ogretmen1a3acj
 • Yüz yüze
 • Online
Duman A. - Matematik öğretmeni

Kalite asla tesadüf değildir

Ordu / Altınordu

10 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Analitik Geometri,Geometri +1 ders
Hacettepe Üniversitesi / Fen Fakültesi / Matematik - Mezun
S

Serdar çakı

Öğretmene gelen son yorum

Osman hoca ile lise yıllarımda tanıştım iyiki tanımışım kendini matematik konusunda alanında sayılı eğitmenlerden biri matematiği severdim ama Osman hoca sayesinde daha da...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Zaman esnekliği,ikimizide uygun bir saat belirleme,dersin kaydını yollama,farklı kaynakların güncel olanların pdf lerini yollama,mekandan tasarruf,profesyonel ekipmanlar ve programlar

Neden Özel Ders Veriyorum

Biz öğretmen olarak sadece co-pilot'uz yani yönlendiriciyiz,direksiyon sizde.Ama bu yollardan yıllardır geçtiğimiz için ne yapılması gerektiğini de iyi biliriz.Amacım sizlere rehber olmak hedeflerinize ulaşmanız için sizlere yardımcı olmak ve ilerde güzelce anımsanmak hatırlanmak ve hayır dualarınızı da almak ve Türkiyenin her yerinden öğrencilerle tanışmak ve onlara ulaşmak ve tanınan bir öğretmen iyi bir öğretmen olmak en büyük hedefim.

Tecrübelerim

15 yıllık tecrübem doğrultusunda yüzlerce öğrenciye 13.000 saatin üzerinde ders verdim ve sonuç olarak bir öğrenciye yada daha genel olarak bir insana herhangi bir şeyi nasıl aktarırım da tam olarak algılar ve bir daha hiç bir yerden benim anlattığım şeyin konu anlatımına bakmaya gerek duymayacak hale getirebilirim 'i uzun zaman önce bulgulayıp ders işleme tekniğimi netleştirdim. Yalnız sizlere nasıl daha iyi fayda sağlarım sorusunu kendime devamlı sorarım ve sormaya devam edeceğim soru tarzlarımı devamlı yenilerim ve matematiği sevmeniz için elimden gelenin en iyisini yaparım ve bu konuda kendime sonsuz güvenim var bu zamana kadar bir sürü öğrencimi hedeflerine ulaştırdım tıp,hukuk mühendislik ,öğretmenlik vb. en iyi üniversitelere öğrencilerimi yerleştirdim ve hala görüştüğüm öğrencilerim ve aileleri var.yıllar geçmesine rağmen hala teşekkür eden ,minnet duyan velilerim ve öğrencilerimin olması çok sevindirici.İstediğiniz kadar referans verebilirim.

Size Neler Kazandırabilirim

Bazı insanların olumsuz yaşam tecrübeleri onları daha çok çalışmaya zorlamış olabilir yani bulunduğu zayıf ekonomik durumdan yada bulunduğu çevreden kurtulabilmeleri için tek yol okumak olabilir böyle bir kişinin üst seviyelere gelmesi onun tabiki doğru çalışma şekillerini kullandığını gösterir ancak bunu yaparkende doğal bir motivasyonu olduğundan bunları hayatın doğal akışı içinde bir bakıma mecburen yapmış olmasıdır.Ancak karşısındaki öğrencinin böyle zorlayıcı bir yaşamı olmadığından onu kendi başarılı olduğu çalışma şekilleri ile yönlendirse de öğrencide motivasyon yaratabilmesi kolay değildir.Yani bir öğretmenin bir öğrencisini başarılı kılabilmesi için hem onun yaşam şekline göre nasıl motive edeceğini anlayabilmesi gerekir hemde öğretme metodlarını kazandığı tecrübelerle ve kalıcı öğretme teknikleriyle vermesi gerekir dersi öğrenciye sevdirmesi gerekir dersi öğrenciye sevdirmesi içinde önce kendisinin o dersi sevmesi gerekir yaptığı işi sadece para için değil gerçekten severek yapan tecrübeli öğretmenin başarıya ulaştırması çok zor bir şey değildir işte ben size bunları sunuyorum bunlarla beraber hedeflerinize ulaşmayı ve istediğiniz mesleğe sahip olmanızı ve ilerde ülkeye faydalı bireyler olmanızı ve mesleğinizle beraber mutlu bireyler mutlu anne babalar olmanızı ... işte bunların hepsini sizlere kazandırabilirim:))

