Derin M. Derin M.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Neden Özel Ders Veriyorum

Bir çocuğun ya da gencin hayatına bu temel derslerle dokunmak bence çok kutsal. Ben öğrencilerimin ablası ya da arkadaşı olmayı tercih ederim, onlarla ve aileleriyle güzel ve kalıcı bağlar kurarım. Hem sevdiğim işi yapıp, hem uzun vadeli güzel ilişkiler kurmak: bence paha biçilemez...

Tecrübelerim

Size Neler Kazandırabilirim

1-Öğrencime konuyu ezberlettirmeden öğretirim, açıkçası ezberden nefret ederim.
2-Konunun mantığını öğretirim, hayal kurmasını sağlarım.
3-Hedefim, Matematiği en sevdiği derslerden biri yapmaktır.
4-Matematik dersini İngilizce de anlatabilirim.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Dürüst, güvenilir ve açık sözlüyümdür. Hem veliye hem öğrenciye karşı şeffaf olurum, veliye çocuğun eksiklerini ve izlemesi gereken yolu iletirim. Öğrencime de her hafta ödevler vererek, konuyu unutmasını önlerim.

Dersleri Nasıl İşlerim

Önce konuyu anlatır, bazen öğrencime sorular sorarak, onu konu anlatmaya teşvik ederim. Ardından seçtiğim soruları benim yanımda çözer, zaten bu sırada neyi ne kadar anlamış görürüm. Anlamadı ise, anlayana kadar tekrar anlatırım. Her ders bitiminde ödev veririm ki, yaptıklarımızı unutmasın. Bir sonraki ders ilk iş, ödev kontrolüyle başlarım. Ödevini yapmadıysa, bir sonraki derse aynı ödevi tekrar veririm, ayrıca veliyi de bu konuda bilgilendiririm.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Geometri - Matematik : 60 dk - 120.00₺ | Online Ücret: 120.00₺
 • Analitik Geometri - Matematik : 60 dk - 120.00₺ | Online Ücret: 120.00₺
 • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 120.00₺ | Online Ücret: 120.00₺
 • Mantık - Matematik : 60 dk - 120.00₺ | Online Ücret: 120.00₺
 • Matematiksel Modelleme - Matematik : 60 dk - 120.00₺ | Online Ücret: 120.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Arnavutköy
 • Avcılar
 • Bahçelievler
 • Bakırköy
 • Bayrampaşa
 • Beşiktaş
 • Beykoz
 • Beylikdüzü
 • Beyoğlu
 • Eyüp
 • Fatih
 • Gaziosmanpaşa
 • Kadıköy
 • Kağıthane
 • Sarıyer
 • Şişli
 • Üsküdar
 • Zeytinburnu

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

A

Ali

YKS sınavına hazırlanmak için Damla Hoca ile online ders yaptım. Çok memnun kaldım, geometri ve matematikte anlamadığım soruları çözdürdü ve keyifli bir şekilde anlattı. Sağ olun hocam.

L

Lara

Lise 2 de iken 1 yıl boyunca Damla Hoca'dan online ders aldım, gayet memnunum. Yapamadığım soruları WhatsApp' tan ona attım, derste çözdü. Yüz yüze ders alamadığım bu pandemi sürecinde bana çok faydası oldu.

M

Murat

Damla hanıma oğluma LGS sınavına hazırlarken verdiği destek için çok teşekkür ederiz. Gayet ilgili bir öğretmendi.

E

Ege

Damla abla ile geçirdiğim ders saatleri o kadar keyifli geçiyordu ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyordum. Birlikte çok güzel yol katettik. Sayesinde LGS korkumu da yendim. Yapamadığım soruları birlikte çözüyor , anlayamadıklarımda konu tekrarı yapıyorduk. Çok teşekkür ederim Damla hocam😊

E

Emel

Damla hanımla veli arkadaşım sayesinde tanıştık. Pandemi süresince okula gidemeyen oğluma matemetik konusunda online olarak fazlasıyla katkıda bulundu. Keyifle ve bilgiyle geçirdikleri bir sene oldu. Emekleri için çok teşekkür ederiz.

N

Nedim

Online dersi olmasına rağmen hocamın matematik seviyemi arttırdığını düşünüyorum. Dersler hep eğlenceli geçiyordu ve anlamadığım sorular olunca Açıklayıcı bir şekilde tek tek anlattı. Ben çok memnundum, herkese tavsiye ederim. Hocam çok teşekkür ederim.

