ogretmen7ot6p1
  • Yüz yüze
  • Online
İLKNUR B. - TÜM BRANSLARDA ÖZEL DERS

DAİMA EN İYİSİ OLMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞMALI

Rize / Rize Merkez

10 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Genel Matematik,Üniversite Derslerine Takviye +5 ders
Balıkesir Üniversitesi / Tıp Fakültesi / Tıp - Mezun
A

Ayşe

Öğretmene gelen son yorum

İzmir sahilevlerinde oturuyorum.Daha yeni tanıştık ve derslere başladık.Pedagojik formasyon sahibi biri ve ergen psikolojisinden çok iyi anlıyor.Hoca gibi hoca tabirinin hayat bulmuş hali.Konulara...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

DERS FÖYÜ(EN AZ 5 KAYNAK TARANARAK OLUŞTURULMUŞTUR.) DERS İÇERİĞİYLE ALAKALI TESTLER (PİYASADA ÇÖZÜLMESİ UYGUN OLAN KAYNAKLARDAN OLUŞTURULMUŞTUR.) HAFTALIK OLARAK DENEME ÇÖZME ÇIKMIŞ SORULARIN ÇÖZÜMÜ OKUL ÖDEVLERİNE YARDIM ETME DERS ANLAMIMIM DERSHANE MANTIĞIYLA GERÇEKLEŞMEKTEDİR. SORU ÇÖZÜMÜNE DAHA ÇOK AĞIRLIK VERMEKTEYİM. SINAV SİSTEMİ DEĞİŞTİĞİ İÇİN HER DERS DÖNEM BAŞINDA YENİ MÜFREDAT VE KONULARIN DAĞILIMI DİKKATE ALINIR VE ONA UYGUN OLARAK DERSLER İŞLENİR. VE EN ÖNEMLİSİ YENİ NESİL SORU ÇÖZÜMLERİ

Neden Özel Ders Veriyorum

Kendi öğrendiklerimi şu anda eğitim hayatının zorluklarıyla baş başa kalmış öğrencilere yol göstereceği ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirmeyi hedeflediğim için özel ders veriyorum.

Tecrübelerim

SABRETMEK VE AZİM BAŞARININ ANAHTARIDIR.
BU SAYEDE BİYOLOJİ MEZUNU OLARAK TIP FAKÜLTESİNE GİRDİM.YILMADIM VE HER ZAMAN DEĞİŞİME VE YENİLİKLERE AÇIK OLDUM.ÇALIŞTIĞIM YERLERDE ÖĞRENCİ İLE BİREBİR İLETİŞİM HALİNDE OLMAYI SEVİYORUM.BEN NE SIKINTISI OLURSA OLSUN ÖĞRENCİNİN ÖĞRETMENİ İLE İLETİŞİM HALİNDE OLMASI GEREKTİĞİNİ SAVUNUYORUM.BU ZAMANA KADAR BU YÖNTEMDE HİÇ SIKINTI YAŞAMADIM VE HEP OLUMLU SONUÇLAR ALDIM.GEÇEN SENE NARLIDEREDE 5.SINIF ÖĞRENCİSİNE EVDE ÖZEL EĞİTİM VERDİM.5.SINIF KONULARININ HEPSİNİ 5 AYLIK BİR SÜREÇTE BİTİRDİK.TÜM DERSLERİNİ MÜFREDATA UYGUN OLARAK,BOL SORU ÇÖZEREK GERÇEKLEŞTİRDİK.HERHANGİ BİR KOLEJE GİTMEK YERİNE EVDE ÖZEL EĞİTİM VERDİREN BİRÇOK VELİ VAR.VE BU HER YIL GİDEREK ARTMAKTADIR.BİR TARAFTAN DA DOKTORAYA HAZIRLANIYORUM.ŞU ANDA DA BİR AİLENİN 4 FARKLI SINIFLARDA OKUYAN ÇOCUKLARINA DERS VERİYORUM.BUNLARIN DIŞINDA LGS VE YKS YE HAZIRLADIĞIM ÖĞRENCİ GRUPLARIM VAR.
SINAV DÖNEMLERİNDE BİREBİR SINAVLARA HAZIRLADIĞIM ÖĞRENCİLERİM DE OLMAKTADIR.

