ogretmeneddh4b
 • Yüz yüze
 • Online
Harun K. - matematik öğretmeni

25 yıllık deneyim ile TYT AYT Matematik Geometri dersleri vermekteyim.

Ankara / Çankaya

10 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Genel Matematik,Analitik Geometri +1 ders
İnönü Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi / Matematik - Mezun
A

Ahmet Numan

Öğretmene gelen son yorum

Harun Hoca ile bu site sayesinde tanıştım ve bi süredir düzenli olarak ders alıyorum. Kendi yerinde özel derslere uygun, öğrencilere özel güzel bir...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

- akıllı tahtada ders

- konu konu özel ders föyleri 

- çözemediği soruları , hangi kaynak olursa olsun anında ekranda açıp çözme

- her ders ödev kontrolü

- diğer derslerden eksik konuları için özel ders imkanı

- ders haricinde planlı olmak kaydıyla ders  çalışma ortamı

 

Neden Özel Ders Veriyorum

İnsanı hayata bağlayan yaptığı iştir. İşini seven insan mutludur. Mutluluk aynı zamanda elde edilen sonuçlarla orantılıdır. Öğrencilerimin üniversiteyi kazandıklarında yaşadıkları mutluluk , beni bir sonraki sezona daha heyecanlı  başlatıyor. Derslerden sonra akşam oturup bilgisayarın karşısına  o gün anlatılan konuyu nasıl daha iyileştirip de  bir sonraki dersi daha kolay , daha anlaşılır,  daha öğretilir çalışmasını yapmak bana zevk veriyor. çünkü bir kişinin kazanmasına yardımcı olmak çok güzel bir şey , anlatılmaz yaşanır. 

Tecrübelerim

1998 yılından buyana farklı kolej  ve  dershanlerde  ders verdim. Bu süre içerisinde yüzlerce öğrencimin hayallerine ulaşmasında katkıda bulundum. 

Size Neler Kazandırabilirim

Matematik konusunda dönüm noktanız olabilirim.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

24 yıldır 10 larca öğrenciye 

Tıp, mühendislik, hukuk ve daha birçok fakülte kazanmalarında destek oldum.

Dersleri Nasıl İşlerim

tablet

akıllı tahta

Kendi hazırladığım ders notuyla

Bire bir  ofis ortamında

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Özel ders almaya karar veren bir öğrenci , kesinlikle sadece bu iş ile uğraşan bir öğretmen ve deneyimli bir öğretmen araştırıp bulmalı. 

Sadece 40 dakika boyunca bir kitaptan rasgele soru çözen biriyle çalışmak özel ders olmaz.

 

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Geometri - Matematik : 45 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Analitik Geometri - Matematik : 45 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Genel Matematik - Matematik : 45 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Ankara:
 • Çankaya
 • Yenimahalle
 • Etimesgut
 • Ankara Gölbaşı
 • Çankaya
 • Keçiören
 • Altındağ
 • Etimesgut
 • Mamak
 • Pursaklar
 • Sincan

Değerlendirmeler (60)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
A

Ahmet N.

Harun Hoca ile bu site sayesinde tanıştım ve bi süredir düzenli olarak ders alıyorum. Kendi yerinde özel derslere uygun, öğrencilere özel güzel bir ortam oluşturmuş. Özel ders sistemine çok hakim olan bir hoca. Dersleri Harun Hocanın hazırladığı fasiküller üzerinden ilerletiyoruz. Fasiküllerde her çeşit sorudan çokça soru çözümleri yapıyoruz. Ben Harun Hoca ile derslere başladıktan sonra matematik denemelerinde net artışları görmeye başladım. Kesinlikle tavsiye ederim.


B

Burcu K.

Harun hocadan kpss matematik dersi alıyorum. İlk dersten itibaren bilgi birikimini, tecrübesini ve profesyonelliğini anlıyorsunuz. Matematikle aramdaki duvarı yıkan tek hoca kendisi oldu diyebilirim. Dersi işlediği alan ve yöntem kendisini diğer özel ders veren hocalardan ayırıyor. Ayrıca “ sadece matematik alanında uzmanlaşmış olması” benim tercih sebebim. Bu yüzden kendisini gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Kendisine de çok teşekkür ederim🙏🏼


Y

Yİğitcan

Ayt matematik çözemiyordum aslında dershaneye gitmiştim ama bir türlü soruları çözemiyordum sorunun ne olduğunu da anlamıyordum. Harun hocam dersi soru tipleri üzerinden öğretiyor hem konuyu öğreniyorsunuz hem soru tiplerini çoğunu görüyorsunuz. Bunun yanında ders işleyişi iyi. Matematikten ders almak için birini arıyorsanız kesinlikle öneririm


B

Beren İ.