K

Kaan

Oğluma online ders verdi, ve biz çok memnun kaldık. Yüz yüze verilen derslerden hiç farkı yoktu. Dersler tempolu diyalogla hep hareketli geçiyordu. Matematiği daha fazla sevdirdi oğluma. Sonunda oğlum başarılı oldu ve iyi bir okul kazandı. Emeklerine sağlık, çok teşekkür ederiz.

S

Semra d.

Kızım için matematik dersi ararken damla hocayla yollarımız kesişti. Kendisinden online ders almaktayız bu zamana kadar kızımda çok ilerlemeler kaydettik teşekkürler

e

ela c.

uzun zamandır online ders alıyorum, çok yararlı oldu

S

Selim

Oğluma online ders aldıktan sonra matematiği sevdiğini söylemeye başladı, katkısı da çok oldu, güzel bir başarı elde etti, çok teşekkür ederiz

A

Arda

Çok iyi bir insan olmak ile birlikte gerçekten matematikte ilerlemenizi sağlıyor, ben online ders alıyodum gayette verimli oldu, gerçekten öğretmen diyebileceğim sayılı kişilerden.

G

Gülsüm

Hocam sayesinde matematik korkumu yendim.Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.. Tereddütte kalmadan ders alabilirsiniz..

M

Murat U.

Damla Öğretmen ile kızım üniversite sınavına hazırlanırken tanıştık ve inanılmaz katkısı oldu bize. Kızım bir türlü matematiği sevmeyen ve hep bu dersten korkan bir öğrenciydi ve matematik dersindeki açığını kapatması gerekiyordu. Sınavda matematik netlerinin yükselmesini Damla Öğretmen’e borçluyuz. Ayrıca diğer kızıma matematik dersini İngilizce olarak verdi. Kendisi işini severek yapan, öğrenci ve başarı odaklı ender öğretmenlerden biridir. Biz onun gibi dürüst ve tecrübeli bir dost kazandığımız için şanşlıyız. Kesinlikle matematik dersinde başarılı olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

y

yaren

"Mezuna kaldigim yil, Damla Abla ile derslerimiz cok verimli gecti. Matematikte basarisiz olma korkumu yendim. Cok bilgili ve titizdir. Arkadasima tavsiye ettim, size de ederim"

S

Sema

Damla hocayla 11. sınıfta tanıştım ve yok denilebilecek seviyedeki matematiğimi temelden başlayarak ilerlettik. Derslerde verdiği püf noktalar ve kısa yollar çok işime yaradı. Matematiğime çok katkısı oldu. Herkese tavsiye ediyorum.

İ

İrem Ö.

"Damla Hoca ile unıversıte sınavına hazırlandıgımda, unıversıte sınavına gırelı 21 yıl olmustu. Buna ragmen, bana konuların temel mantıgını ogrettı, formullerın nasıl ortaya cıktıgının hıkayelerını anlattı. Bilgisi çok güçlü, tavsiye ederim"

y

yaren

"Mezuna kaldigim yil, Damla Abla ile derslerimiz cok verimli gecti. Matematikte basarisiz olma korkumu yendim. Cok bilgili ve titizdir. Arkadasima tavsiye ettim, size de ederim"

E

Ece

Damla abla çok iyi bir öğretmen. Dersleri çok eğlenceli anlatıyor. Onun sayesinde okulda anlamadığım konuları anladım. Anlamadığım bir konu olduğunda ben anlayana kadar anlattı. Ders sonunda ödevler verdi ve yapamadığım soruları beraber yaptık böylece soruların nasıl çözüleceğini anladım. Çok iyi biri.

A

Ayse D.

Damla hanim işinde disiplinli matematiği sevmeyen bir öğrenciye sevdirebilecek yetenekte, ailenizden biri gibi hissedebileceğiniz çalişkan başarili bir öğretmendir tavsiye ederim.

Ö

Ömer C.

Matematik bilgisi cok güçlü, işinde cok disiplinli, iletişimi cok iyi. Tavsiye ederim.

E

Ela

Damla Abla ile lise giris sinavina hazirlandim ve sinavda cok basarili oldum.Damla Abla sayesinde okulda ve dershanede anlamadigim herseyi, ozel ders ile anladim. Damla Abla dersleri cok etkili anlatir, bazen sekiller kullanir ve her ders sonunda odev verir. Bir sonraki derste de odevimi kontrol ederek derse baslar.

Z

Zehra

12.sınıfta dershaneden matematik dersinde istediğim verimi alamadım.Bu sitedeki birkaç öğretmenden ders aldım fakat en iyi yöntemlerle ilerleyebildiğim kişi Damla hoca oldu. Özel öğretmen arayanlar için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kişi.Teşekkürler.

