ogretmen6zd7gy
 • Yüz yüze
 • Online
Pınar Ö. - Fen Bilimleri/Matematik Öğretmeni

Fen Bilimleri Yüksek Lisans Dereceli Öğretmen, Eğitim Koçu ve Verimli Ders Çalışma Teknikleri Uzmanı

Ankara / Çankaya

8 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Fen Bilgisi,Matematik +2 ders
Amasya Üniversitesi / Eğitim Fakültesi / Fen Bilgisi Öğretmenliği - Mezun

Uzman öğretmen

Online akademimizde Özel Ders Alanı kontrolünde online birebir ders veren öğretmen.

C

Cansu

Öğretmene gelen son yorum

Pınar hoca çocuğa nasıl yaklaşacağını çok ıyı biliyor sayısal derslere olan önyargımızı kırdı ve kızıma çok güzel bir pusula oldu iyiki tanımışız sizi...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Online deneme sınavları 

Çocuk gelişimi üzerine Veli rehberliği ve düzenli Veli toplantıları 

Ücretsiz soru çözüm saatleri 

7/24 WhatsApp soru çözüm ve destek imkanı

 

Neden Özel Ders Veriyorum

Anahtar Kelime: Yapabilirim ve Yapacağım. Bu iki kelime çok önemlidir. Hepimizin olduğu gibi sizlerinde bir gelecek planı var değil mi? Bu planın doğru bir şekilde uygulamaya konulabilmesi için yanınızda olabilmek en büyük temennimdir.

Tecrübelerim

8 yıldır bir çok öğrencim oldu.  Eğitim Koçluğu çalışmalarımla sınav sürecini çok güzel yönettik ve yüzdelik dilimde olan çok sayıda öğrencim oldu. 

Size Neler Kazandırabilirim

Fen Bilimleri, Yks Biyoloji ve Kimya alanlarının en iyi şekilde anlaşılması oldukça önemlidir. Sadece ders olarak düşünmemek gerekir. Öğrencilerimle aynı zamanda iyi birer takım da olmaktayız :)

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Üniversiteyi bölüm birinciliği ile bitirdim bilgime ve tecrübeme güveniyorum.

Dersleri Nasıl İşlerim

Dersin işlenişi şu şekilde olacaktır:
> Derslere uygun gün ve saatte başladığımız takdirde ders bitiminde gerekli ödevlendirmeler yapmaktayım. Bu bazen belirlediğimiz kaynak kitaptan soru çözümü bazen de benim hazırladığım çalışma yaprakları olmaktadır. 
> Her derse geldiğimde öğrencimin ödevini yapıp yapmadığını mutlaka kontrol ediyorum. 
> Öğrencilerimle iyi iletişim kurabilen bir öğretmenim. Onlara aynı zamanda bir abla, gerektiğinde onların eğitim koçu da olabileceğimi bilmenizi isterim. 

Zoom Üzerinden Derslerin İşlenişi:
> Dersler görsel açıdan çok zenginleştirilerek işlenir. Soru çözüm dersleri için çok daha kullanışlı olabilmektedir. Zoom üzerinden derslerle ilgili endişeleriniz ilk derstten sonra zaten tamamen ortadan kaybolacaktır merak etmeyin :)

Diğer derslerde ekrana yansıtacağım konu anlatım pdf lerini ve derstten önce hazırladığım soruları kullanmaktayız. Zoom üzerinden dersin avantajlarından biri de daha çok soru çözme olağanının olmasıdır. Dijital ortamda soruların ekrana yansıtılıp üzerinde karşılıklı değerlendirme yapılması aktif bir şekilde diğer sorulara geçilmesi daha kolay olacaktır. 
İki ders arasında karar sizin :) Türkiye'nin her yerinden zoom üzerinden online ders gerçekleştirebiliriz. 

Eğitim Koçluğu: 
Eğitim Koçluğu sürecimiz whatsapp 7/24 konuşabilme imkanı, birebir ilgilenme, sınava hazırlık sürecinde bireysel program yapma, sınav ile ilgili her türlü bilgilendirme , doğru soru analizi yapabilme teknikleri, gün sonu kontroller, motivasyon sağlama, haftasonu program ve görüşme, kaynak analizi ve kaynak önerisi yapma bulunmaktadır. Eğitim koçluğu için belirtilen ücret haftalıktır. Çünkü eğitim koçluğu günlük ve periyodik takipler gerektirmektedir. Haftalık 600 TL olarak ücret belirlenmiştir. Eğitim koçluğu ile alakalı detaylı bilgi için bana ulaşabilir ya da site üzerinden mesaj atabilirsiniz.
Sevgilerle, Pınar öğretmen.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Matematik : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Genel Fizik - Fizik : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Fen Bilgisi : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Ankara:
 • Çankaya
 • Ankara Gölbaşı
 • Keçiören
 • Mamak
 • Sincan
 • Yenimahalle

Değerlendirmeler (34)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
C

Cansu

Pınar hoca çocuğa nasıl yaklaşacağını çok ıyı biliyor sayısal derslere olan önyargımızı kırdı ve kızıma çok güzel bir pusula oldu iyiki tanımışız sizi 🤩


S

S

Pınar hoca çok samimi ve işinin ehli birisi.İyilik meleği,herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyor.