Harun Hocamla tanışalı 1-2 ay olsa da şu ana kadar bana kattıkları 1-2 senelik bilgi diyebilirim. Kendisiyle çalışmaya başladığımdan beri sorulara bakış açım, matematiğime olan güvenim ve netlerimde gözle görülür bir artış oldu. Çözdüğümüz sorularda önce o konuyu kavrayıp sonrasında hem o konuyu hem de geçmiş konuları beraberinde içeren soruları çözdükçe matematik anlamında sürekli farklı şeyler öğreniyorum ve öğrenmeye devam ediyorum. Piyasanın en güzel kaynaklarından ödevlendirilmesi ve düzenli kontrolü de cabası.Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kendisine şu ana kadar bana kattıkları ve ileriki süreçte katacakları için şimdiden çok teşekkür ederim.


N

Nisan

Harun Hoca’yla tanistigimda matematikten umidi kesmek uzereydim ancak bana bir sansim oldugunu gosterdi. Kendi nitelikli notlariyla bir suru soru tipini cozuyor ve konuyu iyice anlamanizi sagliyor. Daha once birkac tane matematik ogretmeniyle calismama ragmen en iyi anladigim ve cidden farkini gordugum tek hoca oldu. Kisa bir sure once calismaya baslamamiza karsin simdiden matematik netlerimde kaydadeger bir artis goruyorum ve sorulari cozerkenki eski ozguvenimi tekrar kazanmami sagladi. Matematikten iyi bir sonuc istiyorsaniz Harun Hoca’yi sonuna kadar tavsiye ederim.


s

selin a.

harun hocam ile geçen sene sınava birkaç ay kala çalışmaya başladık. matematik temelim neredeyse hiç yoktu. çok kısa bir süre boyunca ders alabilmeme rağmen ayt matematikte 20 net üstü çıkardım. şimdi ikinci mezun senemde de tekrar beraber çalışıyoruz ve öğrencisi olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. kendi hazırladığı fasiküllerle kolaydan zora matematik dersini sevdirerek anlatıyor ve piyasanın en kaliteli kaynaklarından ödevlendirme yapıyor. eski ve yeni nesil sorularla bakış açınızı genişletiyor. sayesinde asla önceden asla çözemeyeceğimi düşündüğüm zor kitapları  çözebiliyorum. matematik netlerim artmaya başladı. ilk mezun senemde dershaneye gitmiş biri olarak harun hocamdan ders almaya başladıktan sonra keşke kendisiyle daha önce tanışsaymışım dedim. okulda veya dershanede başka öğretmenlerin atlayabildiği noktaları en ince detayına kadar anlatıyor. kendisinden ders almayı düşünenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. neredeyse sıfırdan başlayıp şimdi denemelerde güzel netler çıkarabiliyorsam harun hoca'nın emekleriyle. teşekkür ederim her şey için hocam :)


M

Melisa

Harun Hoca sayesinde matematikteki eksiklerimi çok hızlı bir şekilde kapatmaya başladım. Hazırladığı ders fasikülleri sayesinde konuları çok iyi anlıyorum. Sınavlarıma da yardımcı oluyor.


E

Eşe

Oğlum için bir matematik öğretmeni ararken Harun bey'in cv'sinden çok etkilendim. Üç çoçuğuna da Harun öğretmenden ders aldıranlar, aradan yıllar geçse de Harun hocanın notlarını atmaya kıyamayan hatta müfredat değişmese çocuğuna da kullanırım diyen yorumlar beni etkiledi. Derslere başladık. İyi ki de başlamışız.İşini gayet ciddiyetle ve severek yapan bir öğretmen, kendisinin hazırladığı notlar ve sorular gerçekten çok değerli. Öğretmenimiz ferek derse hakimiyeti, gerek donanımı, gerek bilgisi gerekse tecrubesi ile oğlumu kısa sürede motive etti. Oğlum dersleri ve ödevleri gayet istekli yapmakta


T

Tuğrul M.