F

Fisun Ö.

Damla hocayla yollarımız Lgs çalışmaları sürecinde kesişti. Oğlumun dilinden anlayıp ve o dilde konuşarak dersi sevmesini ve ilgilenmesini sağladı. Kendisine güveni arttı. İlgilidir ve verdiği ödevleri takip eder. Kesinlikle tavsiye ederim.

O

Onur E.

Matematikle aram hicbir zaman iyi olmadi. Ustelik universite sinavi geceli de 10 yil olmus ve bildiklerimi de unutmuştum. Damla Hoca ezbere karsi oldugu icin, bana her konunun mantigini ogretti. Matematige olan onyargim sayesinde bitti. Kesinlikle tavsiye ederim

c

cüneyt g.

merhaba; 5. sınıfa başlayacak olan oğlumuza haftanın günü matematik dersi aldırmak istiyoruz. Evimiz; Eyüp merkezde konuya istinaden bilgilerinizi rica ederim

N

Nazlıcan

derslerinden gayet memnun kaldım. ders işlerken kasılmadım hiç ve samimi bir öğretmen kendisi. dersler gayet pratik ve öğrencinin hızına göre işleniyor tavsiye ederim.

j

jülide e.

Üniversite sınavına girecek olan oğluma ders aldırmak istiyorum. Oyak sitesin de oturuyoruz.Sizin ile nasıl iletişime geçebiliriz?

G

Guler

Kizimin universite hazirlik doneminde Damla hanimla tanistik. Damla hanim oldukca basarili ve donanimli bir ogretmen. Samimi ve sicak davranislari sayesinde tecrubelerini ve bilgisini rahatlikla ogrencilerine aktarabilen bir yapisi var. Matematik dersi almak isteyenlere tavsiye ederim. Sevgilerimizle........

N

Nuray

Kızımın geçen yıl (7. Sınıfta) matematik dersinde sıkıntılar yaşamaya başlamıştı. Bu sayfa sayesinde Damla hn la tanıştık. Kızımla çok güzel iletişim kurdu. Matematiğinde de büyük bir ilerleme sağladı. Bu sene 8.sınıf olduk yine Damla Hanımla devam. Kızım bir abla, ben bir arkadaş kazandık. Yolunuz açık olsun. Sevgiler.

N

Nuray

Kızımın geçen yıl (7. Sınıfta) matematik dersinde sıkıntılar yaşamaya başlamıştı. Bu sayfa sayesinde Damla hn la tanıştık. Kızımla çok güzel iletişim kurdu. Matematiğinde de büyük bir ilerleme sağladı. Bu sene 8.sınıf olduk yine Damla Hanımla devam. Kızım bir abla, ben bir arkadaş kazandık. Yolunuz açık olsun. Sevgiler.

E

Elif

Daha önceki başarısız hoca seçimimden sonra son olarak bir kez daha şansımı denemek istedim Dgs için ve sağolsun Damla hoca gerek ders hakimiyeti, gerekse öğrenci psikolojisini anlamadaki başarısı ile istediğim hedefe ulaşmamı kısa sürede sağladı.Çok teşekkür ederim Damla hocam. İyi ki tanımışım sizi.

F

Filiz

Kızımın bu yıl üniversite sınavına hazırlanmasında Damla Öğretmen’in çok büyük katkısı olmuştur. Herşeyden önce matematiği sevmeyen ve sevmediği için korkan bir öğrenciye bu dersi sevdirmiştir. İşinde tam anlamıyla profesyonel, kişi olarak son derece kaliteli bir öğretmendir. Biz aile olarak kendisini tanımaktan dolayı çok mutlu olduk. Tekrar tüm desteği için Damla Öğretmen’e teşekkür ederim. Matematik dersi almak ve başarılı olmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

D

Doğa

Kendisi tam anlamıyla işinin hakkını veren bir öğretmen. En kısıtlı vakitlerimizde bile konuları hızlıca geçmek yerine sindire sindire anlattı. Bir konu, bir soru bitmeden derslerimiz bitmedi. Bu sebeple kendisi gerçekten öğrenciye değer veren ve başarılı iletişim kurabilen biri. Matematiğe her bakımdan hakim, bu sebeple öğrettiği her bir noktayı tüm ispatlarıyla anlatıp mantığını kavratır ve bu sayede matematikten ve formüllerden korkan bir öğrenciyi bile matematiğe ısındırabilen bir öğretmendir. Matematikten ve formüllerden korkan bana bile mezuna kaldığım bu zor senede matematiği sevdirdi, ufkumu açtı diyebilirim. Tüm bunlardan ötürü kendisine müteşekkirim, her daim minnettar kalacağım.

f

faruk

11sınıfa başlayacak olan oğluma ve 6sınıfa başlayacak olan kızıma matematik dersi aldırmak istiyorum saygılarımla

Z

Zeynep a.