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Fen lisesi öğretmeniyim.ondan önce final gibi kurumlarda özel okullarda yediiklim, yargı kpss kurslarında dersler verdim.Ölçme değerlendirme merkezinde aynı zamanda soru yazıyorum ve öğrencilere kazanım değerlendirme testleri ve eba testleri hazırlıyorum ve DUMANAKADEMİ youtube kanalımda sorular çözüyorum videolarımı inceleyebilirsiniz

Dersleri Nasıl İşlerim

VERDİĞİM DERSLER ve DERS İŞLEYİŞ METODUM

1) ÜNİVERSİTE SINAVLARINA ( TYT – AYT ) HAZIRLIK:

Lise son sınıf ve lise mezunu öğrencilerine yönelik olan ve matematik netlerini öğrencinin yapabileceği en yüksek seviye çıkarmak için verdiğim derslerdir.

DERS İŞLEYİŞ METODU: Öğrencilerimi sıkmadan, konuyu asgari sürede ve en verimli olacak şekilde anlatmaya çalışırım. Bu nedenle derse gelmeden önce bilgisayarımdan işlenecek ders ile ilgili konu anlatım föyü hazırlarım. Bu föyde konu en anlaşılır şekilde anlatılır. Konunun püf noktalarına değinir, konu ile ilgili çıkabilecek her türlü soru tipleri önce tarafımdan, daha sonra benzer sorular öğrenci tarafından çözülür. Çözülen örnek sorular özellikle daha önce sınavlarda çıkmış sorulardan seçilir.

Konu anlatım föyü bittikten sonra kalan sürede konu ile ilgili alıştırma soruları çözülür. Ders sonunda öğrenciye konu ile ilgili farklı kaynaklardan ödev verilir. Bir sonraki derste öğrenciye verilen ödevi kontrol edilir. Öğrencinin çözemediği sorular çözülür. Daha sonra öğrenci ile konu ile ilgili test soruları çözülür. Bu aşamada soruların çözümü öğrenci tarafından yapılır. 2. Ders tamamıyla soru çözümü ile geçer. 3 ya da 4 konu sonra yaklaşık olarak ayda bir kez görülen konulardan matematik deneme sınavı yapılır. Matematik denemesinde çözülemeyen sorular varsa, bu sorularla ilgili olan konu tekrar edilerek pekiştirilir.
2) LİSELERE GİRİŞ ( LGS ) SINAVINA HAZIRLIK:

Ortaokul 8. Sınıf öğrencilerine yönelik olan ve sınavdaki matematik netlerini arttırmak için verdiğim derslerdir.

DERS İŞLEYİŞ METODU: LGS sınavına hazırlanan öğrencilerim içinde, konu öncelikle hazırlamış olduğum konu anlatım föyü üzerinde anlatılır. Konun özü ve püf noktalarına değinilir. Örnek soru tipleri çözümleri ile konun ayrıntılarıyla kavratılmaya çalışılır. Sorular farklı çözüm yollarıyla çözülerek, öğrenciye soru çözümünde çok yönlü düşünme yeteneği geliştirme çalışmaları üzerinde durulur. LGS sınav sisteminde sorulan sorular, daha önceki TEOG sisteminde sorulan sorulardan daha farklı ve daha zor sorular. Bu nedenle bu sınavdaki matematik sorularını çözebilmek için konu ve konuyla ilgili soru tiplerinin çok iyi anlaşılması ve farklı çözüm yolları ile de sorular çözülebilmeli. Bu şekilde çalışan bir öğrenci ileride gireceği üniversite sınavları içinde çok önemli bir kazanım elde etmiş olacaktır.

