MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Öğrencilerle iyi bir iletişim kurarak matematik dersini kolay bir şekilde öğretebilirim .
Profil Onaylandı
80 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


TEL 050xx
Adım Nasuh AYDEMİR. Matematik öğretmeniyim. 10 Yıldır özel ders vererek öğrencilerimi sınavlara hazırlıyorum ve birçok öğrencimi fen liselerine ve başarılı liselere yolladım. Sınav sistemine hakim ve soruların nerelerden ne ölçüde geleceği hakkında rehberlik ederek matematiği kolay bir şekilde öğretebilirim. Derslere ilk olarak verdiğim ödevleri kontrol ederek başlıyorum ardından önceki konuyu tekrar ederek öğrencinin hatırlamasını sağlıyorum ve daha sonrasında yeni konuyu anlatarak öğrencinin konuların birleşimini yaparak daha iyi öğrenmesini sağlıyorum. Dersin bitiminde mutlaka ödev veriyorum ve takibini dikkatli bir şekilde yapıyorum .Özel derste özellikle ödev konusu ve çocuğun anlamadığı tüm yerleri öğretmenine sorması başarıya doğrudan büyük katkı sağlamaktadır ve benimde özellikle üzerinde önemle durduğum yer burası. Branşım matematik öğretmeni ancak kabul ettiğim öğrencilerime Fen dersi de veriyorum .

LGS sınav sisteminde matematiğin önemi tartışmasız büyük. Bu yıl ilk kez uygulanan sınavda matematik sorularının uzun , karmaşık , grafik içeren ve çok adımlı işlemlerden oluşması öğrencileri çok zorlamıştır. Bundan sonraki yıllarda da bunu benzer soruların geleceğini düşünerek iyi bir alt yapı oluşturmak çok önemlidir. Öğrencilerimle birlikte verimli çalışarak matematiğin sanıldığı kadar zor olmadığını ve kolayca bu dersi başarabileceklerini gösteriyorum.
Tüm öğrencilere başarılar diliyorum..

12 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunu

BALIKESİR ALTIEYLÜL ALTIEYLÜL

Matematik dersine duyulan ön yargıları ve korkuları gidererek her öğrencinin öğrenebileceğini gösterebilme için ders veriyorum. aynı zamanda öğrencilerimle iyi bir iletişim kurarak onlara nasıl ders çalışacağını , kendine nasıl güveneceğini ve motivasyonunu nasıl sağlayacağı konusunda rehberlik ediyorum. Ve matematiğin çok zor olmadığını gösteriyorum..

10 yıla yakındır özel ders veriyorum ve bu konuda çok iyi sonuçlar aldığımı söyleyebilirim. Bir çok öğrencimi fen liselerine , kolejlere ve kaliteli okullara yolladım.

Matematiği kolayca öğretebilirim. Aynı zamanda proje ve ödevlerde yardımcı olup onların motivasyonunu ve kişisel gelişimlerini destekleyerek kendilerine güven duymasını sağlayabilirim. Ve öğrencilerimle kendi özel kaynaklarımı sunuyorum böylece çok daha kaliteli sorular çözerek konuları daha iyi ve daha kapsamlı öğrenmelerini sağlıyorum.

Öğrencilerle iyi bir iletişim kurarak onların Matematik dersine olan korkularını giderebilirim. Öğrencilerime her anında destek oluyorum ve kendilerini eksik hissettikleri her konuda yardımcı oluyorum. Sıcakkanlı gülümseyen , açık ve anlaşılır bir anlatımla onları sıkmadan özgüvenlerini destekleyerek derslerimi sunuyorum.

Dersleri 45 dk 10 dk mola 45 dk şeklinde iki ders olarak işliyorum . İlk derste verdiğim ödevleri kontrol ediyorum ve önceki konuyu tekrar ederek öğrencinin hatırlamasını sağlıyorum diğer derste de yeni konuyu anlatarak öğrencinin konuların birleşimini yaparak daha iyi öğrenmesini sağlıyorum ve her zaman ödev vererek mutlaka ödevi kontrol ediyorum.
LGS sınav sisteminde matematiğin önemi tartışmasız çok çok önemli. Bu yıl ilk kez uygulanan sınavda matematik sorularının uzun , karmaşık , grafik içeren ve çok adımlı işlemlerden oluşması öğrencileri çok zorlamıştır. Bundan sonraki yıllarda da bunu benzer soruların geleceğini düşünerek iyi bir alt yapı oluşturmak çok önemlidir. Öğrencilerimle birlikte verimli çalışarak matematiğin sanıldığı kadar zor olmadığını ve kolayca bu dersi başarabileceklerini gösteriyorum.

İyi bir öğretmen her şeyi değiştirir...

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 100 TL
MATEMATİK GEOMETRİ 60 DK 100 TL
MATEMATİK ANALİTİK GEOMETRİ 60 DK 100 TL
İLKÖĞRETİM TAKVİYE 60 DK 100 TL
FEN BİLGİSİ 60 DK 100 TL
DANIŞMANLIK EĞİTİM KOÇLUĞU 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 09 : 00 22 : 30
SALI 09 : 00 22 : 30
ÇARŞAMBA 09 : 00 22 : 30
PERŞEMBE 09 : 00 22 : 30
CUMA 09 : 00 22 : 30
CUMARTESİ 09 : 00 22 : 30
PAZAR 09 : 00 22 : 30
İL İLÇE
BALIKESİR ALTIEYLÜL
BALIKESİR BALYA
BALIKESİR BİGADİÇ
BALIKESİR BURHANİYE
BALIKESİR EDREMİT
BALIKESİR HAVRAN
BALIKESİR İVRİNDİ
BALIKESİR KARESİ
BALIKESİR KEPSUT

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.