nurullahozcan
 • Yüz yüze
 • Online
Alper Nurullah Ö. - Matematik Öğretmeni

Bursa'da Matematik Özel Ders: YKS, TYT, AYT, KPSS, DGS, LGS Hazırlığı İçin Profesyonel Destek

Bursa / Nilüfer

10 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Matematik,Üniversite Derslerine Takviye +3 ders
İstanbul Üniversitesi / Fen Fakültesi / Matematik - Mezun
F

Firdevs Sevim Hamziç

Öğretmene gelen son yorum

Hocamız olumlu/olumsuz her türlü yoruma açık olduğunu belirtti. Tabii ki olumsuz hiçbir yorumum olamaz. Öğrencilerin her anında yanlarında olması ve onlara duyduğu saygı...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

 • Özel ders ofisi
 • Kolaydan zora konu anlatımları
 • Pratik soru çözüm teknikleri
 • İleri seviye soru çözümleri
 • Beceri temelli soru tarzlarına özel çalışmalar
 • Matematik olimpiyatlarına hazırlık

Neden Özel Ders Veriyorum

Bir öğrenme ve öğretme tutkum olduğuna inanıyorum. Öğrenciler ile sıcak ve etkili iletişim kurabilmeye, böylece derslerimde eğlenceli bir ortam oluşturmaya çalışıyorum. Benim amacım, öğrencilere matematikte güven kazandırmak ve başarılarını en üst seviyeye çıkarmaktır. Her bir öğrencimin potansiyelini keşfetmesine ve onları gelecekteki hedeflerine ulaştırmak için gerekli desteği sağlamak için buradayım. Fen Lisesi mezunu bir öğretmen olarak, deneyimlerimle fen lisesi kazanmak isteyen öğrencilere ayrıca faydalı olabileceğimi düşünüyorum.
 

 

 

 

 

 

Tecrübelerim

Birebir çalıştığım öğrencilerim arasında Robert Koleji, Galatasaray Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi, Kabataş Erkek Lisesi, Ankara Fen Lisesi, Tofaş Fen Lisesi gibi prestijli okullara giren ve Tıp Fakültesi, İTÜ Mühendislik, Sabancı Bilgisayar Mühendisliği, Koç Endüstri Mühendisliği, Hacettepe Diş Hekimliği gibi hedefledikleri üniversite ve bölümlere yerleşen öğrencilerim bulunmaktadır. Ayrıca, Türkiye'nin ilk 100'üne giren ve Kanguru, Tales, TÜBİTAK gibi ulusal ve uluslararası matematik yarışmalarında altın madalya kazanan öğrencilerim de mevcuttur. Bunların yanı sıra, DGS ile lisans kazanan, KPSS ile devlet memuru olan ve üniversite final sınavlarını başarıyla geçen öğrencilerim de birçok kez oldu.

Size Neler Kazandırabilirim

Matematiği öğrenirken anlayan, anladığını geliştiren ve edindiği bilgiyi hayata geçirebilen öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyorum. Analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerinizi geliştirecek, matematiğin temellerini sağlam bir şekilde öğrenmenizi sağlayacağım. 

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Dersleri Nasıl İşlerim

📚 Öğretim Yaklaşımı:

Konu Anlatımı ve Kavrama Düzeyi:

 • Konular, temelden başlayarak adım adım ileri seviyeye doğru anlatılacak.
 • Kavrama düzeyinde konu anlatımı ve temel örneklerle desteklenecek. Konuların önemli noktaları vurgulanacak.

Uygulama ve Geliştirme:

 • Öğrenilen konular, düşündürücü ve seviye kat ettirecek örneklerle pekiştirilecek.
 • Öğrencilerin becerilerini geliştirmeye yönelik pratik uygulamalara ağırlık verilecek.

Öğretmen Destekli Pekiştirme:

 • Konu pekiştirme pratiği sırasında öğrencilerin yapamadığı sorular, öğretmen eşliğinde tekrar ele alınacak ve çözülecek.

Uzmanlaşma ve Beceri Odaklı Sorular:

 • Uzmanlaşma düzeyinde, öğrencilerin becerilerini test edecek ve derinlemesine düşünmelerini sağlayacak sorular sorulacak.

Soru Çözüm ve Analiz:

 • Her konunun sonunda ÖSYM ve MEB'in çıkmış veya örnek soruları çözülecek. Çözümlerle birlikte analiz ve yorumlar yapılacak.

Güncel Denemeler ve Testler:

 • Güncel denemeler ve konu tarama testleri çözülerek öğrencilerin performansı izlenecek ve eksiklikler belirlenecek.

Zor Soruların İncelenmesi:

 • En zor kaynaklardan seçilmiş en zor sorular, öğrencilere gösterilecek ve çözüm yolları açıklanacak.

🎓 Diğer Notlar:

 • Sınavda gereksinim duyulan bilgiler öncelikli olarak öğretilip üzerinde durulacak. Kazanım dışı yoğun bilgi olmayacak.
 • Her öğrencinin bireysel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel öğretim planları oluşturulacak.
 • Dersler 50-55 dk olarak işlenmektedir.