Harun hoca ile tanışalı 5 ay oldu. Matematik beni tedirgin eden bir dersti. Ama Harun hocam ile tanıştıktan sonra matematik zevk aldığım ve başarılı olduğum bir ders haline geldi. Destekleri için hocama teşekkür ederim.


S

Serhat M.

Herkese merhaba. Ben Tuğrul Metin’in babasıyım. 12. sınıfta Harun hoca ile tavsiye üzerine tanıştık. 5 aylık bir çalışma sonucu her hafta girdiği deneme sınavlarındaki matematik netlerinde belirgin bir artış gözlemledim. Ayrıca çalışma düzeninde de olumlu yönde değişiklikler oldu. Öğrenciyi takibi ve kontrolü çok iyi. Harun hocanın üniversite sınavına olan motivasyonunu da çok fazla artırdığını düşünüyorum. Teşekkürler Harun hoca.


U

Umut B.

Harun hocam ciddi anlamda alanında çok iyi bir öğretmen şu an aktif olarak birlikte ders yapıyoruz zaten. Kendi anlatım teknikleri ve kendi hazırladığı fasiküllerle birlikte çok daha iyi anlıyorum ve konuları daha iyi kavrıyorum. Aynı zamanda kendisi sınav hazırlık sürecinde her zaman koçluk yapar gibi akıl veriyor kesinlikle deneme amaçlı bile olsa bir kere görüşün konuşun derim kendisi bana göre gördüğüm en iyi matematikçilerden birisidir.


M

Mihrimah A.

Merhaba ben Mihrimah. Kötü bir matematik temelim olmasına rağmen Harun Hocam sayesinde 2018 TYT'de 30.25 AYT'de 36.5 net ile ilk senemde hayalim olan tıp fakültesini kazandım. Kendisinin hazırladığı ve her çeşit soru tipinin yer aldığı föyleri ile temelden eğitime başlayıp her seviyede soru çözmesi ve her zaman motive edip yol göstermesi sayesinde değişen sınav sisteminin ilk senesinde dahi başarılı oldum. Ondokuz Mayıs Üniversitesi tıp Fakültesinden mezun olup hayallerimi gerçekleştirmeme yaklaşık 1 sene kaldı şuan kardeşim de kendi hayalleri için Harun Hocam ile üniversite sınavına hazırlanıyor. Hedefini, hayallerini gerçekleştirmek isteyen herkesin tercihi Harun Hocam olmalı. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.


Ç

Çiğdem T.

Harun Hoca çok başarılı ve alanında çok iyi bir öğretmendir. Kızım sayesinde matematiği sevdi ve çok iyi bir üniversite kazandı.


Y

Yakup

Harun öğretmeni 20 yıldır tanırım. İsini çok titizlikle yapar.öğreticiliği mükemmeldir.çok öğrenciyi üniversiteli yaptı.Kesinlikle tanımalısınız.


S

Sertac

Harun hocam alanında çok başarılı ve çevresi tarafından çok beğenilen bir matematik öğretmenidir. Kesinlikle tavsiye ederim.


M

Mürsel T.

Harun hocamla yıllardır tanışıyoruz. Birlikte çalışma fırsatı bulduğum ve dersine girdiği her öğrenciden hakkında güzel yorumlar aldığım bir matematik öğretmenidir . Her seviyede öğrenciyle çalışabilen ve öğrencinin seviyesine uygun materyal hazırladığına şahit oldum. Özveri ile disiplinle öğrencilerini sıkı takip ederek başarıya ulaşmalarını sağlar. Aynı zamanda öğrencilerin yeri geldiğinde öğretmenleri yeri geldiğinde tecrübesiyle yol gösteren bir rehberleri gibi çalışır.


S

Sezai Y.

Öncelikle anlamamak elde degil. Öğretici sorular olsun pekiştirmek için yeni nesil sorular olsun hepsi YKS 1.oturum ve 2.oturuma kesinlikle uygun bir dönüm noktası diyebilirim. Tavsiye ederim..


