İngilizce Öğretmenliği

Profil Onaylandı
8 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


***Yetişkinlere ders VERMİYORUM.***
Sayın veliler, merhabalar;

* Eğer çocuğunuza ders aldırmayı düşünüyorsanız, açıklamayı dikkatlice okuyup mesaj gönder butonuna tıklayarak bana mesaj gönderiniz. Mesajlarınıza MUTLAKA geri dönüş yapılacaktır.

* Ben, Türkiye'nin önde gelen bir üniversitesinin İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum ve ülkemizin çeşitli bölgelerinde, farklı öğrencilere yardım ettim. Toplamda 7 senelik meslek tecrübesine sahibim ve şu anda da aktif olarak çalışmaktayım. Mesleğimi şu zamana kadar hakkıyla icra edip öğrencilerimin de desteği ile çok iyi işlere imza attım. Belirli bir seviyeden başlayıp lise giriş sınavlarında bütün soruları doğru yapan öğrencilerim oldu. Kendileriyle de hala görüşmekteyim.

* Üniversite giriş sınavında 80 soruluk YDS'de bütün soruları doğru yaparak derece yaptım. Bu nedenle lise ve üniversite seviyesindeki sınavlar konusunda uzman seviyesindeyim. Ayrıca üniversite hazırlık İngilizcesi ve lisans programlarında çeviri dersi için destek almak isteyen öğrencilere de yardımcı oluyorum.

* Ders esnasında ilk önce öğrencilerimin ihtiyaçlarını ve eksikliklerini belirlerim. Derslerimi gerekli materyaller ve alıştırma kağıtlarıyla destekliyorum. Öğrencim, eksik olduğu konuyu tam olarak kavramadan dersi kesinlikle bitirmem. Ders sonrasında, ödevlendirme ve WhatsApp üzerinden yaptığım kontrollerle öğrencilerimin her şekilde destek almasını sağlarım. Onlar için güvenilir, verimli, karşısında rahat olabilecekleri bir kaynak olmak için elimden geleni yapıyorum.

* Düzenli olarak ders alan öğrencilerim için üzerime düşenin fazlasını yapmaya hazırım, bana 7/24 çekinmeden ulaşabilirler.

* Tercih edildiği takdirde, öğrenci koçluğu da yapmaktayım.

* Öncelikle Karşıyaka, Çiğli, Bayraklı, Menemen ve Bornova olmak üzere; Konak ve Buca semtlerine de ulaşım sağlayabilirim.

0 Veli İle İletişime Geçti
6 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 8 dakika önce
Online

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu

İZMİR BAYRAKLI MANAVKUYU

Çocuğunuzun; yanında kasılmayacağı ve rahat davranabileceği, çok iyi anlaşacağı, çocuğunuza şefkatle yaklaşan bir öğretmenle çalışmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Okullarda çalışırken sadece sınırlı sayıda öğrenciye ulaşabiliyorum. Ancak özel ders sayesinde, bilgi ve deneyimlerime ihtiyacı olan bütün öğrencilere ulaşabiliyorum. Her kesimden öğrencimin benim sayemde başarılı olduğunu görmek duygusu beni sürekli güdülüyor ve mutlu ediyor.

6 senelik tecrübemde birbirinden çok farklı öğrencilerim oldu. Bireysel farklılıkları ve buna bağlı olarak ihtiyaçlarını belirlemek dersimizin ilk aşamasıdır. Bu aşamadan sonra zaten başarı bizi buluyor.

Benimle ders işlemekten mutlu olacağınızı ve asla pişman olmayacağınızı belirtmek isterim.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
YABANCI DİL İNGİLİZCE 60 DK 70 TL
TÜRKÇE DİL VE ANLATIM 60 DK 70 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 9 5
SALI 5 7
ÇARŞAMBA 5 7
PERŞEMBE 5 7
CUMARTESİ 3 7
İL İLÇE
İZMİR BAYRAKLI
İZMİR BORNOVA
İZMİR ÇİĞLİ
İZMİR GAZİEMİR
İZMİR KARŞIYAKA
İZMİR KONAK
İZMİR MENEMEN

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.