 

 

 

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Üniversite Derslerine Takviye : 45 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Analitik Geometri - Matematik : 45 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Fen Bilgisi : 60 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Sınıf Öğretmeni : 60 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Ödev Destek : 45 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Matematik : 60 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Geometri - Matematik : 60 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 60 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Genel Matematik - Matematik : 45 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
İlköğretim Takviye : 60 dk - 800.00₺ | Online Ücret: 800.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Bursa:
 • İnegöl
 • Mudanya
 • Nilüfer
 • Osmangazi
 • Bursa Yenişehir
 • Yıldırım
 • Kestel
 • İznik

Değerlendirmeler (100)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
F

Firdevs S.

Hocamız olumlu/olumsuz her türlü yoruma açık olduğunu belirtti. Tabii ki olumsuz hiçbir yorumum olamaz. Öğrencilerin her anında yanlarında olması ve onlara duyduğu saygı ve sevgiyi hissettirmesi büyük bir erdem. Her öğretmenin kendine özgü güçlü yönleri olabilir, ancak hocamızın bu kadar içten ve samimi bir şekilde ilgilenmesi gerçekten benzersiz.


E

Eray İ.

Tesadüfen keşfettiğim Alper Hocam gerçekten farklı bir öğretmen. Çocuğumuzun sadece dersleri değil genel özgüveni de arttı ve hırçınlığı da aştı. Alper Hocam'a çok teşekkür ederim.


B

Busenaz R.

Şu an Bursa'nın en iyi hocası bence... Derslerimiz akıyor gidiyor çok eğlenceli geçiyor bana çoğu şeyi erkenden öğretiyor.


B

Beyza B.

Birebir ilgi, birebir eğitim, birebir iletişim… Bütün öğrencileriyle ve velileriyle tek tek özenle iletişim kuruyor. Tamamen profesyonel eğitimci. Dersleri sevdirerek, doğru şekilde çalışma alışkanlığı kazandırıp ilerletiyor.


S

Sueda S.

Kızımı dershaneye yazdırdık ancak pek bir gelişim sağlayamadık. Bunun yerine hocamızdan özel ders almayı denedik. Öğretmenimiz, kızımıza dersi sevdirerek üniversitede istediği bölümü kazanmasını sağladı. Özel ders sayesinde kızımızın motivasyonu arttı, öğrenme süreci daha verimli hale geldi ve eksik olduğu konulara odaklanarak başarılı oldu. Bu süreçte birebir derslerin öğrenci üzerindeki olumlu etkilerini gözlemledik.


S

Selçuk D.

Ben meslek lisesi çıkışlıyım. Matematikten korkuyordum. Hocamı tanımadan önce bu siteye denk geldim, yorumları okudum ve sizden ders almaya karar verdim. Yeni başladık hocamızla derslere, duruma göre ilerleyeceğiz.


R

Rabia A.

Merhaba hocam, gerçekten muazzam bir anlatımınız var. Özellikle soruların çözümlerinde yaptığınız hatırlatmalar, tekrar yaparken bilgilerin kalıcı olmasını kolaylaştırıyor. Her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz. Emeğiniz için sonsuz teşekkürler.


H

Hazal A.

Değerli Nurullah Alper Hocam, size ne kadar teşekkür etsek azdır. Hakkınızı ödeyemeyiz ama sadece çalışarak sizin emeklerinizi karşılıksız bırakmayacağıma söz verebilirim. Bizim başarılarımızın sizi mutlu edeceğine eminim. Her şey gönlünüzce olsun, emekleriniz için teşekkür ederiz çok sağ olun...


N

Nurefşan A.

Sizin o kadar nazik ve zarif olmanız beni etkiledi. Sınav haftası üst üste yazılılar olunca bir de sizin dersi ertelemek için mesaj atmanız üzerinde, aslında çok sinirli ve kızgındım. Ancak sizin aramanız sonrasında bu duygularım utanca dönüştü; hemen stresimin farkına vardınız ve hâlimi anladınız. Umarım istediğim başarıya ulaşabilirim. Sevgiyle kalın.


D

Deniz T.

Matematik mi? O kadar kötüydü ki, sıfırın ne olduğunu bile bilmiyordum. Bir gün bir karar aldım, değiştirmeye karar verdim. Tesadüfen Alper Hocayı buldum. İstikrarlı bir şekilde çalıştım, ama başarımda hocanın öğretim kalitesinin de büyük payı var. Bugün sağlık personeli olarak görev yapıyorum. Teşekkür ederim canım hocam.


E

Esma İ.

Hocam, mezuniyetimizle birlikte geçen yıllara rağmen sizi hiç unutmadık. Size olan minnettarlığımızı ifade etmek için bu mesajı yazma ihtiyacı hissettim. Sayenizde tıp okuma şansına eriştim. Kariyerinizde başarılarınız daim olsun.


S

Serhan Y.

Kızıma her türlü koşulda yardımcı oldu. Hocamızın verdiği eğitimi ve gösterdiği fedakarlıkları anlatmaya kelimeler yetmez.


