Nurseda Ö. Nurseda Ö.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

- Öğrenci motivasyonu -Öğrenci gelişim takibi. -Ön bilgilerin test edilmesi. -Öğrenci yönlendirme. (Hedef belirleme) -Ders dışı iletişim.

Neden Özel Ders Veriyorum

Okullarda öğrenciler dersleri tam olarak takip etmek de zorlanıyorlar. Böyle olduğunda küçücükmüş gibi görülen açık zamanla kocaman oluyor ve telafi etmek oldukça zorlanıyor, hatta çoğu kez imkansız hale gediyor. İşte tam bu nokta da özel ders devreye giriyor. Çünkü birebir olarak öğrenciyi hem derse motive edebiliyor, hem eksikliklerini görüp telafi edebiliyor, hemde sınıfta diğerlerinden geri kalmamasını sağlıyor. Bende gerek grup olarak, gerek birebir öğrenciye faydalı olabileciğimi düşünüyorum.

Tecrübelerim

Özel kurumda matematik öğretmenliği
Devlet okulunda matematik öğretmenliği
Üstün yetenekli öğrenciler merkezinde matematik öğretmenliği

Size Neler Kazandırabilirim

- Matematiğe karşı motive ederim. Motivasyon olmadan hiçbir şeyi yapabilmek mümkün değil bu yüzden ona yapabileceğini fark ettirerek motive etmek ilk kuralım.
-Hedeflerinde yönlendiririm. Hedeflerine yönelik bilgilendirme yaparım.
Öğrenme şekline uygun ders anlatımı sürdürüm.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Bana ve kendine güvendiğinde her şeyin üstesinden gelebiliriz.

Dersleri Nasıl İşlerim

Öğrenciye derse matematiğe karşı motive ettikten sonra ön bilgilerini test ederim. Ön bilgilerinde eksik varsa önce onları tamamlarız. Bunun dışında izleyeceğim yöntem öğrenciden öğrenciye değişiyor. Çünkü her öğrencnin öğrenme şekli ve düzeyi farklıdır.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Kendinize inandıktan sonra gerisi çok kolay.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 250.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
 • Matematik : 60 dk - 250.00₺ | Online Ücret: 200.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Beşiktaş
 • Kadıköy
 • Maltepe
 • Pendik
 • Sarıyer
 • Şişli
 • Ümraniye
 • Üsküdar
 • Ataşehir
 • Beyoğlu
 • Kartal
 • Tuzla
 • Kadıköy

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

s

sema g.

Hocamız ile geçen seneden beri devam ediyoruz. Oğlumun hocamız sayesinde 7. sınıf temeli çok sağlam. Bunu okuldaki öğretmenleri de söylüyor ve de girdiği denemelerde elde ettiği birincilikler bize bunu gösteriyor. Hocamız öğrenci ile birebir ilgileniyor, her zaman bizimle iletişim halinde, ödevlerini titizlikle konrol ediyor. En önemlisi de bunları yaparken oğlum hiç sıkılmıyor. Bu sene de bizimle çalıştığı için çok mutluyuz.

Ö

Önder

Öğreticiliği ve rehberliği sayesinde istediğimiz hedeflere rahatlıkla ulaştık. Hiç düşünmeden tavsiye ederim Nurseda öğretmeni.

M

Melike

Nurseda öğretmenim sizi çok seviyorum, sayenizde matematik en sevdiğim ders oldu, siz iyiki varsınız

k

kader k.

Nurseda hanım ile online matematik dersi alıyoruz. Kendisi online derse olan tüm ön yargılarımızı yıktı. Kızım bu sene lgs sınavına nurseda hoca ile online olarak hazırlanacak. Geçen sene sınıfta matematiği birincilik ile bitirdiği için bu sene de kendisine güvenimiz sonsuz.

B

Bilge

Lgs sınavına hazırlık için çalıştığımız öğretmenimizden çok memnun kaldık. Anlattığı dersler, verdiği ödevler ve bizlere yapmış olduğu geri dönüşler ile matematikte arzuladığımız başarıyı yakaladık.

Y

Yeşim H.

Lgs sınavına hazırlık sürecinde oğluma vermiş olduğu matematik desteği gerçekten çok işe yaradı.

e

esma ş.

Nurseda hocam size minnettarız, her şey için teşekkürler.

N

Neslin

Online özel ders ile ilgili önyargılarımızı Nurseda öğretmenimizle kırdık. Oğlumun matematiğe bakış açısını ve ilgisini değiştirdiği için öğretmenimize çok teşekkür ediyorum.

a

ayça

Nurseda öğretmenimizden online ders alıyoruz. Oğlumun ilk kez ekran başında sıkılmadan pür dikkat dersi dinlediğini gözlemledim. Öğretmenimiz ders dışında da çocuğumuzu çok güzel yönlendiriyor. Öğretmenimizin ödev anlayışını bile çok beğendik. Elindeki kaynağı olduğu gibi vermiyor. Her konuya uygun soruları derliyor. Bu bizim çok hoşumuza gitti. Oğlum her ödevinde farklı sorularla karşılaşmış oluyor. Biz başka derslerden de online eğitim aldırıyoruz oğlumuza ama Nurseda hocanın dersi bizim için başka.