Bu öğrencilerime de ders sonunda farklı kaynaklardan ödev verilir. Bir sonraki derste ödev kontrol edilir. Yapılamayan sorular birlikte çözülür. Konu anlaşılmışsa yeni konuya geçilir. LGS sınavına hazırlanan öğrencilerime de her 3 ya da 4 konuda bir deneme sınavı yapılır. Deneme sınavlarında zayıf kalan konular varsa bunlar üzerinde durulur. Konu ile ilgili sorular çözülerek, konunun anlaşılması sağlanır.
3) OKULA TAKVİYE DERSLERİ:

Ortaokul 8 ve Lise 9, 10, 11 ve 12. Sınıf öğrencilerine vermiş olduğum derslerdir.

DERS İŞLEYİŞ METODU: Bu derslerde amaç öğrencinin okulda anlatılan konuyu daha iyi kavraması ve özellikle yapılacak yazılı sınavlarda yüksek not almasını sağlayarak, okul notu ortalamasını yükselmesini sağlamaktır. Diploma notunun yüksek olası öğrencinin gireceği sınavlarda ek puan alması anlamına geldiği için çok önemlidir.

Yazılılarda yüksek not almak için okulda anlatılan konular tekrar edilir. Konu ile ilgili alıştırma soruları çözülür. Sınavdan önce görülen bütün konular tekrar edilir. Tarafımdan örnek yazılılar oluşturulup öğrenciye çözdürülür. Yazılıya, bol bol yazılı denemeleri yaparak hazırlanılır.

Derslerimi bilgisayar üzerinde grafik tablet ile yazarak yapıyorum.öğrenciye dersten önce ders içerikleri pdf şeklinde yollanır.
birebir online ders ücretim:200tl 40 DKLIK ücretimdir yalnız DERSİN DAHA VERİMLİ OLMASI İÇİN 40+40 DKLIK DERS YAPILMASI TARAFTARIYIM KONULAR EKSİK KALMAMIŞ OLUR 
Birde YOUTUBE DA DUMANAKADEMİ KANALIMI TAKİP EDİP DERS VİDEOLARIMI İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Bazı yanlış anlaşılmalara izin vermek istemem.Ben matematik öğretmeni olarak çok iyi uzman olabilirim diye her öğrenciyede full yaptırırım diye bir iddiam yok bu tür iddialarada inanmayın zaten yalnız siz ne kadar çok istekli olursanız size o kadar fayda sağlarım istekten kasıt şu verdiğim ödevleri zamanında yetiştirmek,bahaneler öne sürerek yapamadım edemedim diye laflar kimseye birşey kazandırmaz bu yüzden hedefiniz olacak ve size çizdiğim plan dahilinde ilerleyeceksiniz sonra da hedefinize ulaşıp bana dua edeceksiniz:))

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Genel Matematik - Matematik : 45 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Analitik Geometri - Matematik : 45 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Geometri - Matematik : 45 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Mantık - Matematik : 45 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Akıl ve Zeka Oyunları : 45 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
İlköğretim Takviye : 45 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Ordu:
 • Altınordu
 • Aybastı
 • Çamaş
 • Fatsa
 • Gölköy
 • Gülyalı
 • Perşembe
 • Ünye
 • Ordu Ulubey
 • Akkuş
 • Mesudiye
 • Kumru
 • Korgan

Değerlendirmeler (42)

4.9

Öğretmen Değerlendirme
S

Serdar ç.

Osman hoca ile lise yıllarımda tanıştım iyiki tanımışım kendini matematik konusunda alanında sayılı eğitmenlerden biri matematiği severdim ama Osman hoca sayesinde daha da bi bağlandım onun da emeği ile inşaat mühendisliğini kazandım ve bitirdim iş hayatına atıldım Bu başarımda büyük emeği olan kişidir Osman hoca mutlaka tavsiye ederim memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın ?


M

Mesut Y.