A

Arif H.

Bir öğrenci olarak hem ders anlatışından hem anlamadığım yerleri sormaktan, çözemediğim aynı tip soruları dahi sormaktan hiç çekinmedim. Alper hocam da anlatmaktan hiç bıkmadı. O zamanlarda da bize babacan, tam bir abi gibi yaklaşırdı. Hala öyle yaklaştığını görüyorum Instagram'dan. Bu adam öğretmen olmak için doğmuş, işini de hakkıyla yaptığını görmek beni hala sevindiriyor.


Ş

Şule G.

Nurullah hoca ile sıfırdan başlayıp birçok şey başardık ve umarım emeğimizin karşılığını alırız. Dersleri eğlenceli bir şekilde anlatması sayesinde hiç sevmediğim matematik dersini sevmeye başladım. Herkesin hayatında bir Nurullah hoca olmasını isterim. Her şey için teşekkür ederim hocam! 🫶


H

Hatice İ.

Canım hocam, iyi ki sizi tanımışım. Birlikte işlediğimiz dersler sayesinde okulumda çok güzel notlar alıyorum. Bana sağladığınız destek ve bu kadar iyi bir öğretmen olduğunuz için çok teşekkür ederim.


Z

Zeliha N.

Alper hocayla tanıştığımda matematikle yeniden tanıştım. O, başarı odaklı bir öğretmen ve her öğrencisiyle ayrı ayrı özenle ilgileniyor. Matematiği ezbere dayalı değil, akılda kalıcı bir şekilde anlatmayı tercih ediyor.


İ

İrem C.

Oğlumuz 6. sınıfa başlarken Alper Hoca ile tanıştık, şimdi 10. sınıfta. İyi ki tanışmışız ve keşke daha önce tanışsaymışız diyoruz. Oğlumuz artık matematiği çok seviyor, eskiye oranla kendine daha çok güveniyor, matematik çalışmaktan keyif alıyor ve zamanla çok daha iyi olacağını da biliyoruz. Üniversiteye kadar birlikteyiz hocam, her şey için çok teşekkürler, iyi ki varsınız. Kendisine sevgi ve saygılarımızı gönderiyoruz.


M

Mehmet F.

Ben 8. sınıf öğrencisiyim. Sene başında 1-2 net yapıyordum, ama Alper Nurullah hocam sayesinde yılın sonuna doğru 16-17 netlere çıktım. Hakikaten çok başarılı bir öğretmen, Alper Nurullah hoca ile dersler ayrı bir boyut kazandı.


M

Mete Ö.

Alper hocama teşekkür ederim. ilgi ve tecrübesi tartışılmaz. Matematiği sevdirerek anlatması çok iyi anlamama sebep oldu. Tavsiye ederim


D

Doğanay Ç.

Bana göre Bursa'daki en iyi matematik öğretmeni. Saygılar sunuyorum.


T

Tuğçenur E.

Samimi, güler yüzlü ve oldukça ilgili oluşu beni çok memnun etti. Üniversite hayalimi gerçek kıldı ve yerleşememe korkusunu üzerimden aldı. Sayesinde güzel bir bölüme yerleştim. Gidip görüşmek isteyenler gönül rahatlığıyla gidebilir. Gerçekten gitmelerine değecek biri. Kendisine tekrardan çok teşekkür ederim! 💗💗


K

Kübra B.

YKS'ye az bir süre kala tanıştım sizle ama hayatımın en güzel kararı oldu. Alper hocam mükemmel ötesi biri, samimiyeti, profesyonelliği ve güveniyle... Sayesinde tam da olmak istediğim yerdeyim. Her şey için çok teşekkür ederim hocam, iyiki varsınız! ❤️


A

Ahsen E.

Üniversite tercih zamanı olsun, lise son sınıf yılları olsun her zaman yanımda bulunup destekçim olmuştu. Şimdi ise ben de öğretmen oldum ve hala da destekçimdir. Kesinlikle çok iyi yerlere gelmeyi hak eden bir insandır. ☺️


İ

İhsan K.

Matematiği kabus olmaktan çıkarmak isteyenler için doğru adres...


E

Ersoy Y.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başlamış olduğum ve çok memnun kaldığım bir özel ders öğretmeni. Gerek bilgi ve deneyimleri ile bize yol göstermesi gerekse bir o kadar eğlenceli geçen dersler. Alper hocaya teşekkür ederiz


M

Mira A.

KPSS sürecinde ders çalışmayı sevdiren, derste konuları eğlenerek ve kalıcı bir şekilde öğreten, disiplinli ve bu süreçte çok güzel motive etmeyi başarabilen bir hoca. Sonsuz tavsiye edilir


L

Lara B.

Bana matematik dersini sevdiren hocadır kendisi. Nurullah hocamı her arkadaşıma tavsiye ediyorum.


A

Aras .

Temel matematik ile ilgili ciddi sıkıntılarım vardı. Sağ olsun hocam çok güzel ve keyifli ders işliyor, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Kesinlikle herkese tavsiye ederim!


