ogretmeng4jh8q
 • Yüz yüze
 • Online
Ünal C. - SINIF ÖĞRETMENİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ

Özel ders bizim işimizdir. Asla unutmayalım öğretemeyeceğimiz çocuk yoktur.

Ankara / Çankaya

10 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Öğrenme Güçlüğü,Okuma Yazma +2 ders
Gazi Üniversitesi / Gazi Eğitim Fakültesi / Sınıf Öğretmenliği - Mezun
Y

Yeliz

Öğretmene gelen son yorum

Ünal hocam 1 numaradır👍👏👏

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Özel ders boyunca öğrencilerimin istendik hedeflere ulaşması için ne gerekiyorsa onu mutlaka ve mutlaka yapıyorumdur.Çocuğunuz anasınıfını yeni bitirmiş ve 1.sınıfa başlayacak olması ve Pandemi sürecinde kaygılarınız var ise buradayız.Aynı şekilde 1.2.3.4.sınıf seviyelerinde desteğe ihtiyaç duyuyorsak buradayım.1

Neden Özel Ders Veriyorum

Açıkçası sürekli eğitimle iç içeyim.O kadar yoğun çalışmalar arasında bazen yaptığınız emeği görecek şanslı velilerim olmadığını gördüm.Hiç değilse açık ve net olarak ne istediğini bilen Veli ve öğrenciler için bu yola girdim.Özel dersin daha anlaşılır olduğunu gördüm.Öğrenci ve Veli beklentisinin çok daha anlamlı olduğunu gördüm.Açıkçası keyifli bir şekilde çalışıyorum.1

Tecrübelerim

Yıllardır özel eğitimle iç içe yaşıyor gibiyim.15 yıldır alanın içindeyim.500 ü aşkın öğrenciyle çalıştım.Rehabilitasyon kısmından ve özel öğrencilerimle çalışmaya devam ediyoruz.

Size Neler Kazandırabilirim

Size neler kazandırabiliriz?Mutlaka ve mutlaka neredeyiz,ne yapabiliriz gibi sorulara mutlaka verimli çalışma katabiliriz.Amacım öğrenci gerçek performansının ortaya çıkmasını sağlamaktır.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Ankara’da yaşıyorum.Özel eğitim öğretmeniyim.Evliyim ve işimi çok seviyorum.

Dersleri Nasıl İşlerim

Derslerimde öğrencinin kavrama becerilerine göre en uygun yöntem ve tekniklerle yola devam ediyorum.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Bazen düşünüyorum özel desteğe ihtiyacım olan çocuğum olsa özel okul yerine mutlaka sağlam bir özel eğitim öğretmeni bularak yola devam ederdim.O kadar çok şikayet varki bazen hocam ben bu öğretmeni sevmedim.Hiç mi işten anlayan yok gibi eleştirileri sürekli duyuyoruz.Ders almak isteyen velilerimden iyi öğretmeni mutlaka ve mutlaka bulmalarını isterim.Çocuğumun derslerine takviye amaçlı özel ders Öğretmeni arıyorum.Pandemi sürecinde eba derslerine destek verip okuma yazma öğrenmeye yardımcı bir öğretmen arıyoruz.Anasınıfı,1.2.3.4.sınıfa geçen öğrencimiz için okuma yazma ve temel matematik üzerine özel ders almak istiyoruz gibi taleplerinizin hepsine yardımcı oluruz.İletişim numaramdan arayıp ya da mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Dil ve Konuşma Bozuklukları - Özel Eğitim : 30 dk - 400.00₺ | Online Ücret: 400.00₺
Oyun Abisi - Okul Öncesi Eğitimi : 30 dk - 400.00₺ | Online Ücret: 400.00₺
Sınıf Öğretmeni : 30 dk - 400.00₺ | Online Ücret: 400.00₺
Down Sendromu - Özel Eğitim : 30 dk - 400.00₺ | Online Ücret: 400.00₺
İşitme Yetersizliği - Özel Eğitim : 30 dk - 400.00₺ | Online Ücret: 400.00₺
Dil ve Konuşma Bozuklukları - Özel Eğitim : 30 dk - 400.00₺ | Online Ücret: 400.00₺
Okuma Yazma : 30 dk - 400.00₺ | Online Ücret: 400.00₺
İlköğretim Takviye : 30 dk - 400.00₺ | Online Ücret: 400.00₺
Öğrenme Güçlüğü - Özel Eğitim : 30 dk - 400.00₺ | Online Ücret: 400.00₺
Yaşam Koçluğu - Kişisel Gelişim : 30 dk - 400.00₺ | Online Ücret: 400.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Ankara:
 • Altındağ
 • Çankaya
 • Elmadağ
 • Etimesgut
 • Ankara Gölbaşı
 • Keçiören
 • Mamak
 • Pursaklar
 • Sincan
 • Yenimahalle

