ogretmen16y45p
  • Yüz yüze
  • Online
Büşra U. - Matematik Öğretmeni

Matematik benim öğrenmeyi sevdiğim ve öğretmekten keyif aldığım bir alan, işimi çok seviyorum.

Çanakkale / Çanakkale Merkez

3 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: İlköğretim Takviye,Geometri +1 ders
Marmara Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi / Matematik - Mezun
A

Arzu

Öğretmene gelen son yorum

Merhaba Ilkokul 3. Sinif oglum icin matematek dersine yardimci ogretmen ariyoruz. Haftada 3 gun diye dusunuyoruz. Fakat ucret kinusunda daha yardimci olmaniz mumkunmu....

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Neden Özel Ders Veriyorum

Matematik öğrenmek ve öğretmek benim işim ve işimi severek yapıyorum ve geçimimi bu işi yaparak sağlıyorum.

Tecrübelerim

3 yıldır düzenli olarak özel ders veriyorum ve çeşitli etüt merkezlerinde matematik öğretmeni olarak çalıştım.

Size Neler Kazandırabilirim

Matematiği yapamıyorum diye gelen öğrencilerim matematiği severek sınıflarını bitiriyorlar ve istedikleri üniversitelere yerleşiyorlar.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Marmara Üniversitesi Matematik bölümünden bu yıl mezun oldum ve formasyon eğitimimi Haziran ayında tamamladım. Öğrencilerimle olan ilişkilerim öğretmen öğrenci ilişkisinden çok iki iyi arkadaş gibidir.

Dersleri Nasıl İşlerim

Konu anlaminda bir eksiği varsa öncelikle konu anlatımı daha sonrasında örnek soru çözümü yapip benzerlerini ödev bırakarak konuyu pekiştirmeyi ve iyice öğretmeyi hedefliyorum.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Özel ders, sınıf ortamından daha iyi öğrenme sağlayıp öğretmen ile öğrenci arasındaki sınırları ortadan kaldırıyor. Öğrenci sınıf ortamında soru sormaktan cekiniyorsa bile birebirde anlamadığı yeri cok rahat sorabiliyor.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Geometri - Matematik : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Oyun Ablası - Okul Öncesi Eğitimi : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
İlköğretim Takviye : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Analitik Geometri - Matematik : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Çanakkale:
  • Gelibolu
  • Lapseki
  • Çanakkale Merkez

Değerlendirmeler (4)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
A

Arzu

Merhaba Ilkokul 3. Sinif oglum icin matematek dersine yardimci ogretmen ariyoruz. Haftada 3 gun diye dusunuyoruz. Fakat ucret kinusunda daha yardimci olmaniz mumkunmu. Acikcasi 25 tl uzeri cok zorlayacak bizi. Ozel okula gidiyor aytica ingilizce derside aliyor. Olumlu dusunurseniz gorusebiliriz.


C

Ceydanur K.

Dolu dolu verimli bir ders alacağınız fırsat.Sıcakkanlılığıyla dersinin hakkını veren güler yüzlü bir eğitimci.Ögrencilerine çok şey katacağına inanıyorum :)


Y

Yasin S.

Sıcakanlı , cana yakın birisidir.Matematiği çok sevdiği icin butun ogrencilerin anlamasini saglamadan birakmamasi her ogrenciye ogretebildiginin en buyuk kanitidir.Kesinlikle tavsiye ediyorum ögrencileriniz icin cok faydali bir ogretmendir.


M

Meltem p.

Büşra hocayla Istanbulda olduğu süreçte tanıştık. Olumlu olan ilk izlenim zaman geçtikçe yerini sevgi ve güvenle de pekiştirdi. Zira Büşra kızımız pek çok yönden veli ve öğrenci beklentisini karşılayabilecek hususiyetlere sahip. Kendisine böyle hitap ediyorum çünkü ben de farklı branşta yillarinda mesleğine vermiş bir lise öğretmeniyim. Haliyle onu değerlendirmem profesyonel bir bakış açısıyla da olmuş oluyor. Soyleyeyebilecegim en net ve reel şey su: Büşra öğretmenimiz gençliğinin vermiş olduğu dinamizm ile hem verimli ders anlatıyor hem de öğrencilerle olumlu iletisime geçiyor. Ben kizimin bir abla öğretmen bekler gibi onun onunla geçireceği saatleri iple çektiğini gözlemledim ve bu durum bizi çok sevindirdi. Buna ek olarak da mizacinin bir etkisi olsa gerek öğrencisiyle akran yakınlığı kurarken aynı zamanda da çocuğu disipline ediyor. Ikisi biraraya zor gelen şeylerdir. Nasıl başariyor bilmiyorum ama bunu iyi ki yapıyor. Onunla çalıştığı süre içinde motivasyonu yerlerde olan kızım ciddi bir ders çalışma ve ödev yapma disiplini kazandı. Çok kısa bir sürede YGS konularının cogunu tamamladı. Fakat Çanakkale'ye gitmek durumundaydi ve biz ayrıldık. Şimdi yeni arayışlar içindeyiz biz. Umarım onun kadar frekans tutturan yeni birine rastlariz yine. Zira kızım disiplini kaybetmeye başladı Büşra gidince. Herneyse. Temennim odur ki Büşra hoca Çanakkale'ye hayırlı olsun. Sayın veliler ve çocukları sanslisiniz ve bunu bizim gibi deneyimleme imkanına umarım sahip olursunuz. Bütün evlatlara zorlu egitim seruvenlerinde başarılar diliyorum. EDEBİYAT ÖĞR. MELTEM PARLAK/ISTANBUL


Büşra Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

500

60 Dakikalık Ders

21 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 225 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 382 kişi ders almak için başvuru yaptı.