Z

Zehra M.

Çok ilgili bir öğretmen. Kardeşimin sınav stresini yenmesine ve denemelerde ve sınavlarındaki başarısını artırmasında çok yardımcı oldu. Kişiliği ve anlatimlarindan cok memnunuz.


E

Ece H.

Matematik öğretmenimiz Alper Nurullah Özcan hakkında düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. İlk başlarda oğlum ona alışmakta zorlandı, ancak zamanla Alper hocanın özverisiyle derslere olan ilgisi arttı. Alper hoca mesleğinde uzman ve çocuklarla iletişimi son derece güçlü biri. Oğlum ve ben onu çok sevdik. Keşke her zaman böyle öğretmenlerle karşılaşabilsek. Kendisine mesleğinde başarılarını sürdürmesini diliyorum.


C

Can A.

Matematik dersi aldıktan sonra çocuğumuzdaki gelişim ve performans artışından dolayı çok memnun kaldım. Hem okul ders notları hem de deneme sınavlarındaki ilerleme çok güzel bir seviyeye geldi. Nurullah Alper hocamız alanında yetkindir.


A

Ayşenur Ş.

Dersleri hiçbir şekilde anlamıyordum ve hevesim de yoktu, ancak Alper hoca ile görüştükten sonra gerçekten büyük bir ilerleme kaydettim. Artık konuları daha iyi kavrayabiliyor ve derslere daha motive bir şekilde katılıyorum.


H

Hilal Ç.

Sizinle geçirdiğim her ders, matematiği daha derinlemesine anlamama ve sevmeme yardımcı oldu. Siz olmadan matematik asla bu kadar keyifli olmazdı. Çok teşekkür ederim hocam, sizinle çalışmak gerçekten güzeldi.


D

Duygu T.

En sempatik, en ilgili, en başarılı. Bursa'da en iyi Matematik öğretmenlerinden.


A

Aslı D.

Kendisi çocuklarımın güzel üniversitelere girmesine çok yardımcı oldu. Çok minnettarız sevgilerimle..


A

Aykut K.

10. Sınıf Yeğenim için matematik özel ders alıyoruz. Hiç tereddüt etmeden Alper Nurullah hocayla çalışmanızı şiddetle öneriyorum, kendi çevreme de hep tavsiye ediyorum. Ayrıca hocama da teşekkürlerimi sunarım🙏🏻


G

Gönül C.

Kızımız için ders aldık, çok memnun kaldık. Şimdiye kadar birkaç özel öğretmen tutmuştuk, keşke hocamızı daha önce tanımış olsaydık diyoruz. Konumlarımız uzak bir şansımızı deneyelim dedik hocamıza ısrar edince kırmadı İnegöl'de çalışmasına rağmen Nilüfer'e gelip gitti 2 yıl boyunca bizim için.


Y

Yağmur

Hocanın lafları bizle olan muhabbeti çok iyiydi. Çok cana yakındı. Bir o kadar da iyi ders anlatıyordu. Sayesinde hem matematiği sevdim hem de anladım.


H

Handee

Gerçekten insana matematiği sevdiren bir yaklaşımı ve anlatımı var... Yüreği sevgi dolu bir isim Alper Nurullah hoca


M

Muhammed

Hoca size hızlıca ayak uydurup çok iyi ders işliyor verdiğim paranın daha çoğunu hakketiğğni düşünüyorum o iyi bir dost ve öğretmen


S

Selda B.

Hedefime ulaşsam da ulaşamasam da cidden bu sene bana çok şey kattınız bu yıl bana eşlik ettiğiniz için oldukça mutluyum


Y

Yaren P.

her zaman çok cana yakın olan hiç kıyamayan azcık sinirlense hemen gönül alan bir öğretmen.. bütün matematiği geometriyi baştan öğretti bana.


E

Emir C.

Eğlenerek öğrenmenin zevkini Alper hocamızla kolayca anlayabilirsiniz.


İ

İlayda K.

Hayatınız boyunca yayında olduğunuzu hissettiren bir hoca. Yarın önemli bir sınavım var biraz daha çalışabilir miyiz demiştim ekstra ücret almadan ben sıkıldım diyene kadar dersi devam ettirmişti. Ufak hesaplarla uğraşmayan olaya ticari bakmayan çok doğal bir insan💝 iyi ki Alper Nurullah Özcan 💖💖


R

Rana

Netlerimin artmasını ve motivasyonumu yüksek tutmamı sağladığınız için teşekkürler


E

Ebrar

Çok güzel bir sene geçirdik kendisine minnettarım


M

Mami

Ben Mıhammed Naseer Jumaha Alammi bana çok güzel Türkçe öğretti çokcepeli bir hoca sadece matamatik değil


İ

İzem Ş.

Öğretmen çok tecrübeli dersi çok doğal ve sade anlatıyor


B

Bengisu

Lgs öğrencisiyim ve benim öğretmenim olur aşırı güzel ders anlatıyor matematiği adam akıllı yapamayan ben Nurullah hocam sayesinde yapmaya başladım ders almak isteyen olursa önerdiğim hocalardan biri


A

Alper B.