K

Kübra

Harun hocamdan lise yılların da ders almıştım çok güzel anlatımi ve harika notları ile matemetik ile aramızda kuvvetli bir bağ kurmanıza yardımcı oluyor ve çok emek veriyor herşey için tesekkur ederim harun hocam


V

VELİ

Harun hocam matematik konusunda harika bir öğretmendir.. Harun hocamı tanıyan herkes bu dediklerime katılacaktır.. Ders anlatamı soru çözümü öğrencilerle olan ilgisi mükemmeldir.. Öğretmen öğrenci ilişkisi yerine daha çok abi kardeş ortamında rahat bir şekilde herkesin seviyesine uygun bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyor.. Ve mutlaka başarılı sonuçlar alıyor.. ben Kırıkkale den öğrencisiyim.. Mutlaka tavsiye ederim.. Matematik konusunda bir yerlere gelmek istiyorsanız Harun hocamla tanışmanızı tavsiye ederim.. herkese sevgiler saygılar..


G

Gültekin

Harun hocamla tanışmamız komşumuz vasıtasıyla oldu.Kizim ve oğluma Özel ders verdi.İkiside derslerinden memnun kaldılar.Herkeze tavsiye ederim.


K

Kemal B.

Harun hoca matematiğe bakış açımı değiştirdi. İşinin hakkını vermeye çalışan müthiş bir insan. Fasikülleri aşırı öğretici


E

Ercan

Harun hocam lise dönemimde matematiğe bakış açımı değiştiren saygın bir kişi. Alanında tartismasiz uzman. Her daim tercih edilecek birisi...


Ö

Özge

Kendine özel ders anlatımı ile her soru kalıbını anlatması hocamızın tecrübesini ortaya koyuyor keşke daha erken tanısaydım..


L

Levent K.

Öğrenciyle iletişimi,ders anlatım yöntem ve teknikleriyle gerçekten başarılı bir öğretmendir Harun hocam.Ankaradada bu işi gayet profesyonel olarak yapan bir öğretmen arkadaşımız olarak bilinmektedir.Kendisine başarılar dilerim.


S

Salih

Harun hocamla iki yıl birlikte çalıştık mesai yaptık tanıdığım öğretmenler içinde işini aşkla ve özveriyle yapan,profesyonelce yaptığı eğitim hizmetine sahip çıkan üretken değerli bir öğretmen arkadaşımdır


M

Mustafa G.

Harun Hocam lise yıllarında matematik öğretmenimdi. Duruşu, ders işleyişi ve engin tecrübesi ile bir çok kişinin hayatına dokundu. Sayesinde ben de matematik öğretmeniyim. Saygilarimi iletirken, çok daha fazla öğrenciyi de ışığıyla aydınlatmasını dilerim.Göstermiş olduğu ilgi ve emeklerine ne kadar teşekkür etsem az olur.


E

Ercan

Harun hocamı uzun yıllar beraber çalıştığımız, hem öğrenciyle iletişimi, hem de ders tecrübesi olarak kendini çok iyi yetiştirmiş, yeniliklere de açık olan değerli bir meslektaşım olarak tüm öğrencilere tavsiye ediyorum.


A

Alican b.

Harun hoca ile tanışmak en büyük bir şans . Kendi adıma konuşuyorum 12 yıl oldu hala notlarını saklıyorum meslek lisesi çıkışlı olarak beni matematik aşığı yapan değerli kıymetli hocama abime sonsuz teşekkürlerimi sunarım.İyiki tanımışım seni hocam.


T

Tuğçe

Sevgili Harun hocam bilgisiyle tecrübesiyle öğrencilerine matematiği sevdiren ,ışık olan ,mesleğini çokça severek yapan hocam şiddetle tavsiye edilir?


S

Selahattin T.

Kızım Selin Harun hocam sayesinde matematikten 39 net net yaptı. Bu başarısında hocamızın etkili ve teknolojik ders işleyiş yönteminin payı çok fazla. İyi ki ders almışız.


H

Hande

Harun Hoca matematiği sevmemi sağlayan kişiydi diyebilirim. Sayesinde matematik artık eğlenceli ve zevkle sorularını çözebildiğim bir ders haline gelmişti. Kendine has öğretim teknikleriyle alanındaki kişilerden farklı biri olduğunu söyleyebilirim.


E

Esma P.

Harun Hocam sayesinde matematiği çok sevdim bugün kendim iyi bir matematik öğretmeni olduysam Hocamın emeği vardır üzerimde çok teşekkür ederim hocam.


M

Mehtap

Alışılmışın dışında anlatım tarzıyla kullandığı materyaller sayesinde matematiği öğreten, öğrenirken keyif aldığınız biridir Harun hoca.Bugün üniversitede matematik bölümü okuyan biri olarak söylüyorum iyi ki tanışmışım iyi ki tecrübelerinden faydalanmışım.