G

Gökhan

Pınar hocamdan LGS fen için destek almıştım bi potansiyelim olduğu söyleniyordu ama ders çalışmayı seven biri değildim. Ama Pınar hocam bana nasıl ders çalışmam gerektiği hakkında bilgiler verdi daha doğrusu ders çalışmayı sevdirdi gerçekten çok teşekkür ederim hocam herkese tavsiye ederim


B

Büşra

Okulda sayısal derslerde gerçekten zorlanıyordum yapmaya çalışmak bile istemiyordum. Daha sonra Pınar hocamdan ders almaya başladım sorunun bende değil okuldaki hocalarda olduğunu farkettim online eğitimin 1 numarası diyebilirim gerçekten çok ama çok teşekkür ederim hocam iyi ki varsınız


S

Sıla

Pınar hocam gerçekten çok iyi ve anlaşılır bir dille dersi anlatıyor hiç matematik bilmeyen ben bile şuanda 15 20 netlere kadar yapabiliyorum çok teşekkür ederim 😊


Y

Yeşim D.

Pınar ögretmenimizle tanışalı 1 hafta oldu ama bu süreçte bile kızıma çok iyi geldiğini görebiliyorum. Kendisinin disiplinli ve düzenli çalışmaları insallah benim kızımında kendisini geliştirmesine yardımcı olacak. Teşekkür ederiz Pınar ögretmenim.


e

emir a.

Pınar hocamla uzun bir süredir online ders yapıyorum. Aynı zamanda kendisinden eğitim koçluğu alıyorum. Online derslerde o kadar aktif ki hiç dersten kopmadan konuları dinleyebiliyorum. Eğitim koçluğunda her konuda çok uğraşıyor. Her günümü takip ediyor. Tüm derslerden sorularımızı sorabiliyorum. Çok çok çok teşekkür ederim Pınar hocam. Hem de her şey için :)


F

Filiz

10. sınıfta okuyan oğlum için Pınar hanımla çalışmaya başladık. Kendisi çok bilgili ve deneyimli. Öğrenci ile iletişimi çok çok iyi. Oğlum ders çalışmayı sevmeyen bir öğrenci olmasına rağmen oğlumu derse adapte etmeyi başarıyor, ve hiç soru çözemeyen oğlum soru çözüyor ve çok mutlu oluyor. Sadece ders sırasındaki iletişiminden bahsetmiyorum sonrasında da ders bitti iletişim bitti gibi bir tavrı asla yok, arıyor, soruyor, ödevleri çok iyi takip ediyor. Ayrıca koçluk sertifikasının olması bizim için bulunmaz bir nimet. Sonuna kadar güvenip kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.


T

Tenzile

Pınar hanımı 3 kelime ile özetliyorum tecrübe disiplin bilgi.. Çocuğumun fen lisesine girmesinde çok büyük katkıları var.. Teşekkür Pınar hocam❤️


B

Bahar

Çocuğum sınav stresinde bir kargaşa içerisindeyken Pınar hocayla tanıştık. Plan çıkartmakta zorlanan ve çıkarttığı planlara uymayan kızım şuanda günü gününe görevlerini tamamlıyor. Sınava kadar tüm konuların bu plan ile bittiğini görmek hepimizi rahatlattı. Bunların yanında kızım sorularına cevap bulmak için okulda öğretmenlerini bulmaya çalışmak veya internetten cevap aramak yerine eğitim koçumuza sorularını atıp ayrıntılı cevaplar alabiliyor. Çözemediği konular ile ilgili konu anlatımı dersleri yapılıyor. Çok memnunuz?


M

Meriç

Eğitim koçluğu sürecine başladığım Pınar hocam ile çok düzenli bir çalışma sistemine başladım. Her dersten soru sorabiliyorum. Anlamadığım soruların çözümlerini atıyor, yine anlamadıysam video anlatım yapıyor. Her akşam programımı takip ediyor ve eksiklerimi inceleyip sınava kadar her eksiğimi kapatmak için çabalıyor???