Sözelci olan ben Nurullah Hoca sayesinde 2 sene içerisinde mühendislik kazandım.Gerçekten hayaldi gerçek oldu.Teşekkürler Üstadım 🏆🙏


g

göktuğ

Anlıyış konusunda ve ders anlatma konusunda çok gelişmiş bi hoca samimiyet konusunda kısaca her şeyde iyi bi hoca


Y

Yağız

Hem gerek samimiyeti olsun öğrencileriyle çok kaliteli ders anlatışı olsun ve sizi her zaman motive ediyor asla ümidinizi kırmanıza izin vermiyor ve sözünden asla dönmüyor


M

Mustafa A.

Öğretmenim ile 3 yıl geçirdik gerçekten disiplinli hoşgörülü bir hocamız akademik olarak da çok başarılı herkese tavsiye ederim


E

Enes

Gördüğüm en iyi hoca Ders anlatışı olsun Her şeyiyle en iyi hoca


Y

Yiğit D.

Gerçekten arayıp arayıp bulamayacağınız hocalardan biri,gerek ders anlatışı olsun gerek öğrencilere verdiği ilgi olsun gerçekten süper,öğrenim hayatımda Karşılaştığım en iyi en kral hoca.


k

kuzey

3 yıl beraberdik gercekten çok disiplinli bir hoca ve hakkını veriyor.


e

ege

hocam ilen 4 yıldır beraberim böyle hoca ben görmedim türkiyenin en iyi hocası


H

Hülya Ş.

Çok temelden öğreten bir öğretmen...Disiplinin yanında öğrencilerini bunaltmadan eğlenceli bir eğitim veriyor.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim Hülya Hanım. Sizin ve öğrencilerimin memnuniyeti benim için çok değerli.


G

Gizem Ü.

Benim öğrencilik yaşantımda tanıdığım ve en iyi olarak nitelendirebileceğim matematik öğretmeni Nurullah Özcan'dır. Bize rehber olan ve zaman zaman başarısız da olsak tekrar denemek için olumlu bir yönde etki eden biridir. Bizleri cesaretlendirmesi ve öğrencisine güvenmesi ilk aklıma gelen özellikleri.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Gizem, güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Sizlerin başarısı ve bu tür geri dönüşler beni motive ediyor. Başarılarınızın devamını dilerim.


P

Pelin K.

En iyi matematik öğretmenlerinden biri bakın adam çok uğraşıyo aşırı enerjik canınız hiç sıkılmıyor herkesin anlayabileceği şekilde anlatıyor gercekten


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim, Pelin.


M

Murat Y.

Oğlumun öğretmeni. Kendisiyle bir gün konuşurken "Siz bu çocuklara ne anlattınız ne yaptınız da sizi dillerinden düşürmüyorlar" sorusunu sormuştum bu bile nasıl bir öğretmen olduğu konusunda fikir verir herhalde. En iyisi o mu bilmiyorum ama çok iyi ?


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Bu yorumunuz için çok teşekkür ederim. Onlarla olan iletişimim ve derslerimizdeki yaklaşımımı takdir etmeniz beni çok gururlandırdı.


O

Oğuzhan D.

Nurullah hocam sayesinde matematiğim eskisinden daha iyi ayrıca uzun bir soruya denk geldiğim zaman sorudan korkmuyorum. Dersler çok eğlenceli ve öğretici geçiyor ders sonunda mutlaka yeni öğrendiğim bir şey oluyor .


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim Oğuzhan.


I

Işık E.

İşinde uzman, sizleri her zaman destekleyip yol gösteren ve bir hedefe ulaştırmak isteyen çok sempatik, anlayışlı ve disiplinli bir öğretmen.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Işık, bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim.


D

Damla O.

Daha ilk dersimize girdiğiniz günden beri sizinle iyi anlaşacağımı tahmin etmiştim ama bu kadar iyi olacağını ben bile öngöremezdim :) yeri geldi sırdaşım yeri geldi destekçim yeri geldi akıl hocam oldunuz yani sadece bir matematik öğretmeni değil arkadaşım oldunuz. Sadece öğretmen öğrenci ilişkisi yoktu aramızda ya kısaca ve bu beni gerçekten çok mutlu ediyor. Sizi çok seviyorum iyi ki varsınız


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Damla, bu harika geri bildirim için çok teşekkür ederim. Sizinle bu şekilde bir bağ kurabilmek benim için gerçekten önemli ve mutluluk verici.


A

Arda'nın a.

Nurullah beyden yeni ders almaya başlıyoruz. En büyük beklentim eğitim olduğu için şu anda eğitim konusunda bir yorum yapamam fakat öğretmenimizden gördüğümüz ilgi, alaka, yakınlık gerçekten memnun edici.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Anlayışınız ve güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Yeni derslerimizde de size en iyi eğitimi sunabilmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım.


C

Caner T.