Osman Hoca görüp görebileceğiniz en iyi matematik öğretmenidir. Sayesinde ilk senemde üniversitesi kazandım. Ders içinde yaptığı espriler ile öğrenciyi matematiğe sevdiriyor. Sağ olun var olun Osman öğretmenim ??


y

yunus e.

osman hocam ben fen lisesinde okurken tanışma şansım olmuştu birlikte geçirdiğimiz matematik derslerine hem eğlenip hem öğreniyorduk osman hocam dersi yaşayarak anlatan mantığını kafamızın içine yerleştiren çok değerli bir insan bir öğretmenden daha fazlası


M

Musa

Hocamın derslerini zevkle dinlerdim gerçekten çok ilgilenirdi hukuk fakültesini kazanmamda hocamın payı çok büyük kendisine çok teşekkür ederim


M

Melisa K.

Osman hocayı hâlâ tanımadıysanız çok şanssızsınız demektir. Matematikten nefret eden insana bile matematiği sevdiren biri ve gram matematikten anlamayan bana öyle güzel ve açıklayıcı bir şekilde anlattı ki ufkum genişledi. Matematiği sevmeme neden olan tek hoca. Güler yüzlü sevgi dolu ve öğrencileriyle ayrı ayrı ilgilenen bi hoca kesinlikle kaçırmamanız lazım. Mükkemmel bir öğretmen❤️


H

Hakan B.

Ben baya sevdim çünkü sadece formülü verip ezberle demiyor altyapısıyla birlikte anlatıyor temeli sağlam bir bina gibi tam öğreniyorum ve mantığını anlıyorum ve açıkçası göründüğü kadar zor gelmiyor artık


G

Güler b.

Hiç abartmadan konuşmak istiyorum Osman hocayı tanımadan önce matematikten hiç netim yoktu. -4 le başlamıştım Onun sayesinde matematiği sevdim ve inanç oluştu. Çünkü o tek bakışıyla karşısındakinin neyi anlayip anlamadığını anlayan birisi Ve şu an -4 ten 20 nete kadar yükseldim yks netlerimde Istedigim bölümdeyim onun bende oluşturduğu matematik alt yapısı ve benim isteğim,inancımla Herkese sınava girecek bütün adaylara onu tercih etmelerini oneriyorum...


H

Hatem T.

Osman hocamla üniversite sınavında hazırlanırken tanışmıştım matematik ve geometride pirdir kendisi beni sıfırdan alıp çok iyi netler yapmama yardımcı olmuştur bugün bile her türlü rehberlik anlamında bana yardımcı olur yıllar geçse bile hep hatırlayacağım kral bir hocamdır


Ö

Özay

Matematik bilgim sadece 4 işlemden ibaretken tanıdım Osman hocamı ve gerek ders anlatışı olsun gerek ders dışı iletişimi olsun(soru vb.)her konuda desteğini sonuna kadar hissettirmiştir. Adeta benim için bir kabus olan matematiği bana sevdirmeyi başardı kendisi. Karşısındaki kişiye bir şeyler katabilmeyi, üstün körü değilde gerçekten anlamasını sağlamak istediğini hissedebiliyorsunuz ve Osman hocanın böyle olması sizide gerçekten aşırı şekilde motive ediyor. Ben 0 matematik ile 4 net yaptıgım DGS’den Osman hocam ile tanıştıktan sonra sıkı bir program ve adeta bir takım gibi özveri ile 40 net yapıp istediğim üniversiteme yerleşme başarısı gösterdim. Burdan tekrar hocama teşekkürler ediyorum ve özel ders arayışında olan kişilere sonuna kadar tavsiye ediyorum:) pişman olmayacaksınız


K

Kardelen Y.

İdealist, kendini geliştiren , her zaman öğrenci gibi kalabilen öğretmen size en çok katkısı olan kişidir. Osman hoca gerek ders anlatımıyla gerek biz ögrencilere gösterdiği ilgisiyle matematik sevgisini bize aşıladı. Mükemmel bir öğretmen. :))


S

Sudenaz

Osman Hoca matematiği sevmemde bana bayağı yardımcı oldu. Gerek ders anlatışı, gerek neşesiyle bizi matematiği anlayabilen ve uygulayabilen öğrenciler yaptı. Matematiği dev gibi gözümüzde büyütürken o kadar da zor olmadığını fark etmemizi sağladı. Kısaca Osman Hoca mükemmel bir öğretmen :)


E

Emin Y.

