ogretmenc2f7kd
  • Yüz yüze
  • Online
Murat İ. - Sınıf Öğretmeni - İköğretim Takviye - Eğitim Koçluğu

Kendine veya çocuğuna bir şans ver...

Bursa / Yıldırım

8 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi,Zihinsel Yetersizlik +5 ders
Çukurova Üniversitesi / Eğitim Fakültesi / Sınıf Öğretmenliği - Mezun

Uzman öğretmen

Online akademimizde Özel Ders Alanı kontrolünde online birebir ders veren öğretmen.

S

Selma

Öğretmene gelen son yorum

Murat öğretmenden 5. sınıfa geçen oğlum için takviye dersleri almaya başladık. Oğlumla iyi bir iletişim kurdu, severek derslere katılıyor. Gözlemlediğim kadarıyla akılda kalıcı...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Konuyla ilgili etkinlik çalışma kağıtları ve konunun tam anlamıyla pekişebilmesi için bol soru çözümü yapılmaktadır. Evde bulunan renkli yazıcımız sayesinde etkinlikler daha canlı bir şekilde kağıda dökülmektedir.

Neden Özel Ders Veriyorum

Genç arkadaşlarıma ve güzel çocuklarımıza en iyi eğitimi vermek ve onlara vizyon olmak için ... Bunu yaparken de bütçeme katkıda bulunmuş olurum.

Tecrübelerim

Özel eğitimde bir sene çalıştım. Bir sene ücretli öğretmenlik yaptım. Üç senedir devlette sınıf öğretmenliği yapıyorum ... Teog sınavına 10 öğrenci hazırladım... Otizm hastası olan çocuklara dil - konuşma eğitimi verdim... İlk okul öğrencilerine de destek eğitimleri verdim bu süre zarfında ... Beraber başarı merdivenlerini tırmanmaya hazır olun .

Size Neler Kazandırabilirim

Maksadınıza ulaşmanız için en iyi şekilde keyifli vakit eşliğinde bildiğim herşeyi katma çabasında olacağım.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Öğretmen profili, dakik olmaya özen gösteririm, verilen sözün kesinlikle tutulması taraftarıyım, işimi en iyi şekilde yaparım.

Dersleri Nasıl İşlerim

Öğretmen öğrenci ilişkisi yanında abi kardeş olarak...Aynı zamanda kararlıyım öğretene kadar bırakmıyorum.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Size ayrılan zamanı en iyi şekilde değerlendirmeye ve öğretmenden en iyi şekilde faydalanmaya bakın.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

İlköğretim Takviye : 60 dk - 550.00₺ | Online Ücret: 550.00₺
Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 550.00₺ | Online Ücret: 550.00₺
Zihinsel Yetersizlik - Özel Eğitim : 60 dk - 550.00₺ | Online Ücret: 550.00₺
Yabancılara Türkçe Dili Eğitimi - Yabancı Dil : 60 dk - 550.00₺ | Online Ücret: 550.00₺
Sınıf Öğretmeni : 60 dk - 550.00₺ | Online Ücret: 550.00₺
Okuma Yazma : 60 dk - 550.00₺ | Online Ücret: 550.00₺
Öğrenme Güçlüğü - Özel Eğitim : 60 dk - 550.00₺ | Online Ücret: 550.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Bursa:
  • Gürsu
  • Kestel
  • Nilüfer
  • Osmangazi
  • Yıldırım

Değerlendirmeler (22)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
S

Selma

Murat öğretmenden 5. sınıfa geçen oğlum için takviye dersleri almaya başladık. Oğlumla iyi bir iletişim kurdu, severek derslere katılıyor. Gözlemlediğim kadarıyla akılda kalıcı şekilde anlatıyor. Derste oynadığı oyunlarla etkileşimi artırıyor. Kendisine teşekkür ederiz...


E

Elif

Öğretmenimizle yeni tanıştık iyi ki de tanışmışsız,deprem bölgesinde olduğumuz için çocuklarımıza verdiği destek ile bize çok moral oldu.gerek çocuklara ilgisi gerek ders anlatımı gerçekten çok içten ve samimi .Cocuklara olan ilgisi çocukları derse olan ilgisini artırıyor. Bu zamanda böyle öğretmenler çok zor bulunuyor. Değerini bilmek gerekir.


S

Silya S.

Murat öğretmenimizle daha yeni tanıştık ve oğlumda dersi severek dinliyor. Bir öğrencinin derse istekli bir şekilde katılmasını sağladınız. Konu anlatımınız ve soru çözüm yaparak o konuyu daha iyi kavramasını sağladınız. Buda bize başarı olarak geri dönüş sağlayacaktır. Herşey için çok teşekkür ederiz.


G

Gülben

Depremzede çocuklara maddi olarak hiç bir ücret talep etmeden amacı çocuklarımızı bu süreci en iyi şekilde atlatmalarına yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim kendisine.Normalde oğlum ödev dedin mi aşırı isteksiz sevmeyerek oturan bir çocuktu ama hocamın derslerini iple çeken bayram tatilinde bile arayıp hocam ders yapalım mı diyecek kadar çok çok sevdi ve derslerine bakış açısı degişti oğlumun. Hem ders yönünden hem ahlakıyla, efendiliğiyle, sevgi dolu yüreğiyle çocuğuma örnek bir ögretmenle yollarımız keşistiği için çok ama çok şanslıyız🤗


M

Muhammed

Murat öğretmenle yeni tanıştık oğlum çok sevdi teşekkür ederiz murat öğretmenim


A

Ayşegül

Murat hocamız, işini severek yapan, özverili, eğlenceli, çocuklarla iyi iletişim kuran bir hocamız. 2. Sınıfa giden oğlum için takviye dersler aldik, çok memnun kaldık, oğlum online derslerde hiç sıkılmadan keyifle ders dinledi. Öğretmenimiz işinde gerçekten çok çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.


