ogretmenjy2n8k
  • Yüz yüze
  • Online
Selim Y. - İngilizce Öğretmeni

Yüksek lisans mezunu 10 yıllık İngilizce öğretmeninden, sınavlara yönelik, genel ve özel amaçlı ve okula destek İngilizce eğitimi

Çanakkale / Çanakkale Yenice

10 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: İngilizce
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi / Eğitim Fakültesi / İngilizce Öğretmenliği - Mezun
İ

İclal Soytürk

Öğretmene gelen son yorum

Selim hocamla İngilizce öğrenmek ayrıcalık ?Sağduyulu,iyi bir eğitmen ,alanında başarı diyince tek kelimeyle tavsiye ederim ?

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Merhaba, yabancı dil eğitim sürecinde yoğun eğitim son derece önemlidir. Bu bağlamda, siz değerli öğrencilerimin eğer yoğun ders talebi bulunursa (haftada 3'ten fazla ders saati) olduğu takdirde ders saati ücretim 90 tl'dir.

Aynı durum grup dersleri için de geçerlidir. İki kişilik grup dersi ücret talebim, herbir öğrenci için 90 tl'dir. Grup sayısı arttıkça bu rakam daha da makul bir seviyeye kadar inecektir. 

Neden Özel Ders Veriyorum

İngiliz dersi, özel bir destek olmadan ileri seviyelerde ya da konuşma ve yazma gibi becerilerde sürdürülebilir değildir. Bu yüzden, ingilizcesiniz ileri seviyelere taşımak ve konuşma ve yazma becerilerinde kendilerini geliştirmek isteyen herkese bu alanda yardımcı olmak isterim. 

Tecrübelerim

10 yıllık İngilizce öğretmeniyim 

Size Neler Kazandırabilirim

İngilizce konuşma becerilerini akıcılık, doğruluk ve uygunluk açılarından geliştirmenize yardımcı olacağım, bu konuda benim en büyük yardımcım 10 yıla yakın mesleki tecrübem ve kullandığım zengin materyaller olacaktır. 

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

İngilizce öğretmenliği lisans ve tezli yüksek lisans mezunuyum. Uzmanlık alanlarım konuşma becerilerinin öğretimi ve konuşma becerilerini ölçme ve değerlendirme üzerinedir. 

Dersleri Nasıl İşlerim

İngilizce derslerinde öğrencilerin beklentileri hızlı bir şekilde konuşabilmek olmaktadır. Bu son derece makul bir istektir. Ancak, öğrencilerimizin düştüğü hata herhangi bir teorik eğitim almadan bunu yapmak istemeleridir. İngilizce derslerinde yapılan en büyük hatalar ise, öğrencilere teorik anlatımın yanı sıra büyük oranda sadece gramer ağırlıklı boşluk doldurma, çoktan seçmeli test gibi alıştırmalara yer verilmesidir.

Ben derslerimi, öğrencinin ihtiyacı olduğu teorik bilgileri sunmanın yanı sıra, o teorik bilgileri konuşma pratikleri ile pekiştirecek aktiviteler ile aynı zamanda günlük hayatın içerisinde bulunduğumuz durumlara yönelik konuşma aktiviteleriyle konuşma becerisini kazandırmak üzere işliyorum. 

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Bu konuda tavsiyem, online ders almaktan çekinmemeli, mutlaka deneme dersi istemeleri ve derste öğrenilenleri pekiştirmek adına mutlaka ders dışı okuma ve dinleme aktivitelerine ağırlık vermek olacaktır. 

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

TOEFL - Yabancı Dil : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
YDS - Yabancı Dil : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
İngilizce - Yabancı Dil : 45 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
İngilizce - Yabancı Dil : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi - Yabancı Dil : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
IELTS - Yabancı Dil : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Çanakkale:
  • Çan
  • Ezine
  • Biga
  • Çanakkale Merkez
  • Bayramiç
  • Çanakkale Yenice
  • Çanakkale Ayvacık

Değerlendirmeler (1)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
İ

İclal S.

Selim hocamla İngilizce öğrenmek ayrıcalık ?Sağduyulu,iyi bir eğitmen ,alanında başarı diyince tek kelimeyle tavsiye ederim ?


Selim Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

500

60 Dakikalık Ders

36 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 255 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 563 kişi ders almak için başvuru yaptı.