Eğtimin ne olduğunu bilen, öğrencinin dilinden anlayan, bizim beklentilerimize çözüm bulan değerli Nurullah Hocamıza kızıma katkılarından dolayı sonsuz teşekkürler.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için. Size ve ailenize destek olabildiğim için mutluluk duydum.


S

Seyfettin E.

Merhaba kızımız için Matematik dersi almaya başladık. Nurullah bey harika bir öğretmen. Daha önce de başka öğretmenlerden takviye alıyorduk ancak bu kadar güzel anlatan sabırla tekrar eden bir öğretmene rastlamamıştık. Çok teşekkür ederiz.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Merhaba. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kızınıza yardımcı olabildiğim için çok memnunum.


İ

İlkay B.

Matematikteki başarımın sebebisiniz. Matematik dersinde özellikle takıldığım konu başlıklarında bana önermiş olduğunuz pratik çözümlerle bu derste başarılı olmamı sağladınız. Sabrınız,ilginiz ve samimiyetinizden dolayı çok teşekkür ederim. Sevgiler...


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için İlkay. Sevgiler


Y

Yıldız A.

Matematiğe çok fazla önyargılı olmama rağmen bu önyargıyı yıkmış, hatta sevmemi sağlamış, benim için yeri çok ayrı olan bir insandır. Derslerde sadece Matematik değil, kelimenin tam anlamıyla hayatı da öğretir. Dersler asla sıkıcı geçmez, güle oynaya geçer. Ders bittiğinde şaşırırsınız zaman ne çabuk geçti diye. Nurullah hoca hayatımda her daim hatırlayacağım çok değerli bir insan oldu benim için Bana kattıkları için ona minnettarım.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Bu güzel ve içten yorumunuz için çok teşekkür ederim. Matematiği sevmenize ve öğrenmenize katkıda bulunabildiysem ne mutlu bana.


S

Seher Y.

Özel dersleri tek bir sefer bile aksamadan, saatinde, çocukları sıkmadan, disiplin içinde, düzen içinde, ciddiyet içinde devam ettiğini görmek; bu dönemde kendi mesaileri ile ilgilenen biz velilere hiçbir ek görev getirmeden ilerlemesi de ayrı bir teşekkür konusudur. Zaten nurullah beyin denetiminde olduğundan emin olduğumuz için onunla beraber biz de daha rahatız.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Bu güzel geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim. Derslerin disiplinli ve düzenli bir şekilde ilerlemesinden memnun olduğunuzu duymak beni gerçekten mutlu ediyor. Veliler olarak sizin de bu süreçte rahat olmanız benim için çok değerli. Size ve çocuğunuza destek olabildiğim için memnuniyet duyuyorum.


S

Seda S.

Nurullah hoca, üniversite hazırlık sürecinde erkek kardeşimin özel ders öğretmeniydi. Çok kısa zamanda kardeşimin onca eksiğini tamamladı ve sayesinde matematiği full çıkardı. Sadece verdiği ders ile değil sağladığı motivasyon ile bir öğrenci koçu gibi de diğer derslerini de olumlu etkiledi. Etrafımda herkese öneriyorum gönül rahatlığıyla. Kardeşim ve bizim için çok özel çok teşekkür ederiz emeklerine


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Bu güzel geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim.


e

enes a.

Eğitiminizin çok verimli bir şekilde geçeceğinden eminim Nurullah hoca sayesinde çok şey öğrendim Çok şükür tanıdım sizi Allah gönlünüze göre versin var olun


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Güzel yorumların ve desteğin için çok teşekkür ederim Enes.


F

Furkan E.

Hem uygun hem ders anlatımı güzel konuyu size ezberletmiyor mantıksal olarak anlatıyor görebileceğiniz en iyi hocalardan


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Güzel yorumların ve desteğin için çok teşekkür ederim Furkan.


B

Beyza

Nurullah hoca matematik alanında en iyisi. Diğer derslerde ve psikolojik olarak da çok yardımcı oluyor. Derslerde konuları taktikleriyle ve temelini anlatıyor, bu sayede aklınızda soru işareti kalmadan konuları çok net bi şekilde öğrenebiliyorsunuz . Ayrıca çok eğlenceli ve komik bir öğretmen. Kesinlikle dersler sıkıcı geçmez.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Güzel yorumların ve desteğin için çok teşekkür ederim Beyza.


İ

İlke

Arkadaşlar ben Siirt’ten Bursa’ya Nurullah Hoca için geldim o kadar iyi bir hoca ki insanı deha haline getiriyor matematiğim aşırı kötüydü LGS de 19/1 yaptım haberiniz olsun ders talep edin derim mükemmel bir hoca.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

İlke, güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Sizin memnuniyetiniz ve başarınız benim en büyük ödüllerimden biri.


H

H.Yağız

Matematiği şiir gibi güzel anlatan bir öğretmensiniz çok teşekkür ederim


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Yağız, güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Sizin memnuniyetiniz ve başarınız benim en büyük ödüllerimden biri.


K

Kuzey

Öğretmen Aşırı güzel ders anlatıyor. Verdiği taktikler çok hoşuma gidiyor.Her konuda çok tecrübeli.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Kuzey, güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Sizin memnuniyetiniz ve başarınız benim en büyük ödüllerimden biri.


