MATEMATİK ÖĞRETMENİ

İdealist, hırslı, sürekli gelişime açık ve aktif bir öğretmeni
Profil Onaylandı
396 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 8 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Lise eğitimimi Çaycuma Anadolu Öğretmen Lisesi'nde tamamladım. Sonrasında Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden 3.'lük derecesi ile mezun oldum. Şuan Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Eğitimi Bölümünde yüksek lisans yapmakla birlikte meb. de matematik öğretmenliği yapmaktayım. Lisans eğitim hayatım boyunca özel okul, devlet okulu, üstün yetenekli öğrenciler merkezinde sayısız deneyim kazandım. Tüm bu süreçte birçok özel ders vererek bu alanda da kendimi geliştirdim. Çok sayıda gönüllü projeye katılarak da her alanda matematiği keşfetme fırsatına sahip oldum. Özel derste izlediğim strateji tamamen öğrencinin eksiklerini belirleyip önce onları kapatmak ve bunları yaparken öğrencinin öğrenme şekline uygun hareket etmek. Ayrıca uyguladığım çeşitli ödevler, gerek sınavlarla öğrenciye geri dönüş sağlayarak öğrenim sürecini takip ediyorum. Şuana kadar verdiğim tüm özel derslerde öğrencilerimle benim yönlendirmem ve onların azmi ile çok önemli başarılar elde ettik. Çünkü öğrencinin tamamen kendini rahat hissededeceği bir ortamı ve öğretmenine olan güveni sağlamak en önem verdiğim iki şey. Bunlar sayesinde de her öğrenci matematiği sever ve dolayısıyla başarıda beraberinde gelir.

35 Veli İle İletişime Geçti
4 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 gün önce
Online

Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunu

İSTANBUL ZEYTİNBURNU

+90 535640XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

- Öğrenci motivasyonu -Öğrenci gelişim takibi. -Ön bilgilerin test edilmesi. -Öğrenci yönlendirme. (Hedef belirleme) -Ders dışı iletişim.

Okullarda öğrenciler dersleri tam olarak takip etmek de zorlanıyorlar. Böyle olduğunda küçücükmüş gibi görülen açık zamanla kocaman oluyor ve telafi etmek oldukça zorlanıyor, hatta çoğu kez imkansız hale gediyor. İşte tam bu nokta da özel ders devreye giriyor. Çünkü birebir olarak öğrenciyi hem derse motive edebiliyor, hem eksikliklerini görüp telafi edebiliyor, hemde sınıfta diğerlerinden geri kalmamasını sağlıyor. Bende gerek grup olarak, gerek birebir öğrenciye faydalı olabileciğimi düşünüyorum.

Özel kurumda matematik öğretmenliği
Devlet okulunda matematik öğretmenliği
Üstün yetenekli öğrenciler merkezinde matematik öğretmenliği

- Matematiğe karşı motive ederim. Motivasyon olmadan hiçbir şeyi yapabilmek mümkün değil bu yüzden ona yapabileceğini fark ettirerek motive etmek ilk kuralım.
-Hedeflerinde yönlendiririm. Hedeflerine yönelik bilgilendirme yaparım.
Öğrenme şekline uygun ders anlatımı sürdürüm.

Bana ve kendine güvendiğinde her şeyin üstesinden gelebiliriz.

Öğrenciye derse matematiğe karşı motive ettikten sonra ön bilgilerini test ederim. Ön bilgilerinde eksik varsa önce onları tamamlarız. Bunun dışında izleyeceğim yöntem öğrenciden öğrenciye değişiyor. Çünkü her öğrencnin öğrenme şekli ve düzeyi farklıdır.

Kendinize inandıktan sonra gerisi çok kolay.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 150 TL
MATEMATİK 60 DK 150 TL
İLKÖĞRETİM TAKVİYE 60 DK 150 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 19.00 21.00
SALI 20.00 21.00
ÇARŞAMBA 20.00 21.00
PERŞEMBE 20.00 21.00
CUMA 20.00 21.00
CUMARTESİ 10.00 22.00
PAZAR 10.00 22.00
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAĞCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BAYRAMPAŞA
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL BEYOĞLU
İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL ESENLER
İSTANBUL EYÜP
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL GÜNGÖREN
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL PENDİK
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

8
Yorumlar
Leyla .
Mar 8, 2020
LGS sınavı hazırlığında olan kızım için Nurseda Hocamızı bu siteden bulduk .İnternetten bulanan özel ders hocalarına karşı endişelerimiz vardı.Fakat Nurseda hanımın profili ve özellikleri bizi etkiledi bu sebeple hocamızdan ders talebinde bulunduk.Cok memnun kaldık.Ben hocamızı sizlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Ayfer U.
Şub 21, 2020
Kızım ilkokul 2. sınıfa gidiyor. Matematiğe karşı çok büyük bir ön yargısı vardı bu yüzden de matematik dersinde bir türlü ilerleme kaydedemiyorduk. Bu sebeple bir öğretmen arayışına girdik çok araştrdık, kızıma matematiği sevdirecek bir öğretmeni ve sonunda Nurseda hanımla çalışmaya başladık. Gerçekten buraya yorum yapıyorum ki böyle bir öğremene sizde gözü kapalı güvenin ve çalışmaya başlayın. Kendisi zaten çok sıcak kanlı, işini çok iyi yapan çoğu konuda bilgi sahibi olan ve her seviye rahatça inebilen bir öğretmen. Kızım şuanda matematiği severek yapıyor, ön yargıları tamamen ortadan kalktı.
Ayten Y.
Şub 12, 2020
Hocamızla bu sene başında çalışmaya başladık. Kendisinin ilgisi ve öğrenciye yaklaşımı gerçekten çok iyi. Kızımın deneme sınavındaki netleri iki katına çıktı.
Asli .
Oca 27, 2020
Oglum icin matematik dersi aldirmak istiyorum bana geri dönus yaparsaniz sevinirim.
HAVVA .
Ara 17, 2019
Hocamızla bu site sayesinde tanıştık. Gerçekten işinin en iyisi, kendisinden son derece memnunuz. Çocuğumun derslerine faydalı olmakla kalmadı kişisel gelişiminde çok katkı sağladı. Çok teşekkür ederiz
Ayşen V.
Eki 11, 2019
Nurseda hocamız oğluma hem bir abla, hem bir yol gösterici oldu. Oğluma hedefini belirlemesinde ve ona ulaşmasında çok yardımcı oldu. Önce eksikliklerini belirledi ve onları kapatma yoluna gitti. Tüm bu süreçte oğlumun gelişmelerinden bizi haberdar etti. Kendisine istediğimiz her an ulaşım sağlayabildik. Bu açıdan da son derece anlayışlı ve idealist bir öğretmen.
Hande A.
Eki 8, 2019
Kızım matematiği hiç sevmiyordu. Şuanda en başarılı olduğu ders matematik. Hocamıza çok teşekkür ederiz.
Harun .
Eki 5, 2019
LGS sınavına hazırlanan kardeşimin matematik alanında ihtiyacı olan özel dersi hocamızdan aldık.Özel ders sürecinde ve sonrasında kardeşimin netleri ve matematik çalışma disiplini pozitif yönde eğilim gösterdi.Ben çevremdeki herkese hocamızı öneriyorum.Başarılar
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.