İngilizce Öğretmenliği

Sabırlı, enerjik, canayakın, disiplinli ve öğrencisinin başarısını her zaman en önde tutan bir insan
Profil Onaylandı
208 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


***Yetişkinlere ders VERMİYORUM.***
Sayın veliler, merhabalar;

* Eğer çocuğunuza ders aldırmayı düşünüyorsanız, açıklamayı dikkatlice okuyup mesaj gönder butonuna tıklayarak bana mesaj gönderiniz. Mesajlarınıza MUTLAKA geri dönüş yapılacaktır.

* Ben, Türkiye'nin önde gelen bir üniversitesinin İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum ve ülkemizin çeşitli bölgelerinde, farklı öğrencilere yardım ettim. Toplamda 7 senelik meslek tecrübesine sahibim ve şu anda da aktif olarak çalışmaktayım. Mesleğimi şu zamana kadar hakkıyla icra edip öğrencilerimin de desteği ile çok iyi işlere imza attım. Belirli bir seviyeden başlayıp lise giriş sınavlarında bütün soruları doğru yapan öğrencilerim oldu. Kendileriyle de hala görüşmekteyim.

* Üniversite giriş sınavında 80 soruluk YDS'de bütün soruları doğru yaparak derece yaptım. Bu nedenle lise ve üniversite seviyesindeki sınavlar konusunda uzman seviyesindeyim. Ayrıca üniversite hazırlık İngilizcesi ve lisans programlarında çeviri dersi için destek almak isteyen öğrencilere de yardımcı oluyorum.

* Ders esnasında ilk önce öğrencilerimin ihtiyaçlarını ve eksikliklerini belirlerim. Derslerimi gerekli materyaller ve alıştırma kağıtlarıyla destekliyorum. Öğrencim, eksik olduğu konuyu tam olarak kavramadan dersi kesinlikle bitirmem. Ders sonrasında, ödevlendirme ve WhatsApp üzerinden yaptığım kontrollerle öğrencilerimin her şekilde destek almasını sağlarım. Onlar için güvenilir, verimli, karşısında rahat olabilecekleri bir kaynak olmak için elimden geleni yapıyorum.

* Düzenli olarak ders alan öğrencilerim için üzerime düşenin fazlasını yapmaya hazırım, bana 7/24 çekinmeden ulaşabilirler.

* Tercih edildiği takdirde, öğrenci koçluğu da yapmaktayım.

5 Veli İle İletişime Geçti
6 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu

İZMİR ÇİĞLİ EGEKENT

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Çocuğunuzun; yanında kasılmayacağı ve rahat davranabileceği, çok iyi anlaşacağı, çocuğunuza şefkatle yaklaşan bir öğretmenle çalışmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Okullarda çalışırken sadece sınırlı sayıda öğrenciye ulaşabiliyorum. Ancak özel ders sayesinde, bilgi ve deneyimlerime ihtiyacı olan bütün öğrencilere ulaşabiliyorum. Her kesimden öğrencimin benim sayemde başarılı olduğunu görmek duygusu beni sürekli güdülüyor ve mutlu ediyor.

6 senelik tecrübemde birbirinden çok farklı öğrencilerim oldu. Bireysel farklılıkları ve buna bağlı olarak ihtiyaçlarını belirlemek dersimizin ilk aşamasıdır. Bu aşamadan sonra zaten başarı bizi buluyor.

Benimle ders işlemekten mutlu olacağınızı ve asla pişman olmayacağınızı belirtmek isterim.

Benimle tanıştığınız ilk anda fark edeceğiniz gibi enerjik ve çok sabırlı bir insanım. Dersin hiçbir noktasında enerjim düşmez ve öğrencimin modunun düşmesine asla izin vermem. Benim için her zaman ilk sırada öğrencimin başarısı gelir.

Dersim esnasında her şeyden önce öğrencimin ihtiyacı ön plandadır. Daha 1 ders bile sonlanmadan çocuğunuzun ihtiyaçları belirlenmiş ve buna uygun bir rota çizilmiş olur. Derslerimde yardımcı materyallerden faydalanarak sarmal bir metod kullanırım. İhtiyaca göre her dersin son 15 dakikasını speaking aktivitesine ayırmaktayım.

Öncelikle çocuğunuzu çok iyi tanımanız ve iyi takip ediyor olmanızı öneririm. Daha sonra kişiliğine ve yaklaşımına uygun bir öğretmen seçimiyle başarının kaçınılmaz olduğuna inanıyorum.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Türkçe Dil ve Anlatım 60 DK 70 TL0 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 80 TL60 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ZEYTİNBURNU
İZMİR BAYRAKLI
İZMİR BORNOVA
İZMİR BUCA
İZMİR ÇİĞLİ
İZMİR GAZİEMİR
İZMİR KARABAĞLAR
İZMİR KARŞIYAKA
İZMİR KONAK
İZMİR MENEMEN

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.