Matematik Öğretmeni

Gelecek emeğimizle şekillenecek

Hande Yılmaz

yıldız
Ortalama Yanıt Süresi
1512 Saat
FacebookTwitterInstagramyoutubegoogle
Profil Onaylandı
233 puan
Premium Öğretmen

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Merhabalar. Ben Hande Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Üniversite boyunca 2 sene üniversiteden sonra 2 sene olmak üzere ilkokul ve lise öğrencilerine özel ders ve sınavlara hazırlık eğitimi verdim. Ağırlıklı branşım Matematik-Geometri üzerinedir. Öğrencilerimden biri şu anda Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde okumaktadır.

9 Veli İle İletişime Geçti
4 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Mezunu

ESKİŞEHİR ODUNPAZARI YENİKENT

+90 551709XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

Eğitim vermek sevdiğim işlerden birisi, mühendislik çıkışlı olsam dahi hep eğitim verebileceğim işlerde yoğunlaşmak istedim bir yandan da çocukların içinde bulunduğu zorlu süreçte yanlarında olmak ve yardımcı olmak isterim.

2 yıl üniversite sırasınca 4 öğrenciye ilkokul takviyesi ve oyun ablalığı yaptım 1 öğrenciye ise lise matematik ve biyoloji ders takviyesi ve sınava hazırlık dersleri verdim. Üniversiteden sonra ise 2 yıl boyunca ilkokul ve ortaokul seviyesinde matematik ve fen bilgisi özel ders öğretmenliği yaptım. Bunun yanında Üniversitede tiyatro eğitimi aldım. Üniversite sonrasında ise EBBŞT bünyesinde tiyatro eğitimi aldım. Tiyatro eğitimi ile beraber drama ve iletişim eğitimleri aldım.

Ders verdiğim öğrencilerin hepsi çok başarılı yerlerde şu anda. Yaşımın genç olması öğrencilerle iletişim kurmamda büyük bir etken. İki öğrencim ise en büyük referansım. Lise takviyesinde bulunduğum ve sınava hazırladığım bir öğrencim şu an Tıp fakültesi 3. sınıf öğrencisi ve hala görüşmekteyiz, ilkokul takviye dersleri verdiğim öğrencim ise ben ders verirken her değerlendirme sınavını birincilikle vermiş olup her seneyi sınıf birincisi olarak bitirmiştir. Şu an 5. sınıfta ve hala kendisiyle görüşmekteyiz. Çocuklar benden eğitim almayı bıraksalar dahi aradaki bağı koparmamaya onlara her durumda yardımcı olmaya çalışırım.

Sevecen ve sabırlı bir insanım çocukları sıkarak veya zorla ders işlemeyi değil onların yaş grubuna göre eğlenerek ve mutlu olarak dersi öğrenmelerini isterim.

Ders konu sıralamasını takviye ise okulda işledikleri derse göre konu anlatımı ve kendi hazırladığım soru föyleri ile destekleyerek işlerim. Sınava hazırlık öğrencisi ise sınav konuları üzerine yoğunlaşarak hem konu anlatımı hem de ardından bol soru çözümü şeklinde yaparım. Eğlenceli ve azimli bir şekilde ders işlenmesini sağlamak için çocuklarla birlikte soru çözümlerine katılır onların teşvik edilmesini sağlarım.

Özel ders alacağınız öğretmenin hangi fakülteden mezun olduğundan ziyade çocuklarınıza vereceği eğitimin kalitesine göre değerlendirme yapınız. Ayrıca sınav sisteminin değişmiş olması sizlerde kafa karışıklığı yaratmasın. Günlük ders çalışma ve bol soru çözümü ile sınav sizden korksun.

DERS VEREBİLECEĞİ YERLER

İL İLÇE SEMT
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ARİFİYE
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI BÜYÜKDERE
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI EMEK
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI HUZUR
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ORHANGAZİ
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI YENİKENT
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI 75. YIL (SULTANDERE)
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ALANÖNÜ
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI BAHÇELİEVLER
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI CUMHURİYE
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ÇAMLICA
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI FATİH
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI HACIALİBEY
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI MERKEZKÖYLER
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI MUTTALİP
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI SAZOVA
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ULUÖNDER

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
MATEMATİK GEOMETRİ 60 DK 50 TL
MATEMATİK ANALİTİK GEOMETRİ 60 DK 40 TL
MATEMATİK GENEL MATEMATİK 60 DK 50 TL
MATEMATİK MANTIK 60 DK 50 TL
FEN BİLGİSİ 60 DK 50 TL
BİYOLOJİ 60 DK 50 TL
OKUMA YAZMA OYUN ABLASI 60 DK 50 TL
İLKÖĞRETİM TAKVİYE 60 DK 50 TL
TÜRKÇE 60 DK 50 TL
YABANCI DİL İNGİLİZCE 60 DK 50 TL
YETENEK SINAVI TİYATRO YETENEK SINAVI 60 DK 50 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 11.00 16.00
SALI 12.00 18.00
ÇARŞAMBA 18.00 20.0
PERŞEMBE 11.00 16.00
CUMA 12.00 18.00
CUMARTESİ 12.00 14.00
PAZAR 12.00 14.00
2
Yorumlar
fikri
Oca 12, 2018
Merhaba hocam bence fakültede önemli mesela ist boğaziçi üniversitesinden mezun olan ile van yyü den mezun olan bir kişi bence aynı değil. çok fark var
Rümeysa Alan
Ara 22, 2017
Merhaba ben Rümeysa lise son öğrencisiyim tyt sınavı için matematik dersi almak istiyorum en kısa sürede yanıtınızı bekliyorum
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır