En İyi Hizmeti Sunmaya Devam Ediyoruz

Öğretmenler, öğrenciler, veliler, her alanda ders verenler.. OzelDersAlanı’nda 100’den fazla branşta ders verebilir veya alanında uzman öğretmenlerden ders alabilirsiniz.

En İyi Hizmeti Sunmaya Devam Ediyoruz
ozeldersalani.com

Son 1 yılda Özel Ders Alanı İstatistikleri

Kayıtlı Olan

20 bin

Öğretmen

Kayıtlı Olan

50 bin

Öğrenci

Toplam

1.6 Milyon

Ziyaretçi

Toplam

114,939

Telefon Tıklama

ozeldersalani.com

Avantajlarından Nasıl Yararlanabilirim?

Ücretsiz İlan Oluştur

OzelDersAlani’nda kayıt olmak ve ilanınızı oluşturmak için hiçbir ücret ödemezsiniz.

Kendini Tanıt

Uzman olduğunu düşündüğün branşları, yerleri, tecrübelerini ve müsaitlik durumunu belirlemek senin elinde.

Derslere Başla

Gerekli şartları sağladığın andan itibaren öğrenciler sizinle iletişim geçecektir. Tüm sorularınızda her zaman yanınındayız.

Türkiye’nin En Büyük Özel Ders Platformu

Kendi şehrinde uzman olduğun branşta bağımsız bir şekilde ders vermeye başlamak için hemen ücretsiz kayıt ol !

Kayıt Ol
perspective phone

Ders verenlere sağladığımız faydalar

Marka Bilinirliği - 100+ Ders Alanı - %90 Kullanıcı Memnuniyeti - Ücretsiz Danışmanlık
Türkiye’nin en kapsamlı özel ders ve öğretmen platformu

Kendi şehrinde uzman olduğun alanda kısa sürede ders vermeye başlamak ister misiniz?

ozeldersalani.com; Türkiye geneli tüm branşlarda özel ders veren öğretmenler ile eksik olduğu branşta ders almak isteyen kişileri doğrudan bir araya getiren pazar yeri platformudur. Memnun yüzbinlerce veli - öğrenci tavsiyesi, yapılan fiziksel ve dijital reklamlar ile kısa sürede Türkiye’de ders almak isteyen kişilerin ilk uğradığı yer haline gelmiştir.

Her geçen gün artmakla beraber, günlük ortalama 75 ders talebi, değerli öğretmenlerimize günlük doğrudan giden ortalama 90 ders talebi almaktayız. Ortalama 7bin+ günlük ziyaretçinin olduğu özel ders alanında haftalık ortalama 5 makale yayınlanmaktadır.

Türkiye’nin en kapsamlı özel ders ve öğretmen platformu

Her branşta bağımsız bir şekilde ders verme fırsatı

Uzman olduğunuz her alanda bağımsız olarak ustalara yakışır bir şekilde ders vermek artık çok kolay. Özel Ders Alanı’nda ders verebileceğiniz +100 ders alanı (branş) mevcuttur. Ayrıca her zaman sizin yanınızda olduğumuzu unutmayın, ders vermek için seçeceğiniz branşlarda eğer kendi branşınız mevcut değilse bize iletmeniz yeterlidir. Sizin için uzman olduğunuz ders alanını eklemek bizim için oldukça önemlidir.

Okula takviye dersleri, sınavlara hazırlık, okuma yazma, ödevlere destek, kişisel gelişim, bilişim teknolojileri, spor dalları, dans, sanat, müzik, yabancı dil gibi yüzlerce alanda özel ders vermeye başlayabilirsiniz.

Türkiye’nin en kapsamlı özel ders ve öğretmen platformu

Öğretmenlerimizin değerleri, görüşleri bizler için önemli olmakla beraber, sizlerle olan iletişimimiz bizleri farklı kılan en önemli unsurlardandır.

Siz değerli öğretmenlerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Şimdiye kadar OzelDersAlani öğretmenlerinin %90’i aldığı hizmetten son derece memnundur. Üstelik her şehir ve her branşlar için geçerlidir.

Türkiye’nin en kapsamlı özel ders ve öğretmen platformu

Biz sizin için buradayız.