S

Simge

Ben dershane deneyiminden sonra karşılaştım pınar hocayla keşke hiç deneyimim olmasaydı da en başında pınar hocayla karşılaşsaydım:) Bana yks koçluğu yapıyor ve işinde de gerçekten çok başarılı bir öğretmen. Aldığı eğitimlerle olsun ders çalışma teknikleriyle olsun anında attığı soru çözümleriyle olsun her anlamda çok donanımlı bir koç. Onunla çalıştığımdan beri yıllardır bir çok özel kurumla oturtamadığım çalışma düzenini oturttum ve bunun için gerçekten çok mutluyum. Beraber büyük şeyler başaracağımızdan eminim. Sizi çook seviyorum Pınar Hocam?


H

Hüseyin

Pınar hocam kısa zamanda büyük işler yaptınız size güvenimiz sonsuz yavrumuz sizinle şu anda başka seviyede başarılarınızın devamını dilerim


H

Hüseyin

Bu kadar programlı bir koçla daha önce çalışmadım. İşini gerçekten iyi yapan aşırı ilgili bir öğretmen. Farklı deneyimlerim olmasına rağmen hiçbirinden memnun kalmadım. YKS'ye hazırlanma sürecinde gözüm kapalı hocama güveniyorum. <3


K

Kaan A.

Pınar öğretmenim mesleğini çok iyi icra eden bir öğretmen, sevgisiyle , bilgisiyle mükemmel , lgs sınavında sayesinde fen dersini çok güzel yaptım . Dersi çok güzel anlatıyor, tek tek soru çözümü yapıp , kazanım eksiklerini keşfedip ona göre tekrar gerekirse konuyu anlatıyor, Allah razı olsun hocamdan , iyi ki tanımışız onu, bana verdiği emek için sonsuz teşekkür ederim. Bu sene en büyük şansım Pınar hocamdı , lise dönemimde de ondan destek almaya devam edeceğim. Tüm hocalar keşke onun gibi anlayışlı , bilgili, konuyu iyi anlatabilen olsa. Emekleriniz için sonsuz teşekkür ederim.


M

Mehmet A.

Bilgisi ve ilgisi çok yüksek bir öğretmen.Çok kısa sürede yükselişler yaşadım.İyi ki tanımışım Pınar Öğretmeni:)


A

Alperen C.

Hayat boyu unutulmayacak bir öğretmen ☺️


A

Ahmet

Pınar öğretmen kızım için iyi bir öğretmen oldu. Çok iyi bir elektriği var. Özel ders dışında da çok ilgili. Kızım aklına takılan her soruyu herhangi bir saatte rahatlıkla sorabiliyor. Hemen dönüş yapıyor Pınar öğretmen. İyi ki kendisini tanıdık. Şiddetle tavsiye ediyorum.


G

Gülüzar k.

Pınar ögretmenimle iyiki tanışmışım, çok ilgili, anlayışlı, motive edici ders anlatımı mükemmel harika bir ögretmen derslerime çok büyük bir katkısı olacak 2.dönem benim çabam pınar ögretmenimin desteğiyle İdealist bir ögretmenin idealist ögrencisi olur?


E

Emine K.

Pınar ögretmen benim gördüğüm kadarıyla her ders alanında çok donanımlı bir ögretmen kızım lgs ye hazırlanıyor hem matematik hem fen derslerinde kızıma çok yardımcı oluyor ve destekliyor.Motivasyon yönünden ders anlatım yönünden mükemmel bir ögretmen


F

Filiz T.

Pınar öğretmen ile hiç düşünmeden iletişime geçebilirsiniz. Bizim aklımızdaki tüm soru işaretleri silindi. Ders yapmayan oğlum gecelere kadar ders çalışıyor daha ne olsun.


T

Toprak T.

Ben 1 aydir ders aliyorum ve kendimde hem zihinsel hemde derslerim acisindan artis hisettim gozde girorulur bir artis hemde yani ozel ders programlarimi dersin online dersler mi dersin yani sizin icin gercekten cok ama cok cabaliyo bana cok katkisi oldu ailemede dahil ama ailem iyiki bu hocayı bulmus bulmasaydi bapardim bilemem cok teşekkür ediyorum pınar hocam iyiki varsiniz


B

Beyza N.

Harika bir öğretmen çok ilgili aşırı uğraşıyor ve çabalıyor oldukçada başarılı insani yönden olsun eğtim yönünden olsun harika bir insan


H

Hüseyin

Öğrencinizin eğitim hayatını ve geleceğini gerçekten düşünüyorsanız, biran önce iletişime geçmeniz gereken kişi Pınar hanımdır. O bir öğrenci koçundan çok fazlası. Güler yüzü, samimiyeti, disiplini ve inanılmaz çalışma tarzı ile gerçekten harika bir öğretmen. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...