E

Ebru G.

Öğretmenimizle online süreçte derslerimize devam ediyoruz. Süreç çok güzel ilerliyor öğretmenimizle

m

melis e.

Ben 8. sınıfa gidiyorum. Bu sene sınava gireceğim. Matematik bu sene çok zor geldi bu yüzden Nurseda hocadan ders almaya başladık ama pandemiden dolayı derslerimizi online yaptık. Benim hayatımda girdiğim en iyi online ders oldu. Nurseda hoca gerçekten mükemmel, hiç yüz yüze eğitime ihtiyaç duymadım. Hocam ben size ne kadar teşekkür etsem az.

m

mehmet

Nurseda hoca tanıdığımız en iyi öğretmen. Gerçekten ülkemizde böyle öğretmenlerin olduğunu bilmek mutluluk verici. İşini severek ve hakkıyla yapıyor. Matematiği öğrencinin diliyle anlatabiliyor. Kızım matematik ile öğrendiklerini bana mutlulukla anlatıyor.

m

mustafa

Nurseda hanımla, pandemiden önce yüz yüze ders işliyordu oğlum. Pandemi olduğu günden beri online ders işliyorlar. Şuan oğlum lgs ye hazırlanıyor. Nurseda hanımdan 3 senedir ders alıyoruz zaten. Şunu söyleyebilirim ki; oğlum matematiği nurseda hanım sayesinde öğrendi. Kendisinin gerek ders anlatışı, gerek oğlumu motive edişi, gerek bizlerle iletişimi çok çok başarılı. Çok azimli, dinamik ve işini gerçekten çok severek yapan bir hocamız. Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki online eğitime çok emek verdi pandeminin başından beri hocamız. Biz buna yakından şahit olduk ve en az yüz yüze kadar iyi bir verim alıyoruz online eğitimde de. Teşekkürler hocam :)

f

funda

Öğretmenimiz ile bu sene online eğitim döneminde tanıştık. Daha önce nurseda öğretmenden online olarak ders alan bir tanıdığımız sayesinde öğretmenimizle iletişime geçtik. Nurseda öğretmeninin online eğtimde çok iyi olduğunu söylemişlerdi, bizim derse başlamadan önce yine de endişelerimiz vardı. Ama gerçekten kızım ilk kez bir online dersten bu kadar verim aldı. Artık matematik testleri hep full geliyor. Gerçekten biz çok araştırmıştık, nasıl yapalım, online faydalı olur mu diye. Ama hiç tereddüt etmeden nurseda öğretmenle online eğitime başlayın. Yüz yüzeye ihtiyaç bile duymayacaksınız.

N

Nuriye

Öğretmenimizden çok memnunum hele ki bu pandemi sürecindeki verimli çalışma disipliyle birlikte oğluma katkıları çok büyük oldu.Bu sebeple öğretmenimize çok teşekkür ediyor ve düşünenlere tavsiye ediyorum.

d

dilek ö.

merhaba Hocam.Oğlum ilkokul 3.sınıfta .matematikte problem çözümü noktasında iki yıldır yol katedemedik.Matematik olmazsa olmaz.Temel kurmak istiyorum,Kendimde öğretmenim.iletişim kurarsanız sizinle tanışmak isterim.

O

Osman

Bir arkadasimizin tavsiyesi üzerine sayın hocamıza oglumuzun lgs sinavi için ders talebinde bulunduk ve inanamadık ama 4-5 dersin sonunda girdiği denemedeki başarısı eskisinin yaklaşık iki katına çıkmıştı. En önemliside oğlumuz matematiği sevmeye başlamıştı. Nurseda hocamın ders anlatım şekli, öğrenciye yaklaşıma, sınava yönelik verdiği tüyolarla dört dörtlük bir hocamız. Emeklerinize sağlık hocam. Gerçekten böyle iyi, işini seven, önemseyen öğretmenler hala varmış.

A

Ayşegül A.

Hocamm ben ve ikizim ikimizde 20 de 20 yaptık sizin sayenizde tüm herşey için çok teşekkür ederiz, siz bizim için öğretmende ötesiniz iyiki sizi tanıdık

Z

Zeynep

Hocam 3 yıllık emekleriniz sonucunda inşallah istediğim fen lisesine gidebileceğim. Çok teşekkür ederim iyiki sizi tanıdım sayenizde hedefimize ulaştık ve matematiğin tamamını yaptım. Çok sağolun hocam. Lisede de yine sizden ders alacağım için çok mutluyum...

K

Kaan

Hocam tüm emekleriniz için teşekkürler. Matematik full sayenizde :)

B

Beyhan

Nurseda hanımla bir tanıdığımız sayesinde tanıştık. İyiki de tanışmışız. Benim oğlum şuan 6. sınıfa gidiyor fakat üstün yetenekli olduğu için okul ve kurslar ona yetmiyor bu yüzden dikkat problemi yaşıyordu. Bu sebeplerden dolayıda hep mutsuzdu, arkadaşlarıyla anlaşamıyordu. Bu konuda deneyimli bir öğretmenin oğlumuzla yakından ilgilenmesini istedik. Nurseda hanıma gerçekten çok teşekkür ederiz. 1 senedir oğlumdaki fark gözle görülür bir şekilde. Artık sosyal ortamlarda kendini rahat ifade edebiliyor ve hocamız tübitak gibi çeşitli yarışmalarada hazırladı. Kendisi sabırla oğlumun gelişimine katkı sağladı.

