Matematik Öğretmeni

Birlikte başaralım.
Profil Onaylandı
2 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Marmara Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencisiyim.2 yıldır farklı seviyelerden birçok öğrenciye ve vermeye de devam ediyorum.Benden öğrencilerime ulaşabilirsiniz.Öğrencimle arkadaş ilişkisi içerisinde yürüteceğimiz derslerle ve oluşturacağımız ders programıyla başarıyı en yüksek seviyede tutmayı hedefleyeceğiz.Memnun kalınmaması halinde ilk dersten ücret alınmayacaktır.Öğrencim whatsapptan her daim soru gönderip çözümünü öğrenebilir.

2 Veli İle İletişime Geçti
2 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 283 gün önce
Offline

Marmara Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Öğrencisi

İSTANBUL BAKIRKÖY ZUHURATBABA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Her çocuk özeldir ve gelecekte güzel şeyler başaracak olan yine onlardır.Onları doğru yönlendirmek, bir şeyler öğretmek ve başardıklarını görmek beni inanılmaz mutlu ediyor.Küçüklüğümden beri arkadaşlarıma ders anlatmaktan çok zevk alırdım ve ilerde öğrencilerim olması hayalini kuruyordum.Gerçek oldu ve iki senedir özel ders vermekteyim.Öğrencilerimin soruları çözdüğü an yaşadığı mutluluk ve heyecanı onlarla paylaşmak, hayallerinin gerçekleştiğini görmek için özel ders veriyorum.

2 yıldır çok sayıda lise ve ortaokul öğrencisiyle ders yapma fırsatım oldu.Öğrencilerime benden ulaşabilir, fikirlerini alabilirsiniz.

Öğrencimle oluşturacağımız ders programı ve ödev takip sistemi ile okulda gereken başarıyı sağlamak.Ayrıca abla kardeş ilişkisi içerisinde onları doğru yönlendirmek için elimden geleni yapacağım.

Marmara Matematik Bölümü öğrencisiyim.

Derslerimiz konu anlatımı, bol soru çözümü ve ödevlendirme şeklinde işlenir.Öğrencinin takibi yapılır.Çalışma programı hazırlanır.Ögrencim watsapp üzerinden her daim çözemediği soruların resmini atarak yardım alacaktır.

Öğrencinin kendini rahat hissettiği, sorunlarını rahatça paylaşabildiği, soru sormaktan çekinmediği bir öğretmenle ders işlemesi ve dersi anladığını hissetmesi önemlidir.Bu sayede özgüveni artacak ve derse ön yargısız yaklaşacaktır.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Fizik Genel Fizik 60 DK 70 TL
Matematik Genel Matematik 60 DK 70 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ yaz tatili müsaitim
SALI yaz tatili müsaitim
ÇARŞAMBA yaz tatili müsaitim
PERŞEMBE yaz tatili müsaitim
CUMA 08:00 15:30
CUMARTESİ 08:00 20:00
PAZAR 08:00-10:00 17:00-19:00
İL İLÇE
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.