ogretmenke76y3
  • Yüz yüze
  • Online
Ayşenur Ş. - Fen Bilimleri ve Matematik Öğretmeni

Marmara Üniversitesi mezunu tecrübeli İlkokul-Ortaokul-LGS hazırlık fen bilimleri ve matematik öğretmeni

İstanbul / Sarıyer

7 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Fen Bilgisi,Genel Matematik
Marmara Üniversitesi / Atatürk Eğitim Fakültesi / Fen Bilgisi Öğretmenliği - Mezun
T

TURAN

Öğretmene gelen son yorum

8. Sınıf öğrencisi kızıma matematik ve gerektiği zamanlarda fen dersleri verdi. Ders anlatımı ve ilgisinden son derece memnun kaldık.

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Eğitim danışmanlığı ve öğrenci koçluğu, tüm derslerinde takip ,yeni nesil öğretim programları, analitik düşünme, kaynak önerileri, gerektiğinde online eğitim desteği, ilkokul ve ortaokul matematik-fen bilimleri

Neden Özel Ders Veriyorum

Mesleğimi,öğrencilerle çalışmayı,bir öğrenciye hem öğretmen hem abla hem arkadaş olabilmeyi,bilgilerimi ve güzel duyguları paylaşmayı çok seviyorum.

Tecrübelerim

İlkokul 2ve3.sınıf
Ortaokul,liseye hazırlık
Lise,üniversiteye hazırlık aşamasında olan öğrencilerim oldu. 6sene tecrübem var.

Size Neler Kazandırabilirim

Sistemli ve birikimli olmayı,kalıcı öğrenmeyi,sıkılmadan zevkle çalışabilmeyi.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Dersleri Nasıl İşlerim

Sessiz bir ortamda,birebir,sıkmadan,dinlenerek,öğrenciden dönütler alarak işlerim.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Tam olarak nasıl bir öğretmen ile çalışmak istediğinize karar verin.Öğretmeniniz ile iletişiminizi sağlıklı bir şekilde kurun ve beklentinizi açıkça belirtin.Özel ders karşılıklı bir çalışma işlemi olduğu için en önemlisi doğru iletişim.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 750.00₺ | Online Ücret: 750.00₺
Fen Bilgisi : 60 dk - 750.00₺ | Online Ücret: 750.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
  • Beşiktaş
  • Beyoğlu
  • Kağıthane
  • Sarıyer
  • Şişli

Değerlendirmeler (9)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
T

TURAN

8. Sınıf öğrencisi kızıma matematik ve gerektiği zamanlarda fen dersleri verdi. Ders anlatımı ve ilgisinden son derece memnun kaldık.


B

Beril

Giriş yapmak istiyorum ama olmuyor işte o


B

Birgül K.

Sınava hazırlık dönemi boyunca bütün sorularımıza cevap veren öğrencimizin bütün eksiklerini saptayıp üzerine giden çok verimli dersler geçirdiğimiz Ayşenur hocama çok teşekkür ederim. Sayesinde öğrencimiz matematik ve fen bilimleri branşlarında çok güzel başarılar elde etti. Danışman koçluğu, güler yüzü ve ilgisi için bir kez daha minnettarım.


D

DUYGU

Ayşenur Hoca yaşı genç olmasına karşın; duruşu, tavrı, ders anlatim tekniği bakumindan çok tecrübeli bir öğretmen hissi uyandırıyor. Oldukça etkili bir anlatima sahip.Ders süresini verimli kullanıyor.Online derslerde de cok başarilı.Biz kendisiyle Nisan ayinda tanuştik LGS sınavına hazırlanan oğluma 2 ay gibi kısa bir zamanda Fen Bilgisi dersinde oldukça mesafe kat ettirdi,oğlumun netleri 2 den 16 ya çikti .Ayrica sicak ve güler yüzlü oluşuda oğlumun derse adaptasyonunda etklii oldu.Kendisine çok teşekkür ediyoruz...


S

Serpil

Ayşenur hanım yaklaşık 1.5 yıl boyunca 8. Sınıf öğrencisi oğluma matematik ve fen dersleri verdi. Oğlum ve bizim açımızdan çok verimli geçti. Ders hakimiyeti ve güler yüzü sayesinde iyi bir yıl geçirdik. Kendisine çok ama çok teşekkür ederiz.


E

Emre E.

Tecrübesi çok, oldukça anlayışlı, öğrencinin nasıl öğrenebileceğini anlayıp öğrenciye göre dersi anlatıyor Ayşenur öğretmenimiz. Öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda ders süresini sonuna kadar verimli işliyor. Okuldaki sınavlarımıza yardımcı olduğu zamanlarda eğer süremiz yetmediyse ve öğrenci eksik kalıyorsa dersi ders saatinden daha uzun tuttuğu oluyor. Lgs için fen bilgisi ve matematik derslerin de çok ilerleme katettik ve lgs de beklediğimizin çok üstünde net alabildik. Çok iyi bir öğretmen olmasının yanında çok da iyi eğitim koçu. Çok teşekkür ederiz Ayşenur Hocam


Y

Yasin

Hayatım da gördüğüm en mükemmel fen bilgisi öğretmeni. Kendisine sürekli geliştiren ve her ortamda öğrencilerine destek olmak için elinden geleni yapan bir öğretmendir. Online veya yüz yüze ders almak isteyen herkese Ayşenur hocayı tavsiye ederim.


e

emel

Ayşenur Hanım Merhaba, 10. sınıf Matematiği için sizinle görüşmek istiyorum. İletişime geçerek bilgi verirseniz sevinirim.


F

Fatma

9.sınıf çocuğuma derslerine yardımcı olabilek ve yakın yerde ikamet etmesi (kolay gelebilmesi açışindan)öğretmen arayışımız var. Adres;örnek mah


Ayşenur Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

750

60 Dakikalık Ders

299 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle 7 saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 238 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 334 kişi ders almak için başvuru yaptı.