Her zaman yanınızda olduğumuzu tekrardan hatırlatalım. Her türlü istek, görüş, değerlendirme de ücretsiz olarak siz değerli öğretmenlerimize danışmanlık yapmaktayız. Yardıma ihtiyacınız olursa biz sizin için buradayız. OzelDersAlanı ekibi size en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Tüm sorularınıza cevap almak için bizimle iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yüzlerce içerik sizleri bekliyor
Yüzlerce içerik sizleri bekliyor

Sizlere yeni bilgiler katmak bizi her zaman heyecanlandırmıştır. Sürekli güncel olarak blog sayfamızı takip ederek yeni bilgiler öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Blog Sayfasına Git

Ders almak isteyenlere sağladığımız faydalar

20bin+ Uzman Öğretmen - Bütçenize Uygun Öğretmenler - Ücretsiz Danışmanlık - %95 Memnuniyet
Türkiye’nin en kapsamlı özel ders ve öğretmen platformu

Kendi şehrinde uzman olduğun alanda kısa sürede ders vermeye başlamak ister misiniz?

OzelDersAlani’nda size uygun öğretmeni bulmak çok kolay. Özel Ders sayfamızdan yaşadığınız il - ilçeyi seçip almak istediğiniz dersi belirleyerek karşınıza çıkan öğretmenlerin, sizler için hazırladığı profillerini inceleyebilirsiniz. Öğretmenlerle ücretsiz olarak mesajlaşabilir, ders talebini aktarabilir ve sizin için en uygun öğretmenden ders almaya başlayabilirsiniz. Ayrıca kendinize uygun gördüğünüz bir öğretmenden doğrudan ders talebi oluşturarak iletişime geçebilirsiniz.

Ders almak için kayıt olup genel ders talebi oluşturup, yaşadığınız ilde ders almak için belirlediğiniz branşta çalışma yapan öğretmenlerden dönüşler alabilirsiniz. Ders talebinize dönüş sağlayan öğretmenlerle görüşme sağlayabilir, sizin için en uygun bulduğunuz öğretmenle çalışma yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik tıpkı senin gibi OzelDersAlani’ndan son 1 yılda 50bin+ öğrenci - veli ders almak için başvuru yapıp, bulunduğu yerdeki öğretmenlerle görüşme sağladı.

Türkiye’nin en kapsamlı özel ders ve öğretmen platformu

Her bütçeye uygun öğretmen misyonumuzla kurulduğumuz yıldan beri sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Bütçenize uygun sizlere en büyük desteği sağlayacak öğretmenleri bir araya getirmenin gururunu sizlerden aldığımız memnuniyet dönüşleri ile yaşıyoruz. Eğitim hayatınızda sizlere veya çocuklarınıza katkı sağlamak bizim en önemli değerimizdir. Hem uzman öğretmenler hemde üniversite öğrencilerinin ders vermek için başvuru yaptığı platformumuzda profili filtrelemesi yapabilir, öğretmenlerin profillerinin inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yaparak size en uygun öğretmeni dakikalar içerisinde belirleyebilirsiniz.

Ayrıca özel ders fiyat hesaplama aracımızdan yaşadığınız yerde almak istediğiniz dersi seçerek ortalama ders fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Fiyat hesaplama aracımızı denemek için hemen tıklayın.

Türkiye’nin en kapsamlı özel ders ve öğretmen platformu

Biz sizin için buradayız.

Her zaman yanınızda olduğumuzu tekrardan hatırlatalım. Her türlü istek, görüş, değerlendirme de ücretsiz olarak siz değerli veli - öğrencilerimize danışmanlık yapmaktayız. Yardıma ihtiyacınız olursa biz sizin için buradayız. OzelDersAlanı ekibi size en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Tüm sorularınıza cevap almak için bizimle iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin en kapsamlı özel ders ve öğretmen platformu

Ders almak için sistemimizi kullanan herkesin değerleri, görüşleri bizler için önemli olmakla beraber, sizlerle olan iletişimimiz bizleri farklı kılan en önemli unsurlardandır.

Siz değerli veli - öğrencilerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Şimdiye kadar OzelDersAlani’ndan öğretmen bulan sizlerin %95’i aldığı hizmetten son derece memnundur. Üstelik her şehir ve her branşlar için geçerlidir.

Senin İçin Dakikaların Ne Kadar Önemli Olduğunu Biliyoruz
 • 1
  Ücretsiz Danışmanlık Al

  Senin için en ideal öğretmeni belirlemeye zaman ayıramıyorsan, ücretsiz olarak eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

 • 2
  Senin İçin Öğretmen Araştırması

  Talebinizin ve istediğinizin detayını eğitim danışmanlarımıza iletip sizin için öğretmen araştırması desteği alabilirsiniz.

 • 3
  Her Zaman Bizimle İletişime Geçebilirsin

  Eğitim danışmanlarımız size en iyi hizmeti sunmak, öğretmen araştırması yapmanıza yardımcı olmak için her zaman yanınızdadır.

iphone
Bu Haftanın En Etkin Kulanıcı Yorumları

ÖNE ÇIKAN YORUMLAR

Hadi, sende aramıza katıl ve bu macerada yerini al!

Kayıt Ol