A

Ayşe m.

Hayatında gördüğüm en güzel ders anlatan hoca, nurullah hoca kraldı kimse aksini idda edemez


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Ayşe, güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Sizin memnuniyetiniz ve başarınız benim en büyük ödüllerimden biri.


E

Emine

Türkiye ilk geldiğimde daha Lgs’nin ne olduğunu bile bilmiyordum. Ama nurullah hoca sayesinde her şeyin üstesinden geldim. Tanıdığım en iyi hoca kendisi. :)


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Bu güzel geri bildirimin için çok teşekkür ederim Emine. Senin başarın ve gelişimin için destek olabildiysem ne mutlu bana. Umarım Amerika'da da yeni ortamında başarılarını sürdürüyorsundur.


M

Mustafa S.

Görüp görebileceğiniz en kral öğretmen, öğretmenden ziyade bir abi bir baba nurullah hoca. Şu güne kadar ne sorunum olduysa gidip konuştum dinledi


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Sizinle ve diğer öğrencilerimle ilişkimizin bu kadar anlamlı olması benim için gerçekten değerli. Her zaman yanınızdayım.


E

Erdi

Şahsım adına bugüne kadar gördüğüm en iyi öğretmen kendisi. Benzer yorumları başkalarıda etmiştir zaten çünkü öyleee


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Bu güzel yorum için çok teşekkür ederim Erdi, başarılar diliyorum.


E

Elçin

Sıkılmadan matematik dinletiyor. Efsane hocadır kendisi :)


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Sizlerin matematiği sevmesi ve başarılı olması benim için en büyük motivasyon kaynağı. Teşekkürler Elçin.


D

Didem

Nurullah öğretmenimden 8. sınıftaki kızım matematik dersi aldı. Cok naif biri, cabuk anlaştılar. Dersler de verimliydi. Anlatımından, yaklaşımından ve tecrübesinden memnun kaldık. Ders almak isteyenler için tavsiyemizdir☺️


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Çok teşekkür ederim Didem hanım güzel yorumunuz için. Kızınızla matematik dersleri verimli geçtiği için çok mutluyum. Onunla çalışmak benim için gerçekten keyifli oldu. Her zaman destek olmaya ve onun matematikteki başarısını desteklemeye devam edeceğim.


D

Devrim

Kısa süre önce tanıştığım mükemmel bir öğretmen. Aldığı fen lisesi eğitimiyle farkını derslerine yansıtıyor. Kesinlikle gözüm kapalı eğitimine güvenebileceğim deneyimli bir öğretmen. Harika başarılarını duyuyoruz, daha nice güzel başarılara imza atacağı şimdiden belli, çok teşekkür ederim..


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Sizlerin desteği ve bu tür geri dönüşler beni motive ediyor.


M

Marissa

Nurullah is an excellent Math tutor. He is very friendly and qualified tutor. He has a good teaching method and lessons to entertain my girl. I would recommend lesson with Mr Nurullah. Thank you so much...


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Thank you so much for your kind words! I'm glad to hear that your girl enjoys the lessons and finds them entertaining. It's a pleasure to work with her and see her progress.


S

Sedef G.

Hayatımda birçok çok sevdiğim veya dersinden çok iyi anladığım hoca oldu, Nurullah Özcan hocam ise bana 8. Sınıfta bambaşka bir öğretmen oldu. Çoğu öğrenci derslere özellikle matematik derslerine gitmekten zevk almaz ama Yıl içinde dersleri maksimum veriminde geçirirken sayısız kere gözümden yaş gelerek güldüğümü ve başka hiçbir hocanın beni aynı zamanda bu kadar öğretip eğlendirebildiğini hatırlamıyorum.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Sedef, bu güzel ve içten yorumun için çok teşekkür ederim. Senin gibi öğrencilerle çalışmak gerçekten büyük bir mutluluk. Senin matematiği öğrenirken hem eğlenip hem de öğrendiğini görmek beni çok mutlu ediyor. Derslerimizin senin için bu kadar anlamlı ve keyifli geçtiğini duymak benim için gerçekten motive edici. İleride de başarılarının devamını diliyorum, her zaman yanındayım!


İ

İlhan S.

Eğitiminizin çok verimli bir şekilde geçeceğinden eminim Nurullah hoca sayesinde çok şey öğrendim Çok şükür tanıdım sizi Allah gönlünüze göre versin var olun


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Sizlerin desteği ve bu tür geri dönüşler beni motive ediyor.


İ

İlayda G.

Nurullah Özcan gibi hoca var mı ya Nurullah hoca kadar adamı var mııı


Y

YİĞİT

Nurullah Hocanın Öğrencisiyim ve onun sayesinde sınavlarım çok iyi


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Yorum için teşekkür ederim, başarılar.


B

Beren K.