H

Hasan h.

Harun hocayı yirmi beş yıldır tanırım gerek kişiliğini gerek çalışkanlığını her zaman takdir etmişimdir kendi kızımında öğretmeni idi kızım Harun hocanın özverili desteği ile inşaat mühendisi oldu çevremizde sayamayacağım kadar öğrencilerin üniversitelerde çok iyi bölümler kazanmasına destek oldu Harun hoca her şeyin en iyisini en zorunu başarır her zaman yanındayım başarılar Harun hocam.


N

Nevzat Y.

"Marifet iltifata tabidir" demiş atalarımız. Fakat başarı söz konusu olduğunda, genelde öğrencinin devam ettiği Devlet veya Özel Eğitim Kurumu belirtilir. Ama arka planda kalan, başarılı öğrencilerin güzergâhlarını belirleyen ve adeta lokomotif görevi gören özel ders veren, eğitimcilerimiz unutulur. Bu husus gözardı edilmeyecek kadar da önemli bir mevzudur benim için.. Neden .... ? Çünkü; Ben üç evladımın da YKS sınavlarında, Harun Kıvanç hocamın verdiği dersler ve motivasyonla, başarılarının gururunu yaşamış bir ebeveynim. Çocuklarımın keyifle matematiği ve öğrenmeyi öğrenmelerine şahit oldum. 2020 yılında ikiz kızlarım, Azra Tuna YIMAZ Marmara Hukuk Fakültesine ve Ayten Dua YILMAZ Ordu Tıp Fakültesine yerleştiler. Bu yıl da oğlum Muhammed Bermek YILMAZ Eşit ağırlık alanında, istediği hedef olan, Ankara'da ki hukuk Fakültelerine girebilecek iyi puanı ve sıralamayı yakalayarak bir kez daha ailemizi ve hocalarını gururlandırmıştır. Bu başarıda kuşkusuz, şeksiz tek mimar vardır, o da Harun Kıvanç hocamızdır. Emek verdiği her öğrencim adına, kendisine minnet ve hürmetle teşekkür ediyorum. Nevzat YILMAZ


A

Ahmet

Harun hocam tecrübesiyle bilgisiyle beni mestetti. Gösterdiği kısa yollar o kadar işime yaradı ki bazı soruları işlemsiz yapabiliyorum. Kullandığı ders notları dersimizi çok akıcı yapıyor. Kendisinden çok memnunum.


K

Kezban K.

Harun hocam öncelikle bir öğretmen olarak öğrenci seviyesine inebilen, tecrübesini aktarabilen bir öğretmendir... Mevlana'nın dediği gibi ne kadar bilirsen bil karşı tarafa aktarabildiğin kadardır bildiğin sözünün gerçekten bildiğini karşı tarafa aktarabilen ender kişilerdendir. Gönül rahatlığı ile Matematik dersi alabilirsiniz. Zamanınızın boşa gitmeyeceğine emin olabilirsiniz...


Ö

Öznur

Harun hocayı bayadır tanırım çok severim. Harun hocamız çok düzenli ve planlı bir şekilde dersi anlatır. Ondan ders aldığım için çok mutluyum bana çok şey kattı ve onunla ders yaparken hiç sıkılmıyordum☺️☺️


M

Mehmet D.

Harun Hocamı uzun zamandır tanıyorum. Bazı kurumlarda beraber çalıştık. Öncelikle alanında çok iyi. Öğrenci ile iyi iletişim kuruyor, onların seviyelerine uygun dersi işliyor, onlara matematiği sevdiriyor. Sevgili öğrenciler, hedefiniz ne olursa olsun Harun Hocamı tavsiye ediyorum. Zaten ders almaya başladıktan sonra siz de farkını fark edersiniz. Mehmet Deniz Kimya Öğretmeni


Y

Yılmaz

Alanında gerçekten çok iyi ve donanımlı. Gelişmelere hemen ayak uydurup kendini güncelleyen ve ders aktarımı mükemmel bir ögŕetmen.


