özhan a. özhan a.
Ders verme şekilleri
  • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

2 veya daha fazla kişilik gruplarda indirim yapılmaktadır.

Öğrencilerime konu işledikçe 2 haftada bir sınav yapmaktayım.

Neden Özel Ders Veriyorum

Tecrübelerim

Size Neler Kazandırabilirim

Sizlere matematiği anlama konusunda yardımcı olacağım gibi beraber program yapıp gittiğiniz yolda rehberlik edebilirim.

 

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

5 yıldır özel ders vermekteyim. Hedefi olan öğrencilerle çalışmaktayım.

 

Dersleri Nasıl İşlerim

Dersleri aldırdığım kitabın pdfi üzerinden işlemekteyiz.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Özel dersin en büyük avantajı sizin hızınızla dersi işlememiz ve takıldığınız yerleri aynı anda sorup beraber ilerlenmesidir.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

  • İlköğretim Takviye : 60 dk - 250.00₺ | Online Ücret: 200.00₺
  • Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 250.00₺ | Online Ücret: 200.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
  • Beşiktaş
  • Şişli
  • Sarıyer
  • Kağıthane
  • Beyoğlu
  • Beşiktaş
  • Kağıthane

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

Y

Yağmur

Matematik dersinden nefret ettiğim kadar hiç bir dersten nefret etmedim.. Bu sene mezun yks öğrencisiydim ve artık bir şekilde yapabilmem gerekiyordu Özhan hocayla yollarımız kesişti ve online ders almaya başladım , dersi hala sevmiyorum ama anlattığında anlayabiliyor ve sayesinde eğlenceli bir ders geçirebiliyordum ,diğer öğretmenlerden en iyi farkı size sizin kafanızda yaklaşıyor ve sadece ders olarak bakmayıp sizi psikolojik olarak da hazırlıyor . Arada sohbetler ederek dersi iyi geçirmenizi sağlıyor , soruyu önce size bırakıyor iyice anlamanızı, tartmanızı sağlayıp detaylıca anlatıyor beraber başka çözüm yollarını da keşfedebiliyorsunuz. Kısaca çok memnun kaldım bu branşta özel ders almak isteyen herkesin Özhan hocayla yolunun kesişmesini isterim :)

y

yagmur b.

ozhan hocaya giden matematigi yapar der gecerim anlatis tarzi tam ogrencinin anlayacagi sekilde ben cok memnunum tum ogrencilere de siddetle tavsiye ederimm..

N

Naz

Matematik dersinizi pek sevmezdim aslında zevk almazdım . Bir çok hocadan özel ders aldım gene pek sevemedim ama Özhan hoca bana matematiği sevdirdi . Dersinde çok eğlendik . Size sadece öğretmen değil bir abi oluyor. Çok tavsiye edilir . :)

N

Naz

Matematiği bu yaşıma kadar pek sevmedim . Bir çok özel ders aldım gene de pek sevdiğim söylenemez ama Özhan hoca bana matematiği sevdirdi matematik dersinde eğlenmeyi öğretti . Size sadece öğretmen değil abi olacak eminim . Çok tavsiye edilir :)

N

Naz

Matematik derslerini sevmezdim . Bir çok hocadan özel ders aldım . Gene pek sevemedim. Özhan hoca ile matematiği sevdim . Derslerinde çok eğlendim . Size tek hoca değil bir abi olacak eminim . Anlatım şekli konuları zorlaştırmadan en basit haliyle . Tavsiye çok edilir . :)

M

Merve P.

1 yıl boyunca birlikte çalıştık matematik konusunda bana çok desteği oldu çok iyi anlatıyor nasıl yol izlicegimi gösteriyor tavsiye ediyorum herkese çok iyiii :)


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

özhan Öğretmeni Değerlendir

Ders talep et