Size Neler Kazandırabilirim

DERS ANLATIMIMA GÜVENİYORUM.MÜFREDATA HAKİM BİR EĞİTMENİM.YENİ NESİL SORULARI KOLAYLIKLA VE BASİT ANLATIMLARLA ÖĞRENCİLERİME ÖĞRETİYORUM. BU ZAMANA KADAR HİÇBİR ÖĞRENCİM VE AİLESİYLE SORUN YAŞAMADIM.BİLAKİS HEPSİYLE HALA GÖRÜŞÜYORUM.HER AŞAMA DA BİREBİR İLGİMİ DEVAM ETTİRİYORUM.ÖNCE DERSE OLAN İLGİYİ ARTIRMA SONRA DERSİ ANLATMA OLMALI.HEDEFİM TOPLUMA GÜZEL BİREYLER KAZANDIRMAK.BİR ÖĞRETMEN ÖĞRENCİSİNE SADECE DERS ANLATMAZ.ONA AYRICA İYİ ÖRNEK DE OLMALI.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Biyoloji ve matematik çift anadal mezunuyum.
Birçok farklı kurumda çalıştım.Üniversitede ögrenci asistanı olarak çok başarılı bir hocanın yanında akademik olarak eğitim aldım.Sonrasında tıp fakültesinde yüksek lisansa başaldım.Katıldığım yıl mülakattan 100 puan alarak bölümüme 1. olarak girdim. Şu anda bölümümden mezun oldum.Bu süre zarfında tıp öğrencilerinin laboratuvar derslerine girdim.Şimdilerde doktora için çalışıyorum.Halen sınavlara hazırlamış olduğum öğrencilerim var.
Hayattaki felsefem ne yaparsan yap en iyisinin yap çünkü bu güç bizde var.

Dersleri Nasıl İşlerim

DERS NOTU VE ARKASINDAN BOL SORU ÇÖZÜMÜ YAPARAK DAHA KALICI OLMASINI SAĞLARIM.HAFTA İÇİ DE BOŞ KALMASINI ÖNLEMEK AMACIYLA BELİRLEDİĞİM SAYIDA TESTLERİ ÖDEV OLARAK VERİYORUM.YENİ NESİL SORU ÇÖZÜMÜNE ÖNEM VERİYORUM.ÖĞRETMEN DEDİĞİN HER ZAMAN KENDİNİ YENİLEYEBİLMELİ.DERSHANEYE GİDEN BİR ÇOK ÖĞRENCİM VAR FAKAT HEPSİNDEKİ EN TEMEL EKSİK HOCALARININ YENİ NESİL SORULARA HALA ADAPTE OLAMAMALARI.
KENT KOLEJİ,BAHÇEŞEHİR VE ELÇİN TÜN GİBİ BİRÇOK KURUMDAN ÖĞRENCİLERİM OLDU.HEPSİNDEKİ EKSİKLER BİREBİR GİDERİLDİ.İSTEDİKLERİ YERLERİ KAZANDILAR.BENİM AVANTAJIM İLKOKUL SEVİYESİNDEN LİSEYE KADAR TÜM MÜFREDATA HAKİM OLMAM.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

BİR AMACI OLAN VE KENDİNİN BAŞARABİLECEĞİNE İNAN,BU AMAÇ DOĞRULTUSUNDA KENDİNİ BENİM YÖNLENDİRMELERİME BIRAKABİLECEK,SORUMLULUK SAHİBİ BİR ÖĞRENCİM OLMASINI İSTERİM.
SAYGIDEĞER VELİLERİMİZ KOLEJLERE ÇOCUKLARINI GÖNDERİRKEN ÇOK CÖMERT DAVRANMAKTALAR FAKAT SÖZ KONUSU ÖZEL DERS OLUNCA BİZE KARŞI MADDİ OLARAK PEK İYİ NİYETLİ OLMUYORLAR.BEN BU ZAMANA BU DÜŞÜNCEYE SAHİP BİRKAÇ KİŞİYLE KARŞILAŞTIM.
BEN HAK ETMEDİĞİM ÜCRETİ İSTEMİYORUM.BİLAKİS ALDIĞIM EĞİTİM,YETİŞTİRDİĞİM VE KAZANDIRMIŞ OLDUĞUM OKULLARA,ÜNİVERSİTELERE RAĞMEN SİZ DEĞERLİ VELİLERİ DE DÜŞÜNEREK PİYASANIN ALTINDA DERS ÜCRETİNİ VERİYORUM.SİZDE BİZLERLE MUHATTAP OLURKEN İLK ÜCRETİ DEĞİL ÇOCUKLARINIZA VERECEĞİMİZ DERS İÇERİĞİNİ SORUNUZ.ÖNEMLİ OLAN EĞİTİME VE SİZİN DEĞERLİ ÇOCUKLARINIZA NELER KAZANDIRABİLECEĞİMİZDİR.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Ödev Destek : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Üniversite Derslerine Takviye : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
İngilizce - Yabancı Dil : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Dil ve Anlatım - Türkçe : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
İlköğretim Takviye : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Okuma Yazma : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Fen Bilgisi : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Kimya : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Değerlendirmeler (7)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
A

Ayşe

İzmir sahilevlerinde oturuyorum.Daha yeni tanıştık ve derslere başladık.Pedagojik formasyon sahibi biri ve ergen psikolojisinden çok iyi anlıyor.Hoca gibi hoca tabirinin hayat bulmuş hali.Konulara hakimiyeti,sürekli soru çözmesi,kendini her alanda yetiştirmiş olması beni etkiledi açıkcası.Çocuğum üzerinde de bazı sözleri çok etkili oldu.Matematikten nefret eden bir çocuğu ders çalısmaya zorlamıyorum artık.