S

Semanur

Matematik deyince tek akla gelen kisidir bende harun hoca uzerine baska hoca tanimam.kendi notlari sayesinde tum soru tarzlarini gosteriyor ve ben 2 saat alirdim haftada 2 saat bir oturusta nasil gecerdi anlamazdim hic sıkıcı degil ve gercekten isini cok guzel yapan bir ogretmen.ben suan kirikkalede ikamet etmekteyim harun hoca gibi bir ogrtmen icin ankaraya gel git yaparak bile ders alirim cunku ustune baska hoca tanimam.kesinlikle kacirilmayacak bir hoca.herkese tavsiye ederim.


M

Mikail

Harun hocamda her konuya has fasikül şeklinde ders notları vardı bu notlar sayesinde bir konuya ait bütün soru tiplerini kaçırmıyorum. Ders esnasındaki iletişimi hiç sıkıcı değil dersler çok alıcı geçiyor. Kendisine çok teşekkür ederim emekleri için. Biz çok memnun kaldık..


M

Münevver

Harun hocama emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok kaliteli tecrübeli bir eğitimci ve matematikçi. Özel ders için matematikçi arayan herkese tavsiye ederim.


Y

Yusuf

Harun hoca gerçekten işinde tecrübeli, işini çok iyi yapan, matematiği ezberletmeyen, iyi bir şekilde öğreten öğretmendir. Şuan matematikte geldiğim seviyeyi kendisine borçluyum. Herkese tavsiye ederim.


G

Gizem

Harun hocam çok akıcı ve anlaşılır bir şekilde öğrencinin seviyesine göre ders anlatıyor. Kendi hazırladığı kaynakları kullanıyoruz ve ayrıca piyasanın en kaliteli yayınlarını takip ettiriyor. Oralardan ekstra ödevlendirmeler yaparak zor soruları da çözmemde yardımcı oluyor. 2022 AYT sınavında 35 matematik yaptım. Kendisine emeğinden ötürü çok teşekkür ediyorum.


A

Ali A.

Harun hocama çok teşekkür ediyorum. Sayesinde çocuğum 40 sorudan 39 net yaptı. Ders almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.


A

Ahmet

Harun hocayla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım ve kızıma matematik ve geometri dersleri verdi. Kızımın tıp fakültesi ni kazanmasında Harun hocanın çok katkısı vardır. Şimdi de 11. sınıfta okuyan oğlum için matematik ve geometri dersleri veriyor Harun hoca. Gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.


b

beril

Harun hocamın özel ders öğrencisiyim. Dershaneye de gitmeme rağmen dershanede konuların en önemli ayrıntılarının verilmediğini harun hocamın dersinde fark ettim. Harun hocam derslerini akıllı tahtaya yansıtarak, zor kaynaklardan sorular seçerek hazırladığı ders fasiküllerinden işliyoruz. Her bir konuyu dinlediğimde hem zor kaynaklardaki zor soruları eritmiş oluyorum hem de fasiküllerin ödev kısmını çözerek konuyu iyice pekiştirmiş oluyorum.


K

Kaan

Harun hoca gerçekten işinde tecrübeli,işini çok iyi yapan matematiği ezberletmeyen son derece iyi bir şekilde mantığı kavratan ve konuların bütün ayrıntısına kadar işleyen, bütün konular için oldukça fazla soru tipi göstererek bütün senaryolara hazırlayan mükemmel diyebileceğim matematik öğretmenim. Benim matematiğe olan bakış açımı tamamiyle değiştirdi ve en keyif aldığım en iyi dersimin olmasını sağladı. Özel ders almak isteyen herkese Harun hocamı şiddetle öneriyorum…


M

Melis

Harun Hoca alanında tecrübeli bir hoca. Konuları hem klasik hem de yeni nesil sorularla iyice pekiştirerek anlatıyor. Piyasadaki kaynakların taranmış ve bizim işimize yarar soruların olduğu kendi hazırladığı fasiküllerini çok begeniyorum. İyi ki Harun Hocadan ders alıyorum.


N

Nehir

Denemelerimde matematik netlerim arttı. Tabiki hocamın gösterdiği teknikler ,sağladığı motivasyon , çözdürdüğü kitaplar sayesinde hepsi. Kendisine nekadar teşekkür etsem azdır.


H

Hakan

Klasik sorularla başlayıp yeni nesil sorularla ilerlemesi tamda benim aradığım tarzdı.Ayrıca özel ders konsepti çok güzel .Etkili anlatımında akıllı tahtanında rolü büyük. Özellikle yeni nesil sorular için biçilmiş kaftan. İyi ki hocamla tanışmışım.


