Şan( Vokal) öğretmeni, piyano, solfej ve Rusça Öğretmeni

Sanat , spor ve yabancı dil alanlarinda aktif bir şekilde çalışıyorum
Profil Onaylandı
18 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Rusya Federasyonu Kuzey Kafkasya Devlet Sanat Enstitüsü , Tiyatro ve Müzikal sahne sanatları mezunuyum , üniversite seçenekleri arasında sadece Türkiye olduğu için o bölümü boş bıraktım . 7 aydır İstanbuldayim son 8 yıl Rusya da yaşıyordum ve okulu bitirdim. Son 5 yıldır da aktif olarak hem Rusya da hem Kafkasya , Yaz dönemlerinde de Türkiye de olmak üzere, özel vokal , piyano ve yabancı dil olarak Rusça ogrennek isteyenlere özel dersler verdim , Nalchik şehrinde Nostromart kişisel gelişim akademisinde Türkçe ve cocuklara müzik dersi verdim. Ek olarak Rusça tercümanlık ta yapıyorum .

18 Veli İle İletişime Geçti
5 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 hafta önce
Offline

Mezunu

İSTANBUL ÜMRANİYE ÇAKMAK

Mesleğim

Özel ders 6 yaşından 43 yaşına kadar geniş bir kitleye hitap eden geçmişim var, yani hem cocuklara hem yetişkinlere ders verdim , Çok uzun bir süre olmamak kaydı ile Bogaz içi müzik akademisinde de şan ve piyano hocalığı yaptim.

Kişisel ve kültürel gelisiminiz için , hem konuşarak hem muhabbet ederek hem tecrübe ve yasadiklarima göre daha güzel orneklemelerle size yapmak istediğiniz herseyi ogretebilirim.

Sıcak kanlı ve pozitif bir yapım var , soğuk öğretmen tavırlarını sevmem , herkes ile arkadaşça dersler geciririm, ama disiplinliyimdir. Ayrıca özellikle san ve piyano derslerine deneme ile kabuk ediyorum yani herhangi bir yetenek , ışık , kulak , ritm duygusu vs el verildi değilse derse zaten kabuk edemiyorum , bu sizin para benimde zaman kaybın olur sadece .

Teknik ve pratik

Ülkemizin hem kültürel hem sosyal hem sanatsal anlamda gelişmeye ihtiyacı var , buna ek olarak ticaret , ithalat ihracat konularında Rusya ile çok bağlıyız , sırf iş amaçlı Rusça dersi almak isteyenler oluyor , çünkü dil demek artık iş demek . Diğer taraftan Konservatuara hazırlanan varsa onları hazırlıyorum , (şan bölümlerine ) özel akademi adı altındaki yerler hep para tuzağı , sanat ya da öğretim değil paradır amaç.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MÜZİK ŞAN 60 DK 100 TL
YABANCI DİL RUSÇA 60 DK 100 TL
MÜZİK PİYANO 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
CUMARTESİ 16 .00 21.0
PAZAR 13.00 18.00
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.