Çok açıklayıcı ve anlaşılır aynı sınıfta yüzyüze eğitim alıyor gibi.


E

Emre S.

Hayata dair umudu olmayan bi insan ken tanıdım sizi hocam yeriniz bende çok çok ayrı benim bu günlere gelmemde üzerimde çok çok emeğiniz var hakkınız ı yiyemem bana matematiği sevdirmeniz şu an olduğum yere gelmem hepsinde çok çok büyük emeğiniz var sizi tanıdığım için ve öğrenciniz olduğum için çok mutluyum şu an sizin sayenizde devletime hizmet ediyorum en çok istediğim şeyi sizin sayenizde başardım ben ve benim gibi birçok öğrenciyi topluma kazandırp bize ve toplumumuza örnek olacak ve geleceğimiz e ışık tutacak bir nesil yetiştirmenizi ümit ediyorum saygılarımla koruma şubeden emre...


İ

İrem E.

Engin soru bilgisi, soru çeşitliliği ve sorulardaki yaratıcılığıyla bana sadece netlerimi yükseltme olanağı vermemiş aynı zamanda matematik ve geometriyi sevdirmiş hocamdır. Sayesinde tıp okurken keşke matematiği tekrar ondan dinlesem dediğim günler oldu :) Özellikle yapamadığım tüm sorularda zaman mekan dinlemeden her zaman yardımcı oldu. Bütün bu emeği sayesinde sınav anında karşıma hiç görmedim dediğim bir tek soru bile çıkmadı. Mezun senesi ne kadar program disiplini açısından zor olsa da bizzat kendi ödevlendirip kontrol ederdi. Tüm bu disiplini, matematik aşkını ve enerjisini başarmak isteyen tüm öğrencilerine aşıladığına garanti veririm. Özel derste hiç düşünmeden 1 numaralı isim diyebilirim :))


C

Cansel

Herşeyin en iyisini en güzelini bizlere vermeye çalışan kendisinden çok öğrencilerine vakit ayırmayı seven bir öğretmen varsa oda Osman Hocadır. Ne düzeyde olursanız olun gerekirse sıfırdan anlatır matematiği. Öğrencisinin nasıl anlayacaksa o tarz da anlatır. Matematiğim onun sayesinde ileri düzeyde gelişti. sizde benim gibi matematiği hem eğlenceli hemde öğrenerek geçirmek isterseniz Osman Hoca ilk tercihiniz olmalı.


S

Sefa E.

Osman hocamızın gerek bize yaklaşımı gerek ders anlatışı olsun harikaydı . Matematikte asla başarılı olamam diyodum kendi kendime , ama Osman hocamın azmi ile birlikte bende ona ayak uydurdum ve şimdi çoğu konunun üstesinden geliyoruz. Diyeceğim şu ki kıymetini bilene velinimet diyebilirim .


B

Beyza

Gerçekten Geometri ye aşkla bakmam sağlayan güzel yürekli hocam. Yüzyüze eğitimde bu kadar keyifle dinlemediğimi fark ettim. Online eğitimden bu denli verim alacağımı, zevk alacağımı hiç düşünmezken. Osman hoca farkını aklımdan çıkarmışım. Genel Matematik, geometri hayatımda hobim haline geldi. Hangi dersi çalışırsam çalışayım elimin altında hep bir geometri ve genel matematik kitabı var. Osman hocam teşekkür ederim ön yargılarımın hepsini kıran siz değerli hocam oldunuz. Size minnettarım... Ve düşünen arkadaşlara online olarak gözü kapalı önereceğim tek adres Osman Duman hoca...


M

Merve K.