Değerlendirmeler (30)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
Y

Yeliz

Ünal hocam 1 numaradır👍👏👏


S

Selçuk Y.

Ünal Hoca ilk günden farkını belli ediyor.Doğru teşhis koyması çok büyük avantaj oldu.Ona göre de eksikleri tamamlıyor.Gonul rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.Biz çok memnun kaldık.


Z

Zeynep

Ünal Hocamla iyi ki yollarımız kesişmiş. Kızımda ögrenme güclügü vardı 1 sene ders aldık Ünal hocamdan. Kendisi bu konuda çok bilgili, sabırlı ve istikrarlıydı baslarda cok caba sarfettik ama kızımda zamanla Ünal hoca’ya cok alıştı. Bekledigimizden cok daha erken okuma yazmayı ögrendi. Ünal Hocam iyi ki varsınız hakkınızı asla ödeyemeyiz. Ve iyi ki yollarımız kesişmiş…


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum✅


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum ✅


F

Fatma g.

Ben de Ünal hocama bu platformdan buldum ve bize daha 3 gündür geldi bu 3 günde oğlum hiç okumayı bilmezken ne kadar yol kat ettiğini gördüm çok teşekkür ederim Ünal hocaya çok disiplinli çok temiz anlayışlı bir öğretmen çok teşekkür ederim hocam ❤️🇹🇷👏


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum.


z

zuhal

oğlumda disleksi ve hiberaktif teşhisi konuldu.ünal öğretmenimiz sayesinde çok yol kat ettik.hiç başaramıyacağını düşündüğüm oğlum bu gün arkadaşlarıyla aynı konuda.en çok disiplin kural ve ders programları sayesinde başardık.güvenle ders aldıra bilirsiniz


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


P

Peri T.

yaklaşık 8 aydır oğlum icin ders alıyoruz haftada 3 gün.3.sinifa giden oğluma temelden başlayıp özel okulların ogretemedigi şeyleri kazandırdı sagolsun.Dakik ve disiplinli bir öğretmen,biz memnunuz herkese tavsiye ederim.


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


E

Ebru

Kızım 1.sınıfa başladığında dikte de zorlandığını farkettim. Ünal hocaya ulaştım ve çok hızlı dönüş sağladı. Hemen derslere başladık hem disiplinli hem de çocuk dilinden anlıyor. Kızım dersini sabırsızlıkla bekliyordu. Okulda sorunlarımız çözüldü ve kızımın kendine güveni arttı. Her zaman Ünal hoca destek oldu ders dışında da sesli mesajlarıyla motive etti. İşini sevmesi ve çocuklara özenli davranması çok önemliydi. Biz çok memnun kaldık.


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


K

Kemal

Ünal hoca, çocuğumuza 1 senede oluşturulamayan temelleri, sadece ilk 6 derste sanki sihirli bir değnek gibi oluşturmaya başlayan başarılı, övgüyü sonuna kadar hak eden değerli bir eğitmen. Başka alternatif aramaya gerek yok, sonuca ulaşmak için tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Sizi iyi ki tanımışız, iyi ki yollarımız kesişmiş.


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


K

Kezban

Öğrenme güçlüğü olan oğlumun ihtiyacı neticesinde araştırma yaparken ÜNAL hoca ile tanıştık 2 yıldır kendisinden ders alıyoruz çok memnunuz özverili ve disiplinli bir öğretmen özel ders arayanlara kesinlikle tavsiyemdir özellikle disleksi sorunu olanlar çok memnun kalırlar kendisi bu alanda eğitim almış bir öğretmen (bir kaç günde sertifika alıp özel eğitim öğretmeniyim diyenlerle karıştırmayın) emekleri için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


M

Meriç

İki yıldır özel ders alıyoruz oglumda dıkkat dagınıklıgı vardı suan cok ıyı unal ogretmen sayesınde


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


K

Kadır

Ünal hocamıza çok teşekkür ederiz. Anlatımı sabrı çok güzel mutlaka tavsiye ederim :)


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


F

Fatih Y.