ö

özkan g.

hocam sizle ders için görüşmek istiyoruz.


z

zeynepçe

Sıfırdan matematik temeli olan birine matematiği sevdiren hocam.İyi ki varsınız...Üniversite döneminde ders verdiği bir öğrencisiyim.Yumuşak bir kalbi ve öğrencilerine olan ilgi ve alakası süper..Aynı zamanda çok anlayışlıdır.Tek amacı öğrencilerini hayata dolu dizgin hazırlamak...


A

AYŞE K.

HOCAM BENİM 4. VE 6.SINIFA GEÇEN KIZLARIM VAR.ONLARIN MATEMATİK DERSLERİ İÇİN YARDIMINIZI İSTİYORUM.


N

NURGÜL B.

KENDİSİYLE TEZ YAZMA KURSUNDA TANIŞTIK.DAHA SONRASINDA BENİM TEZİMDEKİ EKSİKLİKLERİ GÖRÜP GÜZEL BİR TARTIŞMA VE SONUÇ YAZISI YAZARAK TEZİMİN BİTMESİNE VESİLE OLMUŞTUR.İLETİŞİMİ KOPARMADIK.KARDEŞİM YANA YAKILA MATEMATİK ÖĞRETMENİ ARARKEN KENDİSİ İLE ÇALIŞMAYA BAŞLADIK.DERSHANEDEN ALDIK.MALUM ARTIK SİSTEM DEĞİŞTİ.ÖĞRENCİLERİN KAFASI KARIŞIK.TOPLAMDA BU ZAMAN KADAR 10 TIP 5 HUKUK 3 MÜHENDİSLİK KAZANDIRMIŞ BİR OLARAK GAYET GURURLUYUZ. İLKNUR HOCA İLE ÇALIŞTIĞIMIZ BU SÜRE ZARFINDA ELİNDEN GELENİ ARDINA KOYMADI.BU SİTE ARACILIĞIYLA TANIŞMADIK BELKİ AMA İYİ Kİ O KURSA GİTMİŞİM.GÜZEL BİR İNSAN TANIDIK.BU SENE KARDEŞİM GÜZEL BİR DERECE YAPTI. 3.421 DERECESİYLE ARTIK İLKNUR HOCANIN 11 TANE TIP KAZANAN ÖĞRENCİSİ OLDU DİYEBİLİRİZ.


L

Leyla

BU DÖNEM İLKNUR HOCA İLE ÇALIŞTIM VE İSTEDİĞİM YERİ KAZANDIM.BAŞTAN GÜZEL BİR PROGRAM YAPTIK VE SENE SONUNA KADAR O DOĞRULTUDA İLERLEDİK.BİR ÇOK ARKADAŞIMIN YANI SIRA BEN BİYOLOJİ VE MATEMATİĞİ BİR ARADA GÖTÜRÜP HALLETTİM.BAŞTA BİRAZ TEREDDÜT ETTİM.AMA ŞİMDİ İYİ Kİ ÖZEL DERS İLE İLERLEDİM DİYORUM.AKLINDA SORU İŞARETİ OLANLARA TAVSİYEMDİR İLKNUR HOCAYI TEK GEÇERİM...HEM İLGİSİ HEMDE YOL GÖSTERMESİ İLE HİÇ SORUN YAŞAMAZSINIZ...


A

AYLA Ö.

HOCAM SİZİNLE TANIŞMAMIZ GEÇ OLSA DA SİZİN BENİM EVLADIMA KAZANDIRDIKLARINIZIN MADDİ BİR KARŞILIĞI OLAMAZ..ŞU AN BENİM KIZIM BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİNDE OKUYORSA BU SİZİN ÖĞRETTİKLERİNİZİN BİR KARŞILIĞIDIR.İYİ Kİ SİZİNLE YOLUMUZ KESİŞMİŞ DİYORUM...


İLKNUR Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmene Sorulan Sorular

500

60 Dakikalık Ders

189 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle 1 saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 222 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 382 kişi ders almak için başvuru yaptı.