Lise son sınıfta matematik dersime giren Osman hocayı herkese tavsiye ederim çünkü kendisi öğrencileri için çok uğraşan bir insan. Pandemi sürecinde bile bizler için çok uğraştı 1 saat içerisinde ne katabiliyorsa kattı. Tek bana değil bir sürü arkadaşıma bilgiler verdi. Yks sınavında hepimizin en az 10 netini arttırdı. Kendisine çok teşekkür ederim ve Osman hocayı seçecek olan tüm arkadaşlara başarılar dilerim.


H

Hilal

Benim matematigi sevmemdeki tek etken Osman hocadir. Kendisi sayesinde sadece sınavlar için zorunluluktan çalıştığım bir ders olmaktam çıktı. Osman hoca sayesinde üniversiteyi kazandim ve kendisinden öğrendiğim bilgilerle hayatımı devam ettiriyorum teşekkürler Osman hoca.


Ş

Şule ⚡.

Osman hocayı yakından tanıyıp yüz yüze dersine girebilme fırsatım oldu ve iyiki oldu.Gerçekten çok iyi bir öğretmen ve bana katkısı çok çok fazla.Sadece ders anlatmaz aynı zamanda dersi yaşatır da.Ders anlatışı,güler yüzü,asla öğrenci seçmeyişi,pozitifliği derse bizi hep daha çok bağladı.Hep çok anlayışlı oldu ve bize karşı sadece öğretmen-öğrenci yaklaşımıyla değil aynı zamanda bizimle arkadaş gibi de ilgilendi.Hem çok iyi bir öğretmen hem çok iyi bir dinleyici hem de çok iyi bir anlatıcı.Osman hocayı tanıdığım ve dersine girebildiğim için çok şanslıyım ki bu notlarıma da yansıdı.Bizim için olan emeklerinden dolayı kendisine çok şey borçluyuz.Ona en büyük teşekkürüm hayatıma matematiği kattığı için.Matematiği yapamıyorsanız Osman hocayla tanışmamışsınızdır.


B

Büşra K.

Kesinlikle tavsiye ettigim ve önerdiğim bir özel ders platformudur . Çok güzel ve açıklayıcı bir konu anlatım sistemi vardır hocamızın tercihlerinizde ilk sıraya koyabilir ve hedeflerinize en kısa sürede ulaşabilirsiniz.


M

Metin Ş.

Matematiğe dair hiç bişeyi olamayan bir lise ögrencisinin 2013-2014 üniversite sınavlarında Matematik Öğretmenliğini kazandırmış bir öğretmenin hocasından bahsetmek istiyorum.Osman hocayla bir öğretmenden öte abi kardeş ilişkisi kurduk.İsmail Kılıç Mehmet Ali Kılıç Sami hoca gibi hocalar görmüş geçirmiş bir ögrenci oldukta kazandık kazandırdılar.Askerligini yapmaya Kıbrıs’a gitti yine kocaman bi boşluk oluşturdu.Hep arkamızdan durdu.O zamanlar deli sevdalıydık ele alınmayacak kızlara.Ama yinede çalıştık kazandık.hayatım boyunca pek çok matematik öğretmeninden ders dinledim fakat Osman hoca bu zamana kadar bana matematiği sevdiren tek öğretmen oldu.Kendisine Malatya’dan selamlar sevgiler.Allah yolunu açık eylesin


U

Umut B.

Uzaktan eğitimde yaşanan zorluklara rağmen bu dersin gayet verimli geçmesi hocamızın ilgisi ve alakası sayesindedir. Çok teşekkür ederim.


A

Ayda Ö.

Üniversite sınavına hazırlanırken bu güzel yürekli hocamız ile yollarımız kesişmişti. Matematiği sıfır olan ben bile 30 soruda 23 net yapabilmiştim sayesinde matematik öğrendim. Matematiği öğreten adam gibi adamdır kendisi


K

Kardelen

Osman hocayı tanımadan önce matematikle hiç aram yoktu osman hocanın güzel anlatısı , kattığı güzel yorumlar ve gaza getiren sozleri sayesinde matematiğe ilgim arttı iyi ki varsınız hocam sayenizde derse olan ilgim ve basarım arttı çok teşekkür ederim


M

Metin Ş.