Matematik bilgisi çok kuvvetlidir çocuğumla iletişimi çok iyiydi tavsiye ederim

S

Sedat Y.

Ezber yerine püf noktalarıyla ve yorumlama yoluyla matematik dersi almak isteyenler için Damla Hocayı taviseye ederim.

E

Emre i.

Bir sözelci olarak matematiğim oldukça kötüydü. kendisinden 1 sene boyunca özel ders aldım. Şuan ise Milli Eğitim Bakanlığında memur olarak çalışmaktayım.

T

Tuğba O.

Damla Öğretmen… Pırıl pırıl, zeki mi zeki ve çok düzgün; alışmakta zorlanılacak kadar dürüst… Hayatın her alanında uzmanlığının izlerini görebilmek mümkün; matematik yalnızca uzmanlık alanı değil, yaşamı… Sezgileri ve algısı son derece kuvvetli; kırıcı, yıkıcı, sürekli eleştirel; zor insanlar, eserini/çalışmasını sahiplenen yöneticiler konusunda tecrübeli. Dolayısıyla aşırı olgun… İletişimde eline su döken çıkarsa yürekten tebrikler. Öğrencisi olunuz bence, kazanırsınız; hem bir dost hem de iyi bir gelecek. Sevgilerle :) …

S

Sinan O.

Matematik korkulu rüyamdu. Hiç bir zaman yapamıyacagımı düsünüyordum Damla Hocam la tanısana kadar . Meskek lisesi çıkıslı oldugum halde (mat egitimi sadece lise 1 seviyesinde almıştım) 5 ay gibi kısa bir sürede matematigin mantıgının ne oldugunu ezberliyerek degil öğrenerek yapmam gerektigini ve bunu herkesin yapabilecegini bana öğrettigi için teşekür borçluyum. Hiç matematik bilmeyen birine ODTÜ MAKİNA MÜH kazanacak seviyeye getirebilecek kapasitede bir hocadır. Özel ders almakta çok kararsızdım . Karsıma Damla Hocanın çıkması tüm hayatımı olumlu yönde degistirdi. Dersteki ilgisi bir konuyu tamamen öğrenmeden bırakmaması. Ben vazgeçsem bile bir şekilde beni her seferinde ikna etmesi... kendisine her zaman minnetdar kalacağım.

E

Ezgi Ö.

Yaklaşık bir aylık kısa bir sürede, Ales gibi zorlu bir sınava hem mental hem de teknik olarak sıfırdan hazırlanmamı sağladı Damla Öğretmen. Bu siteden bulup arayabilirim diye yazdığım bir liste öğretmen telefonu içerisinde ilk ve tek aradığım kişi kendisi olmuştu. Sınava kalan sürenin kısalığına, oldukça karamsar bir yapıya sahip olmama karşın benimle çalışmayı kabul etmiş ve çok korktuğum bu sınava karşı korkumu bu ilk telefonda dahi hafifletmişti. Yaşlarımız birbirine yakın olmasına, oldukça uzakta oturuyor olmama rağmen, her zaman son derece disiplinli, tam vaktinde gelen, anlamakta zorlandığım konuları bana şekillerle ve akılda kalıcı hikayelerle anlatan, ezber ve bu böyledir, şu şöyledir yerine her bir formülün neden öyle olduğunu ispatı ile anlatarak kafama yatmasını sağlamış, asla vakit az diye konuları geçiştirmeyen, aksine kitapta gösterilmediğini fark ettiği ipuçlarını paylaşan, 1 saat doldu dersimiz bitti değil, "şu konuyu bitirelim öyle bitiririz, şu soruyu da çözelim öyle ara veririz" diyerek, hakkı ile ders yapan, işini çok seven bir öğretmendir. Bu anlamda çok daha küçük yaştaki çocuklarla nasıl güzel bir iletişim kuruyor olduğunu tahmin etmem de hiç zor değil. Benim gibi üniversiteden seneler önce mezun olmuş ancak matematikle pek arası olmayan birine matematiği sevdirebildiği ve beni çalışmaya teşvik ettiği için kendisine her zaman minnettar kalacağım, çok teşekkür ediyorum.

M

Mahmut

çok değerli bir öğretmendir, saygılar


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Derin Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et