İlkokul 1. Sınıf öğrencisi oğlumuza okuma yazma konusunda takviye gerekince kendisiyle tanıştık. Sınıf öğretmeninin de takdir ettiği üzere, Ünal Bey'in çok büyük katkıları oldu. Bugün karne günü ve gelişmeyi karnede de görebiliyoruz. Öneririz.


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


M

Mehtap

Ünal hocamızı 2.sınıf öğrencisi oğlumun 1.dönem matematik notunun orta seviyede gelmesi üzerine buldum.Sadece 4 ay gibi kısa bir sürede 2.dönemde karnemizi düzeltmemizi sağladı.Karnemiz düzeldi ama biz yine de kendisi ile takviye eğitime devam edeceğiz.Ne kadar teşekkür etsek az hocam,geçen yıl uzaktan eğitimle boşa geçen zamanımızı en verimli şekilde geri verdiniz.Diğer derslerde görüşmek üzere :)


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


T

Tuğba A.

Çok iyi ve başarılı bir öğretmen bizim için yaptıklarına teşekkür ederiz


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


A

Ayşe y.

Ünal öğretmen işinin hakkını veren ve bı çocuğun yıllar sonra bile iyiki benim öğretmenim olmuşsunuz diyeceği bı ogretmen.isini hakkıyla yapan çok nadir insanlardan iyiki tanimisiz sizi hocam ?


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


S

Sule y.

Ünal öğretmen bizim en buyuk kurtaricimiz. Ders sevmeyen odevden kacan oglum sayesinde o sorumlulugu aldı..Her zaman sordugumuz sorulara cevap verir elinden geleni fazlasiyla yapar . Alaninda en iyi desem abartmış olmam .


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


E

Emirhan E.

Suana kadar tanidiğim en iyi hocasin varlıgin icin sagolasin biliyorum ki hep benim yanimdasin seni cok seviyorum koca yurekli ogretmenim ...


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


N

Nehir N.

Aamir Khan 'ın "Yerdeki Yıldizlar" adlı filmindeki resim öğretmeni gibi bir öğretmen. Çocuğum onun sayesinde okumaya başladı. Ödevlerini yapıyor ve sorumluluk taşıyor. Okuyamıyor ve yazamıyordu. Iyiki ünal öğretmenle tanıştık. Sağolsun. Vicdanı ve merhameti, sabır ve yönlendirmesiyle çok yol aldık. Saol ünal ögretmenim. Iyi ki varsın.


M

Mücella Ş.

Gerek öğrencileri ile olan iletişimi gerek onlar üzerindeki olumlu etkisi düşünüldüğünde,son derece başarılı ve kendi alanındaki öğretmenler arasında en iyisidir diyebilirim.


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


Y

Yücel .

Değerli Ünal Öğretmenimiz oğlumuz Recep Sencer 'in okuldan sürekli çağrılarak çocuğunuz sorunludur derse katılmıyor dediği öğencisini çok 2 ay gibi kısa bir zamanda akıcı bir şekilde kitap okur ve özgüveni tavan yaptırararak oğlumun ve bizim psikolojimizi düzeltmiştir. Öğretmenimize çok teşekkür ediyoruz Allah Razı olsun. İşini Aşk ile yapan Ünal Öğretmenimiz herzaman ailemizin bir parçası olamaya devam edecektir.


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


E

Evin p.

Eksiklerimizi cok iyi tamamladik Tam tercih edilecek bir hoca herkese öneririm. Kendisine desteğinden dolayı çok teşekkür ederim.Bilgisiyle kesinlikle Unal Hoca...


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


R

Rabia O.

Ünal hocamız ile başladığımız bu yolculuk henüz 3 aylık sürecini tamamlamış olmasına rağmen, 4. Sınıfta olup da henüz okuma yazmayı çözememiş matematiğin m’sini bilmeyen oğlum şu an okuyor yazıyor çarpıyor. Sadece bu mu elbette değil. Evimize getirmiş olduğu kural disiplin düzeniyle artık öyle umut doluyum ki. Candan samimi maddiyata önem vermeyen bu hocamız aldığı cüzi ücretin çok fazlasını sonuna kadar hakediyor.