C

Cevahir

Murat hocamız altı aydır oğluma ders veriyor.Çok samimi içten aileden biri gibi hocamızdan çok memnunuz.işinde çok başarılı öğrencinin duygusal durumunu,ruh halinide gözeterek özenle ilgili ders anlatıyor.Ayrıca çok eğlenceli ders anlattığı için oğlum hiç sıkılmıyor.oğlum evde eğitim aldığı için tüm derslerimizi Murat hocamızdan alıyoruz iyiki hocamızı tanımışız çok şanslıyız.Oğlum bayağı yol katletti hocamızın sayesinde emeklerine sağlık.İnşallah daha uzun bir zaman hocamızla bu yola devam edeceğiz.


G

Gamze a.

Murat ögretmenimizle daha yeni tanıştık ve oğlumda cok kışa bir zmanda cok sukur cok büyük etkiler gördük oğlumda dikkat daginikligi olmasina rağmen ilk sınavımızda 100 aldık emeklerinizin karsiligi ni ödeyemeyiz hersey icin cok teşekkür ederiz


O

Orhan E.

Murat hocamiza teşekkür ediyorum kızımın Türkçesi yok denecek kadar azdı henüz kısa dönem olmasına rağmen öğreniminde gelişimine çok faydası olduğunu görüyorum hocamıza teşekkür ediyorum


B

Banu A.

Murat öğretmenimizle yeni tanıştık 4.sınıfa giden oğlum için destek arıyordum ve bu site sayesinde Murat beyle tanıştık henüz 4 ders işledik fakat Murat bey sanki aileden biri oldu bizim için samimiyetiyle ve özverili dersleriyle bu sene oğlum üzerinde fark yaratacağını düşünüyorum.


T

Tunç o.

Murat hocam gerçekten alanında çok iyi tecrübeli başarılı işini çok iyi yapan işini ciddiye alan bir öğretmen kendeisine yardımları için çok teşekkür ederiz.


N

Nilgün o.

Murat hocam alanında en iyi öğretmenlerimizden yerinde durmayan sıkılgan kızımla özellikle matematik dersiyle başladık ve başladıktan sonra kızım ogretmenini çok sevdi çocuklarla iletişimi çok iyi daha şimdiden hızlanmaya başladı bile kızım murat hocam konuları anlamadan asla çocuğun peşini bırakmıyor biz çok memnunuz kendisinden Allah razı olsun işi gücü rast gitsin gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz bir öğretmen kendisine saygılarımı sunuyorum.


A

Ayşe H.

Merhabalar, kızım 6. sınıf öğrencisi ve matematiğe karşı fobisi olan biriydi. Murat Bey ile tanışana kadardı bu tabii. Şimdi sınıfında en iyi matematik çözenlerden biri konumunda. Murat Bey2e teşekkür eder sizlerede tavsiye ediyorum.


D

Dilek

Kendini geliştirmiş azimli bir öğretmen ders anlatımı eğlenceli ve akılda kalıcı.


Ş

Şeyhmus

Kızım okul derslerinde oldukça zorluk çekiyordu. Murat Bey'le tanışıp takviye aldıktan sonra bu sorunu çok kolay çözdük. İyi ki murat öğretmeni tanımışız. Eğer siz de özel ders düşünüyorsanız kesinlikle çalmanız gereken bir kapı


E

Ersin T.

Edebiyle, ahlakıyla, sohbetiyle, fikirleriyle on numara adamdır Murat hocam. Örnek bir öğretmen


D

Dilek

Kendini geliştirmiş azimli bir öğretmen ders anlatımı eğlenceli ve akılda kalıcı.


M

Merxas

Murat öğretmen ve eşi Gizem hanım eğitmenlik aile birliği ve kültür aktarımında kendilerini kanıtlamışlardır her ebeveyn rahatlıkla çocuğunun eğitimi için öğretmenlerimizi tercih edebilir


Z

Zafer

Birinci sınıfa giden oğlum harfleri karıştırıyordu. Murat bey sayesinde okuma yazmayı kısa sürede söktü ve matematik becerisi lerini geliştirdi. Başarılı bir öğretmen.


I

Ilham A.

3. Sınıfa giden oğluma takviye dersleri aldırdık Murat hocama gayet memnunuz ve oğlumun okul başarısında ciddî farklar görüyoruz. Teşekkür ederiz. Ilkokul takviyesi isteyen herkese tavsiye ederiz.


e

emin

ilkokula giden çocuğumda disleksi var. 2 sene biz ve okuldaki öğretmeni okuma yazma öğretmeye çalıştık. Murat hocam sayesinde şuan matematik problemleri çözüyoruz.


c

cansu

ben üniversıteye hazırlanıcam ders bılgılerı ıcın ulasırsanız acıl sevınırım


Murat Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

550

60 Dakikalık Ders

7 Aktif Öğrenci - 513 Tamanlanan Ders

Genellikle 7 saat içinde yanıt verir.

Öğretmenin tüm belgeleri doğrulanmıştır.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 222 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 382 kişi ders almak için başvuru yaptı.