Matematiğe dair hiç bişeyi olamayan bir lise ögrencisinin 2013-2014 üniversite sınavlarında Matematik Öğretmenliğini kazandırmış bir öğretmenin hocasından bahsetmek istiyorum.Osman hocayla bir öğretmenden öte abi kardeş ilişkisi kurduk.İsmail Kılıç Mehmet Ali Kılıç Sami hoca gibi hocalar görmüş geçirmiş bir ögrenci oldukta kazandık kazandırdılar.Askerligini yapmaya Kıbrıs’a gitti yine kocaman bi boşluk oluşturdu.Hep arkamızdan durdu.O zamanlar deli sevdalıydık ele alınmayacak kızlara.Ama yinede çalıştık kazandık.hayatım boyunca pek çok matematik öğretmeninden ders dinledim fakat Osman hoca bu zamana kadar bana matematiği sevdiren tek öğretmen oldu.Kendisine Malatya’dan selamlar sevgiler.Allah yolunu açık eylesin


E

Erol

Osman hocayı tanımadan önce matematik yok denecek kadar azdı ortalamam baya arttı yapılan denemelerde de 40 da 10 ise 25 30 oldu teşekkür ederim Hocam iyi ki varsınız


K

Kadir i.

Osman hocam matematik dersini sevmem de gerçekten çok yardımcı oldu, dersi anlatışı, aralar da yaptığı insanı gaza getiren sözleri ve tabi ki bilgisiyle bana çok şey kazandırdı. Onun sayesin de inşallah TYT VE AYT sınavlarında iyi bir başarı elde edeceğime inanıyorum, herkese tavsiye ederim .


K

Kardelen

Üniversiteye hazırlanırken özel ders aldım ve çok memnun kaldım. Özel ve istikrarlı bir şekilde çalışarak adım adım ilerleyerek kısa zamanda çok güzel ilerledik ve tamamladık. Kesinlikle tavsiye ediyorum sıfır matematikle başlayıp her seyi kavradım ve kazandım :) şimdiden iyi derslerrr :)


T

Tuana

Osman Hoca bu hayatta tanıdığım en iyi Matematik öğretmenlerinden biri ki lisede sadece son sene dersime girmiş olmasına rağmen bana çok şey kattı. Hepimizle her zaman için ayrı ayrı ilgilendi. Her zaman her anlamda anlayışlı tavrını hep korudu. Samimiyeti, güler yüzü, anlayışı,ders anlatış biçimiyle hepimizin başarılı olması için elinden geleni yaptı. Bizim için bir öğretmen değildi sadece, kesinlikle hepimize bir arkadaş gibi davranıp derslere daha sıkı bağlamamızı sağladı. Özellikle bu sene bazılarımızdan daha fazla emek etmiş bile olabilir :) ,bize gerçekten gün ve saat fark etmeksizin hep yardım etti. Tekrardan bu seneyi yaşamak zorunda olsaydım kesinlikle Matematik dersime onun girmesini isterdim... Eğer siz de Matematik dersi bazında başarılı olmak istiyorsanız Osman Hoca'yla kesinlikle tanışmalısınız ki eminim o zaman matematiğe karşı daha istekli olacak ve sınava daha emin adımlarla yürüyeceksiniz. Şimdiden herkese başarılar ve hocamıza tüm emekleri için çooookkk teşekkürler :)


N

Nazlı K.

Osman Hoca anlatırken hem öğretir hem eğlendirir. Aktardığı bilgilerin öğrencide kalıcı olabilmesi için elinden gelen herşeyi yapar. Ve matematik konusunda bana büyük katkısı oldu. Osman Hoca sayesinde matematiği daha çok seviyorum ve daha fazla soru çözebiliyorum. Eğer özel bir hoca arıyorsanız Osman Hoca en özel hocadır.


N

Nazlı K.

Osman Hoca anlatırken hem öğretir hem eğlendirir. Aktardığı bilgilerin öğrencide kalıcı olabilmesi için elinden gelen herşeyi yapar. Ve matematik konusunda bana büyük katkısı oldu. Osman Hoca sayesinde matematiği daha çok seviyorum ve daha fazla soru çözebiliyorum. Eğer özel bir hoca arıyorsanız Osman Hoca en özel hocadır.


