceren

Oğlumun favori hocası. LGS hazıelıkta beraber çok iyi sonuç aldık. Teşekkürler Bahadır hocam?


F

Fatih B.

Bahadır hoca eğer bir araba markası olsaydı kesinlikle Maserati olurdu. Başka söze gerek yok düşünmeden ders alabileceğiniz hiç bir konuda en ufak pişmanlığınız olmayacak bir hoca ❤️


K

Kerem

Bahadır hocam en başta çok enerjik.Dersin nasıl bittigini anlamıyor insan ezber değil işin mantığını anlatır ki daha kalıcı olur soru cözerken pratik çözümleri var bahadır hocamın.eger hemen gozle görülür bir ilerleme kaydetmek istiyorsanız dogru adrestesiniz.


O

Oğuz

Matematik dersini Bahadır hocadan dinlemek ayrı bir deneyim. Fen lisesi okumama rağmen okul hayatım boyunca hiç görmediğim şeyleri gösterdi bana. Biliyorum sandığım bir çok şeyi aslında bilmediğimi bahadır hoca gösterdi. En basitinden temel kavramlar konusunu asal sayıları vs. bildiğimi sanırdım ama bilmiyormuşum meğer ama bahadır hocam sayesinde artık biliyorum:)) Bahadır hocam cansınız:))


S

SALİH

Matematikte pratiklik, hız, mantık istiyorsanız Bahadır hoca gibisi yok. Yeter ki siz isteyin Bahadır hoca ile çok hızlı bir şekilde tüm konuları kısa bir sürede bitirebilirsiniz. Yaşayarak gördüm:):) Hızlı bir şekilde tüm konularınızı bitirerek soru çözümü üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Hedefiniz yüksekse kesinlikle doğru hoca.


A

Azra

Bahadır hoca ile lgs hazırlık zamanımızda oğluma ders aldırmıştık. Bahadır hocamın takibi ve ilgisi ile oğlum fen lisesini kazandı ve şu anda 11. sınıfa geçti. Bu seneden itibaren tekrar kendisinden ders takviyesi alacağız ve yks sınavına bahadır hoca ile şimdiden başlayacağız inş lgsde olduğu gibi oğlumda üniversite sınavını bahadır hoca ile birlikte başaracaklarına inanıyorum. Bahadır hocam gerçekten çalışabileceğiniz çocuklarınızı gözünüz kapalı teslim edebileceğiniz bir eğitimci. Herkese tavsiye edebilirim rahatlıkla.


F

Fatih B.

Bahadır hocamız alanında çok iyi,tecrübeli ve pratik birisi gerçekten. Hiç tereddütsüz matematik-geometri dersi alıp gözle görülür ilerleme kaydedebileceğiniz bir hoca ?


S

Sinem

Kısa sürede çok yol almak isteyenler için en iyi hoca diyebilirim. Matematiği halletmek isteyenler için gerçejten bahadır hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim.


R

Recep

Kocaeli'de sayılı öğretmenlerden birisidir bence. Branşına çok hakim ve öğrencisini sadece matematikte değil hayatta da doğru yönlendirebilen bir hoca.


M

Mert

Matematiğin büyülü dünyasına girmek istiyorsanız kesinlikle rehberiniz Bahadır hoca olmalı. Matematiğin gerçekten nasıl sevileceğini bahadır hoca ile öğrendim. Bahadır hoca matematiğe aşık bir öğretmen ve size de matematik sevgisini aşılayacaktır.


A

Ali K.

Kaliteli ve güler yüzlü bir eğitimci ile çalışmak istiyorsanız kesinlikle doğru kişilerden birisi Bahadır hocadır. Hiç pişmanlık yaşamayacaksınız. Alanında çok iyi bir öğretmen. Tavsiye ederim herkese.


H

Halil

Matematikte pratiklik hız ve mantık istiyorsanız kesinlikle Bahadır hocayı tek geçerim. Derslerde sizi çok şaşırtacak ve eğleneceksiniz.


