Matematik Öğretmeni

Gelecek emeğimizle şekillenecek
Profil Onaylandı
35 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 3 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 1 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Merhabalar. Ben Hande Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Üniversite boyunca 2 sene üniversiteden sonra 2 sene olmak üzere ilkokul ve lise öğrencilerine özel ders ve sınavlara hazırlık eğitimi verdim. Ağırlıklı branşım Matematik-Geometri üzerinedir. Öğrencilerimden biri şu anda Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde okumaktadır.

17 Veli İle İletişime Geçti
4 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Mezunu

ESKİŞEHİR ODUNPAZARI YENİKENT

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Eğitim vermek sevdiğim işlerden birisi, mühendislik çıkışlı olsam dahi hep eğitim verebileceğim işlerde yoğunlaşmak istedim bir yandan da çocukların içinde bulunduğu zorlu süreçte yanlarında olmak ve yardımcı olmak isterim.

2 yıl üniversite sırasınca 4 öğrenciye ilkokul takviyesi ve oyun ablalığı yaptım 1 öğrenciye ise lise matematik ve biyoloji ders takviyesi ve sınava hazırlık dersleri verdim. Üniversiteden sonra ise 2 yıl boyunca ilkokul ve ortaokul seviyesinde matematik ve fen bilgisi özel ders öğretmenliği yaptım. Bunun yanında Üniversitede tiyatro eğitimi aldım. Üniversite sonrasında ise EBBŞT bünyesinde tiyatro eğitimi aldım. Tiyatro eğitimi ile beraber drama ve iletişim eğitimleri aldım.

Ders verdiğim öğrencilerin hepsi çok başarılı yerlerde şu anda. Yaşımın genç olması öğrencilerle iletişim kurmamda büyük bir etken. İki öğrencim ise en büyük referansım. Lise takviyesinde bulunduğum ve sınava hazırladığım bir öğrencim şu an Tıp fakültesi 3. sınıf öğrencisi ve hala görüşmekteyiz, ilkokul takviye dersleri verdiğim öğrencim ise ben ders verirken her değerlendirme sınavını birincilikle vermiş olup her seneyi sınıf birincisi olarak bitirmiştir. Şu an 5. sınıfta ve hala kendisiyle görüşmekteyiz. Çocuklar benden eğitim almayı bıraksalar dahi aradaki bağı koparmamaya onlara her durumda yardımcı olmaya çalışırım.

Sevecen ve sabırlı bir insanım çocukları sıkarak veya zorla ders işlemeyi değil onların yaş grubuna göre eğlenerek ve mutlu olarak dersi öğrenmelerini isterim.

Ders konu sıralamasını takviye ise okulda işledikleri derse göre konu anlatımı ve kendi hazırladığım soru föyleri ile destekleyerek işlerim. Sınava hazırlık öğrencisi ise sınav konuları üzerine yoğunlaşarak hem konu anlatımı hem de ardından bol soru çözümü şeklinde yaparım. Eğlenceli ve azimli bir şekilde ders işlenmesini sağlamak için çocuklarla birlikte soru çözümlerine katılır onların teşvik edilmesini sağlarım.

Özel ders alacağınız öğretmenin hangi fakülteden mezun olduğundan ziyade çocuklarınıza vereceği eğitimin kalitesine göre değerlendirme yapınız. Ayrıca sınav sisteminin değişmiş olması sizlerde kafa karışıklığı yaratmasın. Günlük ders çalışma ve bol soru çözümü ile sınav sizden korksun.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Matematik Geometri 60 DK 50 TL
Matematik Analitik Geometri 60 DK 40 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 50 TL
Matematik Mantık 60 DK 50 TL
Fen Bilgisi 60 DK 50 TL
Biyoloji 60 DK 50 TL
Okuma Yazma Oyun Ablası 60 DK 50 TL
İlköğretim Takviye 60 DK 50 TL
Türkçe 60 DK 50 TL
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 50 TL
Yetenek Sınavları Tiyatro Yetenek Sınavı 60 DK 50 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 11.00 16.00
SALI 12.00 18.00
ÇARŞAMBA 18.00 20.0
PERŞEMBE 11.00 16.00
CUMA 12.00 18.00
CUMARTESİ 12.00 14.00
PAZAR 12.00 14.00
İL İLÇE
ESKİŞEHİR ODUNPAZARI
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

3
Yorumlar
ipek .
Haz 14, 2019
sizinle iletişime geçmek istiyorum
fikri .
Oca 12, 2018
Merhaba hocam bence fakültede önemli mesela ist boğaziçi üniversitesinden mezun olan ile van yyü den mezun olan bir kişi bence aynı değil. çok fark var
Rümeysa A.
Ara 22, 2017
Merhaba ben Rümeysa lise son öğrencisiyim tyt sınavı için matematik dersi almak istiyorum en kısa sürede yanıtınızı bekliyorum
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.