B

Berkin

Osman Hocayla tanışmadan önce temelim hiç yoktu. Onunla derse başladıktan sonra kısa sürede çok iyi yol katettim. Bana matematiği sevdiren oldu. Eğer matematikten özel ders almayı düşünüyorsanız bu kişi Osman hoca olmalı :)


D

Dilan E.

Osman hocamın her yönüyle mukemmel olması açık ve net , hiç anlamam yapamam dedigim ve korktuğum konulari cok kolay ve anlasilir şekilde anlatıp öğretiyor . Her sey icin cok tesekkür ederim hocam


E

Eda

Lise hayatım boyunca pek çok matematik öğretmeninden ders dinledim fakat Osman hoca bu zamana kadar bana matematiği sevdiren tek öğretmen oldu


Z

Zeynep

Osman hocam lisede ki en buyuk artilarimdan Tabiki onun gibj kaliteli ogretmenlerim vardi ama onun tarzi anlatis bicimi sorularinin diger sorulardan farklılığı herzamn ozgundu güzeldi yani eger ders almak isterseniz bence buyuk bi ihtiamllr memnun kalirsiniz :) denemek hic bi zman vakit kaybi degildir , eger hedefleriniz varsa:):)


N

Nur H.

Ben pek matematiği sevmezdim gerçekten. O ilgisi olmayan bir öğrenciye nasıl anlatılır biliyor. Bazen hayattan örneklerle işte aradığım benim buymuş diyebiliyorsun. Matematiğin en zor konusu bile aslında bu muymuş dedirtiyor. Bunu yaşadım :)Ben böyle bir hocayla tanıştığım için çok şanslıyım.Umarım herkes bu şansı elde eder.


N

NURSENEM A.

Osman Hoca ile tanışmadan önce matematiğim 4 işlemden ibaretti. Hayattaki en büyük şansımı belkide Osman Hoca nın matematik seviyem yerlerdeyken çok iyi bir yere taşımasında kullanmış olabilirim. Eğer gerçekten matematik dersini halletmek istiyorsanız kesinliklr Osman Hoca diyorumm.


D

Damla

Osman hoca YKS sınavına beni çokkk iyi hazırladı ders anlatımı derse güzelce odaklaması matematik dersini ayrı bir sevmemizi sağladı yeri gelince o gülen suratıyla dersi çok güzel hale getirdi hem hoca hem abi oldu İyi ki ders almışımmmm mükemmel birrrr öğretmennnn ❤️


M

Muhammet E.

Osman hocanın gerek ders anlatışı gerekse biz öğrencilerine ilgisi oldukça iyi bana matematiğe karşı birçok şey kazandırdı. TYT ve AYT de büyük başarılar elde edeceğimize inanıyorum.


E

Enes Ö.

Bu sene lgs sınavına girdim.Gerek yüzyüze gerek online olmak üzere bana çok katkısı oldu lgs sınavında istediğim liseyi kazanmamda çok katkısı oldu ders anlatımı, ders işleyişi olarak Osman Hoca gibisi çok azdır herkese öneririm pişman olmıyacağınıza kefilim :D şimdiden iyi dersler


Y

Yağız K.

2 yıllık üniversite kazanabilecek potansiyelim yokken bu sene bilgisayar mühendisliği kazandım. bu fırsatı kaçırmayın osman hocamı tek geçerim..


Duman Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Pazartesi:
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
 • 22:00 - 23:00
Salı:
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
 • 22:00 - 23:00
Çarşamba:
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
 • 22:00 - 23:00
Perşembe:
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
 • 22:00 - 23:00
Cuma:
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
 • 22:00 - 23:00
Cumartesi:
 • 09:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
 • 22:00 - 23:00
Pazar:
 • 09:00 - 10:00
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
 • 22:00 - 23:00

Öğretmene Sorulan Sorular

500

60 Dakikalık Ders

169 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle 1 saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 369 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 189 kişi ders almak için başvuru yaptı.