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


G

Gülden

Ünal Öğretmenimizle uzun zamandır çalışıyoruz. Henüz okula başlamamış çocuğuma okuma yazma dersi veriyor..Pandemi sürecinde dışarı adım atamayan çocuğum, evde yüz yüze eğitimle daha iyi bir başlangıç yapsın istedim . Ünal öğretmen o kadar tecrübeli ve işini o kadar layıkıyla yapıyor ki , öğretmenlik mesleğinin her türlü hakkını veriyor. Sadece ders vermekle kalmıyor aynı zamanda sosyal duygusal gelişimini her türlü destekliyor. Ders süresi boyunca çocuğumu gözlemliyor. O yokken aynı şekilde destekleyelim diye bizleri de derse dahil ediyor . Her türlü materyali kullanıyor. Hem yazmasını, hem okumasını derslerin olmadığı günlerde bile takip ediyor. Çocukla iletişimi o kadar başarılı ki hayran kalıyorum. Ve inanılmaz sabırlı. Çocuğu yormayan, bunaltmayan bir tarzı var. 1,5 saatin her dakikası dolu dolu ve eğlenceli şekilde ilerliyor. Biz onunla çalıştığımız için çok mutluyuz ve çok güzel bir başlangıç yaptık. Birlikte daha da ilerleyeceğiz.


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


M

Muazzez

2.sınıfa giden oğlum okuma ve yazmada zorluk yaşıyor desteğe ihtiyacımız var Ünal ört bize ulaşabilirseniz çok seviniriz teşekkürler


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


M

Menekşe M.

İlkokul 1.snf da zorlanınca destek amaçlı öğretmen arayışımız oldu. 2. Snf bitene kadar4 ogretmen değiştirdik.Cocugumda öğrenme geriliği mi var, biz de mi bir sorun var diye stres içinde boğuşurken ,bu site sayesinde (Allah'ın sevgili kuluyuz) Ünal hocayı bulduk. Cocugumdaki değişimi anlatamam. Biz 10 dk masada oturtamazken, Ünal hocam sayesinde 2 saat keyifle calisiyorlar.Desteğiniz, ilginiz ve özverinìz için çok teşekkür ederim hocam.


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


F

Firdevs k.

Özel ders aldıracaksanız kesinlikle Ünal hoca diyorum Ulaşamayacağı hiç öğrenci yok bence her nabza vereceği bir şerbeti var Çok memnun kalıp ben ve diğer velileri gibi sizde çok dua edeceksinizdir kendisine Rabbim onun gibi öğretmenlerin sayısını artırsın


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


A

Aysun .

Ozel egitimin en özel ogretmeni.Oglumun unal bey ile tanışması bizim icin cok buyuk bir şanstı.kendisi gayet sabırlı cok guzel yuregi olan bir ogretmendir.oglumun okuma yazma toplama çıkarma vs ilerlemesinde büyük rolü olup aileye verdiği destegiyle alaninda ki en başarılı öğretmen diyebilirim.kendisine burdan çok tesekkur ediyor onun gibi ogretmenlerin cogalmasini diliyor sonsuz saygilarimizi sunuyoruz.


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


A

Ayşe

Ünal Bey çocuklara karşı tutumu ve ilgisi ile çok başarılı bir öğretmen oğlumda da bunu birebir gördüm. Eğer özel dersse mutlaka Ünal Bey olmalı


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


M

Mihriban H.

Ders isleyis tarziyla her seviyeyi anlatabiliyor, anlamadigimizda tekrar tekrar anltiyor, hicbir seyi bosvermiyor.Eksiklerimizi cok iyi tamamladik Tam tercih edilecek bir hoca herkese oneririm. Bilgisiyle kesinlikle Unal Hoca...


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


I

Ibrahim b.

%90 engelli çocuğumuza okuma yazma öğreten en değerli hocamız başarılarılariniz daim olsun kendiniz gibi ozverili öğretmenler yerleştirmeniz dileğiyle yolunuz açık olsun


ogretmeng4jh8q

Ünal C

Çok teşekkür ediyorum


Ünal Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

400

60 Dakikalık Ders

605 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle 1 saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 584 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 307 kişi ders almak için başvuru yaptı.