Ders verme şekilleri
  • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

İlk dersi ücretsiz veriyorum. Aynı zamanda birden fazla kişiye aynı saatler içerisinde ders vericeksem eğer indirim yapıyorum.

Neden Özel Ders Veriyorum

Bana göre insan en iyi yaptığı şeyi en güzel şekilde sunabilmeli. Bu sebepten dolayı kendimi eğitim alanında tutmak istiyorum.

Tecrübelerim

bu yazıyı yazdıgım tarihe kadar birebir özel ders verdiğim kişi sayısı toplamda 4. Bu kişiler harici sınıf ortamında ders verdiğim kişi sayısı toplamda 3 ayrı sınıf halinde 33. En somut aldıgım geri dönüt writing dersi vermiş olduğum Boğaziçi Üniversitesi hazırlık sınavını geçmek isteyen öğrencimden oldu. Kendisi tek denemede sıfırdan başlamış olduğumuz bu yolculuğu başarıyla tamamladı. 

Size Neler Kazandırabilirim

konuşma, yazma, dinleme ve okuma pratikleri dışında grammar öğretimi yapabilir aynı zamanda size İngilizce Dilinin ve Türkçe Dilinin nasıl çalıştığını göstererek kalıp şeklinde değil anlayarak ve farkına vararak öğrenmenize yardımcı olabilirim.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Derslere kendinizi vermenizi ve ilerleme katettiğinizi görmeyi fazlasıyla isterim. 

Dersleri Nasıl İşlerim

Seviyenize ve işlenicek konuya bağlı olarak doğrudan ya da doğrudan olmayacak şekilde eğitim vermenin uygun olduğunu kabul ediyorum. Bu sebepten dolayı bazı derslerim otantik bir şekilde durumun ne oldugunu sizin fark ettiğiniz dersler olarak geçerken, bazı dersler ise direkt olarak size kuralları ve nedenlerini anlattığım dersler olarak geçecektir.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Verim alınmadıgı taktirde kesinlikle belirtilmesi gerekiyor. Bu durum karşısında birlikte farklı yöntemlere başvurabiliriz.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

  • İngilizce - Yabancı Dil : 60 dk - 400.00₺ | Online Ücret: 400.00₺
  • İngilizce - Yabancı Dil : 60 dk - 400.00₺ | Online Ücret: 400.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Kastamonu:
  • Kastamonu Bozkurt
  • İnebolu

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

Öğretmene henüz yorum yapılmadı.

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Sametcan Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et