Nurullah Hoca benim için sadece matematik öğretmeni değil aynı zamanda bir psikolojik danışman ve sınav koçu. Bizim sadece akademik alanda değil; her alanda yanımızda olan hocamız. Bu sene bize olan ilgisi ve hiçbir şekilde kalp kıramayışı ile matematik dersini bana sevdiren hoca, iyi ki varsınız hocam.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Beren, bu güzel ve içten yorumun için çok teşekkür ederim. Senin gibi öğrencilerle çalışmak gerçekten büyük bir mutluluk. Matematiği sevdirebilmeyi başardıysam çok memnun oldum. Her zaman senin yanında olacağımı bilmen benim için çok önemli. Sen de iyi ki varsın!


B

Berkcan f.

Çok iyi bir hoca onun sayesinde matematikiğim daha da iyi oldu


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Yorumun için teşekkür ederim Berkcan, başarılar.


S

Sude N.

Bir öğretmen düşünün azıcık dalgın olsanız bile halinizi hatrınızı soran, matematik dersi olmasına rağmen harika felsefi konuşmalar yapan, ne zaman sıkıntıda olsam yanımda duran, farklı bir matematik öğretmeni olarak aklımda iz bırakan nurullah hoca.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Çok teşekkür ederim güzel sözlerin düşüncelerin için Sudenur. Sen de benim için aklımda kalan özel öğrencilerden biri oldun.


N

Nurseda I.

Nurullah hocam her zaman yanımda olmuştur. Hayatımı etkileyen öğretmenlik tarzıyla kendime yakın hissettiğim bir öğretmendir. Sınava hazırlık senemde bizim için biz bir net fazla yapalım diye canı giden Bizim seviyemizde tane tane anlatım ve çalışmadığımız zamanlarda tadında agresifliğiyle öğreten ender hocalardan biri. Canım hocam sizi çok seviyorum.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Bu güzel ve samimi yorumun için çok teşekkür ederim. Senin gibi öğrencilerle çalışmak benim için büyük bir mutluluktu. Senin başarını görmek beni de çok mutlu ediyor. Sınava hazırlık sürecinde gösterdiğin çaba ve azim için seni tebrik ediyorum. Sana her zaman destek olmaya devam edeceğim. Sevgilerimle.


Z

Zeynep G.

Hakkında sadece iyi şeyler söyleyebilirim. Öğrenci psikolojisini bilen ve çalışmayı sevdiren bir hoca, bizim okulun gördüğü en iyi hocalardan biri kesinlikle. Yalnız toplu derslerde çok esprili eğlenceliyken özel derste nefes aldırmıyor -(


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Özel derslerdeki yoğun tempoyu, maksimum verim alabilmeleri için tercih ediyorum. Destekleriniz ve geri bildirimleriniz benim için çok değerli.


B

Bircan

Nurullah hoca bence en iyi seçenek ders tarzı çok farklı sıradışı.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Bircan, güzel yorumun için çok teşekkür ederim! Sizlerin başarısı ve bu tür geri dönüşler beni motive ediyor. Başarılarınızın devamını dilerim.


C

Caner Y.

Kendisine kızım için ders aldırdım bir öğretmen bir öğrenciye bu kadar güzel dokunuş yapabilirdi. Nurullah hocadan inanılmaz memnun kaldık. Allah razı olsun hocam.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Caner bey, güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim! Sizlerin desteği ve bu tür geri dönüşler beni motive ediyor.


Ö

Özgür Ç.

Matematiği sevmiyor ve anlamıyordum. Ama Nurullah hocamla tanıştıktan sonra sanki sihirli bir değenek dokundu ve bana matematiği sevdirdi. Anlatımı çok güzel ve çok sabırlı bir hocamız. Şiddetle tavsiye ederim. En azından bir kere denemenizde fayda var.


S

Selinnur

Nurullah hoca 8. Sınıfta yani kader senemde dersime girmişti. Sadece 1 yıl bile olsa bu 1 yıl benim için Matematik adına en güzel seneydi diyebilirim. Onun sayesinde Matematiğe ve yaşama bakış açım genişledi. Ders hocam olduğu ve zaten birebir ilgilendiği için kendisinden özel ders almadım.


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Selinnur, güzel yorumun için çok teşekkür ederim! Sizlerin başarısı ve bu tür geri dönüşler beni motive ediyor. Başarılarınızın devamını dilerim.


I

Ilyaz s.

Matematigin sevilebilecegini gosteren tanidigim tek egitimci tesekkurler hocam iyiki varsiniz


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

İlyas, güzel yorumun için çok teşekkür ederim!


E

Ece S.

Matematik ve onunla ilgisi olan tüm derslerden nefffffret ediyorum. Öğretmenimizin konuları detaylı ve eğlenceli anlattığını düşünüyorum. Şimdi biraz daha az nefret ediyorum. Teşekkürler :D


nurullahozcan

Alper Nurullah Ö

Ece, güzel yorumun için çok teşekkür ederim! Sizlerin başarısı ve bu tür geri dönüşler beni motive ediyor. Başarılarınızın devamını dilerim.


Alper Nurullah Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

800

60 Dakikalık Ders

1239 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle 1 saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 249 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 563 kişi ders almak için başvuru yaptı.