R

Rukiye A.

Nurseda hocamızla aynı kurumda çalışıyoruz. Onun öğrencileri ile olan samimi iletişimine, öğrencileri ile yakından ilgilenme şekline bizzat şahit oldum. Hocamızın öğretmenler odasına gelip bir tenefüstte oturduğunu görmedim. Her tenefüsste sürekli öğrencileri ile soru çözüyor ya da onlar için etkinlikler hazırlıyor. Gerçekten kendisine çok takdir ediyorum. Onun öğrencisi olmanın öğrenciler ve veliler gözünde çok ayrı bir değeri var.

E

Edanur

Hocamız liseye giden kızıma 2 senedir matematik derslerinde yardımcı oluyor. Üniversite sınavına kadar da hocamızdan ders almaya devam edeceğiz. Kendisi işini gerçekten çok iyi, çok profesyonel yapıyor.

m

merve b.

Nurseda öğretmenimizden 3 senedir ders alıyoruz. Artık oğlumun hem öğretmeni hem ablası oldu. Her daim bizimle ileitşime geçen tatlı öğretmenimiz. Yeri geldiğinde matametik dışındaki derslerine bile yardım ediyordu. Bu sene lgs oğlum sayenizde güzel bir yerlere girecek inşallah. Her şey için çok teşekkür ederiz.

E

Ejder K.

Öğretmenimizle korona sürecinde tanıştık. Online ders için endişelerimiz vardır aslında. Ama gerçekten tüm endişelerimiz boşa çıktı. Sanki kızımın yanında gibi çok verimli geçiyor dersler. Kızımı gerçketen istekli bir şekilde ders çalışırken görmemiştim uzun zamandır.

L

Leyla Ü.

LGS sınavı hazırlığında olan kızım için Nurseda Hocamızı bu siteden bulduk .İnternetten bulanan özel ders hocalarına karşı endişelerimiz vardı.Fakat Nurseda hanımın profili ve özellikleri bizi etkiledi bu sebeple hocamızdan ders talebinde bulunduk.Cok memnun kaldık.Ben hocamızı sizlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

A

Ayfer U.

Kızım ilkokul 2. sınıfa gidiyor. Matematiğe karşı çok büyük bir ön yargısı vardı bu yüzden de matematik dersinde bir türlü ilerleme kaydedemiyorduk. Bu sebeple bir öğretmen arayışına girdik çok araştrdık, kızıma matematiği sevdirecek bir öğretmeni ve sonunda Nurseda hanımla çalışmaya başladık. Gerçekten buraya yorum yapıyorum ki böyle bir öğremene sizde gözü kapalı güvenin ve çalışmaya başlayın. Kendisi zaten çok sıcak kanlı, işini çok iyi yapan çoğu konuda bilgi sahibi olan ve her seviye rahatça inebilen bir öğretmen. Kızım şuanda matematiği severek yapıyor, ön yargıları tamamen ortadan kalktı.

A

Ayten Y.

Hocamızla bu sene başında çalışmaya başladık. Kendisinin ilgisi ve öğrenciye yaklaşımı gerçekten çok iyi. Kızımın deneme sınavındaki netleri iki katına çıktı.

A

Asli

Oglum icin matematik dersi aldirmak istiyorum bana geri dönus yaparsaniz sevinirim.

H

HAVVA

Hocamızla bu site sayesinde tanıştık. Gerçekten işinin en iyisi, kendisinden son derece memnunuz. Çocuğumun derslerine faydalı olmakla kalmadı kişisel gelişiminde çok katkı sağladı. Çok teşekkür ederiz

A

Ayşen V.

Nurseda hocamız oğluma hem bir abla, hem bir yol gösterici oldu. Oğluma hedefini belirlemesinde ve ona ulaşmasında çok yardımcı oldu. Önce eksikliklerini belirledi ve onları kapatma yoluna gitti. Tüm bu süreçte oğlumun gelişmelerinden bizi haberdar etti. Kendisine istediğimiz her an ulaşım sağlayabildik. Bu açıdan da son derece anlayışlı ve idealist bir öğretmen.

H

Hande A.

Kızım matematiği hiç sevmiyordu. Şuanda en başarılı olduğu ders matematik. Hocamıza çok teşekkür ederiz.

H

Harun Ö.

LGS sınavına hazırlanan kardeşimin matematik alanında ihtiyacı olan özel dersi hocamızdan aldık.Özel ders sürecinde ve sonrasında kardeşimin netleri ve matematik çalışma disiplini pozitif yönde eğilim gösterdi.Ben çevremdeki herkese hocamızı öneriyorum.Başarılar


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Nurseda Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et