E

Elifnaz

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle hocamla tanıştım.Iyiki de tanışmışım.AYT matematik netlerim arttı. Ders işleme tarzı daha önce ders aldığım hocalardan çok farklı.Bir kere dersi hazır föy ya da kitaptan işlemiyor. Kendi hazırladığı notlardan anlatıp piyasanın önde gelen yayınlarından ödevlendiriyor.Tamamen yeni nesil sorulardan ilerliyor.Kendisine çok teşekkür ediyorum.


N

Nilsu

Ben Harun hocanın öğrencisiyim derste hocamın kendi hazırladığı notlarla her türlü soru çeşidine ait sorular çözüyoruz ardından bu çeşide ait hem zor sorular hem de yeni nesil soruları çözerek eksik kalmadan konuları bitiriyoruz. Hocamın en beğendiğim yönü de soru bankalarından kendisi soruları çözüyor ve beğendiği soruları da bana göstererek hem bir sürü kaynak taramış oluyoruz hem de sorulara farklı yorumlar getirebiliyoruz. Özellikle çok önemli konularda hocamın ödev verdiği yerleri çözüp derste yapamadığım soruları da çözüyoruz.Harun hocanın gerçekten işini ciddiye alan ve öğrencileri için her şeye dikkat ettiğini düşünüyorum. Ders çalışma ortamı bile o kadar teknolojik ki derste tek yapmam gereken soruları dikkatle dinlemek.


A

Azra

Öğretmenlerimiz gerçekten tecrübeli ve dersleri gerçekten çok guzel işliyoruz.Kendi hazırladıkları notlar ve orijinal kitaplardan topladığı yeni nesil sorularla okulda öğrenemedim matematigi burda öğreniyorum her seferinde farklı ve orijinal sorular çözüyoruz konuyu öğrendikten sonra.Derslerin güzel bir yanı da akıllı tahtaya bağlanıp yapiyo olmamız yani sorulari kendim çözmeye fırsatım da oluyor takildigim yerde harun hocama danişarak öğreniyorum.


N

Nazlı

Okulda öğrenemediğim matematiği Harun Hocamın anlatımıyla rahatlıkla öğrendim hazırlanan föylerle hem temel seviyede hemde yeni nesil soruları rahatlıkla çözmeye başladım aldığım matematik dersinin faydaları netlerimede yansıdı iyi ki Harun hocadan ders alıyorum ..


İ

İrem

Harun hoca ile sınava ikinci kez hazırlandığım sene tanıştım. Bana matematik konularını en küçük ayrıntısına kadar anlatıp konuyu eksiksiz bir şekilde öğretti. Her konu için kendi hazırladığı ders anlatım notları ile konuyu kavratıp ders bitiminde yine kendi hazırladığı ödev testleriyle de konuyu pekiştirmemi sağladı. Eğer matematikte soru kaçırmak istemiyorsanız, kesinlikle Harun Hoca ile tanışmalısınız.


B

Başar

Lise son sınıfta ders çalışmaya başlayan biri olarak, Harun Hocam bu süreçte bana çok yardımcı oldu. Dersi yapıp gitme odaklı olmayan, işine çok hakim ve keyifli ders anlatan bir hocamız. Diğer özel ders hocalarının aksine, dersi akıllı tahtadan anlatması, her bir konu için kendi hazırladığı fasiküllerden dersin işlenmesi ve ardından bu fasiküllerden ödevler vermesi konuyu anlamamıza çok yardımcı oluyor.


H

Hüma

Tyt'den önceleri 4- 5 net yapabiliyorken şuan 20'ye kadar çıktım. Bu benim için büyük başarı. Bana matematiği sevdiren Harun hocama çok teşekkür ediyorum.Hocam sayesinde Matematik ön yargımı kırdım.Darısı isteyen herkese.


E

Ece

Matematik hayatımın dönüm noktası oldu Harun hoca. Anlatımı çok sade.Klasik sorularla başlayıp yeni nesil sorularla konuyu kavratıyor.Kaliteli sorular çözerek sınava hazırlıyor. Kendisine bana kattığı herşey için çok teşekkür ederim.Kesinlikle Harun hocayı tanımalısınız.


Harun Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmene Sorulan Sorular

800

60 Dakikalık Ders

207 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle 1 saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 536 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 305 kişi ders almak için başvuru yaptı.