İ

İlayda

Bahadır hocayla arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık ve bir yıl matematik desteği aldık. Oğlumun en sevdiği favori öğretmeni oldu. Matematik dersini severek yaptıklarını hep gördüm. Bahadır hoca güler yüzlü alanında çok iyi bir eğitimci. Çocuğuma sadece matematik dersi vermekle de kalmadı onun koçluğunuda yaparak herşeyiyle bizzat ilgilendi ve çoçuğumun başarısında emeklerinin çok fazla olduğunu belirtmem gerekli. Eğer sizde iyi bir eğitimci ile başarıya ulaşmak isterseniz ben kesinlikle Bahadır hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim.


A

Azra

Bahadır hoca ile matematik dersi yapmak ayrıcalık. Bir yıldır ders alıyorum ve 15 net ile başladığım matematikte 30 netin altına düşmüyorum. Hiç bir zaman ezber yaptırmadı her zaman mantığını sorgulamamı istedi mantığını anlattı bir matematikçi gibi düşünmeyi öğretti ve yaptığı yönlendirmeler ile bakış açım tamamen değişti. Hedeflerimi yüksek tutmamı sağladı. Kocaelide kesinlikle ders alınabilecek nadir bir öğretmen bence. Teşekkür ediyorum size Bahadır hocam.


A

Ahmet K.

Tavsiye ederim çok başarılı ve kaliteli bir eğitmen.


S

Sibel

Bahadır Hocamız titiz ,çalışkan ,dersine hakim ,profosyonel, bir öğretmen .Kesinlikle çalışılması tavsiye edilebilecek biri.Kızımın denemede matematik neti 2 katına çıktı.


M

Mesut

Bahadir hocanin en onemli ozelligi ogrenci ile kurdugu iletisim ve ona vizyon vermesidir. Ogrencinin hayattan beklentilerini belirleyip kariyer planlamasi noktasinda cok onemli tavsiyeler vermektedir. Bunun yaninda aile ile kurmus olsugu guven iliskisi sayesinde gozunuz arkada kalmaz. Dersi herkes anlatir ama egitim bahadir hocadan alinir. Tum destekleriniz icin tesekkurler hocam. Sonsuz teşekkür ederim


F

Filiz E.

Bahadir hoca ile 5 aydır çalışmaktayız.Çok sabırlı ve anlayışlı biri oğlumuzla ilgili bütün sıkıntılarımız da yanımızda oldu. Oğlum 20 soruyu yapamazken şimdi 100 soruya kadar ulasti. Alanında çok başarılı tekrar tekrar anlatmaktan asla sıkılmıyor. Anlamadığı soruları oğlum gönderdiğinde hemen cevaplıyor.Her şekilde oğlumun yanında olduğunuz için teşekkür ederim.Her zaman kibar ve güler yüzlü olduğunu da ekliyeyim.


R

Raşit

Pratiklik,zamandan tasarruf ve en önemlisi başarıya ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz


S

Sibel

Zamanında gelen ,disiplinli, telefonla herzaman ulaşabileceğiniz ,oğlumun matematik ve geometride favori öğretmeni Kesinlikle tavsiye ederim


A

Anne M.

Hocamız daha ilk derste kalitesini gösterdi, oğlumun dersleri iyi olmasına rağmen testlerde iyi sonuç gelmiyordu. Inşallah istediği bölümü kazanacak bu sene. Teşekkürler hocam, kaleminize kuvvet. :)


H

Hatice

Bahadır hocamızdan geçen sene mezuna kalan kızım için ders aldık ve kızım istediği üniversiteyi hocamız sayesinde kazandı. Bahadır hoca sadece ders sırasında değil diğer zamanlarda da sıkıntı yaşadığımız sorularda online destek vererek kesintisiz bir öğrenme imkanı sundu. Öğrencilerini her gün takip eden işini hakkıyla yapan bir hoca. Bahadır hocama tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Bahadır hocayı herkese de tavsiye ediyorum.


Bahadır Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

900

60 Dakikalık Ders

140 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle 1 saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 517 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 305 kişi ders almak için başvuru yaptı.