Ö

Özge

Hocamızla online ders yapıyoruz. Çok güzel pdf ler sunuyor bizler için. Dersleri hocamızın tabletinden yapıyoruz bu nedenle çok aktif bir şekilde bizlere güzel şeyler yazıp çizebiliyor. Takıldığımız yerin görselini hemen İnternetten gösteriyor. Her ders bitmeden önce çözmem için bana bir test açıyor. Bu test de ben konuyu iyice pekiştirmiş oluyorum. Takıldığım noktalarda hemen bana yardımcı oluyor. Ders sonunda gerekli ödevlendirmeleri yapıyor. Ve en güzeli de günün sorusu etkinliğimiz. Her gün 1 Soru atıyor ve tüm doğru yanlış cevaplarımı kendisi bir tabloda topluyor. Hangi konularda sıklıkla hata yaptığımı daha iyi görmüş oluyoruz. Kimya dersinde gelişimimi gördükçe bende daha çok motive oluyorum. Ünitenin tam oturup oturmadığından emin olmadan diğer konuya geçmiyoruz. Gerçekten benimle ilgili çok güzel bireysel tablolar tutuyor benimle çok güzel ilgileniyor. Sizi çok seviyorum Pınar Hocam ❤️


Y

Yasemin

Mükemmel bir öğretmen dersi asla sıkmadan ve akılda kalacak şekilde anlatıyor. Sınavlarda başarılı olmamı sağladı. Herkese tavsiye ediyorum. İşini severek ve özverili yapan bir öğretmen arıyorsanız kesinlikle pınar hoca doğru adrestir.


k

kursad

eğer fen dersinden korkuyor ya da seviyor ve yapamıyorsan kesinlikle korkunu yeneceksin ve yapacaksın, öğrenciye kendisini özel hissettiren hiç temeli olmayan bir öğrenciye bile ogretebilen soru çözümlerinde de destek olan bir ogretmen. herşey için teşekkürler öğretmenim


F

Fatih Ö.

Kimya dersim için başvurduğum Pınar öğretmenim benim için öğretmenden daha fazlası oldu dersleri sevdirdi bana kendinden birşeyler kattı ogretmenden ziyade bir arkadaş bir ablam oldu. Pınar ogretmenimle tanışmak ders yapmak hayatımda ki belki dönüm noktam olabilir. Sayesinde beraber çok büyük şeyler basaracagimiza inanıyorum herkese tavsiye ederim ❤️❤️


G

Gökberk

Teşekkür ederim sayenizde oğlum dersini daha çok sevmeye başladı.Artık zorlamak zorunda kalmıyorum :)


S

Samet K.

Dersleri mantığıyla beraber anlatıyor ve herşeyi en iyi şekilde öğretebilmek için elinden geleni yapıyor. Dersler çok eğlenceli ve verimli geçiyor. Soru çözebilmemi geliştirdiğimiz için teşekkür ederim hocam. :)


A

Alican k.

Sayısal derslerde kendisini geliştirmiş okulu birincilikle bitirmiş eğitim seviyesi yüksek diksiyonu düzgün kendini bilen Baya kaliteli bi öğretmen şiddetle tavsiye ediyorum ayrıca kendisi yazar


E

Esra

Benim bile farkedemedigim konulardaki eksikliklerimi farkederek bunları tamamlamama yardımcı oldu. Ayrıca ekstra soru çözümleri de çok faydalı oldu. Teşekürler hocam


E

Emre K.

Kendisi çok iyi ve çok anlayışlı bir öğretmen. Ayrıca eğitim koçluğu alanında da uzman sizlere de çok şey katabileceğini düşünüyorum.


A

Ayşe A.

Gerçekten çok iyi bir öğretmen çok iyi anlatıyoRPG tavsiye ederim ve çok iyi bir kalbi var böyle bir öğretmeni seçeken çok şey kaybeder♥


Pınar Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Pazartesi:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Salı:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Çarşamba:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Perşembe:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Cuma:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
 • 22:00 - 23:00
Cumartesi:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
 • 22:00 - 23:00
Pazar:
 • 9:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
 • 22:00 - 23:00

Öğretmene Sorulan Sorular

500

60 Dakikalık Ders

18 Aktif Öğrenci - 324 Tamanlanan Ders

Genellikle 1 saat içinde yanıt verir.

Öğretmenin tüm belgeleri doğrulanmıştır.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 561 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 307 kişi ders almak için başvuru yaptı.